ورود کاربران VIP شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

آموزش : کتاب و مجلات الکترونیکی

Rating: 2 - 21650 votes

تازه های این بخش :راهنمای فارسی بازی Flux Family Secrets. The Book of Oracles

دانلود راهنمای فارسی بازی Flux Family Secrets. The Book of Oracles

 

 

دانلود راهنمای فارسی بازی Flux Family Secrets. The Book of Oracles

 

 

بازی Flux Family Secrets The Book of Oracles یک بازی فکری و تقریبا سخت میباشد که رد کردن مراحل آن کار آسانی نیست. این بازی دارای سبک اشیای گم شده است و شما در طول بازی باید با پیدا کردن چیزهایی که در بخش های مختلف بازی پنهان شده اند معما ها را حل کنید و به مراحل بالاتر بروید.

 

این بازی دارای یک روال داستانی زیبا هم هست تا کاربر را مشتاق به حل معماها و رفتن به مراحل بالاتر کند.

 

با توجه به سخت بودن مراحل این بازی و درخواست های زیاد کاربران، تیم سرزمین دانلود اقدام به تهیه راهنمای فارسی و تصویری برای این بازی کرده است که در ادامه مطلب میتوانید راهنمای رد کردن مراحل بازی Flux Family Secrets The Book of Oracles را به صورت یک فایل PDF فارسی دانلود کنید.کتاب صوتی ژاکلین

دانلود کتاب صوتی ژاکلین

 

 

کتاب صوتی ژاکلین

 

 

در این مطلب کتاب صوتی ژاکلین را برای شما آماده کرده ایم. این کتاب توسط بیل آدلر نوشته شده است.

 

هلن در خانه مادربزرگش ژاکلین سکونت داشت. در آن خانه شش کودک بی سرپرست نیز زندگی میکردند. صبح یکی از روزها همه آنها دیدند که سربازان آمریکایی در اطراف خانه شان پراکنده شده اند. بعد هم اخبار اعلام کرد که انگلیس با آمریکا متحد شده است.

 

چند روز بعد در زد و خورد مردم معترض با نیروهای آمریکایی، پای برایان، یکی از بچه های بی سرپرست خانه ژاکلین، شکست. از طرف دیگر سرجوخه اسمیت، یکی از نیروهای آمریکایی، براثر یک اتفاق به دست یکی دیگر از همان بچه ها به نام جیم کشته شد.


به طور کلی مردم و به خصوص ژاکلین به حضور آمریکایی ها اعتراض داشتند تا آن که آقای جانسون، همسایه ژاکلین، جلسه‌ای ترتیب داد و مزرعه‌دارها را جمع کرد تا درباره وقایع اخیر گفتگو کنند. در همان حال، ژاکلین نقشه ای طرح کرد و آن را تلفنی با جانسون در میان گذاشت. آنگاه به هلن و بقیه بچه ها گفت که اگر این نقشه عملی شود، پیروزی ما قطعی است...

 

در ادامه مطلب میتوانید این کتاب صوتی را دانلود نمایید.کتاب صوتی هیولای هاوکلاین

دانلود کتاب صوتی هیولای هاوکلاین

 

 

کتاب صوتی هیولای هاوکلاین

 

 

در این مطلب کتاب صوتی هیولای هاوکلاین را برای شما آماده کرده ایم. این کتاب توسط ریچارد براتیگان نوشته شده است.

 

هیولای هاوکلاین داستان دو دوست به نام‌های گریر و کامرون است که با آدمکشی روزگار خود را میگذرانند. داستان مربوط به سالهای اول قرن بیستم است و ماجراهای آن در غرب وحشی میگذرد.


ریچارد براتیگان در میانه قرن بیستم و همزمان با جنبش ادبی نسل بیست به شهرت رسید. در کتاب هیولای هاوکلاین که به دوره میانی کار او تعلق دارد، با بهره‌گیری از مختصات دو ژانر گوتیک و وسترن و با طنزی که به امضای شخصی او در آثارش تبدیل شده است، فضایی جذاب و تامل‌ برانگیز در روایت خود ایجاد میکند.


این رمان در سال ۱۹۷۴ منتشر شد و پنجمین رمان منتشر شده از براتیگان است که تقلید از رمان های غربی و گوتیک می باشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید این کتاب صوتی را دانلود نمایید.کتاب صوتی حادثه سن فیاکر

دانلود کتاب صوتی حادثه سن فیاکر

 

 

کتاب صوتی حادثه سن فیاکر

 

 

در این مطلب کتاب صوتی حادثه سن فیاکر را برای شما آماده کرده ایم. این کتاب توسط ژرژ سیمنون نوشته شده است.

 

نامه‌ای با اعلام وقوع یک قتل به اداره پلیس میرسد و بازرس مگره مأمور میشود تا به زادگاه خودش سن فیاکر که محل وقوع این حادثه است، برود.


ورود او به سن فیاکر مصادف است با یادآوری خاطرات دوران کودکی؛ اما نمیداند چه کسی کشته خواهد شد تا اینکه در کلیسا پس از اتمام مراسم دعا در مییابد که کنتس سن فیاکر مرده است. جسد را به قصر میرسانند.

 

مگره در آنجا با منشی کنتس، یعنی ژان متایه مواجه میشود و همچنین با پسر کنتس، یعنی موری سن فیاکر، این در حالی است که دکتر علت مرگ کنتس را حمله قلبی تشخیص داده است.


مگره با پسر کنتس به گفت و گو مینشیند و درمییابد که به شدت مقروض است؛ ضمن اینکه مگره در جستجوی کتاب دعای کنتس است. اما مگره میان کتاب دعای کنتس که پسرکی در کلیسا آن را برداشته است، بریده‌ روزنامه‌ای را مییابد که خبر موری سن فیاکر، پسر کنتس، در آن درج شده است. خبر دروغ است و روزنامه جعلی است. مگره اکنون دریافته است که با یک قتل مواجه است و مظنونین متعددی ازجمله مباشر قصر، منشی و پسر کنتس در این میان وجود دارند...

 

در ادامه مطلب میتوانید این کتاب صوتی را دانلود نمایید.کتاب صوتی ابر آلودگی

دانلود کتاب صوتی ابر آلودگی

 

 

کتاب صوتی ابر آلودگی

 

 

در این مطلب کتاب صوتی ابر آلودگی را برای شما آماده کرده ایم. این کتاب توسط ایتالو کالوینو نوشته شده است.

 

مردی راهی شهری غریب میشود تا در دفتر روزنامه ای مشغول به کار شود. این روزنامه در مورد آلودگی شهرها مطلب مینویسد و مدیر روزنامه، مردی که مخالف 100 درصد آلودگی است، خود از کارخانه داران بزرگ است.

پالایش عنوان مجله‌ای است که هر دو هفته‌ یکبار به چاپ میرسد و توضیح عنوانش این است: از هوای دودزا، تبخیرهای شیمیایی و محصولات احتراقی سخن میگوییم.


راوی داستان که به تازگی وارد این شهر شده، در این مجله مشغول میشود و برای آن مقاله مینویسد. او در شماره‌های متعدد مجله پالایش، مقالاتی درباره آلودگی هوا بر اثر تشعشعات هسته‌ای و ایجاد ابرهای مرگ‌آور، داستان ماهیگیرانی که در میان اقیانوس به‌ ابرهای مرگ‌آور برخورد کرده بودند و همچنین موش‌ های آزمایشگاهی دو سر، که بعد از آزمایش با اورانیوم به دنیا آمده بودند، مینویسد.

 

اما با هر بار نوشتن این مقاله ها، با بی‌تفاوتی مردم درباره‌ این موضوعات روبرو میشود تا جایی که تصور میکند اگر مطلبی درباره انقراض نسل بشر هم بنویسد کسی واکنشی ندارد و...

 

در ادامه مطلب میتوانید این کتاب صوتی را دانلود نمایید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------