ورود کاربران VIP پشتیبان سایت امروز به 108 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

موبایل : نرم افزار اندروید

Rating: 4 - 135922 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار نمایش آناتومی بدن به صورت 3 بعدی (برای اندروید)
Visual Muscles 3D 3.0.0 Android


نرم افزار نمایش آناتومی بدن به صورت 3 بعدی (برای اندروید) - Visual Muscles 3D 3.0.0 Android

 


در این مطلب می‌خواهیم شما را با نرم‌افزاری آشنا کنیم که با اجرای آن می‌توانید به نمایش آناتومی بدن به صورت سه بعدی دسترسی پیدا کنید.

مشاهده قسمت‌های مختلف بدن و دسترسی به آن به صورت سه بعدی در کنار نمایش جزئیات آن می‌تواند برای هر کاربری جالب باشد و علاوه بر آن، بر اطلاعات بهداشتی و علوم شما بیفزاید!

در این نرم‌افزار می‌توانید صفحه را به قسمت‌های مختلف چرخش داده و روی عضلات زوم کنید. این برنامه 155 عضله را به صورت کاملاً دقیق نمایش می‌دهد.

همچنین می‌توانید به تلفظ صحیح عضلات نیز دسترسی پیدا کرده و آن را پخش کنید.

با مراجعه کردن به ادامه مطلب می‌توانید این نرم‌افزار را دانلود کنید. همچنین در ادامه مطلب به برخی دیگر از ویژگی‌های این نرم‌افزار اشاره شده و تصاویری از محیط داخلی آن قرار گرفته است که می‌توانید مشاهده کنید.دانلود نرم افزار تعریف اکشن‌های حرکتی (برای اندروید)
OnePlus Gestures — Gesture Control 0.4.4 Android
 

 

نرم افزار تعریف اکشن‌های حرکتی (برای اندروید) - OnePlus Gestures — Gesture Control 0.4.4 Androidهمان دستگاهی که در دست دارید، به قدری هوشمند است که می‌توانید حرکات خاصی را در آن تعریف کنید تا گوشی شما پس از آن شروع به انجام کار های از پیش تعریف شده نماید.

برای مثال می‌توانید یک حرکت و لمس روی صفحه را طوری تنظیم کنید که پس از انجام آن، شاهد اجرای یک برنامه یا یک کار خاص همچون پخش آهنگ بعدی باشید!

کار های قابل انجام در این نرم‌افزار عبارت است از: رفتن به آخرین نرم‌افزار اجرایی، بازگشت به صفحه قبل، رفتن به صفحه خانه، باز شدن دستیار صوتی گوگل، تنظیمات سریع، راه اندازی یک برنامه خاص، رفتن به آهنگ قبلی، مکث یک آهنگ، رفتن به مسیر قبلی و...

برای ایجاد میانبر توصیه می‌کنیم از این نرم‌افزار استفاده کنید.

با مراجعه کردن به ادامه مطلب می‌توانید این نرم‌افزار را دانلود کنید. همچنین در ادامه مطلب به برخی دیگر از ویژگی‌های این نرم‌افزار اشاره شده و تصاویری از محیط داخلی آن قرار گرفته است که می‌توانید مشاهده کنید.دانلود نرم افزار آموزش لغات زبان انگلیسی (برای اندروید)
Learn English Vocabulary Premium 4.32 Android

 

نرم افزار آموزش لغات زبان انگلیسی (برای اندروید) - Learn English Vocabulary Premium 4.32 Android
 


همانطور که می‌دانید، زبان انگلیسی به سه بخش مختلف گرامر، مکالمه و واژگان تقسیم‌بندی می‌شود که فراگرفتن هر کدام از این بخش‌ها بسیار حائز اهمیت بوده و بهتر است دایره معلومات خود را در هر بخش تقویت کنید.

اگر در سرزمین دانلود به جستجو بپردازید، می‌توانید به نرم‌افزار‌های مختلف آموزش زبان انگلیسی دسترسی پیدا کنید. در این مطلب نیز می‌خواهیم شما را با یک نرم‌افزار برای آموزش "لغات زبان انگلیسی" آشنا کنیم.

نام نرم‌افزار Learn English Vocabular بوده و قابل اجرا برای سطوح مبتدی، متوسط و پیشرفته می‌باشد. در این نرم‌افزار بیش از 3000 کلمه همراه با تصاویر و تلفظ‌ها قرار داده شده است.

محیط کاربری زیبا و گرافیکی و قابلیت اجرا به صورت آفلاین از جمله ویژگی‌های این نرم‌افزار است.

با مراجعه کردن به ادامه مطلب می‌توانید این نرم‌افزار را دانلود کنید. همچنین در ادامه مطلب به برخی دیگر از ویژگی‌های این نرم‌افزار اشاره شده و تصاویری از محیط داخلی آن قرار گرفته است که می‌توانید مشاهده کنید.دانلود نرم افزار موزیک‌پلیر کلاسیک و متفاوت (برای اندروید)
Jukey - Jukebox Music Player 5.5.0 Android

 

 

نرم افزار موزیک‌پلیر کلاسیک و متفاوت (برای اندروید) - Jukey - Jukebox Music Player 5.5.0 Android

 


Jukey عنوان یک نرم‌افزار موزیک پلیر کلاسیک و متفاوت با رابط کاربری جذاب برای گوشی و تبلت‌های اندرویدی می‌باشد.

این نرم‌افزار با سایر موزیک‌پلیر‌هایی که دیده‌اید متفاوت بوده و تمامی کار‌ها با دکمه‌هایی که در پایین صفحه می‌باشد قابل انجام خواهد بود.

پخش موسیقی به صورت شبکه‌ای از نرم‌افزار‌هایی همچون یوتیوب، اسپاتیفای، ساندکلود، پشتیبانی از کارت SD، پخش آلبوم و استخراج آن از درون حافظه گوشی، داشتن حالت‌های پخش مختلف و... از جمله ویژگی‌های این نرم‌افزار است.

این نرم‌افزار پخش آهنگ، لیست تمامی فایل‌های صوتی را در سمت راست صفحه نمایش خواهد داد و می‌توانید خیلی سریع آهنگ مورد نظرتان را پیدا و پخش کنید.

با مراجعه کردن به ادامه مطلب می‌توانید این نرم‌افزار را دانلود کنید. همچنین در ادامه مطلب به برخی دیگر از ویژگی‌های این نرم‌افزار اشاره شده و تصاویری از محیط داخلی آن قرار گرفته است که می‌توانید مشاهده کنید.دانلود نرم افزار پخش همزمان آهنگ در چند دستگاه اندرویدی (برای اندروید)
AmpMe - Social Music Party 7.9.0 Android
 

 

نرم افزار پخش همزمان آهنگ در چند دستگاه اندرویدی (برای اندروید) - AmpMe - Social Music Party 7.9.0 Androidنرم افزار پخش همزمان آهنگ در چند دستگاه اندرویدی (برای اندروید) AmpMe - Social Music Party 7.9.0 Android

 


AmpMe یک نرم‌افزار جالب و البته کاربردی برای پخش همزمان موسیقی در چند دستگاه اندرویدی می‌باشد.

بدین صورت که این نرم‌افزار می‌تواند یک آهنگ را بین چند دیوایس اندرویدی به اشتراک گذاشته و صدا را از بلند‌گو های آنان پخش کند. AmpMe از برنامه‌هایی همچون Spotify، Deezer، SoundCloud، یوتیوب و... پشتیبانی می‌کند.

همچنین در این نرم‌افزار اندرویدی می‌توانید برای خودتان یک کتابخانه و پلی‌لیست شخصی ایجاد کرده و آهنگ‌هایتان را سازماندهی کنید.

اتصال و اشتراک‌گذاری آهنگ بین دستگاه‌ها از طریق بلوتوث انجام می‌گیرد.

با مراجعه کردن به ادامه مطلب می‌توانید این نرم‌افزار را دانلود کنید. همچنین در ادامه مطلب به برخی دیگر از ویژگی‌های این نرم‌افزار اشاره شده و تصاویری از محیط داخلی آن قرار گرفته است که می‌توانید مشاهده کنید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------