ورود کاربران VIP شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

موبایل : بازی اندروید

Rating: 4 - 67272 votes

تازه های این بخش :بازی دژ و برج (برای اندروید) - Tower Fortress 1.0.227 Android

دانلود بازی دژ و برج (برای اندروید)
Tower Fortress 1.0.227 Android

 

بازی دژ و برج (برای اندروید) - Tower Fortress 1.0.227 Androidاگر جزو طرفداران بازی‌های "Tower Fortress" باشید، باید از انتشار بازی قرار داده شده در این پست خوشحال باشید!

"Tower Fortress" از جمله بازی‌های بدون دیتا و کم حجم در سبک "اکشن و جنگی" برای اندروید می‌باشد. طبق داستان بازی، یک برج مرموز از مرکز یک شهر سر درآورده و دود سبزی از آن خارج می‌شود. طبق تحقیقات این دود سبز می‌تواند مردم را مریض کرده و آن‌ها را به بیماری‌های عجیب و غریب مبتلا سازد.

شما اینک به عنوان یک قهرمان باید از مناطق سرزمین خود حفاظت کرده و مانع از گسترش و شیوع این بازی و برج‌های مرموز شوید.

بیش از 25 توانایی منحصر به فرد وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را فعال کرده و از آن‌ها استفاده نمایید. همچنین رقابت‌های شما در 4 منطقه مختلف انجام خواهد شد.

در عین اینکه حجم بازی کم است، هیجان بالایی داشته و اجرای آن بسیار سرگرم‌کننده می‌باشد.

مثل همیشه می‌توانید با مراجعه کردن به ادامه مطلب، تصاویری را از محیط بازی مشاهده نموده و در صورت تمایل آن را دانلود و نصب کنید.بازی سه مدافع (برای اندروید) - Three Defenders 2 - Ranger 1.1.6 Android

دانلود بازی سه مدافع (برای اندروید)
Three Defenders 2 - Ranger 1.1.6 Android
 

 

بازی سه مدافع (برای اندروید) - Three Defenders 2 - Ranger 1.1.6 Android

 


حاضر هستید شما را با یک بازی "اکشن" برای اندروید آشنا کنیم؟

"Three Defenders 2" از جمله بهترین بازی‌های اکشن و استراتژیک برای اندروید می‌باشد و به طور حتم از اجرای آن لذت خواهید برد.

در این بازی شما دارای قلمرویی هستید که باید با 3 برج دفاعی از آن دفاع کنید. دشمنان به سمت قلمروی شما حمله‌ور شده و شما باید بتوانید با مهارت‌های جنگی و استراتژیک خود، حملات آن‌ها را دفع کنید.

دشمنان شما شامل هیولا‌های ترسناک و عظیم‌الجثه بوده و در طی مراحل و با رسیدن به پیروزی نیز می‌توانید برج‌های دفاعی خود را ارتقا دهید.

بیش از 150 مرحله در این بازی وجود داشته و در 3 برج دفاعی خود نیز می‌توانید از 25 سلاح مختلف استفاده نمایید.

لینک دانلود بازی + تصاویری از محیط داخلی آن در ادامه مطلب قرار گرفته است. نسخه مود بازی نیز توسط سرزمین دانلود منتشر شده است.بازی دوچرخه سواری جذاب (برای اندروید) - Draw Rider 2 Plus 1.2 Android

دانلود بازی دوچرخه سواری جذاب (برای اندروید)
Draw Rider 2 Plus 1.2 Android

 

 

بازی دوچرخه سواری جذاب (برای اندروید) - Draw Rider 2 Plus 1.2 Androidاز دیگر بازی های ورزشی در رشته "دوچرخه‌سواری" برای اندروید که می‌خواهیم برایتان معرفی کنیم، "Draw Rider 2 Plus" می‌باشد.

در این بازی کم حجم، شما دوچرخه‌ای را در اختیار داشته و اقدام به انجام حرکات نمایشی خواهید کرد. دوچرخه‌سواری را در مناطق و قسمت‌های مختلف تجربه کرده و موانع گوناگونی را پشت سر خواهید گذاشت.

گرافیک و فیزیک این بازی به صورت واقع‌گرایانه طراحی شده است و نیروی جذب و هدایت دوچرخه به طور کامل در این بازی مشهود است.

با اجرای این بازی ساعت‌های مشغول شده و از آن لذت خواهید برد. ضمن این بازی بدون دیتا بوده و نصب آن آسان است.

با مراجعه کردن به ادامه مطلب می‌توانید این بازی را دانلود نموده و تصاویری را هم از محیط بازی مشاهده نمایید.دانلود بازی شهرت و ثروت‌اندوزی (برای اندروید)
Cash - Inc. Fame And Fortune Game 1.2.0.1.0 Android
 

 

بازی شهرت و ثروت‌اندوزی (برای اندروید) - Cash - Inc. Fame And Fortune Game 1.2.0.1.0 Androidدر این مطلب از سرزمین دانلود می‌خواهیم شما را با یک بازی "شبیه‌سازی شده و مدیریتی" برای سیستم‌عامل اندروید آشنا کنیم که کم حجم و بدون دیتا است و امیدواریم از اجرای آن لذت ببرید.

تمام آن چیزی که در این بازی جذابیت داشته و با آن سر و کار خواهید داشت، نقدینگی و ارز به همراه شهرت و ماجراجویی‌های مربوط به کسب و کار می‌باشد.

در این بازی تمامی سعی و تلاش خود را برای میلیاردر شدن به کار برده و شهرت کسب خواهید کرد. باید از ذهن اقتصادی خود استفاده نمود و مسیر رو به رشدی را در این بازی تجربه کنید.

زندگی غنی شما راه‌های مختلفی را برای ایجاد کسب و کار‌های مختلف باز کرده و در نهایت می‌توانید کسب پول و سود خود را ارتقا بخشید.

اگر می‌خواهید تصاویری را از محیط بازی مشاهده کرده و آن را دانلود نمایید، به ادامه مطلب مراجعه کنید. در ادامه مطلب می‌توانید به نسخه مود بازی نیز دسترسی پیدا کنید.دانلود بازی عصر وحشی: تهاجم گروه (برای اندروید)
Brutal Age: Horde Invasion 0.2.25 Android

 

بازی عصر وحشی: تهاجم گروه (برای اندروید) - Brutal Age: Horde Invasion 0.2.25 Android

 


"Brutal Age: Horde Invasion" یک بازی کم حجم و بدون دیتا برای سیستم‌عامل اندروید در سبک بازی‌های "استراتژیک" می‌باشد.

شما منطقه قفقاز را در اختیار داشته و مطابق با نقشه‌ای که در اختیار دارید باید اقدام به ساخت شهر و قلعه مخصوص خود بپردازید. مرزهایتان را مشخص کرده و در برابر رقبای جهانی ایستادگی کنید.

چالش‌های مختلفی در این بازی در انتظار شماست. از شکار حیوانات و تلاش برای ادامه زندگی گرفته تا نبرد با دشمنان و ایجاد اتحاد با سایر بازیکنان!

با ساخت و گسترش قلمروی مخصوص خود، می‌توانید به آموزش سربازان وحشی پرداخته و در جنگ‌‌ها از آنان استفاده کنید. در سرزمین شما منابع طبیعی همچون جنگل‌ها، کو‌ه‌ها، دریاچه‌ها و... وجود خواهد داشت که می‌توانید از آن‌ها به نحو احسن استفاده کنید.

در ادامه مطلب می‌توانید تصاویری را از محیط بازی مشاهده نموده و ضمن مشاهده سایر ویژگی‌های این بازی، در صورت تمایل اقدام به دانلود و نصب آن نمایید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------