ورود کاربران VIP شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

آموزش : آموزش زبان انگلیسی

Rating: 4 - 9620 votes

تازه های این بخش :مجموعه فیلم آموزش گرامر انگلیسی - Simply English

دانلود مجموعه فیلم آموزش گرامر انگلیسی

Simply English

 

 

فیلم آموزش گرامر انگلیسی - Simply English

 

 

مجموعه آموزش گرامر Simply English یکی از قوی ترین منابع آموزش گرامر زبان انگلیسی است. در این مجموعه دستور زبان انگلیسی توسط یک مدرس زبان اصلی در هشت بخش آموزشی به صورت بسیار واضح و فیلم های آموزشی توضیح داده میشود.

 

این مجموعه ارزشمند، گرامر را برای زبان آموزان و کاربران سطح مقدماتی و ابتدایی به صورت گام به گام و همراه با مثال توضیح میدهد. از آنجا که مخاطبان این مجموعه در سطح مقدماتی هستند، معلم در حین آموزش واژه های بالاتر از سطوح مقدماتی را نیز برای کاربران توضیح میدهد.

 

در این فیلم های آموزش زبان، آموزش گرامر پایه مانند طرز ساخت جمله، معرفی صفات، اسامی، قیود و... ارائه شده است.


مجموعه Simply English در قالب فایل های ویدیویی تهیه و اجرا شده است و فضایی شبیه به کلاس درس برای زبان آموزان فراهم کرده است.

 

در این مجموعه، زبان آموزان علاوه بر نکات گرامری با تلفظ صحیح واژگان انگلیسی نیز آشنا میشوند از این رو مبحث لیسنینگ و تلفظ کاربران نیز تقویت میگردد.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود مجموعه آموزش زبان انگلیسی برای مدرسان زبان

The Practice of English Language Teaching

 

 

مجموعه آموزش زبان انگلیسی برای زبان آموزان - The Practice of English Language Teaching

 

 

مجموعه The Practice of English Language Teaching در قالب فایل ویدیویی و کتاب الکترونیکی، در بردارنده آموزش مکالمه انگلیسی و راهنمایی های ضروری برای زبان آموزان و همچنین مدرسان مبتدی زبان انگلیسی است.

 

این مجموعه فیلم های آموزش زبان انگلیسی، ارائه دهنده بهترین و کاملترین روش های قدیمی و نیز جدیدترین شیوه های آموزش زبان انگلیسی است. هدف این مجموعه، ارائه شیوه های کامل و جامع و نیز ارائه ایده های آموزشی و کاربردی جدید در زمینه آموزش تصویری زبان انگلیسی برای معلمان میباشد.

 

ارائه مثال و نمونه روش های آموزش انگلیسی در هر درس، ارائه بخش مرور برای هر بخش آموزشی، ارائه راهکارهای روانشناختی و جامعه شناسی از ویژگی های مجموعه حاضر به شمار میرود.


مجموعه تصویری The Practice of English Language Teaching استراتژی های تدریس انگلیسی برای معلمان را همزمان با آموزش مکالمه و گفت و شنود انگلیسی به زبان آموزان و معلمان آموزش میدهد.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.مجموعه آموزش انگلیسی برای کودکان - Welcome

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی برای کودکان

Welcome

 

 

مجموعه آموزش انگلیسی برای کودکان - Welcome

 

 

مجموعه Welcome یک دوره آموزش زبان انگلیسی مفید برای کودکان در سطح مقدماتی است.

 

در این مجموعه ارزشمند، چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی از ابتدا در قالب داستان و شعر به کودکان آموزش داده میشود.

 

در این مجموعه، گروهی از شخصیت های جذاب و دوست داشتنی، کودکان و دانش آموزان را دعوت به سرگرمی و هیجان کرده و غول چراغ جادو آنها را به مکان های هیجان انگیز میبرد.

 

مجموعه Welcome در 5 سطح آموزشی برای کودکان و دانش آموزان سطوح مقدماتی از سوی انتشارات Express تهیه و تدوین شده است.

 

آموزش انگلیسی از طریق گفت و گو و مکالمات جذاب و لذت بخش بین شخصیت ها، آموزش لغات و کلمات انگلیسی به وسیله فلش کارتهای رنگی، گسترش دایره واژگان انگلیسی و آموزش گرامر از طریق تمرینات اینتراکتیو، آموزش انگلیسی با آهنگ و بازی و آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم های انیمیشن جذاب، از ویژگی های برجسته و متمایز این مجموعه تلقی میگردد.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.آموزش تقویت لهجه انگلیسی در 28 روز - Lose Your Accent in 28 Days

دانلود آموزش تقویت لهجه انگلیسی در 28 روز

Lose Your Accent in 28 Days

 

 

آموزش تقویت لهجه انگلیسی در 28 روز - Lose Your Accent in 28 Days

 

 

مجموعه Lose Your Accent in 28 Days منبع قوی و پرمحتوا برای تقویت لهجه انگلیسی American و متعاقبا کاهش لهجه زبان مادری هنگام صحبت کردن به انگلیسی، برای غیر انگلیسی زبانان است.

 

Lose Your Accent شامل کتاب الکترونیکی و نرم افزار آموزشی به همراه فایل صوتی میباشد. استفاده از این متد آموزشی به زبان آموزان کمک میکند در یک ماه به یک نتیجه رویایی دست یابند.

 

کتاب این مجموعه شامل پنج بخش است که دو بخش اول به معرفی و آموزش صامت ها و مصوت ها اختصاص داده شده است. سایر بخش های باقی مانده الگوهای گفتاری پیشرفته را آموزش میدهد.

 

نرم افزار و فایل صوتی را نیز همزمان با آموزش کتاب باید به دقت گوش کرد تا نکات آموزش داده شده کامل و به صورت تصویری و شنیداری فرا گرفته شود.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.آموزش صوتی مکالمه انگلیسی - Instant Immersion English As A Second Language

دانلود آموزش صوتی مکالمه انگلیسی

Instant Immersion English As A Second Language

 

 

آموزش صوتی مکالمه انگلیسی - Instant Immersion English As A Second Language

 

 

Instant Immersion English As A Second Language مجموعه صوتی مفیدی برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی است.

 

تمرکز مجموعه بر آموزش مکالمه انگلیسی به صورت طبیعی است. این مجموعه ارزشمند مکالمه انگلیسی را در مکان ها و موقعیت های مختلف از طریق فایل های صوتی آموزش میدهد.

 

ارائه واژگان و اصطلاحات انگلیسی در هر مکالمه از ویژگی های مجموعه به شمار میرود.

 

یادگیری انگلیسی از طریق فایل های صوتی این امکان را برای زبان آموز فراهم میکند تا جملات و مکالمات را حفظ کرده و به ذهن خود بسپارد و این مطالب آموخته شده معمولا تا طولانی مدت در ذهن زبان آموز نهادینه میشود و در صورت تکرار هیچگاه فراموش نخواهد شد.


مجموعه در قالب 8 بخش آموزشی مجزا تهیه شده است. مطالب هر بخش به صورت موضوعی طبقه بندی شده است.

 

هر بخش ارائه شده دربردارنده آموزش مجزای مهارت های انگلیسی در زمینه گرامر، واژگان، تلفظ و نیز تمرین میباشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------