ورود کاربران VIP شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

آموزش : آموزش زبان انگلیسی

Rating: 4 - 12982 votes

تازه های این بخش :نرم افزار فلش کارت (برای کامپیوتر) - Mnemosyne 2.7.3 Windows

دانلود نرم افزار فلش کارت (برای کامپیوتر)

Mnemosyne 2.7.3 Windows

 

 

نرم افزار فلش کارت (برای کامپیوتر) - Mnemosyne 2.7.3 Windows

 

 

شما برای به خاطر سپردن و یا حفظ نمودن سوالات درسی و یا یادگیری لغات یک زبان خارجی مانند انگلیسی از چه روشی استفاده میکنید؟ از هر روشی که استفاده میکنید باید بدانید که استفاده از فلش کارت ها یکی از بهترین روشها برای یادگیری اینگونه موارد است.

 

نرم‌افزار Mnemosyne با امکانات فراوان به همین منظور ساخته شده است. طریقه کار در این نرم‌ افزار بدینگونه است که شما به ازای هر سوال، یک جواب به آن اضافه میکنید و با توجه به سختی و آسانی آن سوال و توانایی شما در پاسخ دادن به آن یک شماره به آن اختصاص میدهید.

 

هر بار که سوالی را جواب دادید یک شماره به آن اضافه میشود و در انتها، تنها سوالهایی که در پاسخ دادن به آنها مشکل داشته‌ اید در قسمت شماره های پایین باقی میماند. بدین طریق شما به راحتی میتوانید به اهداف آموزشی خود برسید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود آموزش زبان انگلیسی برای کودکان (فیلم آموزشی)

Learn To Read With The Alphablocks Series

 

 

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان (فیلم آموزشی) - Learn To Read With The Alphablocks Series

 

 

Learn To Read With The Alphablocks نام یک مجموعه آموزشی تلویزیونی است که به آموزش زبان برای کودکان 3 تا 6 سال میپردازد. این مجموعه آموزشی حروف الفبای انگلیسی را به همراه تلفظ صحیح آن ها در قالب انیمیشن های کارتونی جذاب به کودکان آموزش میدهد.

 

26 حرف انگلیسی که شبیه مکعب های رنگی طراحی شده اند از آسمان به زمین سقوط میکنند و پس از معرفی خود (مرحله اولیه معرفی تک تک حروف الفبای انگلیسی) سعی میکنند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند (مرحله ساخت کلمات ساده و آشنایی با تلفظ صحیح) و به کشف دنیای جدید بپردازند.

 

این کاراکترها در طول قسمت های مختلف مجموعه با مشکلات مختلف مواجه میشوند و به کمک هم سعی در حل این مشکلات دارند.


این دوره آموزشی شامل 26 ویدیو مجزا با موضوعات طبقه بندی شده برای یادگیری کودکان است.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود آموزش مکالمه زبان انگلیسی توسط سوزان کامرون (فیلم آموزشی)

Perfecting Your English Pronunciation by Susan Cameron

 

 

آموزش مکالمه زبان انگلیسی توسط سوزان کامرون (فیلم آموزشی) - Perfecting Your English Pronunciation by Susan Cameron

 

 

در هنگام فراگیری و آموزش سایر زبان ها بهتر است روش تلفظ حروف و واژگان آن زبان را به شیوه صحیح بیاموزید و تلاش کنید مانند افراد بومی آن زبان صحبت کنید زیرا در برخی موارد تفاوت‌های آوایی در بیان یک واژه تغییر معنایی ایجاد کرده و ممکن است معنی کاملا متناقضی را القا کند.

 

هر چند چگونگی تلفظ یک واژه که از واج‌ها و هجا تشکیل شده ممکن است تحت تاثیر عواملی مانند سن و سال، طبقه اجتماعی، قومیت، سواد، جنسیت و مخاطب متفاوت باشد ولی برخی موارد مانند چگونگی حرکت ماهیچه های دهان هنگام تلفظ، به عنوان موارد عمومی در تلفظ یک لغت در نظر گرفته میشوند.


در دوره آموزشی Perfecting Your English Pronunciation سوزان کامرون به عنوان یکی از بهترین متخصصین و مشاورین در زمینه چگونگی تلفظ و ادای لهجه صحیح انگلیسی، با تمرکز بر نحوه حرکت عضلات درگیر در بیان هر حرف، شما را با تلفظ صحیح لغات در زبان انگلیسی آشنا میکند.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود آموزش مکالمه زبان انگلیسی توسط BBC (فیلم آموزشی)

BBC Learning English Pronunciation Tips

 

 

آموزش مکالمه زبان انگلیسی توسط BBC (فیلم آموزشی) - BBC Learning English Pronunciation Tips

 

 

Pronunciation یا تلفظ از مباحث ویژه زبان انگلیسی است که در آن به روند و نحوه ادای هجاها و واج‌ها میان اهل زبان پرداخته میشود.

 

یک واژه به‌ گونه‌های متفاوتی تلفظ میگردد و چگونگی تلفظ یک واژه که از واج‌ها و هجا تشکیل شده است در زبان های مختلف متفاوت است و این امر باعث شده است تا اکثر زبان آموزان همواره با دغدغه چگونگی تلفظ صحیح حروف و لغات در زبان جدید مواجه باشند. نحوه تلفظ واژه‌ها میتواند جایگاه یک زبان آموز را در مهارت Speaking تعیین کند.


در مجموعه آموزشی BBC Learning English Pronunciation Tips ، یکی از زبان شناسان خبره به نام Alex Bellem شیوه صحیح تلفظ انواع حروف و صداهای صامت و صدادار را به شما آموزش میدهد. با توجه به نحوه نمایش حرکت لب ها و توضیح چگونگی ادا کردن حروف در این سری فیلم ها، شما میتوانید گامی رو به جلو در تلفظ صحیح لغات انگلیسی بر دارید.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود آموزش گرامر زبان انگلیسی شرکت Udemy (فیلم آموزشی)

Udemy Improve Your English Spelling Punctuation and Grammar

 

 

آموزش گرامر زبان انگلیسی شرکت Udemy (فیلم آموزشی) - Udemy Improve Your English Spelling Punctuation and Grammar

 

 

دوره آموزشی Udemy Improve Your English Spelling Punctuation and Grammar شامل تعدادی ویدیو کوتاه آموزشی است که مطالب مفیدی در زمینه گرامر، نقطه گذاری متن و نوشتن صحیح لغات و جملات را به تفکیک آموزش میدهد.

 

ممکن است که این مطالب برای افراد مسلط به زبان انگلیسی بسیار ابتدایی باشند اما جمع بندی و شیوه آموزشی بکار رفته در این مجموعه میتواند به تثبیت شدن نکته های مطرح شده در ذهن دانش آموز و دانشجو کمک کند.

 

این مجوعه آموزشی محصولی از کمپانی Popcorn Learning Media بوده که توسط وب سایت Udemy منتشر شده است.

عناوین آموزشی موجود در این مجموعه شامل، مقدمه ای بر دوره آموزشی، آموزش نشانه گذاری صحیح متن با علامت های مناسب (نقطه، سمی کالن، کاما و ...)، ساختار صحیح جملات و پاراگراف ها در متن، نکاتی در ارتباط با املای لغات، گرامر زبان انگلیسی (انواع فعل، اسم، صفت، ضمیر و ...)، آموزش نکات مرتبط با نوشتن مطلب انگلیسی و ...

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------