ورود کاربران VIP شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

آموزش : آموزش زبان انگلیسی

Rating: 4 - 11830 votes

تازه های این بخش :دانلود آموزش گرامر زبان انگلیسی همراه با نرم افزار (کتاب)

Oxford Practice Grammar English Learning

 

 

آموزش گرامر زبان انگلیسی همراه با نرم افزار (کتاب) - Oxford Practice Grammar English Learning

 

 

مجموعه Oxford Practice Grammar ، یکی از بهترین مجموعه کتاب های آموزش گرامر زبان انگلیسی همراه با نرم افزار میباشد. این مجموعه، دارای 3 سطح کامل آموزشی (Basic Intermediate Advanced) میباشد که تمامی نکات و مطالب مربوط به گرامر زبان انگلیسی را دارا میباشد.

 

مجموعه ای که در اختیار دارید، علاوه بر فایل PDF که دارای Student BookLesson Plans and Work SheetsSupplementary Exercises میباشد، دارای فایل نرم افزار نیز میباشد.

 

این مجموعه با توجه به داشتن فایل نرم افزار دارای قابلیت اینتراکتیو میباشد. آموزش زبان انگلیسی از طریق نرم افزار بسیار لذت بخش و مفید میباشد. زیرا زبان آموز با انجام دادن تمرینات Interactive ، بهتر متوجه مطالب مربوطه و نکات مهم میشود. زبان آموزان میتوانند ابتدا از طریق فایل پی دی اف این مجموعه، گرامر را به طور کامل آموزش ببینند و بعد همراه با فایل نرم افزار آن، تمامی تمرینات را انجام دهند.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود آموزش ورودی آیلتس همراه با نرم افزار (کتاب)

McGraw Hill Education IELTS 2nd Edition English Learning

 

 

آموزش ورودی آیلتس همراه با نرم افزار (کتاب) - McGraw Hill Education IELTS 2nd Edition English Learning

 

 

کتاب McGraw Hill Education IELTS 2nd Edition 6 Practice Test یکی از منابع آمادگی آزمون آیلتس است که سعی دارد به شیوه کاملا منظم تمامی آیتم های لازم برای آمادگی این آزمون را آموزش دهد.

 

این کتاب در ابتدا به صورت مجزا به هر یک از مهارت ها و آموزش آنها میپردازد و در ادامه 6 آزمون آیلتس ارائه میدهد که شامل 4 آزمون آکادمیک و 2 آزمون جنرال میباشد.

 

به همراه این کتاب نرم افزار کمک آموزشی نیز ارائه شده تا زبان آموز بتواند درک بهتری نسبت به آزمون داشته باشد. کتاب حاضر میتواند به صورت خودآموز و یا در کلاس درس مورد استفاده قرار گیرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود آموزش نوشتار برای آزمون تافل همراه با فایل صوتی (کتاب)

Barrons Writing fot the TOEFL iBT 6th English Learning

 

 

آموزش نوشتار برای آزمون تافل همراه با فایل صوتی (کتاب) - Barrons Writing fot the TOEFL iBT 6th English Learning

 

 

TOEFL iBT مخفف (Test of English as a Foreign Language) آزمونی مبتنی بر اینترنت برای سنجش دانش زبان انگلیسی افراد غیرانگلیسی زبان است.

 

کتاب Barrons Writing for the TOEFL iBT 3rd Edition ویرایش سوم از راهنمای نگارش آزمون تافل بارونز است که به همراه آن فایل صوتی هم اضافه شده است.

 

برای استفاده بهتر از این مجموعه بهتر از در حین مطالعه کتاب از فایل های صوتی آن نیز استفاده نمایید.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود آموزش افعال زبان انگلیسی (کتاب)

English Phrasal Verbs in Use English Learning

 

 

آموزش افعال زبان انگلیسی (کتاب) - English Phrasal Verbs in Use English Learning

 

 

مجموعه English Phrasal Verbs in Use ، یکی از مجموعه های آموزش افعال عبارتی زبان انگلیسی است. این مجموعه دارای 2 سطح میباشد که آموزش سطح Intermediate مجموعه، در قالب 70 درس و سطح Advanced آن در قالب 60 درس میباشد.

 

هر درس شامل 2 صفحه است که در صفحه اول درس مربوطه را آموزش میدهد و در صفحه بعد، یعنی صفحه دوم تمریناتی در مورد همان درس را برای شما آماده کرده است. همچنین تمامی دروس دارای نکات مهم درسی نیز میباشد.

 

این مجموعه را بدون معلم هم میتوانید مطالعه کنید. همانطور که از سطوح (Intermediate – Advanced) این مجموعه پیداست، مجموعه فوق برای سطوح متوسط و پیشرفته بسیار مناسب میباشد. این مجموعه حدود 1000 افعال دو قسمتی را به شما زبان آموزان عزیز آموزش میدهد.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود آموزش 400 کلمه ضروری برای تافل (کتاب)

400Must Have Words for the TOEFL 2nd English Learning

 

 

آموزش 400 کلمه ضروری برای تافل (کتاب) - 400Must Have Words for the TOEFL 2nd English Learning

 

 

ویرایش دوم کتاب 400Must Have Words for the TOEFL 2nd یکی از مطرح ترین کتاب های آموزش لغاتی است که به طور مکرر در آزمون تافل مورد استفاده قرار میگیرد.

 

این کتاب شامل 41 درس است و هر درس به موضوعی خاص و مرتبط با مباحث تافل میپردازد.

 

در این بخش ویرایش جدید این مجموعه (ویرایش دوم) در اختیار زبان آموز قرار گرفته که میتواند مرجعی برای یادگیری لغات ضروری و مهمی باشد که هر زبان آموزی برای شرکت در آزمون تافل باید آنها را بداند.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------