ورود کاربران VIP سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش رایگان نرم افزار

منوی سایت

آموزش : آموزش زبان انگلیسی

Rating: 4 - 10083 votes

تازه های این بخش :نرم افزار فلش کارت (برای کامپیوتر) - Mnemosyne 2.6.1 Windows

دانلود نرم افزار فلش کارت (برای کامپیوتر)

Mnemosyne 2.6.1 Windows

 

 

نرم افزار فلش کارت (برای کامپیوتر) - Mnemosyne 2.6.1 Windows

 

 

شما برای به خاطر سپردن و یا حفظ نمودن سوالات درسی و یا یادگیری لغات یک زبان خارجی مانند انگلیسی از چه روشی استفاده میکنید؟ از هر روشی که استفاده میکنید باید بدانید که استفاده از فلش کارت ها یکی از بهترین روشها برای یادگیری اینگونه موارد است.

 

نرم‌افزار Mnemosyne با امکانات فراوان به همین منظور ساخته شده است. طریقه کار در این نرم‌ افزار بدینگونه است که شما به ازای هر سوال، یک جواب به آن اضافه میکنید و با توجه به سختی و آسانی آن سوال و توانایی شما در پاسخ دادن به آن یک شماره به آن اختصاص میدهید.

 

هر بار که سوالی را جواب دادید یک شماره به آن اضافه میشود و در انتها، تنها سوالهایی که در پاسخ دادن به آنها مشکل داشته‌ اید در قسمت شماره های پایین باقی میماند. بدین طریق شما به راحتی میتوانید به اهداف آموزشی خود برسید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود آموزش زبان انگلیسی همراه با کتاب، فیلم و نرم افزار (صوتی)

Touchstone

 

 

آموزش زبان انگلیسی همراه با کتاب، فیلم و نرم افزار (صوتی) - Touchstone

 

 

مجموعه Touchstone ، یکی از بهترین دوره های آموزش زبان انگلیسی میباشد که در قالب 4 سطح آموزشی برای شما عزیزان آماده شده است. مجموعه ای که هم اکنون در اختیار دارید، تمامی مهارت های زبان انگلیسی (Writing Reading Speaking Listening Grammar Pronunciation Vocabular) را تقویت خواهد کرد.

 

اغلب دوره های آموزشی، زبان انگلیسی را به صورت کامل به شما آموزش خواهند داد و شما را با تمامی مهارت های زبان انگلیسی آشنا خواهند کرد.

 

این دوره آموزشی دارای فایل های ویدیویی، نرم افزار، کتاب الکترونیکی (PDF) و فایل های صوتی (MP3) میباشد که فایل پی دی اف آن دارای Student Book Work Book Teachers Book میباشد.

 

موضوعاتی که این مجموعه برای آموزش زبان انگلیسی در نظر گرفته است، موضوعاتی هستند که در طول روز با آنها بسیار سروکار داریم. این مجموعه بر روی آموزش نحوه برقراری مکالمه بسیار تاکید دارد و مکالمات و تمرینات متعددی در این باره برای شما عزیزان آماده کرده است.

 

همچنین انتهای کتاب های دانش آموز هر سطح مجموعه، همراه با پاسخ تمرینات و متن فایل های صوتی میباشند.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود پادکست های آموزش زبان انگلیسی (صوتی)

Creative Language Learning Podcast

 

 

پادکست های آموزش زبان انگلیسی (صوتی) - Creative Language Learning Podcast

 

 

پادکست Creative Language Learning Podcast ، یکی از بهترین مجموعه پادکست های آموزش زبان انگلیسی میباشد. این پادکست آموزشی توسط یکی از اساتید خوب زبان انگلیسی به نام Hammes Kerstin آموزش داده میشود که هنگام صحبت با زبان آموزان خود در کلاس، شما را به یادگیری زبان انگلیسی راغب میکند.

 

این پادکست آموزشی دارای 26 قسمت میباشد که زبان انگلیسی را همراه با روشی جالب و متنوع آموزش خواهد داد. علاوه بر این 26 قسمت آموزشی، 3 قسمت دیگر وجود دارد که باید قبل از شروع آموزش آنها را گوش داد، زیرا مقدمه و توضیحات مختصری مربوط به آموزش زبان انگلیسی در این پادکست آموزشی است.

 

اغلب مجموعه های صوتی را میتوان در هر مکان و موقعیتی به آنها گوش داد، زیرا بر روی تمامی دستگاه های اجرا کننده فایل های صوتی قابل پخش هستند. این مجموعه را حتی میتوانید به راحتی در ماشین گوش دهید و یا بر روی تلفن همراه خود داشته باشید که در کوتاه ترین زمان ممکن از فرصت استفاده کرده و زبان انگلیسی خود را تقویت کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود آموزش زبان انگلیسی همراه با فایل صوتی (کتاب آموزشی)

Foreign Language Teaching and Research Press Readers

 

 

آموزش زبان انگلیسی همراه با فایل صوتی (کتاب آموزشی) - Foreign Language Teaching and Research Press Readers

 

 

کتاب های داستان Foreign Language Teaching and Research Press Readers ، از مجموعه داستان های سطح بندی شده زبان انگلیسی است. این مجموعه داستان دارای 5 سطح کامل میباشد که هر سطح شامل تعدادی کتاب میشود.

 

این مجموعه، دارای بیش از 40 کتاب داستان جالب و خواندنی میباشد، که هر کدام از آنها برای سطح مشخص شده ای مناسب است. البته در هر کتاب داستان این مجموعه، ممکن است بیش از یک داستان وجود داشته باشد.

 

اگر قصد دارید که مهارت مکالمه خود را تقویت کنید، از کتاب های داستان متنوع استفاده کنید. کتاب های داستان انگلیسی دارای لغات و اصطلاحات زیادی میباشند که همین امر به زبان آموزان کمک میکند که به راحتی بتوانند اصطلاحات و لغات جدید را یاد بگیرند.

 

لغات و اصطلاحاتی که در جمله به کار رفته باشد، هنگام یادگیری بهتر در ذهن باقی خواهد ماند. همچنین در پایان، تمریناتی مربوط به داستان های خوانده شده را برای شما عزیزان آماده کرده است که با انجام دادن آنها زبان انگلیسی خود را تا حدودی تقویت کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود آموزش زبان انگلیسی همراه با فایل صوتی و کتاب (آموزش تصویری)

The Business Macmillan

 

 

آموزش زبان انگلیسی همراه با فایل صوتی و کتاب (آموزش تصویری) - The Business Macmillan

 

 

مجموعه The Business Macmillan، از مجموعه های کامل آموزش زبان انگلیسی برای تجارت است. این مجموعه در قالب 3 سطح میباشد که هر سطح دارای 8 درس است. بعد از اتمام هر 2 درس، قسمتی به نام خلاصه و مرور وجود دارد که تمامی مطالب این 2 درس را، به صورت خلاصه و مفید آموزش میدهد.

 

هر درس این مجموعه شامل 6 قسمت ( About Business Vocabulary Grammar Speaking Writing Case Study) است که هر قسمت آموزش مفهوم و نکته خاصی از تجارت را بر عهده دارد.

 

اغلب افراد زبان انگلیسی را برای رفع نیازهای روزمره خود فرا میگیرند که تجارت و کسب و کار نیز یکی از این نیازهاست. این مجموعه علاوه بر فایل های PDF و MP3، دارای فایل تصویری ویدیویی هم هست.

 

مجموعه The Business Macmillan علاوه بر آموزش، تمریناتی را برای شما عزیزان آماده کرده است. همچنین پاسخ تمام تمرینات در فایل PDF جداگانه ای، مربوط به هر سطح وجود دارد. فایل های پی دی اف این مجموعه، علاوه بر کتاب دانش آموز (Student Book) دارای کتاب معلم (Teachers Book) نیز میباشند.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------