ورود کاربران VIP سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش رایگان نرم افزار

منوی سایت

آموزش : آموزش زبان انگلیسی

Rating: 4 - 9389 votes

تازه های این بخش :نرم افزار فلش کارت (برای کامپیوتر) - Mnemosyne 2.6 Windows

دانلود نرم افزار فلش کارت (برای کامپیوتر)

Mnemosyne 2.6 Windows

 

 

نرم افزار فلش کارت (برای کامپیوتر) - Mnemosyne 2.6 Windows

 

 

شما برای به خاطر سپردن و یا حفظ نمودن سوالات درسی و یا یادگیری لغات یک زبان خارجی مانند انگلیسی از چه روشی استفاده میکنید؟ از هر روشی که استفاده میکنید باید بدانید که استفاده از فلش کارت ها یکی از بهترین روشها برای یادگیری اینگونه موارد است.

 

نرم‌افزار Mnemosyne با امکانات فراوان به همین منظور ساخته شده است. طریقه کار در این نرم‌ افزار بدینگونه است که شما به ازای هر سوال، یک جواب به آن اضافه میکنید و با توجه به سختی و آسانی آن سوال و توانایی شما در پاسخ دادن به آن یک شماره به آن اختصاص میدهید.

 

هر بار که سوالی را جواب دادید یک شماره به آن اضافه میشود و در انتها، تنها سوالهایی که در پاسخ دادن به آنها مشکل داشته‌ اید در قسمت شماره های پایین باقی میماند. بدین طریق شما به راحتی میتوانید به اهداف آموزشی خود برسید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.آموزش صوتی زبان آلمانی، با توضیحات انگلیسی

دانلود آموزش صوتی زبان آلمانی، با توضیحات انگلیسی

 

 

آموزش زبان آلمانی به شیوه نصرت

 

 

آموزش صوتی یکی از بهترین شیوه های آموزش زبان های خارجی است. این سبک آموزشی را میتوانید در هر جایی گوش کنید و به سرعت آن را یاد بگیرید.

 

در این مطلب آموزش صوتی زبان آلمانی، با توضیحات انگلیسی را برای شما آماده کرده ایم. اگر از قبل با زبان انگلیسی آشنایی دارید، با کمک این مجموعه میتوانید زبان آلمانی را نیز یاد بگیرید.

 

تمامی فایل های موجود در این مجموعه به صورت MP3 هستند و شما به سادگی میتوانید آنها را در ضبط صوت اتومبیل، موبایل یا MP3 Player خود بریزید و به آنها گوش دهید.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.آموزش نیم کلاچ در رانندگی (فیلم آموزشی)

دانلود آموزش نیم کلاچ در رانندگی (فیلم آموزشی)

 

 

آموزش نیم کلاچ در رانندگی (فیلم آموزشی)

 

 

زمانی که میخواهید خودرو را به حرکت در بیاورید، نباید پا را به صورت ناگهانی از روی کلاچ بردارید، بلکه باید به صورت نیم کلاچ حرکت کنید.

 

حرکت خودرو اصلی ترین بخش رانندگی است و در امتحان گواهینامه نیز دقت زیادی به آن میشود.

 

در این مطلب آموزش نیم کلاچ در رانندگی (فیلم آموزشی) را برای شما آماده کرده ایم. تکنیک نیم کلاچ مخصوصا در هنگام توقف و حرکت در سربالایی ها بسیار مهم است و انجام صحیح آن مانع از خاموش شدن یا عقب رفتن خودرو میشود.

 

در ادامه مطلب میتوانید این فیلم آموزشی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود آموزش مکالمه زبان انگلیسی به صورت فایل صوتی

Daily English Conversation

 

 

آموزش مکالمه زبان انگلیسی به صورت فایل صوتی - Daily English Conversation

 

 

مجموعه Daily English Conversation متشکل از 3 فایل صوتی و 3 ساعت آموزش مکالمه زبان انگلیسی است.

 

این مجموعه سعی دارد مکالمات روزمره و غیر رسمی زبان انگلیسی را آموزش دهد.

 

برای این منظور 9 موضوع اساسی در این حوزه انتخاب شده است.

 

مجموع این 9 مکالمه برای افرادی که به تازگی قصد سفر دارند بسیار مناسب خواهد بود.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی را از سرزمین دانلود دریافت کنید. همچنین یک فایل صوتی جهت نمونه برای دانلود قرار گرفته است.مجموعه آموزش صوتی زبان انگلیسی - Fluent English Audio

دانلود مجموعه آموزش صوتی زبان انگلیسی

Fluent English Audio

 

 

مجموعه آموزش صوتی زبان انگلیسی - Fluent English Audio

 

 

در این مطلب مجموعه آموزشی Fluent English Audio که یک مجموعه صوتی آموزش زبان است را برای شما آماده کرده ایم.

 

این مجموعه مناسب زبان آموزان سطح متوسط و پیشرفته میباشد.

 

Fluent English Audio طوری طراحی شده که نیاز زبان آموزان را در زمینه‌ های کلمات، قواعد دستوری، تلفظ مکالمه و... در نظر گرفته است. به تمام زبان آموزان سطوح میانی و پیشرفته این آموزش زبان فوق‌ العاده توصیه میشود.


این مجموعه به 20 درس تقسیم شده که شامل مکالمه‌ های کوچک است که هر کدام در شرایط خاصی‌ در کار‌های روزانه استفاده میشوند. مانند مکالمه تلفنی، ملاقات کاری، بحث در مورد سیاست و... که هر درس مجموعه کلمات مربوط به خود را دارد.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی را از سرزمین دانلود دریافت کنید. همچنین یک فایل صوتی جهت نمونه برای دانلود قرار گرفته است.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------