ورود کاربران VIP پشتیبان سایت امروز به 153 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

آموزش : آموزش زبان انگلیسی

Rating: 4 - 9888 votes

تازه های این بخش :آموزش تلفظ زبان انگلیسی (صوتی) - Pronunciation in Use

دانلود آموزش تلفظ زبان انگلیسی (صوتی)

Pronunciation in Use

 

 

آموزش تلفظ زبان انگلیسی (صوتی) - Pronunciation in Use

 

 

مجموعه English Pronunciation in Use یک دوره سه سطحی منتشر شده از انتشارات کمبریج است که برای تقویت مهارت لازم در زمینه تلفظ و لهجه بریتیش زبان انگلیسی ارائه شده است. هر یک از سطوح این مجموعه دربردارنده 60 درس 2 صفحه ای میباشد که تمامی جنبه های تلفظ از جمله اصوات، استرس ها، لحن و... را پوشش میدهد.

 

در این دروس صفحات اول به آموزش و صفحات دوم به تمرین اختصاص یافته و در پایان کتاب نیز پاسخ این تمارین ارائه گردیده است. هر یک از سطوح Elementary - Intermediate - Advanced دارای یک فایل PDF و فایل های صوتی میباشد که هم به صورت خودآموز و در کلاس درس قابل استفاده است.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.آموزش آمادگی برای آیلتس (صوتی) - Ready for IELTS

دانلود آموزش آمادگی برای آیلتس (صوتی)

Ready for IELTS

 

 

آموزش آمادگی برای آیلتس (صوتی) - Ready for IELTS

 

 

کتاب Ready for IELTS یکی از شناخته شده ترین دوره های آموزش آیلتس آکادمیک است که توسط انتشارات مک میلان منتشر شده است. این کتاب برای زبان آموزانی مناسب است که نمره آیلتس آنها 5 است و قصد دارند برای نمره 6.5 یا 7 در این آزمون شرکت کنند.

 

در کتاب حاضر فعالیت های متعددی وجود دارد که هدف از ارائه آنها نه تنها بهبود دانش زبانی زبان آموزان است بلکه آنها مهارت های لازم برای کسب نمرات مذکور را نیز آموزش میدهند. این فعالیت ها در خصوص هر چهارت مهارت شنیداری، گفتاری، درک مطلب و نوشتاری هستند.


در پایان هر درس بخشی به نام Revision وجود دارد که مطالب ارائه شده در آن درس را مرور میکند (این شامل قواعد و واژگان نیز میشود).

 

در پایان کتاب علاوه بر پاسخ تمرینات، مباحث گرامری دروس توضیح داده شده اند و لیستی از واژگان استفاده شده در کتاب نیز ارائه گردیده است.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.آموزش زبان انگلیسی (فیلم آموزشی) - How Do You Do

دانلود آموزش زبان انگلیسی (فیلم آموزشی)

How Do You Do

 

 

آموزش زبان انگلیسی (فیلم آموزشی) - How Do You Do

 

 

مجموعه How Do You Do که با لهجه کانادایی (American) میباشد، با وجود قدیمی بودن آن، یکی از ساختارمندترین فیلم های آموزش زبان است که در 24 قسمت 25 دقیقه ای ارائه شده است.

 

How Do You Do برای همه کسانی که زبان انگلیسی شان بسیار ضعیف است و تنها در حد سالهای راهنمایی و دبیرستان با زبان آشنا هستند و مجبورند سریعا خود را با کلمات و جملات کلیدی و اساسی زبان آشنا سازند، مناسب میباشد.


در این مجموعه موضوعات به تفکیک و با حفظ ارتباط معنایی و داستانی ارائه میشوند و در هر سناریو بعد از پرداختن مقدماتی به موضوع درس، به کمک صحنه های شبیه سازی و بهره گیری از انیمیشن و کارتون، موضوعات به طور کامل به زبان آموز فهمانده میشوند.

 

رفتار طنزآلود و سرگرم کننده روبات فیلم که بسیاری اوقات زبان آموز از زاویه چشمان او به دنیا مینگرد، سبب میشود که یادگیری زبان به کمک این مجموعه بسیار شیرین و جذاب جلوه نماید و زبان آموز از تماشای مکرر درس ها دچار خستگی نشود.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود آموزش لهجه آمریکایی (فیلم آموزشی)

American Accent Course

 

 

آموزش لهجه انگلیسی آمریکایی (فیلم آموزشی) - American Accent Course

 

 

مجموعه تصویری The American Accent Course یکی از مجموعه های خوب آموزش تلفظ انگلیسی همراه با لهجه آمریکن است. این مجموعه تمام لغاتی که شما باید تلفظ صحیح آنها را بدانید دارا میباشد.

 

در ابتدا تمام حروف صدا دار را همراه با تلفظ صحیح و مثال به شما آموزش میدهد. همچنین تفاوت تلفظ بین لغاتی مانند را برای شما با آوردن مثال و جمله مشخص میکند.

 

اگر این مجموعه را تماشا کردید و تلفظ بعضی از صداها و لغات برای شما سخت بود، سعی کنید مجموعه را بارها و بارها تماشا کنید.

 

خواهید دید که به زودی مشکلی که داشتید برطرف شده و شما به راحتی میتوانید حروف و کلمات را با لهجه American تلفظ کرده و همچنین میتوانید از آنها در صحبت های خود به خوبی استفاده کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.آموزش زبان انگلیسی (فیلم آموزشی) - English Today

دانلود آموزش زبان انگلیسی (فیلم آموزشی)

English Today

 

 

آموزش زبان انگلیسی (فیلم آموزشی) - English Today

 

 

مجموعه ویدیویی English Today را میتوان بزرگترین سری ویدویی آموزش زبان انگلیسی دانست که تا به حال تولید شده است. این مجموعه متشکل از منابع مطالعاتی متنوع زبان انگلیسی از قبیل فایل های آموزشی ویدویی، فیلم های کوتاه، فایل های صوتی و فایل های PDF میباشد.


این مجموعه در شش سطح از کاملا مقدماتی تا کاملا پیشرفته میباشد. شما در این مجموعه هر آنچه که برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز است را فرا خواهید گرفت.


فایل های ویدویی English Today ویژگی داستانی دارد، یعنی در سیر روند یک داستان، زبان انگلیسی آموزش داده میشود. پس از نمایش فیلم در بازه های زمانی متفاوت، مدرس مربوطه به جملات مهم و همچنین نکات گرامری اشاره میکند. همچنین برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی، مصاحبه هایی با افراد مختلف تنظیم شده که یادگیری زبان را تسریع خواهد بخشید. هریک از دروس این مجموعه بر روی یک موضوع خاص زندگی از قبیل سلام و احوالپرسی، خرید، آب و هوا و ... تمرکز خواهد داشت.


علاوه بر فایل های ویدویی فایل های صوتی تمامی مکالمات هر درس نیز در DVD ها گنجانده شده است.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------