ورود کاربران VIP شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

آموزش : آموزش زبان انگلیسی

Rating: 4 - 10205 votes

تازه های این بخش :دانلود آموزش زبان انگلیسی همراه با آقای دانکن (فیلم آموزشی)

Learn English with Mr Duncan

 

 

آموزش زبان انگلیسی همراه با آقای دانکن (فیلم آموزشی) - Learn English with Mr Duncan

 

 

مجموعه فیلم آموزشی Learn English with Mister Duncan ، یکی از بهترین و ساده ترین مجموعه های تصویری آموزش مکالمه زبان انگلیسی میباشد. این مجموعه در 88 فایل ویدیویی برای شما آماده و طراحی شده است که روش آموزش این مجموعه به صورت طنز میباشد.

 

آموزش این مجموعه به این صورت میباشد که ابتدا برای شما توضیح میدهد که اصلا چرا باید زبان انگلیسی را یاد بگیریم و چگونه باید آن را به بهترین نحو و روش فرا گرفت.

 

در بعضی از این فایل های ویدیویی طبق مکانی که آقای دانکن قرار دارد، به شما آموزش میدهد. مثلا اگر در دفتر اداری باشد، محتویاتی که روی میز قرار دارد را همراه با مثال و آن شی مورد نظر را با چندین بار تکرار به شما معرفی میکند.

 

همین روش سبب میشود تا شما با خیلی از وسیله ها و اشیایی که در پیرامون خود دارید، آشنا شوید. همچنین متضاد و مترادف کلمات را نیز به شما آموزش میدهد. تمامی لغات و جملاتی که در طی روز به آنها احتیاج دارید را در اختیار شما قرار میدهد.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.آموزش زبان انگلیسی (فیلم آموزشی) - Mind Your Language

دانلود آموزش زبان انگلیسی (فیلم آموزشی)

Mind Your Language

 

 

آموزش زبان انگلیسی (فیلم آموزشی) - Mind Your Language

 

 

سریال آموزشی Mind Your Language ، یکی از مجموعه های آموزش ویدیویی زبان انگلیسی میباشد که در 3 فصل آموزشی برای شما طراحی شده است. تعداد درس های این مجموعه به این گونه میباشد.

 

روش آموزش این مجموعه طنزآمیز و کمدی میباشد و همین روش باعث جذب بسیاری از زبان آموزان شده است زیرا علاقمندان به آموزش زبان انگلیسی، همزمان میتوانند هم زبان انگلیسی خود را تقویت کرده و نیز سریال آموزشی و درعین حال کمدی خود را تماشا کنند. همین امر باعث میشود که زبان آموز هیچگاه احساس خستگی نکند و مجموعه برایش لذت بخش باشد.

 

موضوع این مجموعه تصویری در مورد یک معلمی است که میخواهد زبان انگلیسی را به زبان آموزانش آموزش دهد، که دانش آموزان هرکدام اهل یک کشور و تابع ملیت جداگانه هستند. همین امر سبب جذابیت مجموعه شده است که زبان آموزان عزیز میتوانند این مجموعه جذاب را تهیه کرده و ادامه آن را مشاهده کنند و از آموزش زبان انگلیسی لذت ببرند.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود آموزش زبان انگلیسی توسط BBC (فیلم آموزشی)

Word in the News BBC Learning

 

 

آموزش زبان انگلیسی توسط BBC (فیلم آموزشی) - Word in the News BBC Learning

 

 

مجموعه تصویری Word in the News BBC Learning ، یکی از مجموعه های خوب آموزش زبان انگلیسی میباشد. این مجموعه برای تقویت لغات و اصطلاحات رایج و پرکاربرد و همچنین تقویت مهارت مکالمه برای شما زبان آموزان عزیز فراهم شده است.

 

روش آموزش مجموعه فوق به این گونه میباشد که ابتدا کلمات و اصطلاحات مربوط به درس را همراه با ترجمه و معنی فارسی آن، برای شما بیان میکند. سپس درس مربوطه را همراه با فیلم کوتاهی برای شما پخش میکند و از شما میخواهد که ابتدا گوش دهید و بعد دوباره فیلم را همراه با زیرنویس انگلیسی برای شما پخش میکند و در آخر، واژگان درس مربوطه را دوباره برای شما بیان میکند.

 

آموزش این مجموعه توسط چندین مدرس صورت میگیرد که هر کدام همراه با لهجه بریتیش مجموعه را به شما آموزش میدهند.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود آموزش زبان انگلیسی از طریق گوش دادن (صوتی)

Learn English Via Listening

 

 

آموزش زبان انگلیسی از طریق گوش دادن (صوتی) - Learn English Via Listening

 

 

مجموعه آموزش زبان انگلیسی Learn English Via Listening ، یکی از مجموعه های آموزش زبان انگلیسی همراه با شنیدن فایل صوتی میباشد. این مجموعه در قالب 6 سطح آموزشی برای شما زبان آموزان عزیز فراهم شده است.

 

این مجموعه دارای فایل MP3 و Word (کتاب الکترونیکی) است و همچنین دارای بیش از 500 فایل صوتی میباشد. هر سطح این مجموعه دارای تعدادی فایل صوتی میباشد، که متن فایل های MP3 به صورت فایل Word برای شما آماده شده، که اگر زمانی متوجه مطالب فایل صوتی نشوید، با نگاه کردن همزمان به متن و گوش دادن به فایل صوتی مشکل خود را برطرف نمائید.

 

یادگیری زبان از طریق شنیدن برای تقویت مهارت Listening و Speaking بسیار مفید و موثر است. شما میتوانید ضمن تقویت مهارت شنیداری از اصطلاحات موجود در مجموعه، در مکالمات خود استفاده کنید. همچنین این مجموعه برای موفقیت در آزمون های IELTS، TOEFL و TOEIC بسیار مفید و موثر است.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود آموزش سخنرانی، همراه با فایل صوتی و تصویری (کتاب)

Oxford Lecture Ready

 

 

آموزش سخنرانی، همراه با فایل صوتی و تصویری (کتاب) - Oxford Lecture Ready

 

 

مجموعه ویدیویی Oxford Lecture Ready ، یکی از مجموعه های تصویری خوب آموزش مهارت سخنرانی به زبان انگلیسی میباشد. این مجموعه دارای 3 سطح کامل میباشد، که تمام تکنیک ها و نکات ضروری که در مهارت سخنرانی لازم است شما بدانید را برای شما زبان آموزان عزیز بیان میکند.

 

هر سطح مجموعه لکچر ردی در قسمت فایل PDF آن، دارای 5 بخش میباشد که این بخش ها هر کدام دارای 2 درس میباشند.

 

همیشه برای بعضی افراد صحبت کردن در جمع و روبرو شدن با حاضران، مشکل بوده است. حتی کسانی که در صحبت کردن عادی، بسیار سریع و روان هستند، ممکن است در مهارت سخنرانی مشکل داشته باشند. زیرا سخنرانی دارای تکنیک ها و مهارت های خاصی میباشد، که تنها از طریق آموزش میتوانید آنها را بدست آورید.

 

همچنین زبان آموزانی که دارای سطح بالا از زبان انگلیسی میباشند، نیز ممکن است برای ارائه کنفرانس در کلاس دچار مشکل شوند. این مجموعه مهارت های شنیداری، نکته برداری و سخنرانی را نیز تقویت میکند. همچنین این مجموعه برای تقویت مهارت لیسنینگ و اسپیکینگ (Listening & Speaking) و برای موفقیت در آزمون های تافل و آیلتس (TOEFL – IELTS) مفید و مناسب میباشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات