ورود کاربران VIP پشتیبان سایت امروز به 8 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 79 30 70 70

منوی سایت

آموزش : فیلم های آموزشی

Rating: 4 - 13080 votes

تازه های این بخش :دانلود آموزش تغییر ظاهر و شخصی‌سازی ویندوز اکسپلورر با استفاده از OldNewExplorer (فیلم آموزشی)

 

آموزش تغییر ظاهر و شخصی‌سازی کردن ویندوز اکسپلورر با استفاده از نرم‌افزار OldNewExplorer (فیلم آموزشی)پس از انتشار ویندوز 8، بسیاری از کاربران قادر به استفاده از این ویندوز نبودند! چرا که به محیط ویندوز 7 عادت کرده و کار با ویندوز جدید برایشان مشکل بود.

حال که ویندوز 10 هم چند سالی است منتشر شده است، شاید بخواهید حال و هوای ویندوز 7 را به کامپیوترتان بیاورید! این کار را می‌توانید با نرم‌افزار "OldNewExplorer" انجام دهید.

در واقع عملکرد اصلی این نرم‌افزار، شخصی‌سازی و تغییر ظاهر ویندوز می‌باشد.

در این مطلب از سرزمین دانلود، فیلم آموزشی نحوه تغییر ظاهر و شخصی‌سازی ویندوز اکسپلورر با استفاده از OldNewExplorer را قرار داده‌ایم. تمامی کاربران مبتدی و حرفه‌ای می‌توانند از این فیلم آموزشی استفاده کنند.

مشاهده این فیلم آموزشی، می‌تواند شما را با محیط این نرم‌افزار آشنا کند.

جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید. همچنین در ادامه مطلب تصاویری از قسمت‌های مختلف فیلم قرار گرفته است.دانلود آموزش کنترل کامپیوتر از راه دور با استفاده از نرم‌افزار AnyDesk (فیلم آموزشِ)

 

 

دانلود آموزش کنترل کامپیوتر از راه دور با استفاده از نرم‌افزار AnyDesk (فیلم آموزشی)"AnyDesk" نرم‌افزاری است که به کمک آن می‌توانید کامپیوتر خود را از راه دور مدیریت و کنترل کنید.

دسترسی به فایل‌های مختلف، اجرای نرم‌افزار‌ها، کار در کامپیوتر مقصد، استفاده از اینترنت و شبکه داخلی، انجام چندین کار به صورت همزمان و... از جمله ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌باشد.

در واقع "AnyDesk" به عنوان یک ریموت و مانند تیم ویوور قابل استفاده می‌باشد.

در این مطلب از سرزمین دانلود، فیلم آموزشی نحوه کنترل کامپیوتر از راه دور با استفاده از نرم‌افزار AnyDesk را قرار داده‌ایم. تمامی کاربران مبتدی و حرفه‌ای می‌توانند از این فیلم آموزشی استفاده کنند.

مشاهده این فیلم آموزشی، می‌تواند شما را با محیط این نرم‌افزار آشنا کند.

جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید. همچنین در ادامه مطلب تصاویری از قسمت‌های مختلف فیلم قرار گرفته است.دانلود آموزش دانلود تصاویر شاتراستوک بدون واتر مارک، با نرم‌افزار Shutterstock Images Downloader (فیلم آموزشی)
 

 

آموزش تصاویر شاتراستوک بدون واتر مارک با استفاده از نرم‌افزار Shutterstock Images Downloader (فیلم آموزشی)

 


شاتراستورک، نامی آشنا برای تمامی طراحان و گرافیست‌های حرفه‌ای می‌باشد و می‌دانند که Shutterstock بزرگترین وب‌سایت و مرجع تصاویر و وکتور‌های گرافیکی می‌باشد.

برای استفاده از تصاویر این وب‌سایت، باید اشتراک تهیه کرد. اما به لطف نرم‌افزار "Shutterstock Images Downloader" می‌توانید به صورت رایگان و بدون وجود واتر مارک، تصاویر این وب‌سایت را دانلود کنید.

کافیست URL تصویر یا وکتور مورد نظرتان را وارد این نرم‌افزار کرده و سپس آن را دانلود کنید.

در این مطلب از سرزمین دانلود، فیلم آموزشی نحوه دانلود تصاویر شاتراستوک بدون واتر مارک، با نرم‌افزار Shutterstock Images Downloader را قرار داده‌ایم. تمامی کاربران مبتدی و حرفه‌ای می‌توانند از این فیلم آموزشی استفاده کنند.

مشاهده این فیلم آموزشی، می‌تواند شما را با محیط این نرم‌افزار آشنا کند.

جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید. همچنین در ادامه مطلب تصاویری از قسمت‌های مختلف فیلم قرار گرفته است.دانلود آموزش پخش فیلم‌های بلوری با استفاده از نرم‌افزار Leawo Blu-ray Player (فیلم آموزشی)

 

 

آموزش پخش فیلم‌های بلوری با استفاده از نرم‌افزار Leawo Free Blu ray Player (فیلم آموزشی)Leawo Blu-ray Player  یکی از بهترین نرم‌افزار‌های پخش فیلم‌های بلوری می‌باشد. این نرم‌افزار از انواع فرمت‌های تصویری همچون MPEG، AVI و MP4 پشتیبانی می‌کند.

محیط نرم‌افزار دلخواه کاربر بوده و قابلیت پخش فیلم با زیر نویس را نیز دارد. تنظیمات مختلفی نیز برای اعمال تغییرات روی پخش فیلم وجود دارد.

در این مطلب از سرزمین دانلود، فیلم آموزشی نحوه پخش فیلم‌های بلوری با استفاده از نرم‌افزار Leawo Blu-ray Player را قرار داده‌ایم. تمامی کاربران مبتدی و حرفه‌ای می‌توانند از این فیلم آموزشی استفاده کنند.

مشاهده این فیلم آموزشی، می‌تواند شما را با محیط این نرم‌افزار آشنا کند.

جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید. همچنین در ادامه مطلب تصاویری از قسمت‌های مختلف فیلم قرار گرفته است.دانلود آموزش تبدیل فایل‌های خام دوربین به فرمت DNG با استفاده از نرم‌افزار Adobe DNG Converter (فیلم آموزشی)

 

آموزش تبدیل فایل‌های خام دوربین به فرمت DNG با استفاده از نرم‌افزار Adobe DNG Converter (فیلم آموزشی)

 


DNG فرمت تصاویر خام برای عکاسی دیجیتال می‌باشد که توسط کمپانی Adobe طراحی شده است.

به کمک نرم‌افزار "Adobe DNG Converter" می‌توانید عکس‌های خود را به این فرمت تبدیل کنید. کار تبدیل و استفاده از این نرم‌افزار تنها با انجام چند کلیک انجام شده و رابط کاربری آن نیز بدون ابهام و مشکل می‌باشد.

کافیست عکس خود را از قسمت Browse انتخاب کرده و سپس آن را تبدیل به DNG کنید.

در این مطلب از سرزمین دانلود، فیلم آموزشی نحوه تبدیل فایل‌های خام دوربین به فرمت DNG با استفاده از نرم‌افزار Adobe DNG Converter را قرار داده‌ایم. تمامی کاربران مبتدی و حرفه‌ای می‌توانند از این فیلم آموزشی استفاده کنند.

مشاهده این فیلم آموزشی، می‌تواند شما را با محیط این نرم‌افزار آشنا کند.

جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید. همچنین در ادامه مطلب تصاویری از قسمت‌های مختلف فیلم قرار گرفته است.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------