ورود کاربران VIP پشتیبان سایت امروز به 7 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

آموزش : فیلم های آموزشی

Rating: 4 - 8814 votes

تازه های این بخش :آموزش استفاده از نرم‌افزار Winamp (فیلم آموزشی)

دانلود آموزش استفاده از نرم‌افزار Winamp (فیلم آموزشی)
 

 

آموزش استفاده از نرم‌افزار Winamp (فیلم آموزشی)

 


یکی از قدیمی‌ترین و بهترین نرم‌افزار‌های برای پخش آهنگ که بسیاری از کاربران تجربه کار با آن را دارند، "Winamp" می‌باشد.

این نرم‌افزار می‌تواند تمامی فایل‌های صوتی شما را با هر فرمتی که باشد به اجرا درآورده و امکاناتی همچون اکولایزر حرفه‌ای، رقص نور، تنظیم سرعت پخش آهنگ و... را در اختیار شما بگذارد.

در این مطلب از سرزمین دانلود، فیلم آموزشی نحوه استفاده از نرم‌افزار Winamp را قرار داده‌ایم. تمامی کاربران مبتدی و حرفه‌ای می‌توانند از این فیلم آموزشی استفاده کنند.

این فیلم جهت آموزش و یادگیری بهتر این نرم‌‌افزار در اختیار شما کاربران سرزمین دانلود قرار گرفته است.

جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید. همچنین در ادامه مطلب تصاویری از قسمت‌های مختلف فیلم قرار گرفته است.دانلود آموزش پخش حرفه‌ای فیلم با استفاده از نرم‌افزار VLC Media Player (فیلم آموزشی)
 

 

آموزش پخش حرفه‌ای فیلم با استفاده از نرم‌افزار VLC Media Player (فیلم آموزشی)

 


اگر از ما بخواهید تا برایتان یک نرم‌افزار برای پخش حرفه‌ای فیلم را معرفی کنیم، ما "VLC Media Player" را برایتان پیشنهاد می‌کنیم.

به کمک این نرم‌افزار خواهید توانست به پخش فیلم به صورت حرفه‌ای و به همراه انبوهی از امکانات پرداخته و از ویژگی‌هایی همچون نمایش زیر نویس فیلم، تبدیل فرمت فیلم، پخش فایل‌های HD و حجیم و... استفده کنید.

در این مطلب از سرزمین دانلود، فیلم آموزشی نحوه پخش حرفه‌ای فیلم با استفاده از نرم‌افزار VLC Media Player را قرار داده‌ایم. تمامی کاربران مبتدی و حرفه‌ای می‌توانند از این فیلم آموزشی استفاده کنند.

این فیلم جهت آموزش و یادگیری بهتر این نرم‌‌افزار در اختیار شما کاربران سرزمین دانلود قرار گرفته است.

جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید. همچنین در ادامه مطلب تصاویری از قسمت‌های مختلف فیلم قرار گرفته است.دانلود آموزش ساخت و تنظیم زیر‌نویس با استفاده از نرم‌افزار Subtitle Workshop (فیلم آموزشی)
 

 

آموزش ساخت و تنظیم زیر‌نویس با استفاده از نرم‌افزار Subtitle Workshop (فیلم آموزشی)

 


شاید شما نیز بخواهید برای یک فایل ویدئویی به ساخت زیرنویس پرداخته و یا زیرنویس‌های قبلی را تنظیم و ویرایش کنید.

ما برایتان نرم‌افزار "Subtitle Workshop" را سراغ داریم. هم‌اکنون می‌توانید به جدیدترین ورژن این نرم‌افزار در سرزمین دانلود دسترسی پیدا کنید. به کمک این نرم‌افزار خواهید توانست به ساخت و ویرایش زیر نویس پرداخته و همچنین سرعت و زمان پخش آن را تنظیم کنید. از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار می‌توان به امکان تنظیم فونت و رنگ زیر نویس، کادر بندی زیر‌نویس‌ها، جلوه‌های گرافیکی و... اشاره نمود.

در این مطلب از سرزمین دانلود، فیلم آموزشی نحوه ساخت و تنظیم زیر‌نویس با استفاده از نرم‌افزار Subtitle Workshop را قرار داده‌ایم. تمامی کاربران مبتدی و حرفه‌ای می‌توانند از این فیلم آموزشی استفاده کنند.

این فیلم جهت آموزش و یادگیری بهتر این نرم‌‌افزار در اختیار شما کاربران سرزمین دانلود قرار گرفته است.

جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید. همچنین در ادامه مطلب تصاویری از قسمت‌های مختلف فیلم قرار گرفته است.دانلود آموزش ساخت و ویرایش زیر نویس فیلم، با استفاده از نرم‌افزار Subtitle Edit (فیلم آموزشی)
 

 

آموزش ویرایش زیر نویس با استفاده از نرم‌افزار Subtitle Edit (فیلم آموزشی)

 


آیا تاکنون به فکر این افتاده‌اید که بخواهید یک زیر‌نویس را ویرایش کنید؟

به کمک نرم‌افزار کاربردی "Subtitle Edit" می‌توانید به تغییر و ویرایش زیر‌نویس با فرمت‌های مختلف بپردازید. در واقع این نرم‌افزار امکاناتی را برای تنظیم زمان نمایش زیر نویس، تغییر متن، تغییر فونت، رنگ فونت، کپی رایت و... را در اختیارتان قرار می‌دهد.

در این مطلب از سرزمین دانلود، فیلم آموزشی نحوه ساخت و ویرایش زیر نویس فیلم، با استفاده از نرم‌افزار Subtitle Edit را قرار داده‌ایم. تمامی کاربران مبتدی و حرفه‌ای می‌توانند از این فیلم آموزشی استفاده کنند.

این فیلم جهت آموزش و یادگیری بهتر این نرم‌‌افزار در اختیار شما کاربران سرزمین دانلود قرار گرفته است.

جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید. همچنین در ادامه مطلب تصاویری از قسمت‌های مختلف فیلم قرار گرفته است.دانلود آموزش ویرایش فیلم با استفاده از نرم‌افزار Shotcut (فیلم آموزشی)

 

 

آموزش ویرایش فیلم با استفاده از نرم‌افزار ShotCut (فیلم آموزشی)تاکنون نرم‌افزار‌های زیادی را با کاربرد ویرایش فیلم در سرزمین دانلود شاهد بوده‌اید. یکی از این نرم‌افزار‌ها "Shotcut" می‌باشد.

این نرم‌افزار با داشتن یک ویرایشگر ساده و در عین حال کاربر پسند، امکان ویرایش فیلم را به بهترین نحو ممکن برایتان فراهم می‌سازد. همچنین با این نرم‌افزار می‌توانید به ضبط و فیلمبرداری از صفحه نمایش سیستم خود بپردازید.

در این مطلب از سرزمین دانلود، فیلم آموزشی نحوه ویرایش فیلم با استفاده از نرم‌افزار ShotCut را قرار داده‌ایم. تمامی کاربران مبتدی و حرفه‌ای می‌توانند از این فیلم آموزشی استفاده کنند.

این فیلم جهت آموزش و یادگیری بهتر این نرم‌‌افزار در اختیار شما کاربران سرزمین دانلود قرار گرفته است.

جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید. همچنین در ادامه مطلب تصاویری از قسمت‌های مختلف فیلم قرار گرفته است.

این بلوک در حال حاضر فاقد محتوی می باشد .

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------