ورود کاربران VIP شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

سرگرمی : مذهبی و فرهنگی

Rating: 4 - 67811 votes

تازه های این بخش :مجموعه صوتی اذان با صدای موذن های مختلف

دانلود مجموعه صوتی اذان با صدای موذن های مختلف

 

 

مجموعه صوتی اذان با صدای موذن های مختلف

 

 

اذان یکی مهمترین شعارهای اسلام است. زمانی که برای اولین بار مسلمانان تصمیم به اقامه نماز در مدینه داشتند، پیامبر اسلام، حضرت محمد (ص) به جهت فرا خواندن مسلمانان و آگاه کردن آنها، دستور تلاوت اذان را دادند.

 

اولین موذن اسلام نیز بلال حبشی بود.

 

در این مطلب مجموعه صوتی اذان با صدای موذن های مختلف را برای شما آماده کرده ایم.

 

در ادامه مطلب میتوانید مشخصات این مجموعه را مشاهده کرده و سپس آن را دانلود نمایید.مجموعه بهترین سخنرانی های شهید مصطفی چمران

دانلود مجموعه بهترین سخنرانی های شهید مصطفی چمران

 

 

مجموعه بهترین سخنرانی های شهید مصطفی چمران

 

 

شهید مصطفی چمران معروف به دکتر چمران و شهید چمران، فیزیکدان، سیاستمدار (عضو شورای مرکزی نهضت آزادی ایران)، وزیر دفاع ایران در دولت مهدی بازرگان و دولت موقت شورای انقلاب از همراهان موسی صدر در تشکیل جنبش امل (لبنان)، نماینده دوره اول مجلس شورای اسلامی، از فرماندهان ایران در جنگ ایران و عراق و بنیان‌گذار ستاد جنگ‌های نامنظم در جریان جنگ ایران و عراق بود.

 

وی در دانشگاه تهران، تحصیلات خود را در رشته الکترومکانیک به پایان برد. سپس برای ادامه تحصیل به آمریکا رفت و درجه دکتری در فیزیک پلاسما کسب کرد. پس از گذراندن آموزش‌های نظامی در مصر، به لبنان رفت و به همراه موسی صدر، در تشکیل جنبش امل نقش موثری داشت و از فرماندهان آن بود.


در جریان جنگ ایران و عراق، وی یکی از فرماندهان ایران بود. چمران با شروع جنگ، به اهواز رفت و ستاد جنگ‌های نامنظم را بنیان‌گذاری کرد. از دیگر کارهای مهم وی ایجاد هماهنگی بین نیروهای ارتش، سپاه و نیروهای داوطلب مردمی بود که در منطقه حضور داشتند. مصطفی چمران در 31 خرداد ماه 1360 در مسیر دهلاویه سوسنگرد بر اثر اصابت ترکش خمپاره به پشت سرش در 49 سالگی شهید شد.

 

در این مطلب مجموعه بهترین سخنرانی های شهید مصطفی چمران را برای شما آماده کرده ایم.

 

در ادامه مطلب میتوانید مشخصات این مجموعه را مشاهده کرده و سپس آن را دانلود نمایید.مجموعه بهترین سخنرانی های استاد شهید مرتضی مطهری

دانلود مجموعه بهترین سخنرانی های استاد شهید مرتضی مطهری

 

 

مجموعه بهترین سخنرانی های استاد شهید مرتضی مطهری

 

 

شهید مرتضی مطهری روحانی شیعه، استاد فلسفه اسلامی و کلام اسلامی و تفسیر قرآن، عضو هیئت موتلفه اسلامی و از نظریه‌ پردازان نظام جمهوری اسلامی ایران بود. وی قبل از انقلاب سال 1357 استاد دانشکده الهیات دانشگاه تهران بود و بعد از انقلاب به ریاست شورای انقلاب منصوب شد.


امام خمینی (ره) علاقه زیادی به وی داشت، تا آنجا که بعد از مرگش گفت فرزند عزیزی را که پاره تنم و حاصل عمرم بود، از دست دادم. در ادبیات جمهوری اسلامی ایران از وی با عنوان معلم شهید یاد می‌شود.

 

در این مطلب مجموعه بهترین سخنرانی های استاد شهید مرتضی مطهری را برای شما آماده کرده ایم.

 

در ادامه مطلب میتوانید مشخصات این مجموعه را مشاهده کرده و سپس آن را دانلود نمایید.دانلود مجموعه سخنرانی حجت‌الاسلام محسن قرائتی با موضوع پاسخگویی به شبهات کرونایی از قرآن

 

 

مجموعه سخنرانی حجت‌الاسلام محسن قرائتی با موضوع پاسخگویی به شبهات کرونایی از قرآن

 

 

حجت‌ الاسلام محسن قرائتی یک روحانی ایرانی است. وی در اردیبهشت سال 1361 با حکم امام خمینی (ره) به نمایندگی ولی فقیه در سازمان نهضت سوادآموزی منصوب شد و سپس ریاست این سازمان را بر عهده گرفت که این مسئولیت را تا اسفند 1389 بر عهده داشت. وی هم‌ اکنون علاوه بر اداره ستاد اقامه نماز در زمینه تفسیر قرآن نیز فعالیت دارد.


سخنرانی های ایشان به دلیل قالب طنز و سخن شیرین بسیار دلنشین است و افراد بسیاری علاقمند به شنیدن این سخنرانی ها هستند.

 

در این مطلب مجموعه سخنرانی حجت‌الاسلام محسن قرائتی با موضوع پاسخگویی به شبهات کرونایی از قرآن را برای شما آماده کرده ایم.

 

در ادامه مطلب میتوانید مشخصات این مجموعه را مشاهده کرده و سپس آن را دانلود نمایید.دانلود مجموعه بهترین سخنرانی های سال 1399 حجت الاسلام محسن قرائتی

 

 

مجموعه بهترین سخنرانی های سال 1399 حجت الاسلام محسن قرائتی

 

 

حجت‌ الاسلام محسن قرائتی یک روحانی ایرانی است. وی در اردیبهشت سال 1361 با حکم امام خمینی (ره) به نمایندگی ولی فقیه در سازمان نهضت سوادآموزی منصوب شد و سپس ریاست این سازمان را بر عهده گرفت که این مسئولیت را تا اسفند 1389 بر عهده داشت. وی هم‌ اکنون علاوه بر اداره ستاد اقامه نماز در زمینه تفسیر قرآن نیز فعالیت دارد.


سخنرانی های ایشان به دلیل قالب طنز و سخن شیرین بسیار دلنشین است و افراد بسیاری علاقمند به شنیدن این سخنرانی ها هستند.

 

در این مطلب مجموعه بهترین سخنرانی های سال 1399 حجت الاسلام محسن قرائتی را برای شما آماده کرده ایم.

 

در ادامه مطلب میتوانید مشخصات این مجموعه را مشاهده کرده و سپس آن را دانلود نمایید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------