ورود کاربران VIP سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش رایگان نرم افزار

منوی سایت

سرگرمی : مذهبی و فرهنگی

Rating: 4 - 30098 votes

تازه های این بخش :نرم افزار اوقات شرعی (برای ویندوز)

دانلود نرم افزار اوقات شرعی (برای ویندوز)

 

 

نرم افزار اوقات شرعی (برای ویندوز)

 

 

گاهی اوقات آنقدر مشغول کارهای خود با کامپیوتر هستیم که از زمان غافل شده و نماز اول وقت را از دست میدهیم. نرم افزار اذان و اوقات شرعی میتواند با پخش خودکار اذان در سه نوبت شبانه روز، وقت نماز را به کاربران یادآوری کند.


با استفاده از نرم افزار اوقات شرعی میتوانید همیشه به موقع از اوقات شرعی مطلع شوید و یک نرم افزار اذان گو را در کامپیوتر خود داشته باشید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار ساعت نماز (برای ویندوز) - Salaat Time 2.7 Windows

دانلود نرم افزار ساعت نماز (برای ویندوز)

Salaat Time 2.7 Windows

 

 

نرم افزار ساعت نماز (برای ویندوز) - Salaat Time 2.7 Windows

 

 

گاهی اوقات آنقدر مشغول کارهای خود با کامپیوتر هستیم که از زمان غافل شده و نماز اول وقت را از دست میدهیم. نرم افزار اذان و اوقات شرعی میتواند با پخش خودکار اذان در سه نوبت شبانه روز، وقت نماز را به کاربران یادآوری کند.


با استفاده از نرم افزار Salaat Time میتوانید همیشه به موقع از اوقات شرعی مطلع شوید و یک نرم افزار اذان گو را در کامپیوتر خود داشته باشید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار قرآنی ذکر (برای ویندوز) - Zekr 1.1 Windows

دانلود نرم افزار قرآنی ذکر (برای ویندوز)

Zekr 1.1 Windows

 

 

نرم افزار ذکر (برای ویندوز) - Zekr 1.1 Windows

 

 

Zekr یک نرم افزار کاربردی با استفاده بسیار آسان است که برای تسهیل نمودن ترجمه، تحقیق و قرائت قرآن طراحی شده است.

 

نرم افزار ذکر شامل مجموعه ای از ذکریات کامل قرآنی میباشد که شما میتوانید در این برنامه به همه آنها دسترسی داشته باشید. همچنین این نرم افزار دارای امکانات فراوانی است از جمله میتوان به قرات آیات با صوت بسیار زیبا و دلنشین و نیز ترجمه صحیح آیات به زبان های مختلف از جمله زبان فارسی اشاره نمود.

 

بعلاوه این نرم افزار یک نرم افزار بین المللی است و از زبان های مختلفی پشتیبانی میکند، که شما برای استفاده از آن میبایست زبان فارسی را انتخاب نمایید.

 

تغییر سایز فونت، قابلیت جستجو در ذکرها و آیات، تغییر رنگ منوها، امکان نشانه گذاری و... سایر امکانات و تنظیماتی است که با ایجاد تغییرات دلخواه در آنها به بهترین شکل میتوانید از نرم افزار استفاده کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار گنجور (برای ویندوز) - Ganjoor 1.83 Windows

دانلود نرم افزار گنجور (برای ویندوز)

Ganjoor 1.83 Windows

 

 

نرم افزار گنجور (برای ویندوز) - Ganjoor 1.83 Windows

 

 

یکی از بهترین نرم افزار ها در زمینه شعر های شاعران بزرگ نرم افزار رایگان گنجور میباشد. این نرم افزار شامل اشعار شاعرهای معروف فارسی زبان میباشد.


از قابلیت های این نرم افزار میتوان به جستجو، زندگینامه، لیست بندی کامل و... اشاره کرد.

 

برای استفاده از این نرم افزار به اینترنت نیاز دارید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار اشعار فارسی، ساغر (برای ویندوز)

Saghar 0.7.2.969 Windows

 

 

نرم افزار ساغر (برای ویندوز) - Saghar 0.7.2.969 Windows

 

 

اگر به شعر علاقه دارید و میخواهید دیوانی از شاعران معروف ایرانی را در کامپیوتر خود داشته باشید، پیشنهاد میکنیم از نرم افزار ساغر استفاده کنید.


این نرم افزار رایگان بوده و شامل دیوان بسیاری از شاعران ایران زمین میباشد. شاعرانی مانند حافظ، سعدی، اقبال لاهوری، انوری، امام خمینی، مولانا و...


این نرم افزار محیط بسیار زیبا و فونت خوانایی برای خواندن اشعار دارد و از پایگاه داده گنجور بهره میبرد. برای استفاده کامل از این نرم افزار، به اینترنت نیاز دارید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------