ورود کاربران VIP شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

سرگرمی : مذهبی و فرهنگی

Rating: 4 - 32346 votes

تازه های این بخش :سخنرانی های مربوط به ازدواج و انتخاب همسر (فایل صوتی)

دانلود سخنرانی های مربوط به ازدواج و انتخاب همسر (فایل صوتی)

 

 

سخنرانی های مربوط به ازدواج و انتخاب همسر (فایل صوتی)

 

 

ازدواج عبارت از فرایند علاقمندی، کشش جسمی، جنسی، روانی و به دنبال آن فراهم سازی شرایط اقتصادی، اجتماعی، علمی، شغلی، خانوادگی، شخصی دو جنس مخالف در جهت ایجاد یک زندگی مشترک توام با تفاهم، محبت، پویایی و هدفمند که در راس آن بیشترین تاثیرات را مذهب و اعتقاد و دین دو طرف دارد.

 

در این مطلب سخنرانی های مربوط به ازدواج و انتخاب همسر را برای شما آماده کرده ایم.


در مجموعه سخنرانی های حاضر سعی شده بهترین سخنان، از استادانی همچون استاد شجاعی و استاد یزدی و... درباره ازدواج گردآوری شود.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه صوتی را به صورت فشرده دانلود نمایید. همچنین یک فایل به عنوان نمونه جهت دانلود قرار گرفته است.سخنرانی آیت الله حق شناس در مورد اخلاق (فایل صوتی)

دانلود سخنرانی آیت الله حق شناس در مورد اخلاق (فایل صوتی)

 

 

سخنرانی آیت الله حق شناس در مورد اخلاق (فایل صوتی)

 

 

آیت الله میرزا عبدالکریم حق‌شناس متولد 1298 در تهران (درگذشت 2 مرداد 1386) فقیه معلم اخلاق و عارف معاصر شیعه بود.

 

عبدالکریم حق‌شناس تحصیلات مقدماتی و ادبیات را نزد محمدرضا تنکابنی و بخشی از معقول را از مهدی آشتیانی و فقه و اصول را در قم نزد سید محمدتقی حجت و سید احمد خوانساری و سید حسین طباطبایی بروجردی فرا گرفت. مدتی نیز از درس فقه و اصول امام خمینی (ره) بهره‌مند شد و مراوداتی نیز در بحث اخلاق با ایشان داشت. او همچنین از شاگردان سید علی حائری و شیخ محمدحسین زاهد و درس عرفان محمدعلی شاه‌ آبادی بود.

 

در مجموعه حاضر سعی شده تمامی سخنرانی های ارزشمند و زیبای ایشان با موضوع درس اخلاق گردآوری شود.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه صوتی را به صورت فشرده دانلود نمایید. همچنین یک فایل به عنوان نمونه جهت دانلود قرار گرفته است.کتاب جایگاه زن در اسلام

دانلود کتاب جایگاه زن در اسلام

 


کتاب جایگاه زن در اسلام

 

 

اسلام در تمام احکام، آموزه‌ ها و دیدگاه‌ های خود، زن و مرد را از منظر انسانی مینگرد.

 

نگاه اسلام به زن به مثابه یک موجود مؤنث، همانند نگاه او به مرد به مثابه یک موجود مذکر است. اسلام همچنان‌ که مرد را به منزله انسان مورد توجه قرار میدهد و او را راهنمایی میکند، در بعد انسانی زن را نیز با مرد برابر میداند و او را راهنمایی و ارشاد میکند. زیرا آن دو از لحاظ کرامت و جایگاه انسانی برابر هستند.

 

اما هر یک از آنان بنا بر مقتضیات و تفاوت‌های طبیعی، در اسلام احکام و حقوق خاص خود را دارند و اسلام بر اساس اصل تقسیم کار بین افراد جامعه، برای هر یک از آنان احکام ویژه‌ای قائل شده و منشا تفاوت میان احکام زن و مرد نیز در همین است.

 

در این مطلب کتاب جایگاه زن در اسلام را برای شما آماده کرده ایم.

 

در ادامه مطلب میتوانید مشخصات این کتاب را مشاهده کرده و آن را دانلود کنید.کتاب رساله حقوق امام سجاد (ع)

دانلود کتاب رساله حقوق امام سجاد (ع)

 


کتاب رساله حقوق امام سجاد (ع)

 

 

رساله حقوق از آثار جاودان، ماندگار، پر ارج و گران‌مایه ای است که از امام سجاد (ع) برای شیعیان به یادگار مانده است و همواره مورد توجه بوده و هست.

 

کتاب رساله حقوق، رساله‌ ای کوچک اما حاوی مطالبی عمیق در باب حقوقی است که بر عهده‌ انسان است و لازم است یک انسان الهی آنها را رعایت نماید.

 

در این مطلب این کتاب پر محتوا را برای شما آماده کرده ایم.

 

در ادامه مطلب میتوانید مشخصات این کتاب را مشاهده کرده و آن را دانلود کنید.تفسیر سوره فجر استاد بهرام پور (فایل صوتی)

دانلود تفسیر سوره فجر استاد بهرام پور (فایل صوتی)

 

 

تفسیر سوره فجر استاد بهرام پور (فایل صوتی)

 

 

ابوالفضل بهرام پور، متولد 1320 است. وی کارشناسی ارشد ادبیات و علوم قرآنی از دانشکده الهیات دانشگاه تهران دارد. ایشان مدرس روش ترجمه و تفسیر بوده، موسس دفتر ترجمه و تفسیر دار القرآن و سازمان تبلیغات اسلامی تهران است.


ایشان یک سلسله تفسیرهای تک سوره‌ای آموزشی کم حجم دارد. از جمله سوره فتح، سوره حجرات، سوره  ق، سوره ابراهیم و... که در این مطلب تفسیر سوره فجر استاد بهرام پور را برای شما آماده کرده ایم.

 

این فایل تفسیر قرآن به صورتی صوتی میباشد. به همین دلیل به راحتی در انواع موبایل اندروید و آیفون هم میتوانید به آن گوش کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید این فایل صوتی را به صورت فایل فشرده دانلود نمایید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------