پشتیبان سایت امروز به 27 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

سرگرمی : بازی های کامپیوتری

Rating: 4 - 91738 votes

تازه های این بخش :دانلود بازی هواپیمای جنگی، شمشیر روح (برای کامپیوتر)

Ghost Blade HD PC Game

 

 

بازی شمشیر روح (برای کامپیوتر) - Ghost Blade HD PC Game

 

 

Ghost Blade HD بازی جدیدی در سبک اکشن است که توسط 2Dream برای کامپیوتر منتشر شده است. این بازی تیراندازی دارای گیم پلی مبتنی بر امتیاز اعتیاد آور و کاربر پسندی است.

 

با بازگشت به گذشته و الهام از بازی های دهه 90 خاطرات گذشته را با تم و تکنیکی امروزی کنار هم قرار میدهد.

 

این بازی که با سبک گرافیکی و جلوه های ویژه مدرن ساخته شده است، شامل یک مود 2 نفره بسیار جذاب نیز میباشد و با این‌که یادگیری آن آسان است، اما مهارت یافتن و استاد شدن در آن بسیار سخت است.

 

داستان این بازی به این صورت است که 10 هزار سال پیش یک هوش مصنوعی به نام شیرا برای محافظت از ساکنین مریخ ساخته میشود.

 

با گذشت زمان این هوش مصنوعی به تدریج رو به خرابی و فساد میرود و شروع به حمله به کلونی های مریخ میکند.

 

این بازی توسط گروه SKIDROW کرک شده است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی ترسناک هاسک (برای کامپیوتر) - Husk PC Game

دانلود بازی ترسناک هاسک (برای کامپیوتر)

Husk PC Game

 

 

بازی ترسناک هاسک (برای کامپیوتر) - Husk PC Game

 

 

Husk بازی جدیدی در سبک اکشن، ماجراجویی و ترسناک است که توسط UndeadScout برای کامپیوتر ساخته شده است.

 

این بازی در واقع تلاشی برای زنده ماندن در شهری است که به دلایل نامعلومی متروکه و رها شده است و با الهام از بازی های ترسناک قدیمی همچون Silent Hill و Twin Peaks ساخته شده است و شامل ترکیبی از المان های این بازی ها است.

 

سال 1995 است، شما Matthew Palmer هستید و پس از تصادف قطار به هوش میایید.

 

هیچ کس در اطراف شما نیست. خصوصا هیچ اثری از دختر و همسر شما دیده نمیشود. تنها نشانه برای این که تشخیص دهید کجا هستید، صدایی است که میگوید: به Shivercliff خوش آمدید.

 

این بازی توسط گروه CODEX کرک شده است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی جنگی ردیمر (برای کامپیوتر) - Redeemer PC Game

دانلود بازی جنگی ردیمر (برای کامپیوتر)

Redeemer PC Game

 

 

بازی جنگی ریدیمر (برای کامپیوتر) - Redeemer PC Game

 

 

Redeemer بازی جدیدی در سبک اکشن است که در سال 2017 توسط Good Shepherd Entertainment برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در این بازی شما با مبارزات شدید و از طریق انواع سلاح هایی که در اختیارتان قرار میگیرد راهتان را از بین مسیری پر از دشمنان انبوه باز میکنید.

 

در Redeemer شما در نقش شخصیتی به عنوان واسیلی بازی میکنید که زمانی برای یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سلاح های سایبری و در بخش امنیت این تشکیلات کار میکرده و به کارهایی همچون جاسوسی، ترور، اخاذی و حتی شکنجه دیگران مشغول بودید.

 

وقتی متوجه میشوید که این سازمان تصمیم گرفته شما را تبدیل به یک سرباز سایبورگ کند از این تشکیلات گریخته و به مکانی مخفی در کوه های برفی فرار میکنید. اما پس از بیست سال زندگی در این محیط آرام متوجه میشوید که سازمان کم کم در حال نزدیک شدن به شما و پیدا کردن شماست.

 

از ویژگی های این بازی میتوان به اکشن فوق العاده، نبردهای تن به تن شدید، سیستم کشتار منحصربفرد، سیستم خلع سلاح، داستان جذاب و مودهای مختلف اشاره کرد.

 

این بازی توسط گروه RELOADED کرک شده است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی جنگی اکو (برای کامپیوتر) - ECHO PC Game

دانلود بازی جنگی اکو (برای کامپیوتر)

ECHO PC Game

 

 

بازی جنگی اکو (برای کامپیوتر) - ECHO PC Game

 

 

ECHO بازی جدیدی در سبک اکشن و ماجرایی است که در سال 2017 توسط ULTRA ULTRA برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

این بازی یک ماجراجویی علمی تخیلی سوم شخص را ارائه میدهد که با استقبال زیادی از سوی دوستداران و علاقمندان بازی های کامپیوتری مواجه شده است.

 

در ECHO شما نقش دختری به نام En را بازی میکنید که پس از یک قرن خواب مصنوعی به مقصدش میرسد که سرزمینی افسانه ای از تمدن های گذشته است و حال هیچ انسانی در آن جا وجود ندارد.

 

او امید دارد که با استفاده از فناوری های فراموش شده زندگی را به این سرزمین برگرداند، اما در این دنیای پر مخاطره چالش های زیادی منتظر او هستند.

 

در ابتدای بازی هدف شما سفری اکتشافی است اما کم کم خطرات و چالش هایی بزرگ سر راهتان قرار میگیرد.

 

قصری که در آن به ماجراجویی میپردازید همه حرکات و کارهای شما را ثبت و ضبط میکند تا بعدا از آن ها علیه خودتان استفاده کند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی جنگی سقوط نور (برای کامپیوتر) - Fall of Light PC Game

دانلود بازی جنگی سقوط نور (برای کامپیوتر)

Fall of Light PC Game

 

 

بازی جنگی سقوط نور (برای کامپیوتر) - Fall of Light PC Game

 

 

Fall of Light بازی جدیدی در سبک اکشن و ماجرایی است که در سال 2017 توسط 1C Company برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در این بازی داستانی که در دنیایی تحت سلطه کامل تاریکی و پلیدی روی میدهد شما در سیاهچال های مختلف به ماجراجویی میپردازید و در نقش یک جنگجوی قدیمی به همراه دخترتان به دنبال آخرین نشانه از نور خورشید هستید.

 

این دو تنها با یکدیگر و در کنار یکدیگر قدرت کافی برای نابودی دشمنانی که از تاریکی متولد میشوند را دارند. در این راه با موجودات عجیبی روبرو میشوید و باید تک تک مکان های مخفی این دنیا را برای پرده برداشتن از اسرار مخفی و بدست آوردن اطلاعات در رابطه با تاریخچه این دنیا بررسی کنید.

 

بازی دارای 20 صحنه نبرد متفاوت، 10 کلاس اسلحه از جمله سلاح های کوتاه برد و دور برد، معماهای چالش برانگیز مختلف و امکانات و شگفتی های بی شمار دیگری است. پس سعی کنید با انتخاب بهترین ترکیب از سلاح های مختلف و به کار بردن بهترین تاکتیک ها با دشمنان بی شمارتان روبرو شده و از دختر شخصیت اصلی بازی محافظت کنید، زیرا او کلید اصلی باز کردن مسیرهای مخفی است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات