ورود کاربران VIP پشتیبان سایت امروز به 58 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش رایگان نرم افزار

منوی سایت

سرگرمی : بازی های کامپیوتری

Rating: 4 - 200956 votes

تازه های این بخش :دانلود بازی چکش جنگی 40000 (برای کامپیوتر)

Warhammer 40000 Gladius Relics of War Assault Pack PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی چکش جنگی 40000 (برای کامپیوتر) - Warhammer 40000 Gladius Relics of War Assault Pack PC Game

 

 

Warhammer 40000 Gladius Relics of War Assault Pack بازی در سبک استراتژیک و اکشن است که توسط شرکت Proxy Studios ساخته و به وسیله Slitherine Ltd در سال 2019 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در نسخه Gladius Relics of War Assault Pack از بازی میتوانید از بین 4 لشکر متفاوت Space Marines ، Orks ، Necrons و Troopers یکی را انتخاب کرده و شروع به ساخت پایگاه خود و در نهایت لشکرکشی به سمت مواضع دشمنان کنید.

 

گیم پلی بازی بسیار منحصر به فرد بوده و به شدت اعتیاد آور میباشد. هرکدام از جناح های موجود در بازی دارای تکنولوژی و سلاح های مخصوص به خود میباشند.

 

شخصیت ها و محیط های بازی نیز بسیار عالی طراحی شده اند. در این نسخه نیز تمامی جزئیات به خوبی کار شده است و همه اجزای موجود در بازی قابلیت تخریب پذیری دارند.

 

یکی از ویژگی های جذاب بازی وجود سبک 4X میباشد، در این نوع بازی ها گيمر كنترل يک امپراطوری را در دست گرفته و با كاوش جهان بازی، جمع‌آوری منابع و شكست دشمنان امپراتوری خود را گسترش میدهد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی دردسر های هل هایم (برای کامپیوتر)

Helheim Hassle PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی دردسر های هل هایم (برای کامپیوتر) - Helheim Hassle PC Game

 

 

Helheim Hassle بازی در سبک ماجراجویی و فکری است که توسط شرکت Perfectly Paranormal ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

بازی Helheim Hassle شما را وارد دنیایی رنگارنگ و جذاب خواهد کرد که شما به عنوان شخصیتی وایکینگ به نام Bjorn ایفای نقش خواهید کرد که باید با شجاعت خود ماموریت های بسیاری را پشت سر بگذارید.

 

بازی دارای مراحل بسیاری می باشد که شما را با معماها و چالش های فراوانی رو به رو خواهد کرد و شما باید برای عبور از مراحل این معماها را حل کنید.

 

در گیم پلی بازی شما با ده‌ها شخصیت مختلف ملاقات خواهید کرد و باید با سرنخ‌هایی که به دست میاورید ماموریت ها و معماها را انجام دهید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی گیاه، آرامش (برای کامپیوتر)

PLAYNE The Meditation Game PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی گیاه، آرامش (برای کامپیوتر) - PLAYNE The Meditation Game PC Game

 

 

PLAYNE The Meditation Game بازی در سبک شبیه سازی و ماجراجویی با دید اول شخص است که توسط شرکت Krish Shrikumar ساخته و به وسیله Vismaya در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

بازی PLAYNE The Meditation Game شما را وارد یک محیط آرامش بخش میکند که در آن به آرامش دست پیدا خواهید کرد و استرس شما نیز کاهش پیدا میکند.

 

در گیم پلی همانطور که پیش میروید و دنیای خود را ایجاد میکنید ذهن و آگاهی شما رشد میکند و میتوانید محیطی راحت را بسازید.

 

بازی شما را در محیط هایی قرار میدهد که شما در طبیعت غوطه ور خواهید شد. بازی دارای تکنیک های نوآورانه و همچنین جلوه های صوتی است و گیم پلی آن به شما کمک میکند عادت به مدیتیشن کنید.

 

در بازی باید از میان مکان های مختلف و مناظر متنوع آن هرکدام را که میپسندید انتخاب کنید و کنار آتشگاه بنشینید، یا در نزدیکی ساحل دراز بکشید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی پوسته فانی (برای کامپیوتر) - Mortal Shell PC Game

دانلود بازی پوسته فانی (برای کامپیوتر)

Mortal Shell PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی پوسته فانی (برای کامپیوتر) - Mortal Shell PC Game

 

 

Mortal Shell بازی در سبک اکشن و جنگی با دید سوم شخص است که توسط شرکت Cold Symmetry ساخته و به وسیله Playstack در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

داستان بازی Mortal Shell در جهانی ویران شده جریان دارد، جایی که دنیای امروزی از بین رفته است و هرچه از دنیای انسان ها باقی مانده در حال پوسیدن و نابود شدن میباشد.

 

در گیم پلی بازی شما کنترل قهرمانی را برعهده دارید که در این جهان زنده مانده است و باید با استفاده از توانایی هایی که دارید در مقابل هجوم دشمنان از خود دفاع کنید و سعی کنید تا به بقای خود ادامه دهید.

 

شما تنها امید بشریت برای بقا هستید و باید با استفاده از جنگجویانی که در پناهگاه ها پیدا میکنید آماده مبارزه نهایی شوید. شما دارای قدرت های جادویی میباشید و میتوانید از بقایای مبارزان گذشته استفاده کنید و توانایی های خود را ارتقا دهید. شما باید در مبارزات تمامی حرکات خود را برنامه ریزی کنید و در زمان های مناسب حمله و دفاع را انجام دهید تا بیشترین صدمه را به دشمنان وارد کنید.

 

با پیشرفت در بازی و با کشتن دشمنان میتوانید خاطرات و توانایی ها و آیتم‌های مختلفی را بدست آورید و پول لازم برای ارتقا کاراکتر خود را بدست آورید.

 

در بازی شاهد شخصیت های مختلفی خواهید بود که با کنترل هر یک از آنها میتوانید خاطرات آنها را مرور کرده و مراحل بازی را با داستانی متفاوت پیش ببرید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی منو بزن (برای کامپیوتر) - Beat Me PC Game

دانلود بازی منو بزن (برای کامپیوتر)

Beat Me PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی منو بزن (برای کامپیوتر) - Beat Me PC Game

 

 

Beat Me بازی در سبک اکشن و جنگی است که توسط شرکت Red Limb Studio ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی Beat Me شما وارد محیط هایی چالش برانگیز خواهید شد و باید با استفاده از توانایی های کارکتر خود به مبارزه با دشمنان مختلف بپردازید.

 

گیم پلی بازی شما را وارد محیط های مختلفی خواهید کرد که هر محیط دارای چالش های مخصوص به خود میباشد.

 

مراحل بازی به گونه ای است که شما باید تا اخرین نفس مبارزه کنید و سعی کنید تنها بازمانده درون بازی باشید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------