ورود کاربران VIP سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش رایگان نرم افزار

منوی سایت

سرگرمی : بازی های کامپیوتری

Rating: 4 - 187094 votes

تازه های این بخش :دانلود بازی اژدهای محکوم به مرگ (برای کامپیوتر)

Dragon Marked For Death PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی اژدهای محکوم به مرگ (برای کامپیوتر) - Dragon Marked For Death PC Game

 

 

Dragon Marked For Death بازی در سبک اکشن و جنگی با محیط دو بعدی و نوستالژیک است که توسط شرکت INTI CREATES CO ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی Dragon Marked For Death شما یکی از آخرین بازماندگان قبیله ای به نام DragonBlood میباشید که با یکدیگر متحد شده اید و قصد مقابله با پادشاهی خونخوار Medius را دارید. در داستان بازی شما باید دو تن از اعضای مهم قبیله خود که به اسارت این پادشاهی در آمده اند را نجات دهید و انتقام ویرانی سرزمینتان را بگیرید.

 

در گیم پلی بازی تمامی حرکات شما بر آینده بازی تاثیر گذار خواهد بود و اتفاقات پیش روی شما را رقم خواهد زد. شما باید چالش ها و ماموریت های بسیاری را پشت سر بگذارید و در این مسیر گنجینه های پنهان را جمع آوری کنید و سلاح های باستانی زیادی را نیز کشف کنید.

 

در بازی چهار شخصیت وجود دارد که در ابتدا تنها دو قهرمان برای شما قابل دسترس بوده و با پیشرفت در بازی دو شخصیت دیگر نیز قابل انتخاب خواهد بود. هرکدام از این شخصیت ها دارای قابلیت ها و توانایی های منحصر به فردی میباشند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی ظهور صنعت (برای کامپیوتر) - Rise of Industry 2130 Anniversary PC Game

دانلود بازی ظهور صنعت (برای کامپیوتر)

Rise of Industry 2130 Anniversary PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی ظهور صنعت (برای کامپیوتر) - Rise of Industry 2130 Anniversary PC Game

 

 

Rise of Industry 2130 Anniversary بازی در سبک مدیریتی و استراتژیک است که توسط شرکت Dapper Penguin Studios ساخته و به وسیله Kasedo Games در سال 2019 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

داستان بازی Rise of Industry 2130 Anniversary در اوایل قرن 20ام میلادی جریان دارد و شما باید با استفاده از تجربه خود یک تجارت بزرگ را راه اندازی کنید.

 

در گیم پلی بازی بازیکنان باید به عنوان یک کارآفرین یک شرکت را تاسیس کرده و آن را به کارخانه ای بزرگ تبدیل نمایند. همچنین میتوانید با راه‌اندازی خطوط حمل و نقل و شبکه‌های عظیم ساخت و ساز، یک امپراطوری بسیار عظیم و پیشرفته را احداث کرده و کسب و کار خود را در سرتاسر دنیا توسعه بخشید.

 

از ویژگی های بازی میتوان به امکان ساخت بی نهایت کارخانه، ساخت بیش از 100 نوع محصول، امکان صادرات محصولات تولیدی به تمام دنیا، گیم پلی جذاب و سرگرم کننده و... اشاره کرد. همچنین محیط های بازی بسیار متنوع میباشد و به صورت بسیار واقعگرایانه ای طراحی شده اند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی باقیمانده خاکستر (برای کامپیوتر)

Remnant From the Ashes Swamps Of Corsus PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی باقیمانده خاکستر (برای کامپیوتر) - Remnant From the Ashes Swamps Of Corsus PC Game

 

 

Remnant From the Ashes Swamps Of Corsus بازی در سبک اکشن و جنگی با دید سوم شخص است که توسط شرکت Gunfire Games ساخته و به وسیله Perfect World Entertainment در سال 2019 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

داستان بازی Remnant From the Ashes Swamps Of Corsus در یک دنیای آخرالزمانی جریان دارد و از جایی آغاز میشود که موجودات بیگانه به صورت گسترده ای به سرتاسر دنیا حمله میکنند.

 

در گیم پلی بازی شما به همراه چندین بازمانده دیگر وظیفه دارید در مقابل انبوهی از موجودات بیگانه ایستادگی کرده و آنها را ازبین ببرید.

 

محیط های بازی شامل 4 دنیای منحصر به فرد میباشند که مملو است از جادوگران و محیط های شگفت انگیز که ساعت ها با گیم پلی خود شما را سرگرم خواهد کرد. شما به انبوهی از سلاح های پیشرفته دسترسی خواهید داشت که هر کدام قابلیت های مخصوص به خود را دارا میباشند.

 

همچنین میتوانید با پیشرفت در بازی از سیستم شخصی سازی پیشرفته آن استفاده کرده و سلاح ها و زره های خود را ارتقا دهید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی خشمگین (برای کامپیوتر) - Iratus Lord of the Dead PC Game

دانلود بازی خشمگین (برای کامپیوتر)

Iratus Lord of the Dead PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی خشمگین (برای کامپیوتر) - Iratus Lord of the Dead PC Game

 

 

Iratus Lord of the Dead بازی در سبک استراتژیک و اکشن است که توسط شرکت Unfrozen ساخته و به وسیله Daedalic Entertainment در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی Iratus Lord of the Dead شما باید یک ارتش از مردگان را رهبری کنید تا به یک جادوگر عصبانی و خشمگین کمک کنید تا به بالای دنیا برسد و سرزمین های فانی را به مرگ بکشاند. شما در این بازی کنترل ارتش هایی از اسکلت ها، زامبی ها، بانشی ها و بسیاری از جنگجویان مرده را خواهید داشت.

 

برخلاف بسیاری از بازی های موجود، شما این دفعه در سمت شر ماجرا قرار میگیرید و با شیطان همکاری میکنید. علاوه بر این که اگر از طرفداران بازی های استراتژیک و نقش آفرینی هستید، این بازی میتواند شما را سرگرم کند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی بی خوابی (برای کامپیوتر) - INSOMNIA The Ark PC Game

دانلود بازی بی خوابی (برای کامپیوتر)

INSOMNIA The Ark PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی بی خوابی (برای کامپیوتر) - INSOMNIA The Ark PC Game

 

 

INSOMNIA The Ark بازی در سبک اکشن و جنگی است که توسط شرکت Mono Studio ساخته و به وسیله HeroCraft در سال 2018 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

داستان بازی INSOMNIA The Ark در ایستگاه فضایی به نام Object 6 جریان دارد و شیوع یک بیماری نادر روانی را به نمایش میگذارد.

 

بازی از جایی شروع میشود که بشریت سفری 400 ساله را برای یافتن خانه ای جدید شروع میکند که پس از مدتی این بیماری همه گیر شده و انسان ها را به موجوداتی وحشی و غیر قابل کنترل تبدیل میکند.

 

در بازی INSOMNIA The Ark بازیکنان قادر خواهند بود تا تجهیزات جدیدی بسازند، با جناح‌ ها و NPC ها ارتباط برقرار کنند و برای زنده ماندن در یک کلان‌ شهر فضایی بزرگ تلاش کنند.

 

بازی دارای ویژگی های بسیار بارزی بوده و با داشتن گیم پلی بسیار اعتیاد آور بیش از 60 ساعت شما را سرگرم خواهد کرد. دنیای بازی بیش از 250 کارکتر مختلف را در خود جای داده است که هر یک ویژگی ها و خصوصیات شخصی مربوط به خود را دارا میباشند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------