ورود کاربران VIP پشتیبان سایت امروز به 116 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش رایگان نرم افزار

منوی سایت

سرگرمی : بازی های کامپیوتری

Rating: 4 - 176153 votes

تازه های این بخش :بازی باران ژنتیکی (برای کامپیوتر) - Gene Rain Wind Tower PC Game

دانلود بازی باران ژنتیکی (برای کامپیوتر)

Gene Rain Wind Tower PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی باران ژنتیکی (برای کامپیوتر) - Gene Rain Wind Tower PC Game

 

 

Gene Rain Wind Tower بازی در سبک اکشن و جنگی با دید سوم شخص است که توسط شرکت Deeli Network ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

داستان بازی Gene Rain Wind Tower در آینده ای دور جریان دارد و نبرد میان انسان ها و ربات های مکانیکی را به تصویر میکشد.

 

در گیم پلی بازی شما باید با کنترل یک قهرمان به نبرد با دشمنانی قدرتمند بپردازید و از سلاح های متنوعی که در اختیار شما قرار داده میشود استفاده نمایید. با پیشرفت در بازی میتوانید آزادانه زره های خود را ارتقا دهید و یا با غنائمی که بدست میاورید برای خود زره بسازید.

 

بازی از لحاظ سلاح دارای تنوع بالایی میباشد که تمامی آنها قابلیت شخصی سازی و ارتقا را نیز در خود دارند. مراحل بازی در محیط های مختلفی همچون ویرانه های صنعتی، شهر های تخریب شده آینده، جزیره های دور افتاده و... جریان دارد که به بهترین نحو ممکن طراحی شده اند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی نیروهای بیگانه (برای کامپیوتر) - Alienautics PC Game

دانلود بازی نیروهای بیگانه (برای کامپیوتر)

Alienautics PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی نیروهای بیگانه (برای کامپیوتر) - Alienautics PC Game

 

 

Alienautics بازی در سبک اکشن و جنگی با دید سوم شخص است که توسط شرکت Imran Arafat ساخته و به وسیله Reality Gameware در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

داستان بازی از جایی آغاز میشود که شما تنها بازمانده یک سیاره تخریب شده و آتشفشانی هستید و باید با بیگانگانی که به شما حمله کرده اند مبارزه کنید و از نابودی نژاد خود جلوگیری نمایید.

 

در گیم پلی بازی Alienautics شما به طیف گسترده ای از سلاح ها دسترسی دارید و میتوانید از آنها برای مبارزه با دشمنان خود استفاده کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی تام رایدر، نسخه بازی سال (برای کامپیوتر)

Tomb Raider Game of The Year Edition PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی تام رایدر، نسخه بازی سال (برای کامپیوتر) - Tomb Raider Game of The Year Edition PC Game

 

 

Tomb Raider Game of The Year Edition بازی در سبک اکشن و جنگی با دید سوم شخص است که توسط شرکت Crystal Dynamics ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2018 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

Tomb Raider Game of The Year Edition نام یک بازی جذاب و هیجان انگیز و محبوب و پر طرفدار و تحسین شده است. این نسخه در حقیقت نسخه بازی سال عنوان Tomb Raider میباشد که در سال 2013 منتشر شد و شامل تمام محتویات و بسته های الحاقی برای این بازی میشود و کامل ترین نسخه آن میباشد.

 

در توسعه این بازی استودیوی Eidos Montreal سازنده سری Deus Ex نیز همکاری داشته و شرکت Feral Interactive وظیفه ساخت نسخه مخصوص سیستم عامل مک این بازی را بر عهده داشته است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی جنگ ستارگان، نیروی رها شده (برای کامپیوتر)

Star Wars The Force Unleashed PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی جنگ ستارگان، نیروی رها شده (برای کامپیوتر) - Star Wars The Force Unleashed PC Game

 

 

Star Wars The Force Unleashed بازی در سبک اکشن و جنگی با دید سوم شخص است که توسط شرکت Aspyr Studios ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2008 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

تمامی اتفاقات این نسخه در دوره زمانی Revenge of the Sith و A New Hope رخ میدهد، درست زمانی که Darth Vader توسط امپراطور Palpatine برای از بین بردن Jedi فرستاده میشود.

 

بازی Star Wars The Force Unleashed با کنترل شخصیت ویدر آغاز میشود کسی که در شهر Kashyyyk در جستجو جدی است. پس از جنگ و نبردی که در میان آن دو درمیگیرد، ویدر پیروز شده و ناگهان کودکی توجه او را جلب میکند. او تصمیم میگیرد تا کودک را با خود برده و او را به عنوان شاگرد خود پرورش دهد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی جنگجگوهای مکانیکی 5 (برای کامپیوتر)

MECHWARRIOR 5 MERCENARIES PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی جنگجگوهای مکانیکی 5 (برای کامپیوتر) - MECHWARRIOR 5 MERCENARIES PC Game

 

 

MechWarrior 5 Mercenaries بازی در سبک اکشن و جنگی با دید اول شخص است که توسط شرکت Piranha Games ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2019 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

داستان بازی MechWarrior 5 Mercenaries در آینده ای دور و در سال 3015 جریان دارد و زمانی را روایت میکند که انسان ها سرتاسر کهکشان را تصرف کرده اند و اکنون فضا در استعمار نژاد انسان ها قرار گرفته است.

 

در گیم پلی بازی شما به عنوان یک خلبان ربات غول پیکر جنگجو به بازی میپردازید. در بازی شما باید وارد جنگ های سرنوشت ساز شوید و باید با انواعی از ربات ها به مبارزه بپردازید و پیروز شوید. ربات شما به انواع و اقسام سلاح ها مجهز شده است که از طریق آنها میتوانید با دشمنان‌ خوب به مبارزه بپردازید.

 

با پیشرفت در بازی میتوانید توانایی های ربات خود را ارتقا دهید. همچنین باید در مبارزات دقت کنید و نقاط ضعف دشمنان خود را شناسایی کرده و سعی کنید تا از همان طریق حمله خود را انجام دهید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------