ورود کاربران VIP سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش رایگان نرم افزار

منوی سایت

سرگرمی : بازی های کامپیوتری

تازه های این بخش :بازی کم حجم هشدار شبانه (برای کامپیوتر) - Midnight Alert PC Game

دانلود بازی هشدار شبانه (برای کامپیوتر)

Midnight Alert PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی هشدار شبانه (برای کامپیوتر) - Midnight Alert PC Game

 

 

Midnight Alert بازی در سبک اکشن و جنگی با دید اول شخص است که توسط شرکت J Tech Studio ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2023 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

یک کشیش تصمیم میگیرد آیینی را ترویج کند که درهای جهنم را باز کند و هرج و مرج را به همراه داشته باشد.

 

داستان بازی کم حجم Midnight Alert از جایی شروع میشود که نقشه او عملی میشود و اکنون شما باید برای زندگی در این دنیای جدید که موجودات شیطانی و انسان ها نمیتوانند در کنار هم زندگی کنند بجنگید.

 

در گیم پلی بازی شما باید بسیار مراقب باشید زیرا این موجودات میتوانند از هر جهت ظاهر شوند. پس اسلحه های خود را آماده کنید و از خود و دوستانتان محافظت کنید.

 

این بازی به گونه ای طراحی شده بود که فضایی تاریک داشته باشد و تجربه خوبی از بازی های ترسناک را به شما ارائه دهد. در طول بازی، شما باید با چندین موجود و همچنین یک رئیس چالش برانگیز مبارزه کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

 دانلود بازی بچه های شهر ساکت (برای کامپیوتر)

Children of Silentown PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی بچه های شهر ساکت (برای کامپیوتر) - Children of Silentown PC Game

 

 

Children of Silentown بازی کم حجم در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت Elf Games Luna2 Studio ساخته و به وسیله Daedalic Entertainment در سال 2023 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

Children of Silentown یک بازی تاریک است که داستان لوسی، دختری را روایت میکند که در دهکده ای در اعماق جنگلی که هیولاها در آن زندگی میکنند، بزرگ میشود.

 

ناپدید شدن افراد در اینجا چیز غیرعادی نیست، اما این بار، لوسی به اندازه کافی بزرگ شده است که بتواند به تنهایی تحقیق کند.

 

در گیم پلی بازی لوسی و دوستانش را در یک ماجراجویی تیره و تار و زیبا همراهی کنید و ماموریت های بسیاری را پشت سر بگذارید.

 

لوسی، درست مانند هر کودک دیگری، از جنگل میترسد. هر شب صدای غرش، خوابش را از او میگیرد.

 

حتی رویاهایش هم جای امنی نیست که بتواند در آن بازی کند. شما باید شهر و محیط خطرناک آن را کاوش کنید، با ساکنان عجیب و غریب آن ملاقات کنید، پازل ها را حل کنید و در مینی بازی ها استاد شوید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

 بازی کم حجم نمایش کرکپت (برای کامپیوتر) - The Crackpet Show PC Game

دانلود بازی نمایش کرکپت (برای کامپیوتر)

The Crackpet Show PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی نمایش کرکپت (برای کامپیوتر) - The Crackpet Show PC Game

 

 

The Crackpet Show بازی در سبک اکشن و ماجراجویی با محیط دو بعدی است که توسط شرکت Vixa Games ساخته و به وسیله Ravenage Games در سال 2022 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی The Crackpet Show شما باید تفنگ خود را بردارید و به خشن ترین برنامه تلویزیونی در تاریخ نمایش های تلویزیونی خشن بپیوندید. شرکت کنندگان باید در راه پیروزی صدها دشمن را شلیک کنند، بشکنند و از بین ببرند.

 

در گیم پلی بازی شما باید فقط بهترین امتیازات و سلاح ها را در طول مسیر به دست آورید. کاری کنید که تفنگتان گدازه های مذاب را در سراسر زمین پخش کند، خود را به یک دیوانه تبدیل کنید و بگذارید گلوله هایتان دشمنان را ازبین ببرید.

 

تعداد زیادی دشمن، ده‌ها سلاح، امتیازات و آیتم‌های فراوان، طرح‌بندی نقشه‌ها و دراپ‌های تصادفی و همچنین رئیس‌های گوشتخوار را در بازی شاهد خواهید بود که میتوانید توانایی خود را برای شکست دادن آنها با آیتم‌های درون بازی آزمایش کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

 دانلود بازی بابا یاگا، پسر چوبی (برای کامپیوتر)

Babba Yagga Woodboy PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی بابا یاگا، پسر چوبی (برای کامپیوتر) - Babba Yagga Woodboy PC Game

 

 

Babba Yagga Woodboy بازی در سبک اکشن و ترسناک است که توسط شرکت Marginal act ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2022 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی Babba Yagga Woodboy شما در نقش یک پسر چوبی بازی میکنید که باید برای مادرش گیاهان خواب آور پیدا کند، اما در راه با بابا یاگا آشنا میشود.

 

پس از آن همه چیز وحشیانه تر و ترسناک تر میشود. این بازی بر اساس بسیاری از افسانه های بابا یاگا ساخته شده است که در برخی از آنها او کمک کننده است و در برخی دیگر یک هیولای ترسناک است که کودکان را میبلعد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

 بازی روستا و جادوگر (برای کامپیوتر) - Village and The Witch PC Game

دانلود بازی روستا و جادوگر (برای کامپیوتر)

Village and The Witch PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی روستا و جادوگر (برای کامپیوتر) - Village and The Witch PC Game

 

 

Village and The Witch بازی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت Raytrace Interactive ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2023 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی Village and The Witch شما باید قلعه پادشاه را از حمله ارتش جادوگری خبیث نجات دهید. داستان بازی در جشن تولد پادشاه جریان دارد و از جایی شروع میشود که جادوگر معجونی عجیب را در نوشیدنی پادشاه و مهمانانش میریزد.

 

بازی دارای مکان ها و ماموریت های متنوعی میباشد که ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد. مزرعه شامل یک خانه روستایی، یک انبار دام، یک انبار مرغداری و یک مزرعه وسیع است که فقط منتظر شماست تا محصولات را بکارید.

 

همچنین شما بیش از 12 نوع ماهی را در نقاط مختلف ماهیگیری خواهید یافت و باید به شکار آنها بپردازید. علاوه بر آن شما میتوانید سنگ های قیمتی مختلف و سنگ های فلزی پیدا کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

 

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------