ورود کاربران VIP شماره پشتیبانی سایت : 2859 907 909

منوی سایت

سرگرمی : بازی های کامپیوتری

تازه های این بخش :بازی مدیریت تیم راگبی (برای کامپیوتر) - Rugby Team Manager 3 PC Game

دانلود بازی مدیریت تیم راگبی (برای کامپیوتر)

Rugby Team Manager 3 British And Irish Tour PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی مدیریت تیم راگبی (برای کامپیوتر) - Rugby Team Manager 3 British And Irish Tour PC Game

 

 

Rugby Team Manager 3 British And Irish Tour بازی در سبک مدیریتی و ورزشی است که توسط شرکت Alternative Software Ltd ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی Rugby Team Manager 3 British And Irish Tour شما به عنوان یک مدیر باید یک باشگاه بزرگ را کنترل کنید و سعی کنید تا با برنامه ریزی دقیق در تورنومنت های مختلف پیروز شوید.

 

بازی یک شبیه‌سازی واقع‌گرایانه از این ورزش است که شامل تیم ها و لیگ های معتبری میباشد. به طور کلی شما باید در طول یک فصل کامل، بازیکنان خود را تا کسب مقام قهرمانی هدایت کنید.

 

شما میتوانید تیم خود را از کنار زمین کنترل کرده و تاکتیک هایی نظیر حمله، دفاع و شکستن خطوط دشمن را انجام دهید.

 

شما می توانید کمک مربی، فیزیوتراپ، دکتر و را برای تیم خود انتخاب کنید و از توانایی های آنها برای بازیکنان خود استفاده کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی ترانه ای برای قهرمان (برای کامپیوتر)

Songs for a Hero A Lenda do Heror Definitive Edition PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی ترانه ای برای قهرمان (برای کامپیوتر) - Songs for a Hero A Lenda do Heror Definitive Edition PC Game

 

 

Songs for a Hero A Lenda do Heror Definitive Edition بازی در سبک اکشن و ماجراجویی با محیط دو بعدی با دید از کنار است که توسط شرکت Dumativa Game Studio ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

بازی Songs for a Hero A Lenda do Heror Definitive Edition شما را به یک دنیای عجیب و غریب میبرد، جایی که شما باید در برابر دشمنان مختلف به نبرد بپردازید.

 

در گیم پلی بازی شما باید با استفاده از سلاح هایی که در اختیار دارید هر چیزی که در مسیر شما قرار دارد را نابود کنید.

 

دشمنان شما در بازی متنوع میباشند که هرکدام دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند. شخصیت شما در بازی قهرمانی است که یک شمشیر و سپر به‌ همراه خود دارد و دارای قدرت های اساطیری میباشد.

 

مراحل بازی در مکان های مختلفی همچون اقیانوس ها، بیابان ها و... جریان دارد که هرکدام از این مناطق دشمنان متنوع خاص خود و پوشش گیاهی مختلفی را دارند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی محاصره قهرمان (برای کامپیوتر) - Hero Siege Season 13 PC Game

دانلود بازی محاصره قهرمان (برای کامپیوتر)

Hero Siege Season 13 PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی محاصره قهرمان (برای کامپیوتر) - Hero Siege Season 13 PC Game

 

 

Hero Siege Season 13 بازی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت Elias Viglione ساخته و به وسیله Panic Art Studios در سال 2019 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی Hero Siege Season 13 شما به عنوان یک قهرمان به بازی میپردازید که توسط دشمنان محاصره شده است، دشمنانی که از طرف اهریمن ماموریت دارند تا شما را از بین ببرند و امپرطوری شما را به فساد و تباهی بکشانند.

 

با پیشرفت در بازی شما میتوانید در نبرد مقابل دشمنان دستاورد‌های مختلفی را کسب کرده و وارد مراحل جدیدتر شوید.

 

شما باید انبوهی از دشمنان را نابود کرده، مهارت های خود را گسترش داده، به غارت منابع پرداخته و در 7 مرحله متفاوت و هیجان انگیز به اکتشاف و غارت بپردازید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی فتح جام کثیف (برای کامپیوتر) - Tainted Grail Conquest PC Game

دانلود بازی فتح جام کثیف (برای کامپیوتر)

Tainted Grail Conquest PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی فتح جام کثیف (برای کامپیوتر) - Tainted Grail Conquest PC Game

 

 

Tainted Grail Conquest بازی در سبک اکشن و جنگی است که توسط شرکت Awaken Realms Digital ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2021 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

داستان بازی Tainted Grail Conquest در یک دنیای فانتزی جریان دارد که مراحل آن به صورت مبارزات نوبتی طراحی شده است و شما را درگیر چالش های بسیاری خواهد کرد.

 

داستان بازی از جایی شروع میشود که آخرالزمان از راه رسیده و سرتاسر دنیا مملو از هرج و مرج شده است. وظیفه اصلی شما در بازی سفر به جزیره Avalon و مبارزه با شاهزاده سرکش آن که Fore-dwellers نام دارد میباشد.

 

باید دقت داشته باشید که تمامی تصمیمات شما در آینده ای که برای شما رقم میخورد تاثیر گذار خواهد بود. برای مبارزه با دشمنان متنوعی که با آنها رو به رو میشوید میتوانید از سیستم مبارزات پیشرفته بازی و کمبوهای مختلف استفاده کنید و آیتم های متنوع را با یکدیگر ترکیب کنید و قدرت های مخربی را به وجود آورید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی تاریخ لوی (برای کامپیوتر) - Levi Chronicles PC Game

دانلود بازی تاریخ لوی (برای کامپیوتر)

Levi Chronicles PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی تاریخ لوی (برای کامپیوتر) - Levi Chronicles PC Game

 

 

Levi Chronicles بازی در سبک اکشن و ماجراجویی با دید سوم شخص است که توسط شرکت Atmosphere Studio ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2021 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

داستان بازی Levi Chronicles در مورد یک گروه ویژه به نام A.R.C میباشد که اعضای یک آژانس تحقیقاتی محرمانه هستند و راهی ماموریتی جذاب میشوند.

 

این گروه پس از رسیدن به منطقه Incoronto ارتباط خود را از دست میدهند و همگی ناپدید میشوند.

 

در گیم پلی بازی شما باید راهی منطقه شوید و کشف کنید که چه اتفاقی رخ داده است و سعی کنید تا اعضای گروه گمشده را پیدا کنید.

 

در ابتدای بازی شما باید کلاس مورد نظر خود را انتخاب کنید و از میان توانایی هایی که کارکتر های مختلف دارند یکی را برگزیده و وارد بازی شوید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------