ورود کاربران VIP سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش رایگان نرم افزار

منوی سایت

سرگرمی : بازی های کامپیوتری

Rating: 4 - 165448 votes

تازه های این بخش :بازی تعلیم رانندگی (برای کامپیوتر) - Driving Simulator PC Game

دانلود بازی تعلیم رانندگی (برای کامپیوتر)

Driving Simulator PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی تعلیم رانندگی (برای کامپیوتر) - Driving Simulator PC Game

 

 

بازی Driving Simulator در سبک شبیه ساز و ماشین میباشد که توسط استودیو Excalibur ساخته شده است و استودیو Excalibur Publishing Limited در سال 2011 آن را برای PC منتشر کرده است.

 

بازی Driving Simulator بهترین بازی در این سبک میباشد که مهارت های رانندگی شما را محک میزند و بهترین و جذاب ترین ماشین ها برای شما قرار داده شده است. چراغ های خود را روشن کرده و با بالاترین سرعت از میان شهرها عبور کنید از طرف دیگر باید با نیروهای پلیسی که به دنبال شما حرکت میکنند نیز مقابله کنید و بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارید.

 

تمام وسیله های حمل و نقل عمومی نیز در طول مسیر شما قرار دارند و حرکات شما را با چالش روبه رو میکنند زیرا زمانی که پلیس با نهایت سرعت در تعقیب شما میباشد سبقت گرفتن از یک اتوبوس بسیار سخت میباشد.

 

در بازی Driving Simulator شما میتوانید کنترل وسایل سنگین را نیز در دست داشته باشید و مهارت های آن بسیار متفاوت با یک ماشین معمولی میباشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی جنرال فانتزی 2 (برای کامپیوتر)

Fantasy General II PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی جنرال فانتزی 2 (برای کامپیوتر) - Fantasy General II PC Game

 

 

Fantasy General II بازی در سبک اکشن و استراتژیک است که در سال 2019 توسط .Slitherine Ltd ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است.

 

سیصد سال از عمر جنگ سایه‌ها گذشته و Keldonia و دنیای Aer را ویرانه ساخته است. مبارزاتی که طی این سال‌ها در گرفته، اکنون در قالب افسانه‌ نقل قول میشود.

 

در سرزمین‌های واقع شده در ارتفاعات بلند، قبایل جنگجو شرایطی سخت و دشوار را سپری کرده و دائما با یکدیگر در درگیری بوده و به شهرهای ثروتمند حمله میکنند.


در این عصر تاریک، قبلیه شما توسط یک جنگجوی مشهور اداره میشود. شما پسر او و مشتاق برای اثبات توانایی خود هستید.

 

امکان تجربه نبرد با 75 واحد مختلف، امکان بهره‌گیری از انواع سلاح‌ها، نیروهای جادویی و... از مهم‌ترین خصوصیات جذاب این بازی به شمار میروند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی محاصره قرن (برای کامپیوتر) - Siege of Centauri PC Game

دانلود بازی محاصره قرن (برای کامپیوتر)

Siege of Centauri PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی محاصره قرن (برای کامپیوتر) - Siege of Centauri PC Game

 

 

Siege of Centauri بازی در سبک اکشن و استراتژیک میباشد که در سال 2019 توسط Stardock Entertainment ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است.

 

سرانجام پس از مدت‌ها انتظار، زمان برای آزمایش اولین سفر در میان ستاره‌ای فرا رسید. انسان‌ها، اولین گروه از مسافرین بین کهکشانی خود را به نزدیکترین ستاره منظومه شمسی یعنی Proxima Centauri اعزام کرده‌اند. ولی در همان ابتدا، ارتبط بین دو ستاره از بین میرود.

 

از سوی زمین، یک گروه برای بررسی اوضاع به این منظومه ستاره‌ای اعظام میشوند و به محض رسیدن، مشاهده میشود که اقامتگاه انسان‌ها بر روی سیارات این منظومه توسط بیگانگان به تسخیر درآمده است. حال شما وظیفه دارید که مستعمره انسانی را از دست بیگانگان آزاد کرده و این گونه ناشناخته از موجودات فضایی را از بین ببرید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی عصر شاهین (برای کامپیوتر) - Falcon Age PC Game

دانلود بازی عصر شاهین (برای کامپیوتر)

Falcon Age PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی عصر شاهین (برای کامپیوتر) - Falcon Age PC Game

 

 

Falcon Age بازی در سبک اکشن، شبیه سازی و ماجراجویی با دید اول شخص است که در سال 2019 توسط Outerloop Games ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است.

 

شما بازی را در یک اقامتگاه زیرزمینی و در سیاره‌ای ناشناخته شروع میکنید. تمدن و فرهنگ در اطراف شما به کلی نابود شده و ظاهرا هیچ منبع با ارزشی هم برای استفاده باقی نمانده است. گفته میشود که گونه‌ای از موجودات بیگانه به این سیاره حمله کرده و تقریبا کلیه منابع آن را مورد استفاده قرار داده‌اند.


در این بازی شما به عنوان شخصیتی با نام Ara ایفای نقش میکنید. او بنابر دلایلی نامعلوم، وقت خود را در زندان سپری میکند. او در کنج تنهایی خود به همراه یک پرنده شاهین در سلولی انفرادی قرار دارد. اکنون وقت آن رسیده که به همراه این پرنده، راه خود را برای فرار از این سلول پیدا کرده و یک ماجراجویی تازه را شروع کنید. با این کار، شما هم میتوانید آزادی خود را به دست آورید و هم اینکه با کشف اسرار مخفی این بازی، مهاجمان ناشناخته این سیاره را نیز از بین ببرید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی آسمان تنها (برای کامپیوتر) - Widowers Sky PC Game

دانلود بازی آسمان تنها (برای کامپیوتر)

Widowers Sky PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی آسمان تنها (برای کامپیوتر) - Widowers Sky PC Game

 

 

Widowers Sky بازی در سبک اکشن و ماجراجویی است که در سال 2019 توسط whaleo ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است.

 

در داستان بازی شما ماجراجویی یک پدر، پسر و سگ خانگیشان را در یک سیاره‌ عجیب و غریب دنبال خواهید کرد. آنها با استفاده از درگاه‌های باستانی که در پیش رویشان ظاهر شده، سفری هولناک و پرماجرا با چشم‌ اندازهای عجیبی از ساختمان‌های بلند و چشم‌اندازهای زیبا را تجربه خواهند کرد.

 

شما در این بازی در نقش پدر خانواده ایفای نقش خواهید کرد. او مجهز به یک تیر و کمان ساده است که سعی میکند پسر و سگ را در برابر خطرات محافظت کرده و برای آنها غذای مورد نیازشان را نیز تامین کند.


تنها در یک سیاره ناشناخته، شما داستانی جذاب و سرگرم‌ کننده از پدر و پسر را دنبال خواهید کرد. آنها که در غم از دست دادن مادر و همسر خود هستند، سعی میکنند مسیری را برای برگشت به خانه پیدا کنند.

 

آنها با استفاده از درگاه‌های باستانی، مسیری را در پیش میگیرند که خطرات بسیاری آنها را تهدید خواهد کرد. داستان این بازی، در رابطه با دو هدف مهم است، حفظ خانواده و بقا. این شما هستید که در نقش پدر این خانواده باید تمام تلاش خود را برای حفظ این دو هدف به کار بندید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------