ورود کاربران VIP پشتیبان سایت امروز به 39 کامنت پاسخ داده، و اکنون آنلاین است. (اطلاعات بیشتر) سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش رایگان نرم افزار

منوی سایت

سرگرمی : بازی های کامپیوتری

تازه های این بخش :دانلود بازی دریفت حرفه ای (برای کامپیوتر)

Drift Alone Dooms Day PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی دریفت حرفه ای (برای کامپیوتر) - Drift Alone Dooms Day PC Game

 

 

Drift Alone Dooms Day بازی در سبک ماشین و مسابقه ای است که توسط شرکت DiESELmoottori ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی Drift Alone Dooms Day شما باید اتومبیل مورد علاقه خود را انتخاب کنید و وارد مسابقاتی جذاب شوید.

 

شما باید در مسابقات بازی از حرکت دریفت استفاده کنید و بهترین نمایش را از خود به جای بگذارید و پیروز شوید. دریفت حرکت درجای اتومبیل و ایجاد دود از تایرها میباشد که برای دوست داران خودرو بسیار جذاب است.

 

در گیم پلی بازی اتومبیل ها همانند واقعیت طراحی شده اند و شما میتوانید در سطوح مختلف جاده ای به مسابقه بپردازید. برای گرفتن بیشترین امتیاز در بازی باید سعی کنید تا دقیقا روی خطوط مشخص‌ شده و از کناره‌ های زمین دریفت بکشید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی توپ جنگی (برای کامپیوتر) - Slaughter Cannon PC Game

دانلود بازی توپ جنگی (برای کامپیوتر)

Slaughter Cannon PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی توپ جنگی (برای کامپیوتر) - Slaughter Cannon PC Game

 

 

Slaughter Cannon بازی در سبک فکری و پازل است که توسط شرکت Enoops ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2022 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

Slaughter Cannon یک بازی معمایی و اعتیاد آور با سطوح هیجان انگیز و چالش برانگیز با درجه سختی های مختلف است که ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد.

 

در گیم پلی بازی شما باید راه خود را پیدا کنید و کنترل یک توپ را در دست بگیرید و همه چیز را در مسیر خود نابود کنید.

 

بسیاری از ساختمان ها و سطوح منحصر به فرد در بازی وجود دارند، بنابراین شما میتوانید همه آنها را هدف قرار داده و تخریب کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی سلول مرده (برای کامپیوتر)

Dead Cells The Queen and the Sea PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی سلول مرده (برای کامپیوتر) - Dead Cells The Queen and the Sea PC Game

 

 

Dead Cells The Queen and the Sea بازی در سبک اکشن، جنگی و به صورت دو بعدی است که توسط شرکت Motion Twin ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2018 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

سبک بازی Dead Cells The Queen and the Sea و گیم پلی آن همانند بازی های دهه 80 میباشد و یاد و خاطره بازی های دوبعدی آن زمان را برای شما تداعی میکند. همچنین این بازی بسیار کم حجم است.

 

در این بازی کنترل یک جنگجوی مسلح و قدرتمند را برعهده دارید که باید با انواع دشمنان و شیاطین مبارزه کرده و ماموریت های خود را به اتمام برسانید.

 

در محیط بازی تعداد بی شماری اسلحه، مهمات، آیتم های متنوع و... در دسترس شما قرار دارد. هر یک از دشمنان شما دارای ویژگی های مخصوص به خود میباشند و برای از بین بردن آنها باید از شیوه آزمون و خطا استفاده کنید و نقطه ضعف آنها را شناسایی نمایید.

 

در پایان هر مرحله از بازی باید با رئیس بزرگ مبارزه کرده و با نابود کردن او به مرحله بعدی راه یابید. با پیشرفت در بازی میتوانید مهارت های خود را ارتقا بخشید و سلاح های جدیدی را آزاد کرده و استفاده نمایید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی مادربزرگ جنگجو (برای کامپیوتر) - Embr PC Game

دانلود بازی مادربزرگ جنگجو (برای کامپیوتر)

Embr PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی مادربزرگ جنگجو (برای کامپیوتر) - Embr PC Game

 

 

Embr بازی در سبک اکشن و جنگی با دید اول شخص است که توسط شرکت Muse Games ساخته و به وسیله Curve Digital در سال 2021 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی Embr شما به عنوان یک آتش نشان ایفای نقش خواهید کرد و باید ماجراهای بسیاری را پشت سر بگذارید.

 

در بازی ایستگاه شما اخرین محلی است که به خدمات اضطراری میپردازد و در مواقع آتش سوزی به مردم خدمات میدهد.

 

در گیم پلی بازی شما باید به این ایستگاه بپیوندید و به دل آتش بزنید و به مبارزه با آن بپردازید و زندگی افراد بیگناه بسیاری را نجات دهید. ماموریت شما در این بازی این است که تنها باید آتش ها را خاموش کنید و جان افراد را نجات بدهید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی ویرانی 2 (برای کامپیوتر)

Devastation 2 Repatriation PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی ویرانی 2 (برای کامپیوتر) - Devastation 2 Repatriation PC Game

 

 

Devastation 2 Repatriation بازی در سبک اکشن و جنگی است که توسط شرکت Myke Wills ساخته و به وسیله N163LPH03N1X در سال 2021 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

مراحل بازی Devastation 2 Repatriation در یک دنیای جذاب و فضایی جریان دارد، جایی که باید در مسابقاتی جهنمی شرکت کنید و با استفاده از سفینه فضایی که در اختیار دارید برای تصاحب جایگاه پیروزی تلاش کنید.

 

در گیم پلی بازی شما باید کاملا همه چیز را از بین ببرید و با 6 موشک و بمب مختلف، 11 ترکیب سلاح متنوع سعی کنید تا حریفان خود را از میدان مسابقه خارج کنید.

 

با پیشرفت در بازی شما باید سلاح ها و سفینه فضایی خود را ارتقا دهید. شما میتوانید سیستم دفاعی سفینه فضایی خود را ارتقا داده و در صورت مشکل آن را تعمیر کنید.

 

شما باید دشمنان خود را در سریع ترین زمان ممکن از بین ببرید و با پیشرفت در بازی قفل مراحل و آیتم های متنوع را باز کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------