ورود کاربران VIP شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

سرگرمی : بازی های کامپیوتری

Rating: 4 - 210332 votes

تازه های این بخش :دانلود بازی مسابقات فوتبال آمریکایی 2020 (برای کامپیوتر)

Doug Fluties Maximum Football 2020 PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی مسابقات فوتبال آمریکایی 2020 (برای کامپیوتر) - Doug Fluties Maximum Football 2020 PC Game

 

 

Doug Fluties Maximum Football 2020 بازی در سبک ورزشی و فوتبال آمریکایی با حجم کم است که توسط شرکت Canuck Play Inc ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است. این نسخه از بازی جدیدترین شماره از سری بازی های Maximum Football میباشد که ویژگی های جدیدی همچون بهبود عملکرد بازی، سیستم روشنایی، انیمشن های با کیفیت تر، هوض مصنوعی بالای بازیکنان، سیستم تهاجمی و دریبل حرفه ای تر و ... را در خود دارد.

 

در بازی Doug Fluties Maximum Football 2020 شاهد بخش هایی همچون Play Now و Season Mode خواهید بود که ساعت ها با تورنومنت های مختلفی که در خود دارند شما را سرگرم خواهند کرد.

 

فوتبال آمریکایی در واقع نوعی ورزش گروهی از خانواده راگبی فوتبال است که در ایالات متحده آمریکا بسیار رایج است.

 

مهمترین مسابقه این ورزش واقعه سوپربول متعلق به لیگ ان اف ال است. همچنین این عنوان به افتخار بازیگر محبوب دنیای فوتبال آمریکایی Doug Fluties نام گذاری شده است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی شوالیه های شطرنج باز (برای کامپیوتر)

Chess Knights Shinobi PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی شوالیه های شطرنج باز (برای کامپیوتر) - Chess Knights Shinobi PC Game

 

 

Chess Knights Shinobi بازی در سبک فکری و پازل با حجم کم است که توسط شرکت Minimol Games ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

گیم پلی بازی Chess Knights Shinobi به صورت پازلی و مبتنی بر نوبت میباشد که برای ساخت آن از ورزش فکری شطرنج الگو برداری شده است.

 

داستان بازی شما را به دوران ژاپن فئودال خواهد برد، جایی که باید کنترل یک نینجا را برعهده بگیرید و با استفاده از مهارت های او به نفوذ، خرابکاری و ترور بپردازید.

 

باید دقت داشته باشید که تمامی بازی به صورت مهره های شطرنج طراحی شده است و باید از میان انبوهی از سامورایی های دشمن به مناطقی مهم نفوذ کرده و ماموریت های خود را انجام دهید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی فرار بزرگ از زامبی ها (برای کامپیوتر)

Whiskey And Zombies The Great Southern Zombie Escape PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی فرار بزرگ از زامبی ها (برای کامپیوتر) - Whiskey And Zombies The Great Southern Zombie Escape PC Game

 

 

Whiskey And Zombies The Great Southern Zombie Escape بازی در سبک اکشن و ماشین با حجم کم است که توسط شرکت Nuttery Entertainment ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

داستان بازی Whiskey And Zombies The Great Southern Zombie Escape در یک دنیای آخرالزمانی جریان دارد، جایی که شما باید در مقابل زامبی هایی خطرناک از خود دفاع کنید و برای بقای خود در این جهان ویران شده از هرچیزی که در اختیار دارید استفاده کنید.

 

در گیم پلی بازی شما ماده ای را کشف خواهید کرد که میتوانید این زامبی ها را ازبین ببرد و باید از آن برای کشتن زامبی ها استفاده کنید.

 

در بازی شما باید در حالی که برای بقای خود تلاش میکنید، بنوشید، مخفیانه حرکت کرده، غارت کنید و خود را به سرزمین های جنوبی برسانید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی خط مقدم جنگ جهانی 2 (برای کامپیوتر)

Frontline World War II PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی خط مقدم جنگ جهانی 2 (برای کامپیوتر) - Frontline World War II PC Game

 

 

Frontline World War II بازی در سبک اکشن و استراتژیک با حجم کم است که توسط شرکت Frontline Games Series ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2021 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی Frontline World War II شما کنترل گروهی از سربازان در طول جنگ جهانی دوم را برعهده خواهید داشت و باید ماموریت های بسیاری را انجام دهید.

 

سربازان شما در بازی دارای مهارت‌های ویژه و مخصوص ماموریت‌های جنگی هستند و باید آنها را به نحوی هدایت کنید که در نبردهای پیش روی خود پیروز شوید.

 

در گیم پلی بازی شما در جناح متفقین بازی خواهید کرد و وظیفه دارید که نیروهای خود را در اروپا، آفریقا و اقیانوس آرام هدایت کرده و این سرزمین‌ها را قدرت‌های متحدین آزاد کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی باغ گیلاس (برای کامپیوتر) - The Cherry Orchard PC Game

دانلود بازی باغ گیلاس (برای کامپیوتر)

The Cherry Orchard PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی باغ گیلاس (برای کامپیوتر) - The Cherry Orchard PC Game

 

 

The Cherry Orchard بازی در سبک فکری و ماجراجویی با حجم کم است که توسط شرکت Team Dogpit ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

داستان بازی The Cherry Orchard در سال 1904 جریان دارد، و از زمان لغو قانون برده داری بیش از 43 سال میگذرد.

 

اکنون زمانی است که پیشرفت های اجتماعی بسیار کند حرکت میکند و جامعه های اشرافی قدیمی هیچ کدام از امتیاز های برده داری را واگذار نکرده اند.

 

داستان بازی برگرفته شده از یک نمایش کلاسیک به همین نام نوشته شده توسط نتون چخوف میباشد. بازی به صورت سه بعدی و به سبک رمان های تصویری و کمیک مانند طراحی شده است.

 

در بازی شما باید کنترل کارکتر های مختلفی را به دست گرفته و با استفاده از دیالوگ های مختلفی که در بازی وجود دارد داستان بازی را پیش ببرید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------