ورود کاربران VIP شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

سرگرمی : بازی های کامپیوتری

Rating: 4 - 102551 votes

تازه های این بخش :بازی راست، به همراه سرور ایرانی برای بازی آنلاین

Rust Legacy PC Game + Online Server

 

 

بازی آنلاین راست لگاسی (برای کامپیوتر) - Rust Legacy PC Game

 

 

اگر تجربه بازی های آنلاین سبک اکشن مانند کانتر و GTA را دارید، پیشنهاد میکنیم بازی آنلاین Rust را نیز امتحان کنید! این بازی دارای سبکی ترکیبی شامل یک زندگی کاملا طبیعی و واقع گرایانه، به همراه تلاش برای بقا است.

توجه: این نسخه از بازی Rust Legacy به همراه راهنمای اتصال به سرور و بازی آنلاین با بازیکنان ایرانی ارائه شده است.


شما درحالی وارد بازی میشوید که در سال های پیشین، جنگی هسته ای در منطقه رخ داده و تمام خانه ها نابود شده اند.


اما جای نگرانی نیست. زیرا جنگ پایان یافته، دشت ها سرسبز شده و جنگل ها و درختان و گیاهان و حیوانات همانند دوره های پیشین انسان های نخستین، حیات خود را آغاز کرده و زندگی جدید و تازه ای را شروع کرده اند.


انسانی که بدون هیچ وسیله و امکاناتی به دنیا وارد میشود و تنها به وسیله یک تکه سنگ شروع به پیشرفت خواهد کرد و در آخر، قصری مجلل به پا خواهد کرد و امپراطوری عظیمی رقم خواهد زد.


با بازیکنان داخل سرور ارتباط برقرار کنید، رفته رفته با همدیگر دوست شوید، به هم اعتماد کنید، درب خانه تان را برایشان باز کنید و به همدیگر خوش آمد بگویید، به هم کمک کنید تا پیشرفت بیشتری داشته باشید.


عجله کنید! اولین افرادی که به تدارکات و آذوقه برسند سریعا پیشرفت خواهند کرد. تدارکات شامل لباس ضد گلوله، اسلحه هایی همچون M4 و AK، و همچنین مهمات با ارزش و بسته های درمانی گران قیمت است.


از سنگ به نیزه، تیرکمان، تفنگ ساچمه ای، کلاش، M4، بمب و حتی RPG برسید. پیشرفت کنید و با سایر بازیکنان به مبارزه بپردازید. با افرادی دوست شوید و هر روز قلمرو و تعداد تیم و خانواده خود را گسترش دهید! و سر انجام حاکم مطلق بازی Rust شوید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی فشار رانندگی (برای کامپیوتر) - Pressure Overdrive PC Game

دانلود بازی فشار رانندگی (برای کامپیوتر)

Pressure Overdrive PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی فشار رانندگی (برای کامپیوتر) - Pressure Overdrive PC Game

 

 

Pressure Overdrive یک بازی کم حجم ماشین برای کامپیوتر است. این بازی یک رقابت خستگی ناپذیر را به شما ارائه میکند. پشت خودروی بخار خود بنشینید و وارد منطقه مقاوت با نام La Resistance شوید تا دشمنانتان را از پا دربیاورید. وقت آن رسیده که به قیام در برابر کاپیتان Soap برخیزید و اجازه ندهید تا با استفاده از چیزهایی که دزدیده است بار دیگر به قدرت برسد.


در بازی ماشین Pressure Overdrive با جهان بسته ای رو به رو هستید که پر شده از شخصیت های دیوانه و ژانر کمدی. این نسخه پیشرفته از بازی توانایی شما را در مسابقه، راهگشایی و انفجار مسیر خودتان به چالش میکشد.

 

در مسیری که دشمنان و گلوله های بی شمار سرتاسر آن را فرا گرفته اند، وسیله نقیله خود را برای یک نبرد هوشمندانه و حساب شده شخصی سازی کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی المنتیوم (برای کامپیوتر) - Elementium PC Game

دانلود بازی المنتیوم (برای کامپیوتر)

Elementium PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی المنتیوم (برای کامپیوتر) - Elementium PC Game

 

 

Elementium یکی از بازی های کم حجم و فکری است که توسط کمپانی Ignite studio طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است.

 

بازی فکری Elementium بر اساس مدیریت جهان توهمات و حل کردن پازل هایی با ماهیت فیزیک بنا شده است. در این بازی مکانیک خاصی استفاده شده و همان مسئله باعث شده تا دسترسی به اشیا برای تغییر در محیط آسان باشد.

 

این یک مکعب عادی یا یک سیاره است، حالا همه چیز در دستان شماست. بیش از 40 مرحله، حالت Sandbox ، مدیریت زمان، گرانش، آتش، سیارات، پازل های منحصر به فرد و گرافیک خیره کننده بخشی از ویژگی های بازی به شمار میاید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی اپوس مگنوم (برای کامپیوتر) - Opus Magnum PC Game

دانلود بازی اپوس مگنوم (برای کامپیوتر)

Opus Magnum PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی اپوس مگنوم (برای کامپیوتر) - Opus Magnum PC Game

 

 

بازی Opus Magnum یکی از جدید ترین بازی های فکری و پازلی منتشر شده توسط Zachtronics است.

 

در این بازی کم حجم کامپیوتری، شما دستگاه هایی طراحی میکنید که معجون ها، سموم و مواد دیگری درست میکنند و همه این کارها را میتوانید با استفاده از ابزار مهندسی شیمی پیشرفته این بازی انجام دهید.

 

این بازی پازلی زیبا داستانی غنی دارد. همواره توطئه های گسترده ای بر علیه شما انجام میشود، کیمیاگران توانایی ساختن هر چیزی که به صورت علمی شناسایی شده است را دارند! آنها بسیار محبوبند و فوق العاده خطرناک هستند.

 

مهندسی شیمی تمرکز و مراقبت میطلبد، میتوانید کمی با Sigmars Garden یک Minigame زیبا استراحت کنید ولی باید بدانید که هر بازی را میتوان برد اما بدون تمرکز نمیتوان تمامی بازی ها را برنده شد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی مامور ضرب و شتم (برای کامپیوتر) - Agents Of Mayhem PC Game

دانلود بازی مامور ضرب و شتم (برای کامپیوتر)

Agents Of Mayhem PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی مامور ضرب و شتم (برای کامپیوتر) - Agents Of Mayhem PC Game

 

 

Agents of Mayhem نام بازی جدید استودیوی بازی سازی Volition میباشد. این بازی به شیوه اکشن جهان باز میباشد که از زاویه دوربین سوم شخص در جریان است. این بازی در جهانی موازی و در نسخه آینده شهر سئول که The city of tomorrow نام دارد رخ میدهد.

 

شخصیت های قابل انتخاب این بازی Agent نام دارند و شامل 12 مدل مختلف از همین Agent ها میباشد. بازیکن برای به پایان رساندن مراحل و همچنین گشت و گذار در دنیای بازی میتواند چهار عدد از این Agent ها را انتخاب کند.

 

12 نوع Agent موجود در این بازی شامل افراد مختلفی از گروه هایی مانند دزدان دریایی ، ارتشیان سابق و مزدوران هستند. هر کدام از این شخصیت ها دارای قابلت ها و سلاح های مختلفی میباشند که بازیکن میتواند با توجه به نوع بازیش یکی از آنها را انتخاب کند و مشغول بازی شود.


داستان این بازی در جایی آغاز میشود که گروه های تروریستی شروع به حمله به شهر سئول میکنند و گروه L.E.G.I.O.N برای مقابله با این افراد به محل اعزام میشود، شما جزو همین گروه هستید و باید با انتخاب افرادتان به مقابله با آنها بروید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------