ورود کاربران VIP شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

سرگرمی : بازی های کامپیوتری

Rating: 4 - 131772 votes

تازه های این بخش :بازی مردان مبارز (برای کامپیوتر) - Warrior Fighter PC Game

دانلود بازی مردان مبارز (برای کامپیوتر)

Warrior Fighter PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی مردان مبارز (برای کامپیوتر) - Warrior Fighter PC Game

 

 

Warrior Fighter بازی در سبک اکشن و مبارزه ای است که در سال 2018 توسط A Reality Systems ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است.

 

بازی Warrior Fighter ، شما را در فضایی مشابه با بازی محبوب Tekken قرار میدهد، جایی که شمار بسیاری از مردان مجهز جنگ، برای مبارزه در پیش روی همدیگر قرار میگیرند.


در این بازی شما میتوانید مبارزات خود در برابر حریف را در محیط‌ های متنوعی تجربه کنید که از جمله آنها میتوان به قصرهای امپراطوری روم باستان و خیابان‌ هایی مربوط به دنیای آینده اشاره کرد.

 

در این بازی مجموعا 8 قهرمان جنگی مختلف وجود دارند که هر یک از آنها مجهز به سلاح و تجهیزاتی خاص هستند. برای این‌ مهارت‌ ها میتوان از مردانی شمشیر زن، افرادی متخصص برای درگیری‌های خیابانی، جنگجوی مزدور آخرالزمانی و... نام برد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی کابونس (برای کامپیوتر) - Kabounce PC Game

دانلود بازی کابونس (برای کامپیوتر)

Kabounce PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی کابونس (برای کامپیوتر) - Kabounce PC Game

 

 

Kabounce یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Stitch Heads Entertainment طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Stitch Heads Entertainment برای پلتفرم PC روانه بازار شده است.

 

توپ را در مسیر مشخص به حرکت درآورده و به بالاترین سرعت دست یابید یا مسیر هوایی را انتخاب کرده و حریفانتان را با یک حمله از بالا شگفت زده کنید.

 

رقابت در قالب دو تیم صورت میگیرد و تیمی که بتواند سایر رقبا را از بین ببرد، پیروز این مسابقه خواهد بود. در ابتدا توانایی های چندانی در اختیار شما قرار داده نشده است اما هرچه پیش میروید و امتیازات بیشتری را کسب میکنید بازی این اجازه را به شما میدهد تا مهارت های خود را ارتقا بخشیده و در میدان نبرد حکمرانی کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی تله کوانتومی (برای کامپیوتر) - Shift Quantum Traps PC Game

دانلود بازی تله کوانتومی (برای کامپیوتر)

Shift Quantum Traps PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی تله کوانتومی (برای کامپیوتر) - Shift Quantum Traps PC Game

 

 

Shift Quantum Traps یک بازی در سبک اکشن، فکری و ماجرایی است که توسط کمپانی Fishing Cactus طراحی و ساخته شده و توسط کمپانی Fishing Cactus برای پلتفرم PC روانه بازار شده است.

 

در یکی از بهترین بازی های پلتفرم معمایی، ذهنتان را با مکانیکی منحصر بفرد که آن را Shifting مینامند، آزار دهید. ایجاد فضای منفی با معکوس کردن جهان سیاه و سفید برای غلبه بر موانع و پیدا کردن راه فرار وظیفه شماست.

 

جهان را تغییر دهید، محیط خود را پیچیده کنید، ذهن خود را منعطف کنید تا اسرار و افکارتان باز شود و هر سطح حفاری مغز را حل کنید. استفاده از تمام بلوک های گیم پلی ویژه برای غلبه بر موانع و رسیدن به درب خروج برای پیدا کردن شادی امکان پذیر است همانطور که Axon Vertigo قول داد، شرکت مخفی که پشت برنامه های مغزی Shift Quantum قرار دارد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی شبیه سازی یافتن گنج، نسخه طلایی (برای کامپیوتر)

Treasure Hunter Simulator Gold Edition PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی شبیه سازی یافتن گنج، نسخه طلایی (برای کامپیوتر) - Treasure Hunter Simulator Gold Edition PC Game

 

 

Treasure Hunter Simulator Gold Edition یک بازی در سبک شبیه ساز است که توسط کمپانی Bandai Namco طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط همین کمپانی برای پلتفرم PC روانه بازار شده است.

 

Treasure Hunter Simulator به شما امکان میدهد تا مکان های تاریخی را در سراسر جهان شناسایی کنید و با استفاده از فلزیاب و تجهیزات پیشرفته آثار جالب را کشف و به اسرار گذشته پی ببرید.

 

آثار مختلفی در سراسر جهان پراکنده شده است، تنها کافیست یک شی با ارزش را کشف کرده و پس از شناخته شدن و کسب سرمایه، تجهیزات بیشتری را خریداری نمایید و هزینه های سفر به مناطق عجیب و غریب را تامین کنید. شما میتوانید تصمیم بگیرید که آیتم های کشف شده را برای مجموعه خود نگه دارید یا آنها را حراج کنید تا بتوانید بیشتر سفر کنید و حتی وسایل بیشتری را به دست آورید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی استلاریس (برای کامپیوتر) - Stellaris MegaCorp PC Game

دانلود بازی استلاریس (برای کامپیوتر)

Stellaris MegaCorp PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی استلاریس (برای کامپیوتر) - Stellaris MegaCorp PC Game

 

 

Stellaris MegaCorp یک بازی در استراتژیک و مدیریتی است که توسط کمپانی Paradox Development Studio طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Paradox Interactive برای پلتفرم PC روانه بازار شده است.

 

Stellaris MegaCorp آخرین توسعه کامل برای بازی استراتژی بزرگ علمی تخیلی Paradox Development Studios است که بازیکنان در دوره ای از رونق و سود در مقیاس های کهکشانی قرار دارند.

 

در این رشد اقتصادی متمرکز، بازیکنان میتوانند مدیر شرکت های امپراتوری و قدرتمند برای گسترش عملیات در ستارگان باشند. مدیران ارشد اجرایی MegaCorp میتوانند کسب و کار در مقیاس بزرگ کهکشان را با مجموعه ای از مدرک های جدید انجام دهند.

 

با ساختن شعبه در سیارات درون امپراتوری، موافقت نامه های تجاری را به دست آورید، MegaCorp میتواند بخشی از ارزش تجاری سیاره را به شبکه خود اضافه کند. با استفاده از تاسیس شرکت جدید، یک پایگاه اقتصادی ایجاد کنید و بر تجارت های کهکشانی برای آینده ای روشن تر متمرکز شوید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------