ورود کاربران VIP شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

سرگرمی : بازی های کامپیوتری

Rating: 4 - 194155 votes

تازه های این بخش :بازی آخرین خاطره (برای کامپیوتر) - Last Memory PC Game

دانلود بازی آخرین خاطره (برای کامپیوتر)

Last Memory PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی آخرین خاطره (برای کامپیوتر) - Last Memory PC Game

 

 

Last Memory بازی در سبک فکری و معمایی است که توسط شرکت Dexied Games ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی Last Memory شما وارد دنیایی خواهید شد که زندگی پس از مرگ را در آن تجربه خواهید کرد.

 

در گیم پلی بازی شما کنترل شخصیتی را برعهده خواهید داشت که پس از مرگ در دنیای ارواح گرفتار شده است و شما باید راهی برای نجات و آزاد شدن او بیابید. داستان بازی در محیط هایی تاریک و ترسناک جریان دارد که باید برای پیشرفت در بازی معماهای مختلفی را حل کنید.

 

معماهای بازی به گونه ای طراحی شده اند تا شما بتوانید برای رسیدن به مراحل بعدی چالشی خاص را پشت سر بگذارید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی آورئا (برای کامپیوتر) - Ourea PC Game

دانلود بازی آورئا (برای کامپیوتر)

Ourea PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی آورئا (برای کامپیوتر) - Ourea PC Game

 

 

Ourea بازی در سبک فکری و ماجراجویی است که توسط شرکت Rewrite Games ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی Ourea شما وارد یک دنیای جذاب خواهید شد که حاوی پازل ها، عکس ها و معماهای مختلفی میباشد و باید با نیروهای جادویی مختلفی رو به رو شوید.

 

برای ساخت بازی از افسانه های اساطیری یونان باستان الهام گرفته شده است و شما به عنوان یک ربات کوچک ایفای نقش خواهید کرد که تنها بازمانده از همنوعان خود هستید و باید کشف کنید که چه اتفاقی برای شما و دوستانتان رخ داده است.

 

بازی دارای چندین پایان مختلف است که بسته به تصمیماتی که شما میگیرید تغییر خواهد کرد. صحنه های بازی و مراحل آن بسیار عالی طراحی شده است و شاهد یک دنیای جذاب خواهید بود که ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی رمزگذاری (برای کامپیوتر) - ENCODE PC Game

دانلود بازی رمزگذاری (برای کامپیوتر)

ENCODE PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی رمزگذاری (برای کامپیوتر) - ENCODE PC Game

 

 

ENCODE بازی در سبک اکشن و ماجراجویی با دید اول شخص و محیط Open World است که توسط شرکت Flyleap Studios ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

داستان بازی ENCODE در یک فضای سایبرپانک و در آینده ای دور جریان دارد. وقایع بازی در کشوری خیالی به نام Nira رخ میدهد که به تازگی دچار ناآرامی های بسیاری شده است.

 

در این بازی شما باید برای از بین بردن بی نظمی عضو سازمانی سیاسی شوید و سعی کنید تا نیروهای شورشی را یکی پس از دیگری به دام انداخته و شکار کنید.

 

با پیشرفت در بازی و انجام دادن ماموریت ها به شما امتیاز تعلق میگیرد و میتوانید از حمایت و پاداش دولتی بهره مند شوید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی سرزمین مکعب ها (برای کامپیوتر) - Cubers Arena PC Game

دانلود بازی سرزمین مکعب ها (برای کامپیوتر)

Cubers Arena PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی سرزمین مکعب ها (برای کامپیوتر) - Cubers Arena PC Game

 

 

Cubers Arena بازی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت Tomasz Dziobek ساخته و به وسیله Teyon در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی Cubers Arena شما کنترل شخصیتی را برعهده دارید که شبیه به یک گوی میباشد و باید در چالش های بسیاری شرکت کنید.

 

بازی شما را به دنیایی فانتزی خواهد برد که مملو است از دشمنان و ماموریت های متنوع که ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد. در گیم پلی بازی شما باید با انواع مختلف گلادیاتورها رو به رو شده و آزادی خود را با مبارزاتی که انجام میدهید به دست آورید.

 

با پیشرفت در بازی میتوانید شخصیت های خود را تجهیز کنید و از ده‌ها اسلحه مختلف که به آنها دسترسی دارید استفاده کنید. هریک از این سلاح ها خصوصیات منحصر به فرد دارند. همچنین شما میتوانید با به دست آوردن سنگ‌های قیمتی که در بازی وجود دارد، قدرت و توانایی خود را ارتقا دهید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی تروراریوم (برای کامپیوتر) - Terrorarium PC Game

دانلود بازی تروراریوم (برای کامپیوتر)

Terrorarium PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی تروراریوم (برای کامپیوتر) - Terrorarium PC Game

 

 

Terrorarium بازی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت Stitch Media ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی Terrorarium شما وارد یک دنیای زیبا با طراحی عالی خواهید شد که شما را با انواع چالش ها و ماموریت ها رو به رو میکند.

 

در گیم پلی بازی شما باید راهی سفری شگفت انگیز در دنیای اطراف خود شوید و بیش از 25 مرحله را پشت سر بگذارید. در بازی شما به عنوان یک مادربزرگ دوست داشتنی که باغچه ای جذاب دارد ایفای نقش خواهید کرد که باید انواع گیاهان و قارچ ها را پرورش دهید.

 

شما باید انواع مختلفی از قارچ ها و گیاهان را با هم ترکیب کنید و سعی کنید تا با تغییر ژنتیک در گیاهان بهترین نوع آنها را تولید کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------