ورود کاربران VIP پشتیبان سایت امروز به 51 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

سرگرمی : بازی های کامپیوتری

Rating: 4 - 117719 votes

تازه های این بخش :دانلود بازی بندی و دستگاه چاپ (برای کامپیوتر)

Bendy and the Ink Machine Complete Edition PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی بندی و دستگاه چاپ (برای کامپیوتر) - Bendy and the Ink Machine Complete Edition PC Game

 

 

Bendy and the Ink Machine Complete Edition یک بازی ویدئویی در سبک فکری، ماجراجویی و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت Joey Drew Studios توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در اکتبر 2018 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. نسخه Complete Edition در واقع یک نسخه کامل از بازی است که هر 4 قسمت منتشر شده از بازی را به همراه آخرین آپدیت ها در خود دارد.

 

شما کنترل شخصیتی به نام Henry را برعهده دارید که به مکانی ترسناک و دلهره آور وارد میشود و باید با ترس های گذشته خود رو به رو شود.

 

بازی دارای محیط های مخوف و مراحلی چالش برانگیز است و ساعت ها با تم ترسناک خود شما را سرگرم خواهد کرد. به طور کلی در گیم پلی بازی Bendy and the Ink Machine Complete Edition باید با چالش های مختلفی رو به رو شوید و معماهای بسیاری را حل نمایید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی جنگ سوریه (برای کامپیوتر) - Syrian Warfare PC Game

دانلود بازی جنگ سوریه (برای کامپیوتر)

Syrian Warfare PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی جنگ سوریه (برای کامپیوتر) - Syrian Warfare PC Game

 

 

بازی Syrian Warfare در سبک استراتژیک که به صورت مستقل توسط Cats Who Play طراحی و در سال 2017 برای رایانه های شخصی منتشر شده است.

 

چند سالی میشود که سوریه درگیر جنگ های متعدد داخلی با نیروهای مختلف است و استدیو سازنده بازی با الهام گرفتن از این جنگ ها سعی کرده است که حال و هوای این جنگ ها را به گیمر القا کند.

 

در هر مرحله میزان مشخصی نیرو در اختیار شما است که با آنها باید ماموریت خود را به اتمام برسانید. ماموریت ها کاملا ساختگی بوده و هیچ شباهتی به جنگ های واقعی صورت گرفته در سوریه ندارد.

 

گرافیک بازی از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و محیط بازی شبیه سازی مناسبی از شهر های سوریه انجام داده است که به هر چه واقعی تر شدن این نبردها انجامیده است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی بعد نپتون 7 (برای کامپیوتر) - MEGADIMENSION NEPTUNIA VIIR PC Game

دانلود بازی بعد نپتون 7 (برای کامپیوتر)

MEGADIMENSION NEPTUNIA VIIR PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی بعد نپتون 7 (برای کامپیوتر) - MEGADIMENSION NEPTUNIA VIIR PC Game

 

 

Megadimension Neptunia VIIR یک بازی ویدئویی در سبک جنگی و نقش آفرینی است که توسط شرکت Idea Factory با همکاری Compile Heart توسعه یافته و به وسیله Idea Factory در اکتبر 2018 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. این نسخه از بازی در واقع نسخه ای بهبود یافته از بازی است که در سال 2016 منتشر شده بود.

 

داستان بازی از جایی آغاز میشود که جادوگرانی قدرتمند وارد نبردی بسیار سهمگین میشوند. در ادامه بازی برخی از جادوگران گروه های شرور را در دنیایی دیگر زندانی میکنند تا اندک انسان های باقی مانده در امان باشند.

 

در بازی بار دیگر مرز بین دنیای انسان ها و شیاطین از بین رفته و انسان ها درگیر نبردی نابرابر میشوند.

 

در این نسخه شاهد تغییرات در بخش های مختلف همچون گرافیک و سیستم مبارزات خواهید بود. در بازی Megadimension Neptunia VIIR میتوانید شخصیت خود را سفارشی سازی کرده و وارد بازی شوید. تمامی عناصر سیستم مبارزات همانند حملات سهمگین، دفع حملات و استراتژی های نبرد کاملا تغییر یافته و پیشرفته تر شده است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی پیروزی در دریای آرام (برای کامپیوتر)

Victory At Sea Pacific PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی پیروزی در دریای آرام (برای کامپیوتر) - Victory At Sea Pacific PC Game

 

 

Victory At Sea Pacific یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و جنگی است که توسط شرکت Evil Twin Artworks توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در سپتامبر 2018 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است.

 

حوادث و اتفاقات بازی در زمان جنگ جهانی دوم روایت میشود. در بازی شما فرماندهی یک ناوگان دریایی را برعهده خواهید داشت و باید با استفاده از کشتی ها و ناوهای جنگی به نبرد با دشمنان بپردازید.

 

دنیای بازی به صورت Open World یا همان جهان باز میباشد. زیردریایی های مختلفی نیز در اختیار شما قرار داشته و میتوانید با اژدر ها قدرتمند خود هر چیزی را هدف قرار دهید.

 

در گیم پلی بازی Victory At Sea Pacific میتوانید موقعیت تجمع دشمنان را شناسایی کرده و با ارسال اسکادران هوایی و یا زیردریایی های خود آن منطقه را به کلی نابود کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی آندرومدا، نسخه جنگ جهانی (برای کامپیوتر)

The War of the Worlds Andromeda PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی آندرومدا، نسخه جنگ جهانی (برای کامپیوتر) - The War of the Worlds Andromeda PC Game

 

 

The War of the Worlds Andromeda یک بازی ویدیویی در سبک جنگی، تیراندازی و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت Esteban Chacon Risco با همکاری Sandra Palacios Acero توسعه یافته و به وسیله Mediamas Eu-ropa در اکتبر 2018 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است.

 

داستان بازی در آینده ای دور روایت میشود، زمانی که زمین مورد حمله بیگانگان و موجودات فضایی قرار گرفته و سرتاسر زمین درگیر جنگی تمام عیار گشته است.

 

در بازی شما به همراه تیمی حرفی به ماموریت های مختلف فرستاده خواهید شد و باید با بیگانگان مبارزه نمایید. سلاح های شما در بازی بسیار متنوع بوده و هرکدام قابلیت های مخصوص به خود را دارا میباشند.

 

در گیم پلی بازی The War of the Worlds Andromeda شاهد 14 سطح مختلف خواهید بود و در جهانی بسیار پهن آور بازی را دنبال خواهید کرد.

 

با پیشرفت در بازی سلاح های جدیدتر و قدرتمند تری در دسترس شما قرار خواهد گرفت. برای ماموریت ها میتوانید از تجهیزات پیشرفته ای همچون کنترل اجسام و ... استفاده نمایید و محیط اطراف خود را به خوبی مدیریت کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات