ورود کاربران VIP شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

خدمات آنلاین سرزمین دانلود

سرگرمی : بازی های کامپیوتری

تازه های این بخش :بازی برف کوب (برای کامپیوتر) - SnowRunner Locate and Deliver PC Game

دانلود بازی برف کوب (برای کامپیوتر)

SnowRunner Locate and Deliver PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی برف کوب (برای کامپیوتر) - SnowRunner Locate and Deliver PC Game

 

 

SnowRunner Locate and Deliver بازی در سبک ماشین و مسابقه ای با گیم پلی Open World است که توسط شرکت Saber Interactive  ساخته و به وسیله Focus Home Interactive در سال 2021 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

بازی SnowRunner Locate and Deliver شما را وارد مناطقی برفی میکند که در آن باید به مسابقه بپردازید. در گیم پلی بازی شما با ماشین های آفرود و سنگینی که در اختیار دارید باید جهان پهن آور بازی را بپیمایید و از صعب العبور ترین مسیر ها عبور کنید.

 

جهان بازی به صورت Open World طراحی شده است و به شما این قابلیت را میدهد تا بخش‌های مختلف آن را کاوش کرده و با طراحی بسیار عالی منظره های آن میخکوب شوید.

 

در بازی شاهد 4 خودرو از برند های معروفی همچون فورد و شورلت و... خواهید بود که هر یک دارای ویژگی های منحصر به فرد خود میباشند.

 

در محیط بازی چندین مرحله و شرکت‌ های قراردادی وجود دارد که هرکدام وظایفی به شما اعطا خواهند کرد که باید آنها را به صورت کامل انجام دهید. علاوه بر خودرو های آفرود، ماشین‌های سنگین مانند تریلی و بارکش نیز در بازی وجود دارد که میتوانید از آنها برای حمل محموله های مهم استفاده نمایید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی اعصاب (برای کامپیوتر) - NERVE PC Game

دانلود بازی اعصاب (برای کامپیوتر)

NERVE PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی اعصاب (برای کامپیوتر) - NERVE PC Game

 

 

NERVE بازی در سبک مسابقه ای و اکشن است که توسط شرکت Gunfish Games ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2021 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی NERVE شما کنترل یک گوی سفید رنگ که منبعی از انرژی است را برعهده دارید و باید با استفاده از آن در مسیر های مختلف رو به جلو حرکت کنید.

 

در گیم پلی بازی شاهد 10 کمپن مختلف به همراه 10ها باس قدرتمند خواهید بود که ساعت ها شما را درگیر چالش های مختلف میکنند.

 

در بازی شما به دنیایی زیبا و ترسناک سفر خواهید کرد که در آن همه چیزها سعی میکند شما را متوقف کند. در بازی شما پس از هربار مرگ دوباره وارد بازی خواهید شد.

 

مراحل بازی در جهان های مختلفی جریان دارد که هر جهان دارای یک سیستم امتیازدهی مخصوص به خود میباشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی نامرغوب (برای کامپیوتر) - UNHERD PC Game

دانلود بازی نامرغوب (برای کامپیوتر)

UNHERD PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی نامرغوب (برای کامپیوتر) - UNHERD PC Game

 

 

UNHERD بازی در سبک ماجراجویی و اکشن است که توسط شرکت Happimal ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2021 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی UNHERD شما کنترل یک چینچیلا را برعهده دارید، این موجود پستاندار جونده کوچکی ساکن آمریکای جنوبی است که در رخنه‌های سنگی کوه‌های آند در بولیوی و پرو و شیلی زندگی میکند.

 

در گیم پلی بازی شما باید 9 ساعت وقت صرف کنید تا راه خود را در میان جنگل پیدا کنید و سعی کنید تا چالش های مختلف را پشت سر بگذارید.

 

شما برای غلبه بر تاریکی که زمین را تهدید میکند 9 ساعت وقت دارید تا دوستان خود را نجات دهید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی سوپرماریو سه بعدی (برای کامپیوتر)

Super Mario 3D World Bowsers Fury PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی سوپرماریو سه بعدی (برای کامپیوتر) - Super Mario 3D World Bowsers Fury PC Game

 

 

Super Mario 3D World Bowsers Fury بازی در سبک کودکانه و فانتزی است که توسط شرکت Nintendo ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2021 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

بازی Super Mario 3D World Bowsers Fury در واقع پانزدهمین قسمت از مجموعه بازی‌های Super Mario و ششمین نسخه 3D از این سری به شمار میرود.

 

داستان بازی نیز ادامه‌ای بر نسخه سوپر ماریو 3D Land است که پیش تر در سال 2011 منتشر شده بود.

 

در این عنوان شما قادر به کنترل شخصیت‌های ماریو، لوئیجی، پرنسس پیچ و تود خواهید بود و باید با استفاده از توانایی های منحصر به فرد هریک از این شخصیت ها از موانع عبور کرده و مراحل بازی را پشت سر بگذارید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی درگیری و تباهی (برای کامپیوتر) - Blasphemous Strife and Ruin PC Game

دانلود بازی درگیری و تباهی (برای کامپیوتر)

Blasphemous Strife and Ruin PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی درگیری و تباهی (برای کامپیوتر) - Blasphemous Strife and Ruin PC Game

 

 

Blasphemous The Stir of Dawn بازی در سبک اکشن و جنگی با محیط دو بعدی است که توسط شرکت The Game Kitchen ساخته و به وسیله Team17 Digital Ltd در سال 2019 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

سبک مبارزات در بازی Blasphemous The Stir of Dawn به صورت Hack and slash میباشد، این سبک یکی از سبک‌های مبارزه ای در بازی های ویدیویی رزمی است و مبتنی بر دقت بالا در مبارزه دست به دست سلاح برابر اسلحه طرف مقابل است و مبارزات آن نیز بسیار سریع اتفاق میفتد.

 

در گیم پلی بازی شما باید در محیط پهن آور بازی به گشت و گذار و اکشتاف بپردازید و مراحل غیر خطی بازی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. داستان بازی در سرزمینی نفرین شده به نام Cvstodia جریان دارد، جایی که طلسم ناپاکی ساکنان آن را فرا گرفته است.

 

شما کنترل قهرمانی را برعهده دارید که وظیفه دارد در مقابل این تاریکی ایستادگی کند و با استفاده از توانایی های او این طلسم خطرناک را ازبین ببرید. در مبارزات بازی میتوانید آیتم های مختلفی همچون عتیقه ها، مهره های شفاف و دعاهایی را کشف کنید و با استفاده از آنها قدرت های بسیاری را بدست آورید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------