ورود کاربران VIP شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

کاربردی : بخش مکینتاش

Rating: 3 - 2532 votes

تازه های این بخش :نرم افزار یادداشت برداری (برای مک) - Notable 1.8.1 Mac

دانلود نرم افزار یادداشت برداری (برای مک)

Notable 1.8.1 Mac

 

 

نرم افزار یادداشت برداری (برای مک) - Notable 1.8.1 Mac

 

 

نرم افزار های یادداشت برداری مبتنی بر Markdown بسیار پر طرفدار شده اند، زیرا یک راه سریع برای نوشتن بدون قطع جریان کار را به شما ارایه می دهند. گزینه های زیادی وجود دارند و پیدا کردن گزینه مناسب کار ساده ای نیست.

 

Notable توسط توسعه دهندگان به عنوان یادداشت بردار مبتنی بر نشانه گذاری که خراب نیست توصیف شده است، بنابراین کاملا مشخص است که به عنوان جایگزینی برای برنامه های یادداشت برداری حاضر ساخته شده است.

 

در کل، Notable عملکرد خوبی برای مدیریت یادداشت ها بر جای می گذارد و با ویژگی های فراوانی که ارایه می کند می تواند ابزاری مفید برای کاربران در تمام سطوح تجربه باشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار تست سرویس های وب سایت (برای مک)

Postman 7.11.0 Mac

 

 

نرم افزار تست سرویس های وب سایت (برای مک) - Postman 7.11.0 Mac

 

 

Postman نرم افزاری ساخته شده برای کنترل و مدیریت API است که و به شما این امکان را می دهد تا سرویس ها را تست کرده و اطلاعات خود را با دیگر دستگاه ها همگام سازی کنید تا در هر زمان که به داده ها نیاز دارید آن ها را پیدا کنید و یا آن را با کل تیم توسعه به اشتراک بگذارید.

 

در پنجره اصلی نرم افزار، می توانید از ابزار Builder برای ایجاد درخواست های HTTP و سناریو های تست دلخواه استفاده کنید. این نرم افزار به شما امکان ذخیره آن ها را میدهد، پس می توانید به سرعت درخواست هایی با مقادیر متفاوت ایجاد کنید و پاسخ های سرویس API را جمع آوری کنید تا در مراحل توسعه از آن ها استفاده کنید.

 

در کل، Postman امکان ایجاد و سازماندهی درخواست های HTTP برای وب سرویس شما را فراهم می کند، در عین حال قابلیت های تست را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید سناریوهای سفارشی ایجاد کرده و پاس های وب سرویس را به روش های مختلف تجزیه و تحلیل کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.مرورگر اینترنت (برای مک) - Colibri Browser 1.14.2 Mac

دانلود مرورگر اینترنت (برای مک)

Colibri Browser 1.14.2 Mac

 

 

مرورگر اینترنت (برای مک) - Colibri Browser 1.14.2 Mac

 

 

با استفاده از روش های تازه و پیشرفته در جهت ارایه یک تجربه وبگردی عالی، Colibri Browser زبانه های معمولی و دکمه های بزرگ را که در صفحه نمایش زیاد هستند را حذف می کند. نتیجه این کار بارگذاری سریعتر صفحات است.

 

در حال حاضر این مرورگر در مرحله توسعه بتا است و از بازخوردها استقبال می کند. علاوه بر مک، می توانید آن را بر روی ویندوز نیز نصب کنید. مرورگر Colibri یکی از ابزار هایی است که کمتر خود را نشان می دهد. اگرچه نمی توانید به عنوان مرورگر اصلی از آن استفاده کنید. اما می توانید حداقل به عنوان یک مرورگر ثانویه از آن استفاده کنید.

 

در کل، Colibri یک راه حل ساده برای وب گردی در وبسایت ها بدون هدر دادن فضا برای دکمه هایی که به ندرت از آن ها استفاده می کنید است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود مجموعه شماره سریال نرم افزارهای مکینتاش

Serial Box 2019.11 for Mac Apps

 

 

مجموعه شماره سریال نرم افزارهای مکینتاش - Serial Box 2019.11 for Mac Apps

 

 

همانطور که میدانید امکان خرید License قانونی اکثر نرم افزارها برای کاربران داخل کشور امکان پذیر نیست. دلیل آن هم تحریم، عدم پشتیبانی، و همچنین تفاوت فاحش ارزش ریالی و دلاری نرم افزارهای خارجی است.

 

این موضوع مخصوصا در مورد نرم افزارهای مکینتاش (Mac OS) وجود دارد. چون منابع بسیار کمی برای خرید سریال قانونی نرم افزارهای مک وجود دارد. که بیشتر آنها هم برای کاربران داخل کشور میسر نیست.

 

به همین دلیل، کاربران مجبور میشوند از شماره سریال های کپی برای فعال سازی نرم افزارهای خود استفاده کنند. استفاده از سریال های کپی و قانونی تفاوتی در کارکرد نرم افزار ایجاد نمیکند. و چون کشور ما در حال حاضر تحت قوانین کپی رایت جهانی نیست، بدون مشکل خاصی میتوانید از سریال های کپی برای رجیستر کردن نرم افزارها استفاده کنید.

 

در این مطلب، مجموعه سریال نرم افزارهای مکینتاش (Mac OS) با نام Serial Box را آماده کرده ایم. این مجموعه شامل بانک اطلاعاتی هزاران سریال برای فعال سازی نرم افزار و بازی های مک است.

(سیستم عامل Mac OS X 10.3.9 و نسخه های جدیدتر)

 

این پکیج شامل 3 مجموعه سریال برای مکینتاش است:

Serial Box 11

iSerial Reader 2

SerialSeeker 1.3

 

اگر شما هم کامپیوتر مکینتاش دارید و برای پیدا کردن سریال فعال سازی یک نرم افزار یا بازی با مشکل مواجه شده اید، این مجموعه را به شما توصیه میکنیم.نرم افزار مشابه آفیس (برای مک) - LibreOffice 6.2.8 Mac

دانلود نرم افزار مشابه آفیس (برای مک)

LibreOffice 6.2.8 Mac

 

 

نرم افزار مشابه آفیس (برای مک) - LibreOffice 6.2.8 Mac

 

 

حتما با مجموعه آفیس شرکت مایکروسافت آشنا هستید. آفیس بسیار پرکاربرد است، اما نرم افزارهایی هم هستند که مشابه آفیس بوده و میتوانند همان امکانات را به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار دهند.


در این مطلب نرم افزار LibreOffice را برای شما آماده کرده ایم که مشابه مایکروسافت آفیس میباشد. این نرم افزار نسخه مخصوص مکینتاش است که به صورت رایگان منتشر شده و قابل دانلود میباشد.


نرم افزار های مشابه آفیس موجود در این مجموعه شامل Word ، Excel و Powerpoint میباشد.


در این مجموعه نرم افزار پاورپوینت با نام Impress Peresentation و نرم افزار اکسل با نام Calc Spreadsheet شناخته میشود.

 

اگر به دنبال نرم افزار آفیس برای مک (Mac OS) هستید، LibreOffice یکی از بهترین گزینه هاست.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------