ورود کاربران VIP پشتیبان سایت امروز به 108 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

کاربردی : سایر نرم افزار های کاربردی

Rating: 4 - 17324 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار حرفه ای ساخت فونت (برای ویندوز)

BirdFont 3.9.0 Windows

 

 

نرم افزار حرفه ای ساخت فونت (برای ویندوز) - BirdFont 3.9.0 Windows

 

 

BirdFont ابزاری کاربردی است که به کاربران این امکان را میدهد تا فونت های جدید بسازند و کلمات را با طرح های دلخواه خود طراحی کنند. رسم دقیق خطوط و شکستن آنها با نقاط کنترل، سنگ بنای ساخت یک فونت جدید است و BirdFont یک پکیج زیبا و قابل انعطاف از گزینه هایی دارد که به شما اجازه می دهد خطوط را به شکل دلخواه خم کنید.

 

امکان اعمال تصویر پس زمینه، زوم داخلی و خارجی، چرخش و تغییر اندازه، ایجاد منحنی های Bezier، تبدیل نقاط، حلقه ها و مستطیل ها همه بخشی از ابزار های موجود در این برنامه می شوند.

 

BirdFont قابل استفاده توسط کاربران نیست و تلاش برای یادگیری آن کاری دشوار است. با این حال، این نرم افزار به اندازه کافی انعطاف پذیر است تا کاربران فونت های جدید بسازند و بتوانند خلاقیت خود را به نمایش بگذارند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار یادآوری کارهای روزانه (برای ویندوز)

UKs Kalender 2.5.3 Windows

 

 

نرم افزار یادآوری کارهای روزانه (برای ویندوز) - UKs Kalender 2.5.3 Windows

 

 

UKs Kalender یک نرم افزار کاربردی است که برای کمک به کاربران برای برنامه ریزی یادآور برای کارهای روزانه شان ساخته شده است. هنگام اولین اجرای نرم افزار یک تقویم خالی را می توانید مشاهده کنید که نیاز به پر کردن آن با رویداد های آینده و کار های روزانه دارید. به صورت پیش فرض ماه حال حاضر برایتان نمایش داده می شود اما می توانید به هفته بعد، ماه بعد یا حتی سال بعد بروید و یادآور های خود را اضافه کنید.

 

سفارشی سازی یکی از قوی ترین ویژگی های این نرم افزار است اما نه از لحاظ بصری، بلکه از نظر انعطاف پذیری و تنوع ابزار های آن. به عنوان مثقال، ایجاد یک رویداد جدید می تواند زمان زیادی صرف کند در صورتی که بخواهید تمام گزینه ها مانند توضیحات، تاریخ، زمان و تنظیمات یادآوری، تنظیمات آلارم و حتی برنامه های باز در آن لحظه خاص را فعال کنید.

 

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار جستجوی فایل های تکراری (برای ویندوز)

Soft4Boost Dup File Finder 7.2.5.921 Windows

 

 

نرم افزار جستجوی فایل های تکراری (برای ویندوز) - Soft4Boost Dup File Finder 7.2.5.921 Windows

 

 

در کامپیوتر شما ممکن است هزاران عکس، فیلم، آهنگ، و... وجود داشته باشد. احتمالا برخی از آن ها تکراری هستند و باعث پرشدن حجم هارد دیسک میشوند.

 

نرم افزار Soft4Boost Dup File Finder به شما کمک میکند تا فایل های تکراری را به راحتی پیدا کرده، و در صورت لزوم حذف کنید.

 

Soft4Boost Dup File Finder یک نرم افزار کاربردی است که به افراد کمک می کند تا فایل های تکراری در یک مکان مشخص شده را جستجو کننده و در صورت لزوم آن ها را از هارد دیسک حذف کنند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار مدیریت کتاب های دیجیتالی (برای ویندوز)

Calibre 3.28.0 Windows

 

 

نرم افزار مدیریت کتاب های دیجیتالی (برای ویندوز) - Calibre 3.28.0 Windows

 

 

با استفاده از نرم افزار Calibre ، خواندن کتاب های الکترونیکی خود را سامان بخشیده و این کار را با لذت بیشتری انجام دهید. شما در این نرم افزار کتابخوان کامپیوتری، ابزار های مختلف برای مدیریت کتابخانه های دیجیتالی در اختیار دارید و مطمئنا حس خوبی از مطالعه کتاب های الکترونیکی با استفاده از این نرم افزار خواهید داشت.

 

این نرم افزار کتاب های الکترونیکی شما را در دیتابیس خود ذخیره کرده و بهترین زمینه را برای خواندن کتاب ها به صورت بسیار آسان و راحت ایجاد میکند. در این نرم افزار از دسته بندی های مختلف پشتیبانی می شود. همچنین در این نرم افزار امکان تبدیل فرمت کتاب های الکترونیکی نیز فراهم شده است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار بوت و نصب سیستم عامل از روی فلش مموری (برای ویندوز)

Universal USB Installer 1.9.8.3 Windows

 

 

نرم افزار بوت و نصب سیستم عامل از روی فلش مموری (برای ویندوز) - Universal USB Installer 1.9.8.3 Windows

 

 

USB Installer نرم افزاری جهت بوت، نصب و اجرای انواع سیستم عامل ها از روی درایو USB (فلش مموری) می باشد. توسط این نرم افزار به راحتی و با چند کلیک می توانید سیستم عامل مورد نظرتان را توسط فلش مموری نصب کنید.

 

این نرم افزار از توزیع های مختلف لینوکس و ویندوز، دیسک های بوت آنتی ویروس، و همچنین دیسک بوت هایی مانند Hirens Boot CD و... پشتیبانی می کند.

 

همچنین می توانید چند سیستم عامل در حافظه USB خود داشته باشید که امکان بوت کامپیوتر و نصب ویندوز را به شما بدهد.

 

اگر به دنبال یک نرم افزار ساده و قوی برای ساخت بوت فلش مموری و یا نصب ویندوز از روی فلش مموری هستید، قطعا USB Installer گزینه مناسبی خواهد بود.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------