ورود کاربران VIP پشتیبان سایت امروز به 108 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

:: بخش نرم افزار های اینترنت و شبکه ::

Rating: 2 - 1 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار فضای ذخیره سازی آنلاین جوتا (برای ویندوز)

Jottacloud 3.2.83.811 Windows

 

 

نرم افزار فضای ذخیره سازی آنلاین جوتا (برای ویندوز) - Jottacloud 3.2.83.811 Windows

 

 

Jottacloud یک نرم افزار کاربردی تخصصی برای بکاپ گیری از فایل ها و پوشه ها از طریق خدمات ابری است تا در صورت بروز مشکل یا خرابی داده ها بتوانید آن ها را بر روی کامپیوتر خود بازیابی کنید و استفاده کنید.

 

Jottacloud با پشتیبانی از قابلیت کشیدن و رها کردن کار بگاپ گیری را برایتان ساده تر می کند. می توانید با ذخیره فایل ها در پوشه های مشترک به کارمندان یا دوستان خود اجازه استفاده از آن فایل ها را بدهید.

 

فضای ابری که نرم افزار به شما ارایه می کند 5 گیگابایت است که می تواند بسیار مفید باشد. Jottacloud به دلیل ساده بودن رابط کاربری امکان استفاده توسط تمام کاربران اعم از تازه وارد ها تا متخصص ها را دارد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار مانیتور شبکه وای فای (برای ویندوز)

WiFi Network Monitor 5.0 Windows

 

 

نرم افزار مانیتور شبکه وای فای (برای ویندوز) - WiFi Network Monitor 5.0 Windows

 

 

WiFi Network Monitor نرم افزاری ساده و در عین حال کارآمد است که هدف اصلی آن اجرای یک عملیات برای شناسایی دستگاه های متصل به شبکه WiFi شما است. این نرم افزار می تواند محدوده آدرس IP مشخص شده توسط شما را اسکن کند تا بتواند تمام میزبان های متصل به شبکه بی سیم را شناسایی کند.

 

فرآیند اسکن مدت زمان زیادی طول نمی کشد و نتایج را می توان بر روی هارددیسک ذخیره کرد. در ضمن تمامی کاربران بدون توجه به میزان دانش نرم افزاری می توانند از این نرم افزار بخاطر سادگی و رابط کاربری کاربرگرا آن استفاده کنند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار طراحی دیاگرام شبکه (برای ویندوز)

Network Notepad 5.0.20 Windows

 

 

نرم افزار طراحی دیاگرام شبکه (برای ویندوز) - Network Notepad 5.0.20 Windows

 

 

Network Notepad یک نرم افزار کم حجم است که به طور خاص برای کمک به ایجاد دیاگرام های شبکه با استفاده از اشیا از پیش تعیین شده و متن سفارشی طراحی شده است.

 

نرم افزار به شما اجازه می دهد تا فایل با فرمت های CSV و NDG وارد کنید و دیاگرام ها را با فرمت های GIF، BMP یا PNG ذخیره و چاپ کنید.

 

در کل، Network Notepad یک مجموعه اساسی از ویژگی ها برای کمک برای ایجاد نمودار های شبکه دارد. البته هنوز نیاز به بهبود برخی از قسمت های رابط گرافیکی دارد تا فرآیند را ساده تر کند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار فضای ذخیره سازی آنلاین یاندکس (برای ویندوز)

Yandex Disk 3.0.4 Windows

 

 

نرم افزار فضای ذخیره سازی آنلاین یاندکس (برای ویندوز) - Yandex Disk 3.0.4 Windows

 

 

Yandex Disk یک نرم افزار ساده است که یک فضای ذخیره سازی آنلاین برای ذخیره فایل ها و پوشه ها و اشتراک گذاری آن ها با دوستان و همکاران به شما ارایه می دهد.

 

باید بدانید که می توانید تا 10 گیگابایت فایل در این فضا ذخیره کنید و با دعوت دوستان یا پرداخت مبالغ مختلف می توانید میزان فضای ذخیره سازی را افزایش دهید.

 

برای هر کدام از فایل ها یا دایرکتوری های خود می توانید یک پیوند عمومی دریافت کنید و آن را برای دوستان یا همکاران خود ارسال کنید تا آن ها نیز از آن استفاده کنند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار کنترل کامپیوتر ها از راه دور (برای ویندوز)

UltraVNC 1.2.2.2 Windows

 

 

نرم افزار کنترل کامپیوتر ها از راه دور (برای ویندوز) - UltraVNC 1.2.2.2 Windows

 

 

کنترل یک کامپیوتر از راه دور در حال حاضر یک فعالیت عادی است و در برخی موارد عملا اجباری است، زیرا تنها راه برای مقابله با یک دستگاه مشکل دار در اینترنت است.

 

در صورتی که Remote Desktop Connection ویندوز برایتان کافی نیست، می توانید از UltraVNC استفاده کنید. یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های موجود در بازار که تقریبا همه چیز را برای مدیریت از راه دور کامپیوتر برایتان فراهم می کند.

 

در کل، UltraVNC یکی از بهترین نرم افزار کنترل از راه دور کامپیوتر هاست که باید جزو انتخاب های اولتان برای استفاده باشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------