ورود کاربران VIP سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش رایگان نرم افزار

منوی سایت

:: بخش نرم افزار های گرافیکی ::

Rating: 2 - 1 votes

تازه های این بخش :نرم افزار مدیریت تصاویر (برای ویندوز) - Mylio 3.8 Windows

دانلود نرم افزار مدیریت تصاویر (برای ویندوز)

Mylio 3.8 Windows

 

 

نرم افزار مدیریت تصاویر (برای ویندوز) - Mylio 3.8 Windows

 

 

Mylio به شما این امکان را می دهد تا تمامی تصاویر خود را بدون توجه به محل ذخیره شده آنها در یک محل داشته باشید. این ابزار می تواند تصاویر ذخیره شده از منابع مختلف را ایمپورت کند و از شما سوال کند که می خواهید اندازه اصلی آن را حفظ کنید یا با یک فرمت دیگر برای فضای بیشتر انتخاب کنید.

 

بهترین بخش این نرم افزار این است که می تواند به حساب های شما در رسانه های اجتماعی متصل شود تا تصاویر شما در آن ها را در مجموعه ذخیره کند. این نرم افزار می تواند با چندین دستگاه کار کند، تعداد زیادی عکس را مدیریت کند و با فرمت فایل های زیادی کار کند.

 

صرف نظر از اینکه به دنبال یک روش خلاقانه برای سازماندهی تصاویر خود هستید یا شاید در حال کار بر روی هدیه یک سالگرد یا جشن هستید، Mylio می تواند به شما در سازماندهی، ویرایش و ایجاد چیزهای منحصر به فرد از تصاویر کمک کند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار ویرایش تصاویر (برای ویندوز) - LazPaint 7.1.3 Windows

دانلود نرم افزار ویرایش تصاویر (برای ویندوز)

LazPaint 7.1.3 Windows

 

 

نرم افزار ویرایش تصاویر (برای ویندوز) - LazPaint 7.1.3 Windows

 

 

بیشتر تصاویری که می گیرید نه تنها شامل جزییاتی که می خواهید هستند، بلکه شمال نقص هایی هستند که در لحظه اتفاق می افتد. خوشبختانه با استفاده از نرم افزار های کاربردی مانند LazPaint دیگر مشکلی با این نقص ها نخواهید داشت.

 

اولین چیزی که هنگام اجرای برنامه توجه شما را به خود جلب می کند فضای کاری بزرگی است که در اختیار شماست. از طرف دیگر، ابزار هایی که می توانید با آنها کار کنید در پنجره های جداگانه ای یافت می شوند که می توانید آن ها را جا به جا کنید.

 

در کل، LazPaint ابزاری قدرتمند برای طراحی است که پالتی بزرگ از ابزار را در اختیار شما قرار می دهد. رابط کاربری آن به قدری ساده است که به سرعت می توانید با آن سازگار شوید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار تبدیل عکس به متن تایپ شده (برای ویندوز)

Readiris Corporate 17.3 Windows

 

 

نرم افزار تبدیل عکس به متن تایپ شده (برای ویندوز) - Readiris Corporate 17.3 Windows

 

 

نرم افزار Readiris Corporate میتواند تصاویر اسکن شده شما را به نسخه تایپ شده تبدیل کند. هنگامی که از یک سند، تصویر آن را در اختیار دارید و میخواهید آن را به متن تایپ شده تبدیل کنید نرم افزار Readiris Corporate میتواند به شما کمک کند.

 

به عمل تبدیل عکس به نوشته تایپ شده، OCR میگویند. با استفاده از نرم افزارهای OCR دیگر دردسر تایپ کردن متن را نخواهید داشت و به راحتی میتوانید عکس خود را به نوشته تایپی تبدیل کرده و آن را ویرایش کنید.

 

از ویژگی های مهم نرم افزار Readiris Corporate پشتیبانی از زبان فارسی میباشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار ساخت لوگو و نوشته سه بعدی (برای ویندوز)

Aurora 3D Text & Logo Maker 20.01.30 Windows

 

 

نرم افزار ساخت لوگو و نوشته سه بعدی (برای ویندوز) - Aurora 3D Text & Logo Maker 20.01.30 Windows

 

 

اسم نرم افزار Aurora 3D Text And Logo Maker ممکن است برای بسیاری از کاربران کامپیوتر نا آشنا باشد. اما این نرم افزار یکی از بهترین ابزارها برای ساخت لوگو و نوشته های سه بعدی میباشد.

 

کار با این نرم افزار بسیار راحت تر از کار با برنامه های سنگین و حرفه ای (مانند فتوشاپ) است، و شما میتوانید از آن برای طراحی لوگو، طراحی متن های سه بعدی، طراحی آیکون، و سایر طراحی های گرافیکی استفاده کنید.

 

این نرم افزار توانایی ساخت انیمیشن های ساده را نیز دارد. به عنوان مثال میتوانید یک متن کوتاه را بنویسید و با این نرم افزار آن را تبدیل به یک نوشته سه بعدی متحرک نمایید، و در نهایت آن را به صورت فیلم (AVI) و یا انیمیشن GIF ذخیره کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار حرفه ای طراحی لوگو (برای ویندوز)

EximiousSoft Logo Designer Pro 3.60 Windows

 

 

نرم افزار حرفه ای طراحی لوگو (برای ویندوز) - EximiousSoft Logo Designer Pro 3.60 Windows

 

 

اگر به طراحی لوگو علاقه دارید نرم افزار EximiousSoft Logo Designer یکی از بهترین نرم افزار ها در این زمینه میباشد.

 

نرم افزار EximiousSoft Logo Designer دارای محیط کاربری ساده ای میباشد که کار با آن را راحت کرده است و همچنین دارای طرح های آماده ای میباشد که میتوانید از آنها برای الهام گرفتن در طراحی لوگوی خود استفاده کنید.

 

از این نرم افزار میتوان برای طراحی لوگوهای تجاری، درج لوگو روی کارت ویزیت، طراحی آرم های سازمانی، ساخت لوگوی سایت، و ... استفاده کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------