ورود کاربران VIP سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش رایگان نرم افزار

منوی سایت

اداری و کاری : نرم افزارهای اداری

Rating: 4 - 3595 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار واژه پردازی و تایپ (برای ویندوز)

Atlantis Word Processor 4.0.2.2 Windows

 

 

نرم افزار واژه پردازی و تایپ (برای ویندوز) - Atlantis Word Processor 4.0.2.2 Windows

 

 

از شنیدن کلمه واژه پرداز تعجب نکنید. اگرچه این اصطلاح این روزها کمتر به کار میرد، ولی تایپیست های قدیمی با آن آشنا هستند.

کلمه واژه پرداز ترجمه معادل انگلیسی آن، یعنی Word Processor است. شاید این اصطلاح برای شما ناآشنا باشد، اما حتما با معروف ترین نرم افزار واژه پرداز جهان یعنی Microsoft Word آشنایی دارید!

بله، منظور از واژه پرداز، همان نرم افزار تایپ و ویراستاری است.

نرم افزار Word احتمالا پرطرفدارترین محصول مایکروسافت (بعد از ویندوز) است. در تمام دنیا برای تایپ و ویراستاری از نرم افزار ورد استفاده میشود. اما در این مطلب میخواهیم نرم افزاری را به شما معرفی کنیم که با وجود حجم بسیار کم، امکانات خوبی برای تایپ دارد.

نرم افزار Atlantis Word Processor از آن واژه پردازهای خوبی است که به دلیل وجود نرم افزاری مثل Microsoft Word کمتر شناخته شده و مورد استفاده قرار میگیرد. اما اگر به دنبال یک نرم افزار کم حجم و قابل قبول برای تایپ هستید حتما این نرم افزار را امتحان کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار صفحه آرایی و انجام امور چاپی، ایندیزاین (برای ویندوز)

Adobe InDesign CC 2020 v15.1.1.103 Windows

 

 

نرم افزار صفحه آرایی و انجام امور چاپی، ایندیزاین (برای ویندوز) - Adobe InDesign CC 2020 v15.1.1.103 Windows

 

 

آیا میدانید که صفحات کتاب ها چگونه آماده چاپ میشوند و به اصلاح چگونه صفحه آرایی میشوند؟ یکی از نرم افزار هایی که برای این کار استفاده میشود InDesign است که توسط شرکت Adobe ساخته شده است.

 

همچنین برای انجام امور چاپی میتوان از نرم افزار ایندیزاین استفاده کرد. از دیگر قابلیت های این نرم افزار انعطاف پذیری آن با متن ها است که میتوانید تغییرات دلخواه خود را در آن ایجاد کرده و در هر جایی از صفحه خود انتقال دهید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار صفحه آرایی و ویرایش متون (برای ویندوز)

QuarkXPress 2020 v16.0 Windows

 

 

نرم افزار صفحه آرایی و ویرایش متون (برای ویندوز) - QuarkXPress 2020 v16.0 Windows

 

 

یکی از قدرتمند ترین نرم افزار ها در زمینه صفحه آرایی، ویرایش و حرف چینی، نرم افزار QuarkXPress میباشد. این نرم افزار با محیط کاربری ساده خود ارتباط خوبی را با کاربر برقرار میکند و امروزه مورد استفاده بسیاری از شرکت ها، ناشران روزنامه ها، و شرکت های تبلیغاتی است.

 

از ویژگی های نرم افزار QuarkXPress سرعت بالای آن و همچنین خروجی های دقیق نسبت به سایر نرم افزار های مشابه است.

 

اگر در هرکدام از زمینه های چاپ و نشر فعالیت داشته باشید، این نرم افزار ابزارهای مفیدی را در اختیار شما قرار میدهد. به عنوان مثال میتوان از این نرم افزار برای صفحه بندی روزنامه، صفحه بندی کتاب، ایجاد پرینت های حرفه ای، و ساخت مجله استفاده کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنیددانلود نرم افزار صفحه آرایی و انجام امور چاپی، ایندیزاین (برای ویندوز)

Adobe InDesign CC 2020 v15.0.3.425 Windows

 

 

نرم افزار صفحه آرایی و انجام امور چاپی، ایندیزاین (برای ویندوز) - Adobe InDesign CC 2020 v15.0.2.323 Windows

 

 

آیا میدانید که صفحات کتاب ها چگونه آماده چاپ میشوند و به اصلاح چگونه صفحه آرایی میشوند؟ یکی از نرم افزار هایی که برای این کار استفاده میشود InDesign است که توسط شرکت Adobe ساخته شده است.

 

همچنین برای انجام امور چاپی میتوان از نرم افزار ایندیزاین استفاده کرد. از دیگر قابلیت های این نرم افزار انعطاف پذیری آن با متن ها است که میتوانید تغییرات دلخواه خود را در آن ایجاد کرده و در هر جایی از صفحه خود انتقال دهید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار ایرانی فاکتورزن یلدا نسخه 1.1 (رایگان)

نرم افزار ایرانی فاکتورزن یلدا نسخه 1.1 (رایگان)

 

 

 

 

نرم افزار فاکتورزن یلدا به شما کمک می کند بدون نیاز به دانش حسابداری، کارهای مربوط به کسب و کار خود را انجام داده و فاکتور خرید و فروش صادر نمایید. این نرم افزار دارای امکانات سریع ثبت فاکتور خرید، صدور فاکتور فروش و صدور پیش فاکتور می باشد.

نرم افزار یلدا مختص دفاتر و شرکتهای پخش کوچک یا سراسری بوده و امکان ثبت و فروش هر نوع کالایی با هر بسته بندی را دارا میباشد.

علاوه بر واحدهای شمارش معمول برای کالاها مثل کارتن، شیرینگ، سبد، کیلوگرم، لیتر و غیره شما میتوانید واحد شمارش مورد نیاز برای کالای خود را تعریف نمائید.


نرم افزار یلدا هر چهار بخش ضروری دفاتر پخش انباردار، حسابدار، اپراتور و تیم فروش را کاملا پشتیبانی میکند. همچنین تمامی امکانات مورد نیاز برای دفاتر پخش را دارا میباشد. از قبیل:

- تعریف، ویرایش و حذف بازاریاب، مامور پخش، کالا و عاملین خرید.

- ثبت فاکتور خرید، حذف یا ویرایش فاکتور.

- صدور فاکتور فروش، پیش فاکتور، حذف یا ویرایش فاکتور.

- انبارداری و انبارگردانی محصولات. اطلاع از محصولات قدیمی با تاریخ کم و همچنین ارزش ریالی آنها تا در صورت لزوم بعنوان محصول اشانتیون روانه بازار گردد.

- صدور فیش حقوقی پرسنل به تفکیک. از قبیل حقوق ثابت، پورسانت، اضافه کاری و غیره.

- گزارشات فروش، اعم از ریالی و حجمی به صورت جزء به جزء یا گزارشات مقایسه ای به شکل نمودار.

- محاسبه پورسانت فروشنده و سرپرستان تیم فروش. و حتی مقایسه آنها باهم یا ماه های قبل به جهت بهبود کار فروش.

- دریافت روزانه آمار فروش و توزیع به تفکیک فروشنده یا مامور پخش.

- هدف گذاری برای بازاریاب و دریافت روزانه نمودار مقایسه ای فروش و هدف.

- استخراج خودکار اطلاعات تنخواه، خرید، فروش، پرداختی حقوق پرسنل، کسر ضایعات، تخفیفات، اشانتیونها از داخل نرم افزار و ارائه سود خالص شرکت در هر بازه زمانی مورد نظر و مقایسه آنها باهم.

- اعلام مانده حساب عاملین، بدهکاری و بستانکاری، چکهای برگشتی، رسیدهای پوز نامعتبر. و ارائه گزارش در یک سند جداگانه.

- دریافت گزارش از نحوه کارکرد عاملین و میزان خرید آنها به تفکیک قلم کالایی، گروه کالایی، بازاریاب، مسیر، منطقه چه بصورت حجمی و چه بصورت ریالی در بازه زمانی مورد نظر.

- امکان بستن کد یک یا چند کالا و قرار دادن آنها در قرنطینه توسط انباردار به منظور جلوگیری از فروش آنها. تا ابتدا کالاهای مشابه قدیمی با تاریخ کم یا اختلاف قیمت به فروش برسد.

- دارای پنل ارسال پیامک یا همان اس ام اس برای ارتباط با مشتریان مثل تبریک یا تسلیت ایام.

- کاملا فارسی بهمراه کتابچه راهنمای نرم افزار در قالب یک فایل پی دی اف.


اینها تنها بخش کوچکی از امکانات نرم افزار یلدا بوده و میتوانید با نصب این نرم افزار از مشاهده بسیاری از امکانات دیگر آن شگفت زده شوید. مثل: ثبت خودکار فاکتور، یادآور هوشمند، هشدار هوشمند برای عاملین بدحساب هنگام ثبت فاکتور، درج خودکار روزشمار در پای فاکتور در صورت تمایل، بازی و سرگرمی، فال حافظ.

همچنین لازم به توضیح است که نرم افزار یلدا در دو نسخه تک کاربره و تحت شبکه ساخته شده تا علاوه بر نیازهای دفاتر پخش کوچک بتواند مورد استفاده شرکتهای پخش سراسری هم قرار گیرد.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------