ورود کاربران VIP شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

اداری و کاری : نرم افزارهای اداری

Rating: 4 - 3534 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار صفحه آرایی و انجام امور چاپی، ایندیزاین (برای ویندوز)

Adobe InDesign CC 2020 v15.1.1.103 Windows

 

 

نرم افزار صفحه آرایی و انجام امور چاپی، ایندیزاین (برای ویندوز) - Adobe InDesign CC 2020 v15.1.1.103 Windows

 

 

آیا میدانید که صفحات کتاب ها چگونه آماده چاپ میشوند و به اصلاح چگونه صفحه آرایی میشوند؟ یکی از نرم افزار هایی که برای این کار استفاده میشود InDesign است که توسط شرکت Adobe ساخته شده است.

 

همچنین برای انجام امور چاپی میتوان از نرم افزار ایندیزاین استفاده کرد. از دیگر قابلیت های این نرم افزار انعطاف پذیری آن با متن ها است که میتوانید تغییرات دلخواه خود را در آن ایجاد کرده و در هر جایی از صفحه خود انتقال دهید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار صفحه آرایی و ویرایش متون (برای ویندوز)

QuarkXPress 2020 v16.0 Windows

 

 

نرم افزار صفحه آرایی و ویرایش متون (برای ویندوز) - QuarkXPress 2020 v16.0 Windows

 

 

یکی از قدرتمند ترین نرم افزار ها در زمینه صفحه آرایی، ویرایش و حرف چینی، نرم افزار QuarkXPress میباشد. این نرم افزار با محیط کاربری ساده خود ارتباط خوبی را با کاربر برقرار میکند و امروزه مورد استفاده بسیاری از شرکت ها، ناشران روزنامه ها، و شرکت های تبلیغاتی است.

 

از ویژگی های نرم افزار QuarkXPress سرعت بالای آن و همچنین خروجی های دقیق نسبت به سایر نرم افزار های مشابه است.

 

اگر در هرکدام از زمینه های چاپ و نشر فعالیت داشته باشید، این نرم افزار ابزارهای مفیدی را در اختیار شما قرار میدهد. به عنوان مثال میتوان از این نرم افزار برای صفحه بندی روزنامه، صفحه بندی کتاب، ایجاد پرینت های حرفه ای، و ساخت مجله استفاده کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنیددانلود نرم افزار صفحه آرایی و انجام امور چاپی، ایندیزاین (برای ویندوز)

Adobe InDesign CC 2020 v15.0.3.425 Windows

 

 

نرم افزار صفحه آرایی و انجام امور چاپی، ایندیزاین (برای ویندوز) - Adobe InDesign CC 2020 v15.0.2.323 Windows

 

 

آیا میدانید که صفحات کتاب ها چگونه آماده چاپ میشوند و به اصلاح چگونه صفحه آرایی میشوند؟ یکی از نرم افزار هایی که برای این کار استفاده میشود InDesign است که توسط شرکت Adobe ساخته شده است.

 

همچنین برای انجام امور چاپی میتوان از نرم افزار ایندیزاین استفاده کرد. از دیگر قابلیت های این نرم افزار انعطاف پذیری آن با متن ها است که میتوانید تغییرات دلخواه خود را در آن ایجاد کرده و در هر جایی از صفحه خود انتقال دهید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار ایرانی فاکتورزن یلدا نسخه 1.1 (رایگان)

نرم افزار ایرانی فاکتورزن یلدا نسخه 1.1 (رایگان)

 

 

 

 

نرم افزار فاکتورزن یلدا به شما کمک می کند بدون نیاز به دانش حسابداری، کارهای مربوط به کسب و کار خود را انجام داده و فاکتور خرید و فروش صادر نمایید. این نرم افزار دارای امکانات سریع ثبت فاکتور خرید، صدور فاکتور فروش و صدور پیش فاکتور می باشد.

نرم افزار یلدا مختص دفاتر و شرکتهای پخش کوچک یا سراسری بوده و امکان ثبت و فروش هر نوع کالایی با هر بسته بندی را دارا میباشد.

علاوه بر واحدهای شمارش معمول برای کالاها مثل کارتن، شیرینگ، سبد، کیلوگرم، لیتر و غیره شما میتوانید واحد شمارش مورد نیاز برای کالای خود را تعریف نمائید.


نرم افزار یلدا هر چهار بخش ضروری دفاتر پخش انباردار، حسابدار، اپراتور و تیم فروش را کاملا پشتیبانی میکند. همچنین تمامی امکانات مورد نیاز برای دفاتر پخش را دارا میباشد. از قبیل:

- تعریف، ویرایش و حذف بازاریاب، مامور پخش، کالا و عاملین خرید.

- ثبت فاکتور خرید، حذف یا ویرایش فاکتور.

- صدور فاکتور فروش، پیش فاکتور، حذف یا ویرایش فاکتور.

- انبارداری و انبارگردانی محصولات. اطلاع از محصولات قدیمی با تاریخ کم و همچنین ارزش ریالی آنها تا در صورت لزوم بعنوان محصول اشانتیون روانه بازار گردد.

- صدور فیش حقوقی پرسنل به تفکیک. از قبیل حقوق ثابت، پورسانت، اضافه کاری و غیره.

- گزارشات فروش، اعم از ریالی و حجمی به صورت جزء به جزء یا گزارشات مقایسه ای به شکل نمودار.

- محاسبه پورسانت فروشنده و سرپرستان تیم فروش. و حتی مقایسه آنها باهم یا ماه های قبل به جهت بهبود کار فروش.

- دریافت روزانه آمار فروش و توزیع به تفکیک فروشنده یا مامور پخش.

- هدف گذاری برای بازاریاب و دریافت روزانه نمودار مقایسه ای فروش و هدف.

- استخراج خودکار اطلاعات تنخواه، خرید، فروش، پرداختی حقوق پرسنل، کسر ضایعات، تخفیفات، اشانتیونها از داخل نرم افزار و ارائه سود خالص شرکت در هر بازه زمانی مورد نظر و مقایسه آنها باهم.

- اعلام مانده حساب عاملین، بدهکاری و بستانکاری، چکهای برگشتی، رسیدهای پوز نامعتبر. و ارائه گزارش در یک سند جداگانه.

- دریافت گزارش از نحوه کارکرد عاملین و میزان خرید آنها به تفکیک قلم کالایی، گروه کالایی، بازاریاب، مسیر، منطقه چه بصورت حجمی و چه بصورت ریالی در بازه زمانی مورد نظر.

- امکان بستن کد یک یا چند کالا و قرار دادن آنها در قرنطینه توسط انباردار به منظور جلوگیری از فروش آنها. تا ابتدا کالاهای مشابه قدیمی با تاریخ کم یا اختلاف قیمت به فروش برسد.

- دارای پنل ارسال پیامک یا همان اس ام اس برای ارتباط با مشتریان مثل تبریک یا تسلیت ایام.

- کاملا فارسی بهمراه کتابچه راهنمای نرم افزار در قالب یک فایل پی دی اف.


اینها تنها بخش کوچکی از امکانات نرم افزار یلدا بوده و میتوانید با نصب این نرم افزار از مشاهده بسیاری از امکانات دیگر آن شگفت زده شوید. مثل: ثبت خودکار فاکتور، یادآور هوشمند، هشدار هوشمند برای عاملین بدحساب هنگام ثبت فاکتور، درج خودکار روزشمار در پای فاکتور در صورت تمایل، بازی و سرگرمی، فال حافظ.

همچنین لازم به توضیح است که نرم افزار یلدا در دو نسخه تک کاربره و تحت شبکه ساخته شده تا علاوه بر نیازهای دفاتر پخش کوچک بتواند مورد استفاده شرکتهای پخش سراسری هم قرار گیرد.دانلود نرم افزار ویراستاری و صفحه آرایی ادوبی (برای ویندوز)

Adobe InCopy CC 2020 v15.0.2.323 Windows

 

 

نرم افزار ویراستاری و صفحه آرایی ادوبی (برای ویندوز) - Adobe InCopy CC 2020 v15.0.2.323 Windows

 

 

شرکت ادوبی یکی از معروف ترین شرکت ها در زمینه ساخت نرم افزارهای طراحی و گرافیکی میباشد، که نرم افزارهای آن توسط کاربران خانگی، شرکت ها، و سازمان های زیادی مورد استفاده قرار میگیرند.

 

علاوه بر نرم افزارهای طراحی عکس و فیلم، این شرکت نرم افزارهای مربوط به کارهای اداری و صفحه آرایی نیز تولید کرده است. که در این مطلب یکی از آنها را به شما معرفی میکنیم.

 

نرم افزار Adobe InCopy یکی از بهترین نرم افزار ها برای نامه نگاری، ویرایش متن، و آرشیو اسناد میباشد.

 

اگر بخواهیم نرم افزار Adobe InCopy را با نرم افزار دیگری مقایسه کنیم، تا حدودی میتوان آن را شبیه به نرم افزار Microsoft Word دانست.

 

این نرم افزار به شما امکان ویرایش متن، آرشیو اسناد، طراحی و صفحه بندی و بسیاری امکانات دیگر را میدهد و با استفاده از آن میتوانید به راحتی صفحات متنی زیبایی را طراحی کنید.

 

همچنین این نرم افزار امکانات یک پردازشگر متن را دارد. امکاناتی نظیر تصحیح غلط های املایی، شمارشگر حروف، و همچنین امکان مشاهده پیش نمایش در نرم افزار Adobe InCopy وجود دارند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------