ورود کاربران VIP شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

اداری و کاری : نرم افزارهای اداری

Rating: 4 - 3150 votes

تازه های این بخش :نرم افزار یادداشت برداری (برای ویندوز) - Knowte 1.1.7 Windows

دانلود نرم افزار یادداشت برداری (برای ویندوز)

Knowte 1.1.7 Windows

 

 

نرم افزار یادداشت برداری (برای ویندوز) - Knowte 1.1.7 Windows

 

 

صرف نظر از اینکه آیا شما در حال برنامه ریزی برای روز پیش رویتان هستید یا در حال مکالمه با یک مشتری مهم با تلفن همراه هستید، گاهی اوقات فقط باید چند یادداشت بنویسید. در حالی که قلم و کاغذ معمولا سریع ترین روش نوشتن یک یادداشت هستند، اما هنگامی که در مقابل کامپیوتر هستید، آسانتر است که یک نرم افزار را باز کرده و هر چه می خواهید یادداشت کنید، مخصوصا زمانی که بعدا نیاز به سازماندهی آن ها دارید.

 

Knowte نرم افزاری کم حجم است که شما را قادر به ایجاد یادداشت های یکپارچه می کند، یادداشت هایی که می توانید آن ها را با هم یکی کنید یا در دفترچه های اختصاص داده شده سازماندهی کنید.

 

در کل، اگر به دنبال نرم افزاری ساده و زیبا هستید که محیطی متنوع برای گرفتن و سازماندهی یادداشت ها فراهم کند، شاید Knowte برایتان پیشنهاد خوبی باشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار یادداشت برداری (برای ویندوز) - WizNote 4.11.19 Windows

دانلود نرم افزار یادداشت برداری (برای ویندوز)

WizNote 4.11.19 Windows

 

 

نرم افزار یادداشت برداری (برای ویندوز) - WizNote 4.11.19 Windows

 

 

نرم افزار های زیادی وجود دارند که می توانند به شما در نوشتن یادداشت، ساخت مجله شخصی و یا مدیریت مخاطبین شما کمک کنند. با این حال اگر نیاز دارید تا به آنها از مکان های مختلف دسترسی داشته باشید نرم افزار های متلفی وجود دارند که به شما این امکان را می دهند تا اطلاعات خود را در بین چند کامپیوتر همگام سازی کنید.

 

WizNote یک ابزار قدرتمند است که برای کمک به پیگیری کارهای روزانه و سایر اطلاعات مهم شما طراحی و ساخته شده است. این نرم افزار شما را قادر به اشتراک گذاری یادداشت ها و برقراری ارتباط با دیگر کاربران و مدیریت پایگاه داده ها از یک حساب آنلاین می کند.

 

در کل WizNote برنامه ای پیچیده است که می تواند برای اهداف متعدد، از نوشتن و به اشتراک گذاری یادداشت ها برای نگه داشتن یک جدول روزانه استفاده شود. ویژگی اصلی نرم افزار کامپوننت آنلاین آن است که اجازه می دهد تا داده ها را بین چند کامپیوتر همگام سازی کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار صفحه آرایی و انجام امور چاپی، ایندیزاین (برای ویندوز)

Adobe InDesign CC 2019 v14.0.2.324 Windows

 

 

نرم افزار صفحه آرایی و انجام امور چاپی، ایندیزاین (برای ویندوز) - Adobe InDesign CC 2019 v14.0.2.324 Windows

 

 

آیا میدانید که صفحات کتاب ها چگونه آماده چاپ میشوند و به اصلاح چگونه صفحه آرایی میشوند؟ یکی از نرم افزار هایی که برای این کار استفاده میشود InDesign است که توسط شرکت Adobe ساخته شده است.

 

همچنین برای انجام امور چاپی میتوان از نرم افزار ایندیزاین استفاده کرد. از دیگر قابلیت های این نرم افزار انعطاف پذیری آن با متن ها است که میتوانید تغییرات دلخواه خود را در آن ایجاد کرده و در هر جایی از صفحه خود انتقال دهید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار صفحه آرایی و ویرایش متون (برای ویندوز)

QuarkXPress 14.2.1 Windows

 

 

نرم افزار صفحه آرایی و ویرایش متون (برای ویندوز) - QuarkXPress 14.2.1 Windows

 

 

یکی از قدرتمند ترین نرم افزار ها در زمینه صفحه آرایی، ویرایش و حرف چینی، نرم افزار QuarkXPress میباشد. این نرم افزار با محیط کاربری ساده خود ارتباط خوبی را با کاربر برقرار میکند و امروزه مورد استفاده بسیاری از شرکت ها، ناشران روزنامه ها، و شرکت های تبلیغاتی است.

 

از ویژگی های نرم افزار QuarkXPress سرعت بالای آن و همچنین خروجی های دقیق نسبت به سایر نرم افزار های مشابه است.

 

اگر در هرکدام از زمینه های چاپ و نشر فعالیت داشته باشید، این نرم افزار ابزارهای مفیدی را در اختیار شما قرار میدهد. به عنوان مثال میتوان از این نرم افزار برای صفحه بندی روزنامه، صفحه بندی کتاب، ایجاد پرینت های حرفه ای، و ساخت مجله استفاده کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنیددانلود نرم افزار ویراستاری و صفحه آرایی ادوبی (برای ویندوز)

Adobe InCopy CC 2019 v14.0.13.0 Windows

 

 

نرم افزار ویراستاری و صفحه آرایی ادوبی (برای ویندوز) - Adobe InCopy CC 2019 v14.0.13.0 Windows

 

 

شرکت ادوبی یکی از معروف ترین شرکت ها در زمینه ساخت نرم افزارهای طراحی و گرافیکی میباشد، که نرم افزارهای آن توسط کاربران خانگی، شرکت ها، و سازمان های زیادی مورد استفاده قرار میگیرند.

 

علاوه بر نرم افزارهای طراحی عکس و فیلم، این شرکت نرم افزارهای مربوط به کارهای اداری و صفحه آرایی نیز تولید کرده است. که در این مطلب یکی از آنها را به شما معرفی میکنیم.

 

نرم افزار Adobe InCopy یکی از بهترین نرم افزار ها برای نامه نگاری، ویرایش متن، و آرشیو اسناد میباشد.

 

اگر بخواهیم نرم افزار Adobe InCopy را با نرم افزار دیگری مقایسه کنیم، تا حدودی میتوان آن را شبیه به نرم افزار Microsoft Word دانست.

 

این نرم افزار به شما امکان ویرایش متن، آرشیو اسناد، طراحی و صفحه بندی و بسیاری امکانات دیگر را میدهد و با استفاده از آن میتوانید به راحتی صفحات متنی زیبایی را طراحی کنید.

 

همچنین این نرم افزار امکانات یک پردازشگر متن را دارد. امکاناتی نظیر تصحیح غلط های املایی، شمارشگر حروف، و همچنین امکان مشاهده پیش نمایش در نرم افزار Adobe InCopy وجود دارند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------