ورود کاربران VIP پشتیبان سایت امروز به 7 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

گرافیک : گالری فونت و ابزارهای آن

Rating: 4 - 3549 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار ایجاد نوشته های سه بعدی (برای ویندوز)

BluffTitler Ultimate 13.3 Windows

 

 

نرم افزار ایجاد نوشته های سه بعدی (برای ویندوز) - BluffTitler Ultimate 13.3 Windows

 

 

نسخه جدید نرم افزار ایجاد نوشته های سه بعدی BluffTitler منتشر شد! (13.3)

 

اگر به طراحی متن های سه بعدی علاقه دارید نرم افزار BluffTitler این کار را برای شما بسیار آسان کرده است. با استفاده از نرم افزار BluffTitler میتوانید نوشته های سه بعدی ساده یا متحرک بسیار زیبایی ایجاد کنید.

 

با استفاده از این نرم افزار میتوانید منو های بسیار زیبایی را طراحی و ایجاد کنید. از ویژگی های این نرم افزار وجود طرح های از پیش آماده میباشد که میتوانید از آنها استفاده کرده و متن های شگفت انگیزی را ایجاد و در تصاویر و فیلم های خود استفاده کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.مجموعه 5 فونت فارسی جدید - SI47ASH Font

دانلود مجموعه 5 فونت فارسی جدید

SI47ASH Font

 

 

مجموعه 5 فونت فارسی جدید - SI47ASH Font

 

 

فونت های موجود در ویندوز، برای استفاده روزمره کافی است. اما اگر بخواهید کارهای طراحی و گرافیکی انجام دهید، حتما به فونت های بیشتر و متنوع تری نیاز خواهید داشت.


جستجو و دانلود فونت های انگلیسی ساده تر است. زیرا یک زبان بین المللی بوده و افراد زیادی در سراسر جهان اقدام به طراحی فونت های انگلیسی نموده اند. ولی در مورد زبان فارسی، تنوع کمتری وجود دارد. و همین موضوع، نیاز طراحان به فونت های متنوع فارسی را بیشتر میکند.

 

در این مطلب 5 فونت جدید فارسی با نام SI47ASH را برای شما آماده کرده ایم.

 

در این مجموعه 5 فونت زیبا و جدید فارسی برای شما آماده شده که عبارتند از:

 

SI47ASH MitraDeformed C

SI47ASH MitraDeformed

SI47ASH SI47ASHRuby

SI47ASH Sole

SI47ASH Sole_B

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه فونت را دانلود کنید.دانلود نرم افزار مدیریت فونت های ویندوز (برای ویندوز)

Extensis Suitcase Fusion 7 v18.2 Windows

 

 

نرم افزار مدیریت فونت های ویندوز (برای ویندوز) - Extensis Suitcase Fusion 7 v18.2 Windows

 

 

نرم افزار Extensis Suitcase Fusion یکی از بهترین نرم افزارها در زمینه نمایش و مدیریت فونت های ویندوز میباشد. این نرم افزار امکانات مختلفی را در اختیار کاربرد قرار میدهد.

 

نرم افزار Extensis Suitcase Fusion لیستی از فونت ها را در اختیار شما قرار میدهد. همچنین امکان مشاهده پیش نمایش فونت، نمایش فونت های مشابه، جستجو در فونت ها، و امکان فیلتر کردن جستجو بر اساس نام، نوع و .. را فراهم میکند.

 

Suitcase Fusion اطلاعاتی طبقه بندی شده از فونت ها مانند نام، نسخه، نوع، فرمت و... در اختیار شما قرار میدهد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار حرفه ای ساخت متن های 3 بعدی (برای ویندوز)

Insofta 3D Text Commander 4 Windows

 

 

نرم افزار حرفه ای ساخت متن های 3 بعدی (برای ویندوز) - Insofta 3D Text Commander 4 Windows

 

 

برای اینکه طرح و یا سند جذابی داشته باشید، میتوانید از فونتی استفاده کنید که جذابیت زیادی برای خواننده ایجاد کند. یکی از کارهایی که میتوانید انجام دهید 3 بعدی سازی متن است.

 

نرم افزار 3D Text Commander با تبدیل متن های عادی به متن های 3 بعدی زیبا و خلاقانه، به شما امکان ساخت لوگو، بنر، گرافیک، و... را میدهد.

 

با استفاده از این نرم افزار میتوانید متن های خود را با فونت دلخواه بنویسید. سپس با استفاده از انواع نمونه های سه بعدی افکت ها، تکسچر ها، رنگ ها و انیمیشن ها، متن خود را ویرایش کرده و در نهایت متنی سه بعدی با گرافیک دلخواهتان را ذخیره نمایید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار مدیریت فونت برای پرینت (برای ویندوز)

Printers Apprentice 8.1 Windows

 

 

نرم افزار مدیریت فونت (برای ویندوز) - Printers Apprentice 8.1 Windows

 

اگر تعداد زیادی فونت بر روی سیستم خود داشته باشید، حتما به یک نرم افزار برای مدیریت فونت نیاز دارید. با استفاده از نرم افزار Printers Apprentice میتوانید بر روی فونت های خود مدیریت کنید.

 

همچنین میتوانید پیش نمایش فونت ها را مشاهده کنید و آن ها را ذخیره، نصب و یا چاپ کنید. کاربران قادر خواهند بود تا با این برنامه شکل فونت ها را در اندازه های مختلف به صورت همزمان مشاهده و مقایسه نمایند.

 

توسط این نرم افزار می توانید فونت های مختلفی را نصب و پاک کنید، و مدیریت بیشتری را نسبت به بخش قلم های پیش فرض خود ویندوز خواهید داشت. این نرم افزار مکمل بخش قلم های ویندوز میباشد.

 

علاوه بر همه اینها، نرم افزار Printers Apprentice مشکلات مربوط به ناخوانا بودن فونت ها در هنگام پرینت را برطرف میکند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

این بلوک در حال حاضر فاقد محتوی می باشد .

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------