شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

امنیت : بازیابی و پشتیبانی اطلاعات

Rating: 4 - 4972 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات (برای ویندوز)

Hetman Partition Recovery 2.6 Windows

 

 

نرم افزار بازیابی اطلاعات (برای ویندوز) - Hetman Partition Recovery 2.6 Windows

 

 

ممکن است به هر دلیلی اطلاعاتتان حذف شده باشد، این اتفاقی گاهی به خاطر ویروس نیز میفتد. با استفاده از نرم افزار های مختلف بازیابی میتوانید اطلاعات از دست رفته خود را بازیابی کنید.

 

نرم افزار Hetman Partition Recovery برنامه ای برای بازیابی اطلاعات حذف شده و از دست رفته از پارتیشن های فرمت شده میباشد. این برنامه برای بازیابی قابل اعتماد اطلاعات و فیکس کردن مشکلات موجود با هارد دیسک های آسیب دیده و فرمت شده میباشد که قادر است تا انواع مختلف فایل ها نظیر اسناد، عکس ها، فیلم ها و موزیک های از دست رفته را از دیسک های ذخیره سازی سیستم شما بازیابی کند.

 

این برنامه همراه با مجموعه ای کامل از ابزارها برای فیکس کردن پارتیشن های خراب شده، بازیابی پارتیشن های حذف شده، برگرداندن دیسک های فرمت شده و تعمیر انواع مختلف آسیب های وارد شده به ساختار سیستمی دیسک شما میباشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار بازیابی پسوردهای سیستم (برای ویندوز)

Passware Kit Forensic 2017.1.1 Windows

 

 

نرم افزار بازیابی پسوردهای سیستم (برای ویندوز) - Passware Kit Forensic 2017.1.1 Windows

 

 

اگر رمزهای عبور خود را فراموش کرده اید، نگران نباشید! با استفاده از نرم افزار Passware Kit Forensic میتوانید به سادگی رمزهای گمشده خود را بازیابی کنید.

 

همچنین این نرم افزار میتواند پسوردهایی را بازیابی کند که قبلا آنها را یک بار وارد کرده اید و تنظیمات آنها هنوز وجود دارد. (مثل پسوردهایی که به صورت ستاره ای نمایش داده میشود)

 

در این نرم افزار قابلیت بازگردانی پسورد برای نرم افزار هایی چون Office ،Windows ،Acrobat ،QuickBooks و ... وجود دارد. به کمک این نرم افزار میتوانید هر نوع پسوردی را به سرعت بازیابی کنید.

 

در نرم افزار Passware Kit Forensic هشت الگوریتم مختلف برای بازیابی رمز عبور وجود دارد که میتوان این الگوریتم ها را از طریق ویزارد و یا به روش Attack استفاده نمود.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات (برای ویندوز)

Stellar Phoenix Windows Data Recovery Pro 7 Windows

 

 

نرم افزار بازیابی اطلاعات (برای ویندوز) - Stellar Phoenix Windows Data Recovery Pro 7 Windows

 

 

مشکل پاک شدن اشتباهی اطلاعات و بازگرداندن آنها، از جمله مسائلی است که کاربران به آن دچار میشوند. برای بازگردانی اطلاعات نرم افزار های بسیاری وجود دارد.

 

نرم افزار Stellar Phoenix Windows Data Recovery Pro نرم افزاری جهت بازیابی اطلاعت از دست رفته میباشد. علاوه بر قابلیت بازگردانی فایل ها، کاربران میتوانند پارتیشن های پاک شده را نیز بازیابی کنند.

 

از دیگر ویژگی های موجود در این نرم افزار میتوان به قابلیت بازگردانی اطلاعات پاک شده از فلش مموری، حافظه های جانبی همانند حافظه های تلفن همراه، حافظه های دوربین های دیجیتالی و یا Mp3 Player ها و ... اشاره نمود.

 

از دیگر ویژگی های این نرم افزار، قابلیت کپی فایل ها و اطلاعات از دیسک ها آسیب دیده و خراب میباشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات هارد دیسک (برای ویندوز)

O&O DiskRecovery Professional 12 Windows

 

 

نرم افزار بازیابی اطلاعات هارد دیسک (برای ویندوز) - O&O DiskRecovery Professional 12 Windows

 

 

حتما برای شما هم پیش آمده است که به صورت ناخواسته فایلی را از روی کامپیوتر خود پاک کرده باشید. و یا با ورود ویروسی به سیستم بعضی از فایل های مهم شما از دست رفته باشد و نگران از دست دادن آن ها باشید.

 

نرم افزار O&O DiskRecovery Professional میتواند در سریع ترین زمان ممکن فایل هایی که پاک شده اند را بازیابی کند.


این نرم افزار با تمامی فایل سیستم های موجود سازگار بوده و از همه آن ها پشتیبانی میکند. از FAT12 که در اولین نسخه های ویندوز مورد استفاده قرار میگرفت، تا NTFS و NTFS5 که در جدیدترین نسخه های سیستم عامل ویندوز مورد استفاده قرار میگیرد، در این نرم افزار پشتیبانی میشود.

 

این نرم افزار توانایی بازیابی اطلاعات از انواع هارد دیسک داخلی، هارد اکسترنال، فلش مموری، کارت حافظه، دوربین دیجیتال، و... را دارد.


استفاده از نرم افزار O&O DiskRecovery به دلیل وجود یک محیط کاربری ساده اما کارآمد، فوق العاده آسان است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات (برای ویندوز)

FileRestorePlus 3.0.6 Windows

 

 

نرم افزار بازیابی اطلاعات (برای ویندوز) - FileRestorePlus 3.0.6 Windows

 

 

از بین رفتن اطلاعات مشکلی است که هر کاربری با آن روبرو شده است. این مسئله در بیشتر موارد به صورت ناخواسته یا از طریق ورود ویروس به کامپیوتر به وجود میاید.


با استفاده از نرم افزار FileRestorePlus میتوانید فایل های از دست رفته خود را بازیابی کنید.


نرم افزار FileRestorePlus با حجم کم خود میتواند امکانات بسیاری را در اختیارتان قرار دهد.


حتی اگر درایو خود را فرمت کرده اید نیز میتوانید با نرم افزار FileRestorePlus فایل های موجود در آن را بازگردانید. این نرم افزار دارای فیلتر های مخصوصی است که به تفکیک نوع فایل میتوانید جستجو را محدود کرده و سریعتر به نتیجه برسید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات