شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

سرگرمی : مذهبی و فرهنگی

Rating: 4 - 21473 votes

تازه های این بخش :مجموعه کامل سخنرانی های دکتر فرهنگ هلاکویی

دانلود مجموعه کامل سخنرانی های دکتر فرهنگ هلاکویی

 

 

مجموعه کامل سخنرانی های دکتر فرهنگ هلاکویی

 

 

دکتر فرهنگ هلاکویی جامعه‌ شناس و مشاور خانواده و روان‌ درمانگر ایرانی آمریکایی است.

 

وی متولد دهم شهریور 1323 در شهر شیراز است. هلاکویی دارای مدرک دکترا در رشته جامعه‌ شناسی و سه فوق‌ لیسانس در رشته‌ های روان شناسی، اقتصاد و مشاوره ازدواج، خانواده و کودکان است.

 

دکتر هلاکویی در حال حاضر مدیر مرکز بهزیستی بورلی هیلز است و به عنوان مشاور ازدواج، خانواده و کودکان در این مرکز مشغول فعالیت است.

 

در این مطلب مجموعه کامل سخنرانی های دکتر فرهنگ هلاکویی را برای دانلود آماده کرده ایم.

 

این مجموعه شامل 389 قطعه صوتی از سخنان دکتر هلاکویی است.

 

علاوه بر مجموعه سخنرانی ها به صورت یکجا، یک قطعه سخنرانی بصورت جداگانه، برای نمونه جهت دانلود قرار داده شده است. به این ترتیب قبل از دانلود کل مجموعه میتوانید یکی از سخنرانی های آن را گوش کنید و اگر مورد پسند شما بود کل مجموعه سخنرانی ها را به صورت یکجا دانلود کنید.مجموعه کامل سخنرانی های دکتر علی شریعتی

دانلود مجموعه کامل سخنرانی های دکتر علی شریعتی

 

 

مجموعه کامل سخنرانی های دکتر علی شریعتی

 

 

دکتر على شریعتی‌ به سا‌ل‌ 1312 در مزينان از توابع سبزوار در خا‌نواده‌‌ ای‌ مذهبی‌ چشم‌ به‌ جها‌ن‌ گشود.

 

وی نویسنده، جامعه‌ شناس، تاریخ‌ شناس، پژوهشگر دینی اهل ایران، از مبارزان و فعالان مذهبی و سیاسی و از نظریه‌ پردازان انقلاب اسلامی ایران بود.


علاوه بر شهرت دکتر شریعتی در زمینه تاثیر در انقلاب ایران، دلیل دیگر شهرت ایشان کارنامه فعالیت‌ های اوست که برای احیای مذهب و سنت در جامعه و بیدادگری نسبت به سلطنت زمان خود داشته است. شریعتی را در ادبیات معاصر معلم شهید مینامند و از زمان انقلاب تا کنون یادبود های زیادی یه یاد او برگزار شده است. از آن زمان نقدها و تحلیل‌های زیادی پیرامون آثار، آرا و تاثیراتی که او بر چند دهه معاصر ایران گذاشته وجود دارد.


سرانجام در روز یکشنبه 29 خرداد ما‌ه‌ 1356 با‌ قلبی‌ عا‌شق‌، اندیشه‌ ای‌ پا‌ک‌، ایما‌نی‌ محکم‌، زبا‌نی‌ قا‌طع‌، قلمی‌ توانا، روانی‌ آگا‌ه‌ و سیما‌یی‌ آرام‌، به سوی‌ آسما‌ن ها‌ و آرامشی‌ ابدی‌ عروج‌ کرد و عا‌شقا‌ن‌ و دوستداران‌ خود را در این‌ فقدان‌ تنها‌ گذاشت‌.

 

در این مطلب مجموعه کامل سخنرانی های دکتر علی شریعتی را برای دانلود آماده کرده ایم.

 

این مجموعه شامل 180 قطعه صوتی از سخنان دکتر شریعتی است.

 

علاوه بر مجموعه سخنرانی ها به صورت یکجا، یک قطعه سخنرانی بصورت جداگانه، برای نمونه جهت دانلود قرار داده شده است. به این ترتیب قبل از دانلود کل مجموعه میتوانید یکی از سخنرانی های آن را گوش کنید و اگر مورد پسند شما بود کل مجموعه سخنرانی ها را به صورت یکجا دانلود کنید.مجموعه کامل سخنرانی های دکتر الهی قمشه ای

دانلود مجموعه کامل سخنرانی های دکتر الهی قمشه ای

 

 

مجموعه کامل سخنرانی های دکتر الهی قمشه ای

 

 

حسين محی الدين الهی قمشه ای، فرزند چهارم استاد فقيد مهدی الهی قمشه ای، در دی ماه 1318 در تهران به دنيا آمد.


آرمان مهم زندگی دکتر حسین الهی قمشه‌ ای، آشنا کردن انسانها، بخصوص جوانان و نوجوانان با فلسفه زندگی است. فلسفه ای همراه با لذت های متعالی که از زیبایی، دانایی و نیکویی سرچشمه میگیرند. وی این لذات را مائده‌ های آسمانی و غذای روح میداند و معتقد است که همه جنگ ها و فساد ها در عالم در اثر بی اعتنایی به این مائده‌ های آسمانی است.

 

مجموعه سخنرانی های ايشان در لندن بين سالهای 1994 تا 1996 درباره هنر و حكمت داستان سرايی در مثنوی ، هفت داستان در زير هفت گنبد از حكيم نظامی، عطار و قرآن، همگی نمايانگر اعتبار جهانی اين فيلسوف عاشق ميباشد.

 

در این مطلب مجموعه کامل سخنرانی های دکتر الهی قمشه ای را برای دانلود آماده کرده ایم.

 

این مجموعه شامل 145 قطعه صوتی از سخنان دکتر الهی قمشه ای است.

 

علاوه بر مجموعه سخنرانی ها به صورت یکجا، یک قطعه سخنرانی بصورت جداگانه، برای نمونه جهت دانلود قرار داده شده است. به این ترتیب قبل از دانلود کل مجموعه میتوانید یکی از سخنرانی های آن را گوش کنید و اگر مورد پسند شما بود کل مجموعه سخنرانی ها را به صورت یکجا دانلود کنید.مجموعه کامل سخنرانی های حجت الاسلام ناصر رفیعی

دانلود مجموعه کامل سخنرانی های حجت الاسلام ناصر رفیعی

 

 

مجموعه کامل سخنرانی های حجت الاسلام ناصر رفیعی

 

 

حجت الاسلام ناصر رفیعی محمدی متولد قم در سال 1335 است. ایشان اکنون یکی طلاب در زمینه علوم قرآنی و تفسیر علمی قرآن میباشد.

 

وی مسئولیت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سمنان و مدیریت گروه شیعه شناسی جامعه المصطفی العالمیه را برعهده داشته است و هم‌ اکنون عضو هیئت علمی جامعه المصطفی العالمیه میباشد.

 

او همچنین دبیری همایش ملی صدف کوثر را که هر سال برگزار میشود بر عهده دارد.


در مجموعه سخنرانی حاضر سعی شده بهترین و پر مخاطب ترین سخنرانی های ایشان در ماه مبارک رمضان در طی سال های گذشته گردآوری شود.

 

در این مطلب مجموعه کامل سخنرانی های حجت الاسلام ناصر رفیعی را برای دانلود آماده کرده ایم.

 

این مجموعه شامل 26 قطعه صوتی از سخنان حجت الاسلام  رفیعی است.

 

علاوه بر مجموعه سخنرانی ها به صورت یکجا، یک قطعه سخنرانی بصورت جداگانه، برای نمونه جهت دانلود قرار داده شده است. به این ترتیب قبل از دانلود کل مجموعه میتوانید یکی از سخنرانی های آن را گوش کنید و اگر مورد پسند شما بود کل مجموعه سخنرانی ها را به صورت یکجا دانلود کنید.مجموعه کامل سخنرانی های علامه جعفری

دانلود مجموعه کامل سخنرانی های علامه جعفری

 

 

مجموعه کامل سخنرانی های علامه جعفری

 

 

علامه محمد تقی جعفری در سال 1304 خورشيدی در شهر تبريز متولد شد. ایشان سپس به تحصيل علوم اسلامی در شهرهای تبريز، تهران، قم و نجف اشرف پرداخت.


از ایشان بيش از هشتاد کتاب منتشر شده و بعضی از آنها همچون شرح مثنوی بارها تجدید چاپ شده است. ضمنا تحت نظارت ايشان و طی 12 سال كامل ترين كشف الابيات مثنوی مولوی در 4 جلد رحلی تحت عنوان از دريا به دريا منتشر گردیده است.

 

ایشان از جمله فیلسوفان مسلمان و مولوی‌ شناسان معاصر ایرانی میباشد. ایشان حافظه‌ ای بسیار قوی داشت و غالب سخنان پندآموز را به طرزی شیوا بیان میکرد.

 

در این مطلب مجموعه کامل سخنرانی های علامه جعفری را برای دانلود آماده کرده ایم.

 

این مجموعه شامل 55 قطعه صوتی از سخنان علامه جعفری است.

 

علاوه بر مجموعه سخنرانی ها به صورت یکجا، یک قطعه سخنرانی بصورت جداگانه، برای نمونه جهت دانلود قرار داده شده است. به این ترتیب قبل از دانلود کل مجموعه میتوانید یکی از سخنرانی های آن را گوش کنید و اگر مورد پسند شما بود کل مجموعه سخنرانی ها را به صورت یکجا دانلود کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات