شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

موبایل : نرم افزار آیفون

Rating: 4 - 5180 votes

تازه های این بخش :نرم افزار اسکایپ (برای آیفون) - Skype 6.35 iOS

دانلود نرم افزار اسکایپ (برای آیفون)

Skype 6.35 iOS

 

 

نرم افزار اسکایپ (برای آیفون) - Skype 6.35 iOS

 

 

اسکایپ را بدون شک میتوان برترین نرم افزار تماس تصویری نامید.


شما با کمک این نرم افزار میتوانید تنها از طریق اینترنت به دوستان خود به مکالمه صوتی و تصویری بپردازید و این کار هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت.


مهم ترین تفاوت نرم افزار Skype با نرم افزارهای مشابه این است که میتواند مکالمه صوتی و تصویری با کیفیت حتی با سرعت پایین اینترنت فراهم کند. به این ترتیب میتوانید مکالمه ای بدون تاخیر و بدون هزینه با هر جای دنیا داشته باشید.


برای برقراری تماس دو طرفه با نرم افزار اسکایپ، باید هر دو طرف به اینترنت وصل بوده و این نرم افزار را نصب کرده باشند.


با استفاده از دوربین جلوی موبایل، امکان برقراری تماس ویدیویی نیز خواهید داشت.


در این مطلب نسخه آیفون این نرم افزار را برای شما آماده کرده ایم.

 

اگر شما موبایل یا تبلت با سیستم عامل iOS دارید، در این مطلب میتوانید جدیدترین نسخه از این نرم افزار را دانلود کنید.نرم افزار واتس اپ (برای آیفون) - WhatsApp Messenger 2.17.30 iOS

دانلود نرم افزار واتس اپ (برای آیفون)

WhatsApp Messenger 2.17.30 iOS

 

 

نرم افزار واتس اپ (برای آیفون) - WhatsApp Messenger 2.17.30 iOS

 

 

نرم افزار WhatsApp در کنار وایبر جزو با سابقه ترین نرم افزار های چت موبایل هستند. این نرم افزار دارای محیط بسیار ساده ای است که این مسئله باعث وجود سرعت بالا برای آن است.


تمام اطلاعاتی که توسط واتس اپ ردوبدل میشود از طریق اینترنت است.


نرم افزار واتس اپ به شما امکان ارسال و دریافت پیغام های متنی، و همچنین فایل های چندرسانه ای را میدهد. یعنی توسط آن میتوانید بدون محدودیت اقدام به ارسال و دریافت عکس، فیلم، و فایل های صوتی با دوستان خود نمایید.


برای استفاده از نرم افزار WhatsApp نیازی به ثبت نام و شناسه و پسورد ندارید. بلکه این نرم افزار از شماره موبایل شما به عنوان ID (شناسه هویتی) استفاده میکند. و اگر هرکدام از Contact های شما دارای نرم افزار واتس اپ باشند امکان برقراری ارتباط با آنها را در اختیار شما قرار میدهد.

 

اگر شما موبایل یا تبلت با سیستم عامل iOS دارید، در این مطلب میتوانید جدیدترین نسخه از این نرم افزار را دانلود کنید.دانلود نرم افزار تبدیل گوشی به ماوس (برای آیفون)

Remote Mouse 3.4 iOS

 

 

نرم افزار تبدیل گوشی به ماوس (برای آیفون) - Remote Mouse 3.4 iOS

 

 

در حال کار کردن با کامپیوتر هستید که ناگهان ماوس تان خراب میشود و دیگر نمیتوانید از آن استفاده کنید.


یا حتی در حال انجام یک بازی هستید و میخواهید با جوی استیک بازی کنید اما جوی استیک در دسترس ندارید.


با استفاده از نرم افزار Remote Mouse میتوانید همه این امکانات را داشته باشید. این نرم افزار میتوانید برای شما تبدیل به ماوس، ریموت کنترل برای نرم افزار های پخش فیلم و صوت، جوی استیک و... شود.


تنها کافیست این نرم افزار را روی گوشی خود نصب کنید و از آن لذت ببرید.

 

اگر شما موبایل یا تبلت با سیستم عامل iOS دارید، در این مطلب میتوانید جدیدترین نسخه از این نرم افزار را دانلود کنید.نرم افزار اینستاگرام (برای آیفون) - Instagram 10.25 iOS

دانلود نرم افزار اینستاگرام (برای آیفون)

Instagram 10.25 iOS

 

 

نرم افزار اینستاگرام (برای آیفون) - Instagram 10.25 iOS

 

 

اینستاگرام نام شبکه اجتماعی پرطرفداری است که امروزه در بیشتر موبایل ها میتوان آن را مشاهده کرد. شما در این نرم افزار میتوانید تصاویر و ویدئو های خود را برای دوستانتان به اشتراک بگذارید.


برای استفاده از اینستاگرام میتوانید در صفحه نخست آن ثبت نام کرده و سپس با پیدا کردن دوستانتان، از این شبکه اجتماعی لذت ببرید


برای استفاده از این شبکه اجتماعی دوست داشتنی شما نیازمند نصب و ثبت نام در این شبکه هستید. در صفحه نخست این نرم افزار میتوانید ثبت نام کنید و پس از ورود به محیط برنامه میتوانید دوستان خود را Follow کرده و تصاویر قرار داده شده توسط آن ها را مشاهده کنید.

 

اگر شما موبایل یا تبلت با سیستم عامل iOS دارید، در این مطلب میتوانید جدیدترین نسخه از این نرم افزار را دانلود کنید.نرم افزار تلگرام (برای آیفون) - Telegram Messenger 4.0 iOS

دانلود نرم افزار تلگرام (برای آیفون)

Telegram Messenger 4.0 iOS

 

 

نرم افزار تلگرام (برای آیفون) - Telegram Messenger 4.0 iOS

 

 

به جرات میتوان گفت که تلگرام در حال حاضر برترین و پرمخاطب ترین نرم افزار چت است. این نرم افزار کارایی و قابلیت های بسیار زیادی دارد. شما با این نرم افزار میتوانید با دوستان خود به گفتگو بپردازید.


استفاده از تلگرام فقط نیازمند اینترنت است که باعث کاهش هزینه های موبایل شما میشود.


نرم افزار تلگرام به شما امکان ارسال و دریافت پیغام های متنی، و همچنین فایل های چندرسانه ای را میدهد. یعنی توسط آن میتوانید بدون محدودیت اقدام به ارسال و دریافت عکس، فیلم، و فایل های صوتی با دوستان خود نمایید.


در این مطلب نسخه iOS نرم افزار تلگرام را برای شما آماده کرده ایم.

 

اگر شما موبایل یا تبلت با سیستم عامل iOS دارید، در این مطلب میتوانید جدیدترین نسخه از این نرم افزار را دانلود کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات