شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

کاربردی : بخش مکینتاش

Rating: 4 - 1548 votes

تازه های این بخش :نرم افزار اشتراک فایل (برای مک) - FrostWire 6.5 Mac

دانلود نرم افزار اشتراک فایل (برای مک)

FrostWire 6.5 Mac

 

 

نرم افزار اشتراک فایل (برای مک) - FrostWire 6.5 Mac

 

 

اشتراک گذاری فایل ها در شبکه، یکی از نیازهای عادی در انواع شبکه های بزرگ و کوچک میباشد. در سازمان ها و شرکت ها برای جابجایی فایل ها از شبکه استفاده میکنند و از نرم افزار های مخصوص این کار میتوان استفاده نمود.


حتی کاربران خانگی هم میتوانند با اشتراک گذاری فایل، به اطلاعات خود در دستگاه های مختلف دسترسی داشته باشند.


نرم افزار FrostWire یک نرم افزار متن باز میباشد که از نرم افزار LimeWire گرفته شده است. ولی برعکس نرم افزار LimeWire که نسخه رایگان و پولی دارد، استفاده از این نرم افزار کاملا رایگان میباشد.


سرعت انتقال اطلاعات در این نرم افزار بالاتر از سرعت انتقال در پروتکل های HTTP و FTP میباشد.


در این مطلب، نرم افزار FrostWire مخصوص مکینتاش را برای شما آماده کرده ایم.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار طراحی سه بعدی (برای مک) - FreeCAD 0.16 Mac

دانلود نرم افزار طراحی سه بعدی (برای مک)

FreeCAD 0.16 Mac

 

 

نرم افزار طراحی سه بعدی (برای مک) - FreeCAD 0.16 Mac

 

 

FreeCAD یک نرم افزار طراحی سه بعدی به شمار میاید.

 

این نرم افزار دارای ابزارهایی قدرتمند و جامع برای کار بر روی پروژه های 3D CAD ، MCAD ، CAx ، CAE و PLM میباشد. اگرچه این نرم افزار دارای یک محیط کاربری با استفاده آسان است اما تمام ابزارهای ضروری برای طراحی مدل های سه بعدی و  کامپوننت های دو بعدی را درون خود جای داده است.

 

کاربران این نرم افزار قادرند تا از طیف وسیعی از فرمت های رایج مانند DXF ، BRP ، DAT ، SVG ، MED ، IGES ، BMP ، JPG ، IFC ، OCA ، ASC ، SVG و WRL به عنوان فایل ورودی استفاده کنند.

 

از میان ویژگی های ارزشمند این نرم افزار میتوان به مواردی مانند فراهم کردن امکان استفاده از پایتون برای ایجاد و یا اصلاح اشکال هندسی، ضبط ماکروها، کار با چندین سند مجزا و... اشاره نمود.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار مشابه آفیس (برای مک) - LibreOffice 5.3 Mac

دانلود نرم افزار مشابه آفیس (برای مک)

LibreOffice 5.3 Mac

 

 

نرم افزار مشابه آفیس (برای مک) - LibreOffice 5.3 Mac

 

 

حتما با مجموعه آفیس شرکت مایکروسافت آشنا هستید.


در این مطلب نرم افزار LibreOffice را برای شما آماده کرده ایم. این نرم افزار نسخه مخصوص مکینتاش است.


نرم افزار های مشابه آفیس موجود در این مجموعه شامل Word ، Excel و Powerpoint میباشد.


در این مجموعه نرم افزار پاورپوینت با نام Impress Peresentation و نرم افزار اکسل با نام Calc Spreadsheet شناخته میشود.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار نظارت و کنترل شبکه (برای مک) - WireShark 2.2 Mac

دانلود نرم افزار نظارت و کنترل شبکه (برای مک)

WireShark 2.2 Mac

 

 

نرم افزار نظارت و کنترل شبکه (برای مک) - WireShark 2.2 Mac

 

 

نرم افزار WireShark برای اسکن شبکه و نیز کنترل ترافیک شبکه کاربرد دارد. با استفاده از این نرم افزار میتوانید شبکه را آنالیز کنید و کنترل دقیقی بر روی ترافیک شبکه داشته باشید.


این نرم افزار از انواع پروتکل های شبکه پشتیبانی میکند و برای مدیران شبکه ابزاری بسیار کاربردی به حساب میاید. با استفاده از این نرم افزار به راحتی میتوانید ایراد های شبکه را پیدا کرده و آنها را رفع کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار فلش پلیر (برای مک) - Adobe Flash Player 25.0 Mac

دانلود نرم افزار فلش پلیر (برای مک)

Adobe Flash Player 25.0 Mac

 

 

نرم افزار فلش پلیر (برای مک) - Adobe Flash Player 25.0 Mac

 

 

نرم افزار Adobe Flash Player برنامه ای برای باز کردن فایل های فلش در مرورگر است. این فایل ها در قالب فایل های انیمیشن، بازی و... در مرورگر ها نمایش داده میشود.


اگر فلش پلیر روی مرورگرتان نصب نباشد و شما وارد سایتی شوید که در آن از فلش استفاده شده است، با پیغام خطای پلاگین فلش مواجه خواهید شد.


برنامه Adobe Flash Player به صورت رایگان از طرف شرکت Adobe تولید شده و در اختیار کاربران قرار میگیرد. بهتر است تا برای نمایش بهتر فایل های فلش در سایت های مختلف، همیشه آخرین نسخه Flash Player را نصب کرده باشید.


با دانلود و نصب نرم افزار فلش پلیر، شما قادر به مشاهده کلیه فایل های فلش در مرورگر اینترنتی خود خواهید بود. همچنین اگر فایل فلشی روی کامپیوتر خود داشته باشید، میتوانید آن را داخل پنجره مرورگر خود انداخته و مشاهده کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات