شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

کاربردی : بخش لینوکس

Rating: 3 - 604 votes

تازه های این بخش :سیستم عامل لینوکس کالی - Kali Linux 2016.2

دانلود سیستم عامل لینوکس کالی

Kali Linux 2016.2

 

 

سیستم عامل لینوکس کالی - Kali Linux 2016.2

 

 

کالی نام یکی از توزیع های لینوکس میباشد که توسط سازنده بک ترک ایجاد شده است. لینوکس بک ترک دیگر توسط سازنده آن پشتیبانی نمیشود و نسخه کالی را جایگزین آن کرده است. این نسخه برای تست امنیت و هک کاربرد دارد.

Kali سیستم عاملی بر پایه لینوکس میباشد. کاربرانی که به سیستم عامل های لینوکسی علاقمند هستند حتما با نسخه Back Track آشنایی دارند. کالی نسخه بعدی بک ترک میباشد و برای متخصصان شبکه کاربرد بسیار دارد. این نسخه از لینوکس دارای ابزار های مختلف امنیتی حرفه ای میباشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط لینوکس کالی و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.سیستم عامل لینوکس اوبونتو - Ubuntu 16.10 Final

دانلود سیستم عامل لینوکس اوبونتو

Ubuntu 16.10 Final

 

 

سیستم عامل لینوکس اوبونتو - Ubuntu 16.10 Final

 

 

یکی از گرافیکی ترین سیستم عامل های لینوکس نسخه Ubuntu است که بر پایه لینوکس Debian میباشد. در این نسخه بیشتر بر روی ظاهر و قابلیت های دسکتاپ آن تمرکز شده است.

برای کاربرانی که به کار با ویندوز عادت کرده اند حتی اسم لینوکس هم ترسناک است. چون اکثر ما تصوری سیاه و تاریک از لینوکس داریم و فکر میکنیم لینوکس فقط برای کاربران خیلی حرفه ای و یا سرورهای شبکه کارایی دارد.

شاید تا چند سال پیش این تصور درست بود. اما نسخه های جدید لینوکس بسیار تفاوت کرده اند. مخصوصا محیط ظاهری برخی از آنها آنقدر شبیه به ویندوز شده که در نگاه اول ممکن است کاربران را به اشتباه بیندازد. امروزه ده ها نسخه مختلف لینوکس در دسترس کاربران است که هرکدام ظاهر و امکانات مخصوص به خود را دارند.

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط سیستم عامل و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.سیستم عامل لینوکس فدورا - Fedora Workstation 25

دانلود سیستم عامل لینوکس فدورا

Fedora Workstation 25

 

 

سیستم عامل لینوکس فدورا - Fedora Workstation 25

 

 

فدورا که در گذشته با نام Fedora Core خوانده میشد، یک سیستم‌عامل رایانه‌ای و توزیعی از لینوکس است که توسط اعضای پروژه فدورا توسعه داده میشود. این پروژه توسط شرکت Red Hat حمایت میشود.

فدورا سیستم عاملی بر پایه لینوکس میباشد. کاربرانی که به سیستم عامل های لینوکسی علاقمند هستند با این نسخه آشنایی کامل دارند و یکی از نسخه های محبوب لینوکس به شمار میرود.

هدف این پروژه ساخت یک سیستم‌ عامل چندمنظوره است که به‌طور کلی از بسته‌های نرم‌افزاری رایگان ایجاد شده‌است. این توزیع به آسانی نصب و تنظیم میشود.

هر 6 یا 8 ماه یک نسخه جدید از فدورا عرضه میشود و همراه این سیستم‌عامل برنامه‌های زیادی عرضه میگردد.

 

این سیستم عامل در 3 نسخه نصب به صورت کامل از طریق بوت، نصب از طریق شبیه ساز و نسخه زنده ارائه شده است.

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار اجرای برنامه های ویندوز در لینوکس

Wine 1.8.6 Linux

 

 

نرم افزار اجرای برنامه های ویندوز در لینوکس - Wine 1.8.6 Linux

 

 

نرم افزار های لینوکس شاید مانند ویندوز تنوع زیادی نداشته باشند. ولی با نرم افزار Wine میتوانید برنامه های ویندوز را بر روی سیستم عامل لینوکس خود اجرا کنید.

 

نرم افزار Wine یک نرم افزار متن باز میباشد که میتوانید بدون نیاز به ابزار های خاص و عملیات پیچیده نرم افزار های ویندوز را روی لینوکس اجرا کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نسخه جدید سیستم عامل لینوکس دبیان - Debian 8.7.1

دانلود نسخه جدید سیستم عامل لینوکس دبیان

Debian 8.7.1

 

 

نسخه جدید سیستم عامل دبیان لینوکس - Debian 8.7.1

 

 

سیستم عامل های لینوکس متن باز و رایگان هستند و کاربران به راحتی میتوانند بر روی سیستم خود نصب کرده و استفاده کنند.

 

دبیان یک سیستم عامل کاربردی با تقریبا 29000 نرم افزار کامپایل شده آماده نصب میباشد که میتواند نیاز های کاربران را برطرف کند.

 

دبیان یک توزیع اصلی از سیستم عامل لینوکس است و توزیع های دیگر مانند اوبونتو از روی این سیستم عامل ساخته میشود.

 

در ادامه مطلب میتوانید با مهم ترین قابلیت های دبیان آشنا شوید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را دانلود کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات