پشتیبان سایت امروز به 42 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

کاربردی : بخش لینوکس

Rating: 3 - 668 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش تصاویر (برای لینوکس)

Krita 3.1.4 Linux

 

 

نرم افزار ساخت و ویرایش تصاویر (برای لینوکس) - Krita 3.1.4 Linux

 

 

Krita نرم افزاری قدرتمند برای ویرایش و ساخت تصاویر گرافیکی است.

 

این نرم افزار یکی از رقیبان نرم افزار معروف گرافیکی فتوشاپ است که بیشتر در توزیع های لینوکسی با KDE مورد استفاده قرار میگیرد.

 

Krita قابلیت های بسیار بالایی دارد و همانند فتوشاپ ابزار های متنوع و کاملی را به کاربر ارائه میدهد که این مسئله به ویرایش و تولید یک پروژه گرافیکی کمک بسیاری خواهد کرد.

 

شما با استفاده از این نرم افزار از نصب هرگونه ویرایشگر عکس در لینوکس بی نیاز خواهید شد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار مدیریت انتقال فایل به سرور FTP (برای لینوکس)

FileZilla 3.25.2 Linux

 

 

نرم افزار مدیریت انتقال فایل به سرور FTP (برای لینوکس) - FileZilla 3.25.2 Linux

 

 

سرورهای بعضی از سایت ها بر روی سیستم عامل لینکوس میباشد و بعضی از طراحان نیز از سیستم عامل لینوکس استفاده میکنند.


برای انتقال فایل بر روی سرور ها از نرم افزار های مختلف انتقال فایل استفاده میشود. یکی از بهترین نرم افزار ها در این زمینه FileZilla میباشد.


یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت اف تی پی، نرم افزار FileZilla است. این نرم افزار رایگان که از محصولات بنیاد موزیلا میباشد، دارای محیط و کاربری ساده و امکانات بسیار خوب برای مدیریت فایل FTP است.


نرم افزار FileZilla امکان دانلود و آپلود همزمان فایلها را دارد. علاوه بر این از قابلیت ادامه (Resume) نیز پشتیبانی میکند. همچنین این نرم افزار قادر است تا فایل ها را با سرعت بیشتری نسبت به سایر نرم افزارهای مدیریت FTP انتقال دهد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار برنامه نویسی پرل (برای لینوکس) - Perl 5.26 Linux

دانلود نرم افزار برنامه نویسی پرل (برای لینوکس)

Perl 5.26 Linux

 

 

نرم افزار برنامه نویسی پرل (برای لینوکس) - Perl 5.26 Linux

 

 

Perl نرم افزاری است که ابزارهای مورد نیاز را به منظور توسعه برنامه هایی که به زبان Perl نوشته میشوند، در اختیار برنامه نویسان قرار میدهد.

 

علاوه بر این شما به راحتی قادر خواهید بود برنامه هایی که به این زبان نوشته اید را به فایل هایی اجرایی برای AIX ، HP-UX ، Linux ، Solaris و Windows تبدیل کنید و بدون هیچ دردسری اسکریپ های پرل را دیباگ نمایید.

 

تولید کد برای فیلتر های پیچیده و تبدیل کدهای مفید از VBScript به پرل، امکان ایجاد کامپوننت های دات نت و ActiveX ، و همچنین تبدیل برنامه های نوشته شده در پرل به برنامه های بومی Windows Services و System Tray Applications ، همگی در PDK امکان پذیر است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار کنترل کامپیوتر ها از راه دور (برای لینوکس)

TeamViewer 12.0 Linux

 

 

نرم افزار کنترل کامپیوتر ها از راه دور (برای لینوکس) - TeamViewer 12.0 Linux

 

 

نرم افزار Team Viewer یکی از بهترین و معروف ترین نرم افزارها برای مشاهده دسکتاپ، دسترسی به اطلاعات، و کنترل یک کامپیوتر و یا مجموعه ای از کامپیوتر ها و شبکه ها از راه دور میباشد.


توسط نرم افزار Team Viewer میتوانید از راه دور کامپیوترهای مورد نظر خود را مدیریت و کنترل کنید و به طور کامل به آنها دسترسی داشته باشید.

 

تنها کافیست که یک بار این نرم افزار را روی کامپیوترهای مورد نظر خود نصب کنید. سپس میتوانید از هر جای دنیا و با استفاده از اینترنت، به کامپیوترهای مقصد وصل شوید.


توجه داشته باشید که برای استفاده از امکانات این برنامه، باید نرم افزار Team Viewer از قبل روی کامپیوترهای مقصد نصب شده باشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.سیستم عامل لینوکس آرچ - Arch Linux 2016.07.01

دانلود سیستم عامل لینوکس آرچ

Arch Linux 2016.07.01

 

 

سیستم عامل لینوکس آرچ - Arch Linux 2016.07.01

 

 

Arch Linux یک سیستم عامل متن باز است که به شما این امکان را میدهد تا بر طبق سلیقه خود و به منظور ایجاد محیط های محاسباتی لینوکس و برای دستیابی به اهداف مشخص، آن را شخصی سازی نمایند.

 

با استفاده از این سیستم عامل میتوانید هر کاری که میخواهید را آزادانه انجام دهید.

 

در ابتدا، شما میتوانید یک ایمیج ساده را با فرمت ایزو دانلود کنید. این ایمیج ساده، پایه‌ مستحکمی را برای سیستم عامل Linux شما در آینده فراهم میسازد. بنابراین، شما باید سیستم عامل را نصب کنید و تا اندازه‌ای که میخواهید، پکیج‌ هایی را به آن اضافه نمایید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط سیستم عامل و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات