پشتیبان سایت امروز به 42 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

کاربردی : سایر نرم افزار های کاربردی

Rating: 4 - 15311 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار تصویر برداری از بخش های مختلف صفحه (برای ویندوز)

Cropper 1.10.0 Windows

 

 

نرم افزار تصویر برداری از بخش های مختلف صفحه (برای ویندوز) - Cropper 1.10.0 Windows

 

 

Cropper یک برنامه طراحی شده برای کمک به گرفت عکس های فوری در چندین روش است. این نرم افزار می تواند توسط هر فرد و با هر سطح تجربه ای استفاده شود. هنگامی که این نرم افزار را نصب کنید، در سینی سیستم قرار خواهد گرفتن و از آنجا می توانید به گزینه های آن دسترسی پیدا کنید.

 

پس می توانید مکان و فرمت خروجی را مشخص کنید و سریعا عکس ها را بگیرید. با استفاده از کلید های ترکیبی PrintScreen می توانید تمام صفحه، پنجره فعال یا منطقه زیر ماوس را ضب کنید.

 

علاوه بر این، شما می توانید نام فایل کامل و تصویر بند انگشتی تنظیم کنید، همچنین Cropper از صرفه جویی در تصاویر PrintScreen و نگه داشتن تصاویر در کلیپ بورد را غیر فعال کنید.

 

در آخر می توان گفت Cropper ابزار ساده ای است که از منابع سیستم استفاده کمی دارد، شامل راهنمایی کوتاه است و در طول کار هیچ مشکلی ایجاد نمی کند. تنها نکته منفی این نرم افزار رابط کاربری آن است که می توانست ترکیب بهتری باشد، چرا که هیچ نوع تاثیر بصری ارایه نمی دهد. در غیر این صورت، Cropper را به هر کاربری پیشنهاد می کنیم.

 

اگر کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه مطلب می توانید تصاویری از محیط برنامه را مشاهده کنید و در صورت تمایل، آن را دانلود کنید.دانلود نرم افزار ذخیره و سازماندهی پادکست (برای ویندوز)

Hootr 3.00 Windows

 

 

نرم افزار ذخیره و سازماندهی پادکست (برای ویندوز) - Hootr 3.00 Windows

 

 

گوش دادن به پادکست ها در رایانه می تواند یک راه سرگرم کننده برای صرف وقت فراغت باشد، انجام این کار بودن استفاده مناسب دشوار است، اگر غیر ممکن باشد.

 

با این حال، امروزه می توانید ار پالت بزرگ راه حل های  نرم افزاری که می توانید به محتوای مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید یکی را انتخاب کنید. یکی از این ابزار ها Hootr است. توجه داشته باشید که این نرم افزار نیاز به اتصال به اینترنت دارد تا بتواند طیف وسیعی از قابلیت های خود را به شما ارایه دهد.

 

راه اندازی این نرم افزار بر روی کامپیوتر شما می تواند بدون هیچ گونه مشکلی توسط طیف وسیعی از کاربران بدون در نظر گرفتن مهارت در کامپیوتر انجام شود، زیرا هیچ پیکربندی اضافه ای ندارد.

 

در کل، Hootr یک برنامه قابل اعتماد است که می تواند به شما کمک کند پادکست ها را دانلود، سازماندهی و پخش کنید. نصب آن بر روی کامپیوتر شما می تواند بدون هیچ مشکلی انجام شود، یک رابط کاربر پسند دارد و ویژگی های آن برای کاربران متعدد قابل دسترس است، بدون در نظر گرفتن مهارت های کامپیوتری آن ها.

 

اگر کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه مطلب می توانید تصاویری از محیط برنامه را مشاهده کنید و در صورت تمایل، آن را دانلود کنید.دانلود نرم افزار ایجاد لیست محتوای کلیپ بورد (برای ویندوز)

Alternate Memo 2.830 Windows

 

 

نرم افزار ایجاد لیست محتوای کلیپ بورد (برای ویندوز) - Alternate Memo 2.830 Windows

 

 

ویرایش اسناد متنی می تواند فعالیتی خسته کننده باشد، به خصوص اگر ابزار مناسب این کار را نداشته باشید. به عنوان مثال، اگر یک پاراگراف را در کلیپ بورد کپی کنید، باید سریعا از آن استفاده کنید یا ممکن است از بین برود یا با یک متن دیگر آن را جایگزین کنید.

 

ابزار کلیپ بورد استاندارد مفید است، اما می تواند ثابت کند کاملا محدود است، بنابر این، شما ممکن است به استفاده از نرم افزار های شخص ثالثی مانند Alternate Memo متکی باشید تا بتوانید اسناد خود را به آسانی ویرایش کنید.

 

این نرم افزار با طراحی زیبا ولی منسوخ شده همراه است. به همین ترتیب، یکی از توابع هسته در رابط کاربری ضعیف است، زیرا آن جدا کننده ها را پوشش می دهد.

 

ممکن است محتوای خود را به یک فایل ACLP برای استفاده بعدی اکسپورت یا صادر کنید و همچنین اگر نیاز به یک کپی فیزیکی دارید می توانید آن را چاپ کنید.

 

در کل، Alternate Memo می تواند یک ابزار قابل اعتماد باشد، اگر نیاز به یک ابزار کلیپ بورد دارید که ویژگی های تاریخچه، ذخیره و چاپ را پشتیبانی کند و اگر رابط کاربری جذاب برایتان مهم نیست.

 

اگر کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه مطلب می توانید تصاویری از محیط برنامه را مشاهده کنید و در صورت تمایل، آن را دانلود کنید.دانلود نرم افزار ضبط و تکرار کارهای ماوس و کلید های مهم (برای ویندوز)

Move Mouse 3.4.1 Windows

 

 

نرم افزار ضبط و تکرار کارهای ماوس و کلید های مهم (برای ویندوز) - Move Mouse 3.4.1 Windows

 

 

Move Mouse یک نرم افزار کم حجم است که برای کمک به شما برای شبیه سازی فعالیت ماوس طراحی شده است. این نرم افزار یکی از برنامه هایی است که می توانید برای مراقبت از کارهای مختلف هنگامی که از کامپیوتر دور هستید استفاده کنید.

 

این نرم افزار می تواند به طور خودکار حرکات ماوس را شبیه سازی کند،به کلید ضربه وارد کند، یک کلیک با دکمه سمت چپ ماوس بزند. همچنین اگر لازم باشد، می تواند هر سه را همزمان انجام دهد. شما واقعا نمی توانید انگشت خود را ببندین و فکر کنید Move Mouse برای هرکاری ساخته شده است. قابلیت استفاده از این نرم افزار بسته به خلاقیت شما دارد.

 

در آخر، Move Mouse یک مثال واضح از یک ایده خوب و عملی است که می تواند برای بسیاری از کاربردها مفید باشد.

 

اگر کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه مطلب می توانید تصاویری از محیط برنامه را مشاهده کنید و در صورت تمایل، آن را دانلود کنید.دانلود نرم افزار ویرایشگر متن (برای ویندوز)

Alternate Text Browser 3.130 Windows

 

 

نرم افزار ویرایشگر متن (برای ویندوز) - Alternate Text Browser 3.130 Windows

 

 

Alternate Text Browser یک نرم افزار ویرایشگر و برجسته کردن متن است و برای کاربرانی مناسب است که چندین سند TXT و HTML را در چند دقیقه باید مرور کنند.

 

طیف کاربردهای این نرم افزار به همان اندازه محتویاتی است که یک فایل متنی می تواند ذخیره کند. ابتدا باید گفت که این برنامه می تواند تمام وظایف مربوط به متن اصلی مانند ایجاد اسناد جدید یا یافتن کلمات موجود درون را انجام دهد. عملیات ترمیم نیز سریع انجام می شود و صدور فرمان های چاپ در این نرم افزار پشتیبانی می شود.

 

همانطور که می بینیم، ابزارک از زبان های برنامه نویسی پشتیبانی می کند و اگرچه نمی توان کپی، اشکال زدایی یا اجرای کد را انجام داد ولی تولید اسکریپت امکان پذیر خواهد بود. برجسته کردن نوشته ها برای همه زبان های برنامه نویسی در دسترس است و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

 

به طور خلاصه، Alternate Text Browser برای هرکسی که به صورت منظم با فایل های متنی کار می کند، کمک بسیار خوبی است. این نرم افزار قدرت قابل توجه بیشتری از دیگر ویرایشگرها دارد و حتی می تواند اسکریپت های اساسی تولید کند.

 

اگر کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه مطلب می توانید تصاویری از محیط برنامه را مشاهده کنید و در صورت تمایل، آن را دانلود کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات