پشتیبان سایت امروز به 6 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

کاربردی : سایر نرم افزار های کاربردی

Rating: 4 - 14563 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار پاکسازی کروم (برای ویندوز)

Chrome Cleanup Tool 17.96.0 Windows

 

 

نرم افزار پاکسازی کروم (برای ویندوز) - Chrome Cleanup Tool 17.96.0 Windows

 

 

Chrome Cleanup Tool یک نرم افزار ساده و کم حجم است که توسط گوگل طراحی و ساخته شده و می تواند مشکلات مرورگر گوگل کروم را برطرف کند. عوامل زیادی هستند که می توانند مرورگر شما را دچار اختلال کنند. یکی از این عوامل نصب نیمه کاره پلاگین هاست.

 

این نرم افزار به طور خاص می تواند ضمن اسکن کامل کروم نصب شده، ابزارهایی که در کارکرد اختلال ایجاد می کنند را پیدا و حذف کند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار شبیه ساز پلی استیشن 1 به همراه بایوس و پلاگین ها (برای ویندوز)

ePSXe 1.6.0 Windowse

 

 

نرم افزار شبیه ساز پلی استیشن 1 به همراه بایوس و پلاگین ها (برای ویندوز) - ePSXe 1.6.0 Windows

 

 

ePSXe قدرتمند ترین شبیه ساز برای بازی های محبوب پلی استیشن 1 در ویندوز است. این نرم افزار آخرین تکنولوژی موجود برای شبیه سازی و اجرای بازی های پلی استیشن 1 میباشد و به شما اجازه می دهد بازی های مورد علاقه خود را بر روی کامپیوتر خود اجرا کنید.

 

این نرم افزار در واقع با قرارگیری در نقش یک شبیه ساز، شما را قادر می سازد تا تمامی بازی های کنسول پلی استیشن وان را در ویندوز شبیه سازی کنید و آنها را بازی کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار ایجاد برنامه نصب (برای ویندوز)

Advanced Installer 13.7 Windows

 

 

نرم افزار ایجاد برنامه نصب (برای ویندوز) - Advanced Installer 13.7 Windows

 

 

Advanced Installer یکی از قوی ترین نرم افزار ها در زمینه ساخت فایل های Setup برای ویندوز است. این نرم افزار ساخت شرکت Caphyon است و با استفاده از آن می توان فایل های نصبی با پسوند exe تولید کرد.

 

همچنین این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا فایل نصبی با فرمت MSI هم داشته باشید که بیشتر برای ایجاد فایل های CAB و دسته بندی نکردن فایل های نصبی استفاده می شود.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود گجت نمایش سرعت اینترنت (برای ویندوز)

Network Monitor II 24.0 Windows

 

 

گجت نمایش سرعت اینترنت (برای ویندوز) - Network Monitor II 24.0 Windows

 

 

Network Monitor II یک گجت برای نظارت کلی روی شبکه است. این گجت دارای امکاناتی برای سفارشی سازی گجت می باشد و همچنین می توانید تم و رنگ نوشته های آن را تغییر دهید.

 

با استفاده از این گجت می توان به اطلاعاتی مثل آپلود و دانلود به همراه سرعت آن دسترسی پیدا کرد. در ضمن این گجت فقط برای ویندوز 7 و ویستا است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از گجت و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین  نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار بهینه سازی کارت گرافیک (برای ویندوز)

NVIDIA PhysX 9.16 Windows

 

 

نرم افزار بهبود بازی های کامپیوتری (برای ویندوز) - NVIDIA PhysX 9.16 Windows

 

 

ممکن است در هنگام اجرای یک بازی با خطای physxloader.dll مواجه شوید و این خطا برایتان تازگی داشته باشد.

 

با استفاده از نرم افزار NVIDIA PhysX میتوانید گرافیک بازی های خود را بهبود دهید و خطای مربوطه را نیز برطرف کنید.

 

این نرم افزار توسط شرکت nVidia که یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان کارت گرافیک در جهان میباشد ساخته شده است. و برای سایر کارت گرافیک ها نیز قابل استفاده میباشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید در صورت تمایل جدیدترین نسخه NVIDIA PhysX از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات