شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

کاربردی : ابزار سخت افزار

Rating: 4 - 3718 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار تغییر حجم درایوها (برای ویندوز)

IM-Magic Partition Resizer Unlimited 3.2.4 Windows

 

 

نرم افزار مدیریت پارتیشن و تغییر سایز پارتیشن (برای ویندوز) - IM-Magic Partition Resizer Unlimited 3.2.4 Windows

 

 

یکی از نیازهای مهم کاربران، تغییر سایز پارتیشن های هارد میباشد، بدون اینکه نیازی به فرمت کردن و یا پاک کردن اطلاعات آن باشد. نرم افزارهای بسیاری در این زمینه تولید شده است.

 

نرم افزار IM-Magic Partition Resizer Unlimited نرم افزاری کم حجم جهت تغییر سایز پارتیشن های هارد دیسک بدون از دست دادن اطلاعات و یا صدمه دیدن اطلاعات میباشد.

 

معمولا بعد از نصب تعداد زیادی نرم افزار و بازی های جدید، حجم درایو C پر میشود و نیاز به افزایش حجم آن خواهید داشت. نرم افزار IM-Magic Partition Resizer این کار را بدون هیچ مشکلی و به سادگی تنها با چند کلیک برای شما انجام میدهد.

 

این نرم افزار امکان ادغام 2 پارتیشن و یا تقسیم بندی آنها را نیز فراهم میکند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار پارتیشن بندی و مدیریت هارددیسک (برای ویندوز)

Macrorit Disk Partition Expert 4.3.5 Unlimited Windows

 

 

نرم افزار پارتیشن بندی و مدیریت پارتیشن (برای ویندوز) - Macrorit Disk Partition Expert 4.3.5 Unlimited Windows

 

 

نرم افزار Macrorit Disk Partition Expert یکی از کاملترین و بهترین نرم افزار های مدیریت هارد دیسک و پارتیشن بندی میباشد.

 

با استفاده از این نرم افزار به راحتی میتوانید هارد دیسک خود را پارتیشن بندی کنید، درایوهای جدید بسازید، چند درایو را با هم ادغام کنید، یک درایو را به چند درایو تقسیم کنید، اندازه درایوها را تغییر دهید، و در مجموع مدیریت کاملی با امکانات زیاد بر روی هارد دیسک داشته باشید.

 

نرم افزار Macrorit Disk Partition Expert از جدیدترین برنامه های مدیریت هارد دیسک کامپیوتر می باشد که در مقایسه با دیگر برنامه های مشابه، دارای سرعت زیاد و کارایی بیشتر با ضریب امنیت بالاتر می باشد. این نرم افزار در نسخه های مختلف ویندوز قابل استفاده است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار نمایش اطلاعات فایل های درون هارد (برای ویندوز)

Xinorbis 8.0.14 Windows

 

 

نرم افزار نمایش طلاعات هارد دیسک (برای ویندوز) - Xinorbis 8.0.14 Windows

 

 

هارد دیسک (Hard Disk) یا همان دیسک سخت، وظیفه ذخیره سازی فایل ها را در کامپیوتر بر عهده دارد. به همین دلیل مراقبت و کنترل همیشگی آن بسیار مهم است.

 

نرم افزار Xinorbis قادر است تمام اطلاعات و مشخصات و تنظیمات هارد شما را به شما نمایش دهد.

 

مثلا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چنددرصد از فضای هارد دیسک شما توسط فایل های تصویری، چند درصد توسط فایل های صوتی و... اشغال شده است؟ و مثلا این فایل های شامل کدام پسوند ها میشود؟ و آیا برای شما جالب نیست بدانید چه تعداد فایل موسیقی روی هارد دیسک خود ذخیره کرده اید؟

 

همه این اطلاعات به سرعت توسط Xinorbis در دسترس شما خواهد بود.

 

این برنامه کم حجم و فوق العاده کاربردی، به شما اطلاعات جالبی از هارد دیسک تان و فایل های درون آن میدهد. این برنامه جزئی ترین اطلاعات را نیز از قلم نمی اندازد و توسط نمودار ها و گراف های پیشرفته آمار دقیقی از فضای هارد دیسک ارائه میکند.

 

یکی از قسمت های کاربردی برنامه، مرتب کردن فایل ها بر اساس حجم آن ها میباشد. که میتوانید فایل های حجیم هارد خود راشناسایی کرده و در صورت نیاز آنها را حذف کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار مدیریت یو اس بی های متصل به سیستم (برای ویندوز)

USBDeview 2.70 Windows

 

 

نرم افزار مدیریت یو اس بی های متصل به سیستم (برای ویندوز) - USBDeview 2.70 Windows

 

 

اگر دستگاه های USB زیادی به سیستم خود متصل میکنید، نرم افزار USBDeview میتواند برای مدیریت آنها به شما کمک بسیاری کند.

 

این نرم افزار تمامی اطلاعات دستگاه های USB متصل به سیستم (همچنین دستگاه هایی که قبلا متصل بوده اند) را نگهداری کرده و نمایش میدهد. اطلاعاتی مانند نام و شرح دستگاه، نوع دستگاه، شماره سریال (برای دستگاه های ذخیره سازی انبوه)، تاریخ و زمان اتصال دستگاه، VendorID، ProductID و...

 

رابط کاربری این برنامه پیچیده نیست و به شما اجازه می دهد تا تنظیمات دلخواه خود را اعمال کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود گجت نمایش وضعیت سیستم (برای ویندوز)

System Monitor II 24.2 Windows

 

 

نرم افزار نمایش لحظه ای اطلاعات سیستم (برای ویندوز) - System Monitor II 24.2 Windows

 

 

نرم افزار System Monitor II یک گجت برای ویندوز شما میباشد که با استفاده از آن میتوانید به صورت لحظه ای اطلاعات سخت افزاری سیستم را بر روی صفحه دسکتاپ مشاهده کنید.

 

System Monitor II تمامی هسته های CPU را با میزان استفاده از هریک از هسته ها، میزان استفاده از RAM (و همچنین درجه حرات پردازنده) را به شما نمایش میدهد.

 

این گجت برای ویندوز ویستا و 7 طراحی شده است.

 

امکان تغییر رنگ های رابط کاربری برنامه، دسترسی سریع به پنجره Task Manager ویندوز با دابل کلیک کردن بر روی پنجره، تغییر بزرگ نمایی پنجره و نمایش میزان درجه بندی سیستم، از دیگر امکانات این برنامه کم حجم و رایگان میباشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات