پشتیبان سایت امروز به 33 کامنت پاسخ داده، و اکنون آنلاین است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

:: بخش آموزشی ::

Rating: 4 - 26678 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار خواندن کتاب های الکترونیکی (برای ویندوز)

IceCream Ebook Reader Pro 4.35 Windows

 

 

نرم افزار خواندن کتاب های الکترونیکی (برای ویندوز) - IceCream Ebook Reader Pro 4.35 Windows

 

 

با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن دستگاه های کامپیوتری زندگی روزمره نیز تغییرات چشمگیری کرده است. کتاب های فیزیکی جای خود را به کتاب های الکترونیکی داده اند.

 

نرم افزار Ebook Reader یکی از تولیدات شرکت IceCream میباشد و برای خواندن و مدیریت کتاب های الکترونیکی مناسب میباشد.

 

این نرم افزار از انواع فرمت کتاب های الکترونیکی مانند EPUB ،MOBI ،FB2 ،PDF و ... پشتیبانی میکند و قادر است تا کتابخانه ای از تمامی فایل های شما تهیه کرده و از این طریق برای شما امکان مدیریت آن ها را فراهم کند.

 

همچنین این نرم افزار قابلیت هایی چون جلوه های گرافیکی برای صفحه زدن کتاب ها، نشانه گذاری علاقمندی ها، جستجو در کتابخانه و تعویق و یا از سر گیری مطالعه کتاب ها را به کاربران عرضه میکند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار آموزش تایپ ده انگشتی (برای ویندوز)

TypingMaster Pro 10.1 Windows

 

 

نرم افزار آموزش تایپ ده انگشتی (برای ویندوز) - TypingMaster Pro 10.1 Windows

 

 

نرم افزار TypingMaster یکی از بهترین نرم افزار ها برای یاد گیری تایپ 10 انگشتی میباشد.

 

اگر به واسطه کار خود نیاز به یادگیری تایپ 10 انگشتی دارید و یا علاقه دارید که تایپ 10 انگشتی را یاد بگیرید نرم افزار TypingMaster میتواند کمک زیادی به شما کند.

 

این نرم افزار توسط آمارهای گرافیكی كه ارائه میكند میزان دقیق پیشرفت شما را به صورت نمودار نمایش میدهد. وجود تمرین های بسیار هیجان انگیز، بازی های مرتبط، ایجاد تنوع در تمرین ها و... باعث شده تا این نرم افزار به یک ابزار کامل در زمینه آموزش تایپ تبدیل شود.

 

این نرم افزار به شما آموزش میدهد كه انگشتان خود را چگونه قرار دهید تا به طور موثر از تمامی كلیدهای کیبورد استفاده نمایید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نمونه سوالات آزمون وکالت

دانلود نمونه سوالات آزمون وکالت
 

 

نمونه سوالات آزمون وکالت

 


فار‌غ‌التحصیلان رشته حقوق، برای اینکه بتوانند به عنوان یک وکیل فعالیت‌شان را شروع کنند، باید مراحل مختلفی همچون شرکت و پذیرفته شدن در آزمون وکالت، دوران کارآموزی و... را پشت سر بگذرانند.

به همین دلیل، هر سال برای این دسته از افراد آزمون‌های وکالت برگزار می‌شود.

مثل همیشه برای پذیرفته شدن در این آزمون نیز باید مطالعاتی انجام شده و داوطلبان خود را برای آزمون آماده نمایند. یکی از راه‌های آمادگی در آزمون، مرور آزمون‌های قبلی می‌باشد.

اگر داوطلب شرکت در آزمون وکالت هستید، همین حالا می‌توانید با مراجعه کردن به ادامه مطلب، نمونه سوالات آزمون وکالت مربوط به سال‌های قبل (از 88 تا 94) را دانلود نمایید.

فرمت نمونه سوالات "PDF" می‌باشد.متن آموزش مقررات و ضوابط شهرسازی و معماری

دانلود متن آموزش مقررات و ضوابط شهرسازی و معماری
 

 

متن آموزش مقررات و ضوابط شهرسازی و معماری

 


ضوابط ساخت و ساز ساختمان، به مجموعه‌ای از قوانین گفته می‌شود که معمولاً دولت‌ها و سازمان‌های وابسته به آن، برای طراحی معماری، طراحی سازه، تاسیسات و... تعریف می‌کنند و انجام‌دهندگان آن نیز باید از این مجموعه قوانین پیروی نمایند.

در ایران نیز سازمان نظام مهندسی ساختمان وظیفه تعریف و اصلاح این ضوابط را بر عهده دارد. البته شهرداری‌ها نیز در این مورد دخیل هستند.

هم اکنون متن آموزش و ضوابط شهرسازی و معماری را برای آن دسته از افرادی که خواهان ساخت‌و‌ساز بوده و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی عمران، معماری، شهرسازی و... هستند قرار داده‌ایم.

برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.آیین نامه پروانه کسب

دانلود آیین نامه پروانه کسب
 

 

آیین نامه پروانه کسبپروانه کسب در واقع مجوزی است که به منظور شروع و ادامه کسب و کار یا حرفه به صورت دائمی و یا موقت صادر می‌گردد.

مراجع صدور پروانه کسب نیز اتحادیه‌های صنفی و سایر دستگاه‌های مرتبط می‌باشند.

برای دریافت پروانه کسب باید مراحل قانونی آن طی شود. شاید برخی افراد از مراحل و جزئیات آن مطلع نباشند، به همین دلیل آیین نامه پروانه کسب در این مطلب قرار گرفته است.

برای دانلود آیین نامه صدور و تمدید پروانه کسب به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات