شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

:: بخش سرگرمی ::

Rating: 4 - 151574 votes

تازه های این بخش :دانلود بازی استراتژیک روستای جنگلی (برای کامپیوتر)

Life is Feudal Forest Village PC Game

 

 

بازی استراتژیک روستای جنگلی (برای کامپیوتر) - Life is Feudal Forest Village PC Game

 

 

Life is Feudal Forest Village بازی مدیریتی و استراتژیک است که در سال 2017 توسط Bitbox Ltd برای کامپیوتر منتشر شده.

 

این بازی در واقع بازی شهرسازی است. در این بازی شما باید رهبری و هدایت عده ای از افرادی که به ناچار مجبور به زندگی و شروعی دوباره در یک جزیره ناشناس شده اند را بر عهده بگیرید و باید از صفر شروع کرده و به زمین ها شکلی نو داده و خانه ها، مراتع، باغ ها، مزارع، آسیاب های بادی و انواع ساخت و سازهای دیگر را بنا کنید.

 

همچنین باید با جستجو در جنگل، شکار، کاشت محصولات و پرورش حیوانات مختلف غذای خود را تامین کنید.

 

پیش از شروع فصل زمستان نیز باید آذوقه کافی را ذخیره کنید و مطمئن شوید که غذا و لباس گرم برای زنده ماندن دارید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی استراتژیک دودل مافیا (برای کامپیوتر) - Doodle Mafia PC Game

دانلود بازی استراتژیک دودل مافیا (برای کامپیوتر)

Doodle Mafia PC Game

 

 

بازی استراتژیک دودل مافیا (برای کامپیوتر) - Doodle Mafia PC Game

 

 

Doodle Mafia بازی کم حجم و استراتژیک است که توسط JoyBits Ltd برای کامپیوتر منتشر شده.

 

در این بازی بیش از 500 معمای مختلف و آیتم های متنوع وجود دارند که شما حین بازی به عنوان رئیس مجرمین یا پلیس جمع آوری میکنید و در واقع این شمایید که انتخاب میکنید از بین مودهای مختلف و خط سیرهای داستانی متفاوت بازی کدام را دنبال کنید.

 

در Doodle Mafia شما در واقع در شهری پر از مجرمین مختلف هستید و به عنوان یکی از مجرمین بزرگ باید باند خودتان را ساخته و تا جایی که میتوانید به جمع آوری ثروت بپردازید و سعی کنید همواره از پلیس فراری باشید و از آنجایی که همیشه در گوشه و کنار شهر پلیسی وجود دارد که سعی دارد شما را دستگیر کند، مدام مراقب پلیس ها باشید.

 

از ویژگی های این بازی میتوان مود رقابتی و شهری و خطوط داستانی متفاوت، امکان نظارت کامل بر شهر حین بازی، امکان انتخاب کاراکتر پلیس یا گنگستر، معماهای چالش برانگیز مختلف و غیره اشاره کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی استراتژیک افغانستان 11 (برای کامپیوتر)

Afghanistan 11 PC Game

 

 

بازی استراتژیک افغانستان 11 (برای کامپیوتر) - Afghanistan 11 PC Game

 

 

Afghanistan 11 بازی  استراتژی است که توسط استودیوی Slitherine Ltd در سال 2017 برای کامپیوتر منتشر شده.

 

در این بازی شما ارتش امریکا را در سال 2011 در افغانستان رهبری میکنید و باید ماموریت های دشوار زیادی را در این کشور غریبه انجام دهید و با طرح ها و برنامه های استراتژیک آنها را به خوبی به پایان برسانید.

 

این بازی در واقع دنباله ای از بازی بسیار تحسین شده ی ویتنام 65 است.

 

سال 2011 است، شما فرمانده ارتش امریکا در افغانستان هستید اما بر خلاف نسل های قبلی افسران نظامی در خانواده تان کشتن برای شما ماموریت ثانویه حساب میشود و تلاش ها و منابع بسیاری را برای بدست آوردن قلب و ذهن مردم انجام میدهید. سعی میکنید که امنیت غیرنظامیان را تامین کنید، روستاییان محلی را تشویق به رد طالبان و تفکراتش کرده و منزوی کردن رهبران شورشی تمرکز اصلی شماست.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی پین استرایپ (برای کامپیوتر) - Pinstripe PC Game

دانلود بازی پین استرایپ (برای کامپیوتر)

Pinstripe PC Game

 

 

بازی پین استرایپ (برای کامپیوتر) - Pinstripe PC Game

 

 

Pinstripe بازی اکشن، فکری و ماجراجویی است که در سال 2017 برای کامپیوتر منتشر شد.

 

در این بازی شما در نقش فردی به نام تدی ایفای نقش میکنید که در گذشته وزیر بوده و اکنون مجبور شده است که در جستجوی دختر سه ساله اش و آدم ربایی که او را دزدیده است پا به جهنم و دنیای پس از مرگ بگذارد.

 

شما در نقش تدی اسرار تاریک گذشته او را کشف میکنید و برای پیدا کردن دختر مفقودش باید معماهای جذابی را حل کرده و با جانوران و موجودات مختلف مقابله کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی تمام چیزها (برای کامپیوتر) - Everything PC Game

دانلود بازی تمام چیزها (برای کامپیوتر)

Everything PC Game

 

 

بازی تمام چیزها (برای کامپیوتر) - Everything PC Game

 

 

Everything بازی شبیه سازی و متفاوتی است که در سال 2017 توسط David OReilly برای کامپیوتر منتشر شده.

 

Everything تجربه تعاملی منحصر به فردی است که در آن میتوانید به هر چیزی که میبینید تبدیل شوید، از حیوانات و گیاهان گرفته تا کهکشان و فراتر از آن.

 

شما میتوانید بین فضاهای داخلی و خارجی سفر کرده و جهانی به هم پیوسته و عظیم از اشیای مختلف را کاوش کنید بدون این که هدفی اجباری یا الزام به جمع آوری امتیاز و وظیفه‌ های دیگری داشته باشید.

 

Everything شبیه سازی رویه ای و مبتنی بر هوش مصنوعی از سیستم های طبیعی است که از دیدگاه همه چیز در دنیا ساخته شده است.

 

شما در این بازی یاد میگیرید جهان هایی داخل جهان های دیگر ایجاد کنید و مستندات و آموزش های مختلفی در رابطه با جهانی که در آن زندگی میکنید، مشاهده خواهید کرد.

 

این بازی که با الهام از دیدگاه های فلاسفه‌ مشهور ساخته شده است، قطعا دیدگاه جدیدی از زندگی در شما شکل میدهد.

 

تیم سرزمین دانلود پیشنهاد میکند این بازی را تحت هیچ شرایطی از دست ندهید زیرا ورود به این بازی دید جدیدی از دنیا و هستی و خلقت انسان و جهان به شما خواهد داد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات