شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

:: بخش نرم افزار های اداری و کاری ::

Rating: 4 - 27794 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار تبدیل اسناد اداری به PDF (برای ویندوز)

STDU Converter 2 Windows

 

 

نرم افزار تبدیل اسناد اداری به PDF (برای ویندوز) - STDU Converter 2 Windows

 

 

گاهی اوقات لازم است بعضی از اسناد ورد یا متنی را به فرمت PDF تبدیل کنید تا زمانی که در سیستم دیگری بخواهید مشاهده کنید قالب بندی آن به هم نریزد.

 

نرم افزار STDU Converter یکی از قدرتمندترین نرم افزارها در زمینه تبدیل DjVu ،TIFF و آرشیو کتاب های الکترونیکی به پی دی اف میباشد. کافیست شما فایل منبع و مقصد را انتخاب نمایید.

 

توسط این نرم افزار شما میتوانید صفحاتی که فقط به تبدیل نیاز دارند را انتخاب نمایید. همچنین میتوانید شفافیت صفحات تبدیل شده، چرخش برخی صفحات و روشنایی، کنتراست و گاما هر صفحه را تعیین نمایید. این نرم افزار به شما امکان حذف اطلاعات صفحه را نیز میدهد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود مجموعه کامل زبان برنامه نویسی سی (برای ویندوز)

C Plus Plus Collection Windows

 

 

مجموعه کامل زبان برنامه نویسی سی (برای ویندوز) - C Plus Plus Collection Windows

 

 

پیشرفت و گسترش تکنولوژی بر پایه زبان های برنامه نویسی بوده، و خلق نرم افزار های گوناگون با استفاده از این زبان ها امکان پذیر شده است. امروزه با پیشرفت این زبان ها و تولید نرم افزار های گوناگون هر روز شاهد پیشرفت بیشتر تکنولوژی هستیم.

 

زبان برنامه نویسی C یکی از قدیمی ترین زبان های برنامه نویسی میباشد که در دهه 70 معرفی شد، زبان های سی شارپ، سی پلاس پلاس، جاوا و ... نیز از این زبان گسترش یافته اند. برای همین این زبان را از ابتدایی ترین زبان ها میدانند که به یادگیری زبان های دیگر کمک میکند.

 

در این مطلب مجموعه ای از نرم افزار های برنامه نویسی C را برایتان آماده کرده ایم. با استفاده از این مجموعه میتوانید از ورژن های اولیه تا جدیدترین نرم افزار های برنامه نویسی استفاده کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید مجموعه نرم افزار های برنامه نویسی C را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار تحلیل آماری (برای ویندوز) - IBM SPSS Amos 24 Windows

دانلود نرم افزار تحلیل آماری (برای ویندوز)

IBM SPSS Amos 24 Windows

 

 

نرم افزار تحلیل آماری (برای ویندوز) - IBM SPSS Amos 24 Windows

 

 

نرم افزار اموس (AMOS) یکی از نرم افزارهای آماری مناسب برای تحلیل داده‌ های پایان نامه مدیریت و علوم انسانی است. نرم افزار تحلیل آماری اموس AMOS جهت محاسبات تحلیل عامل و مدل معادلات ساختاری نیز استفاده می‌شود. گرافیکی بودن نرم افزار باعث راحت تر شدن کار کاربران میشود.

 

از نرم افزار AMOS برای طراحی چارت های سازمانی و همچنین ساخت فلوچارت نیز استفاده میشود.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود فایل های مورد نیاز اجرای برنامه های ویژوال بیسیک (برای ویندوز)

Microsoft Visual Basic Runtime 6.0 SP6 Windows

 

 

فایل های مورد نیاز اجرای برنامه های ویژوال بیسیک (برای ویندوز) - Microsoft Visual Basic Runtime 6.0 SP6 Windows

 

 

نرم افزار Microsoft Visual Basic Runtime مجموعه فایل های مورد نیاز برنامه هایی است که با استفاده از Visual Basic نوشته شده اند و برای اجرا به این فایل ها نیاز دارند.

 

Microsoft Visual Basic Runtime یک مجموعه Self-Extracting میباشد که با اجرای آن فایل های مورد نیاز ویژوال بیسیک بر روی سیستم نصب شده و برنامه های خود را بدون مشکل میتوانید اجرا کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید این نرم افزار را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار تبدیل فایل Word به JPG (برای ویندوز) - Word To JPG 1.0 Windows

دانلود نرم افزار تبدیل فایل Word به JPG (برای ویندوز)

Word To JPG 1.0 Windows

 

 

نرم افزار تبدیل فایل Word به JPG (برای ویندوز) - Word To JPG 1.0 Windows

 

 

Word To JPG یک نرم افزار سبک و کاربر پسند است که به شما کمک می کند تا به راحتی فایل های Word مانند DOC و DOCX را به عکس با فرمت JPG تبدیل کنید بدون هیچ کار سختی.

 

قبل از نصب این نرم افزار، مطمعن شوید که مایکروسافت ورد روی سیستمتان نصب است، در غیر این صورت تبدیل Word به JPG قابل انجام نیست.

 

رابط کاربری نرم افزار بسیار ساده است، این نرم افزار اجازه می دهد تا به ورودی هر دو فرمت DOCX و DOC را بفرستید، به این معنی که می توانید با هر دو فرمت آفیس ورد کار کنید. اما فقط می توانید در یک لحظه یک تبدیل انجام دهید و این نرم افزار از عملیات دسته ای پشتیبانی نمی کند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات