پشتیبان سایت امروز به 51 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

:: بخش نرم افزار های اداری و کاری ::

Rating: 4 - 29197 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار ویراستاری برای ورد (برای ویندوز)

Virastyar 3.5 Windows

 

 

نرم افزار ویراستاری برای ورد (برای ویندوز) - Virastyar 3.5 Windows

 

 

برای کسانی که با تایپ سر و کار دارند و یا در کارهای ویراستاری هستند، همیشه ویرایش مطالب از نظر املایی و دستوری کار بسیار زمانگیر و خسته کننده ای بوده است. اما با استفاده از نرم افزار ایرانی ویراستیار میتوانید بسیار راحت این کار را انجام دهید و لذت بیشتری ببرید.

 

Virastyar مانند یک پلاگین بر روی نرم افزار ورد آفیس اضافه میشود که میتواند نوشته های شما را مورد بررسی قرار دهد. Virastyar قابلیت های بسیاری دارد که از این قابلیت ها میتوان به تبدیل عدد های تایپ شده به صورت انگلیسی به فارسی و تبدیل تقویم و تاریخ نام برد.

 

با استفاده از نرم افزار Virastyar میتوانید به صورت فینگیلیش تایپ کنید و این نرم افزار نوشته های شما را به فارسی تبدیل میکند، امروزه تایپ فارسی با کلمات انگلیسی بسیار رواج پیدا کرده است و این گزینه کارایی بسیاری خواهد داشت.

 

همچنین این نرم افزار قابلیت حدس زدن کلمات را دارا میباشد. به این صورت که وقتی کلمه ای را تایپ میکنید بعد از زدن چند کلمه آن را حدس زده و در صورت درست بودن کامل میکند. همچنین نشانه گذاری های شما را اگر به صورت اشتباه استفاده شده باشد اصلاح کرده و جایگزین میکند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار تبدیل اسناد به PDF (برای ویندوز)

Okdo All to Pdf Converter Professional 5.6 Windows

 

 

نرم افزار تبدیل اسناد به PDF (برای ویندوز) - Okdo All to Pdf Converter Professional 5.6 Windows

 

 

نرم افزار All to Pdf Converter ابزاری قدرتمند در زمینه تبدیل دسته ای اسناد به پی دی اف محصول شرکت Okdo Software میباشد. فقط کافیست فایل هایی که میخواهید تبدیل نمایید را به لیست اضافه کنید سپس "Convert" را کلیک کنید.

 

این نرم افزار فرمت های doc ،docx ،docm ،xls ،xlsx ،xlsm ،ppt ،pptx ،pptm ،pdf ،txt ،rtf ،htm ،html ،url ،jpg ،jpeg ،bmp ،gif ،tif ،wmf ،emf ،png ،jp2 ،j2k ،pcx را با سرعت و کیفیت بالا تبدیل میکند.

 

قابلیت تبدیل دسته ای فرمت های گوناگون به یکدیگر، استفاده از برنامه به صورت Standalone، سه روش مختلف تبدیل: روش پیش فرض، روش تبدیل بر پایه متن، روش تبدیل بر پایه عکس، تبدیل پی دی اف ها به یک فایل پی دی اف تک با روش تبدیل بر پایه عکس، امکان تبدیل هر صفحه ای از Word و Rtf به یک فایل جداگانه پی دی اف و ... از ویژگی های این نرم افزار میباشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار تبدیل فایل های PDF (برای ویندوز)

Okdo Pdf to All Converter Professional 5.6 Windows

 

 

نرم افزار تبدیل فایل های PDF (برای ویندوز) - Okdo Pdf to All Converter Professional 5.6 Windows

 

 

Okdo Pdf to All Converter یکی از قویترین و حرفه ای ترین نرم افزارهای تبدیل فرمت pdf میباشد. با استفاده از این نرم افزار قدرتمند شما میتوانید فایل pdf خود را به فرمت هایی نظیر doc, docx, docm, xls, xlsx, xlsm, rtf, ppt, pptx pptm, txt, htm, pdf, jpeg, jpg, bmp, gif, tif, png, emf, wmf, ico, jp2, j2k, pcx, rle, tga, swf video و غیره تبدیل کنید.

 

کار با این نرم افزار بسیار آسان میباشد فقط کافی است فایل خود را وارد و با یک کلیک بر گزینه Convert به آسانی PDF خود را به چندین فرمت تبدیل کنید.

 

کیفیت و سرعت تبدیل این نرم افزار بسیار خارق العاده میباشد. از ویژگی های این نرم افزار میتوان به قابلیت تبدیل دسته ای فایل ها، تبدیل به روش پیش فرض، تبدیل به روش "بر پایه متن" ، "بر پایه عکس"اشاره کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار تبدیل پاورپوینت (برای ویندوز)

Okdo All to PowerPoint Converter Professional 5.6 Windows

 

 

نرم افزار تبدیل پاورپوینت (برای ویندوز) - Okdo All to PowerPoint Converter Professional 5.6 Windows

 

 

پاورپوینت یکی از برنامه های مجموعه آفیس میباشد که با استفاده از آن میتوانید مقالات خود را در کنفرانس ها ارائه دهید.

 

اگر بخواهید فایل هایی که در فرمت های دیگر هستند (مثل عکس، متن ورد، پی دی اف) را به پاورپوینت تبدیل کنید میتوانید از نرم افزار All to PowerPoint Converter محصول شرکت Okdo استفاده کنید.

 

از ویژگی های این نرم افزار میتوان به تبدیل انواع فرمت ها اشاره کرد.

توسط All to PowerPoint Converter به آسانی میتوانید فرمت های مختلف را به پاورپوینت تبدیل کنید.

 

مثلا اگر چند عکس، فایل ورد، یا فایل های PDF داشته باشید این نرم افزار میتواند این فایل ها را تحویل گرفته و یک فایل پاورپوینت به شما تحویل دهد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار رایگان آفیس (برای ویندوز) - OpenOffice 4.1.3 Windows

دانلود نرم افزار رایگان آفیس (برای ویندوز)

OpenOffice 4.1.3 Windows

 

 

نرم افزار رایگان آفیس (برای ویندوز) - OpenOffice 4.1.3 Windows

 

 

OpenOffice نرم افزاری کدباز واژه پرداز (مشابه ورد)، صفحات گسترده (مشابه اکسل)، ارائه ها (مشابه پاور پوینت)، گرافیک، پایگاه داده (مشابه اکسس) و غیره میباشد.

 

این نرم افزار در زبان های مختلف موجود بوده و روی اکثر کامپیوترها اجرا میشود. اطلاعات ساخته شده توسط آن در فرمت های استاندارد ذخیره شده و شما میتوانید اسناد سایر نرم افزارهای Office را نیز توسط OpenOffice بخوانید و بنویسید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات