پشتیبان سایت امروز به 20 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

:: بخش نرم افزار های امنیتی ::

Rating: 4 - 37710 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار تعمیر دسته جمعی فایل ها (برای ویندوز)

Par2MultiChecker Ultimate Edition 2.21 Windows

 

 

نرم افزار تعمیر دسته جمعی فایل ها (برای ویندوز) - Par2MultiChecker Ultimate Edition 2.21 Windows

 

 

نرم افزار Par2MultiChecker نرم افزاری است برای شناسایی فایل های PAR2, SFV, MD5 و تعمیر گروهی فایل های PAR2.

 

این برنامه قابلیت استخراج (extract) فایل های RAR و شناسایی فایل های چند بخشی و امکان اتصال آن ها را دارد. Par2MultiChecker دارای رابط کاربری ساده و مناسبی است.

 

فایل های مورد نظر برای شناسایی و تعمیر را میتوان با کشیدن و رها کردن فایل در محیط این نرم افزار و یا انتخاب آن از آدرس پوشه موجود به راحتی به برنامه اضافه کرد.

 

Par2MultiChecker قابلیت بازبینی و تعمیر فایل های آسیب دیده و از دست رفته را در زمان کوتاه و به راحتی فراهم میکند. همچنین امکان توقف (pause) و نادیده گرفتن (skip) کلیه عملیات نیز وجود دارد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی (برای ویندوز)

McAfee VirusScan Offline Update 2017-06-24 Windows

 

 

آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی (برای ویندوز) - McAfee VirusScan Offline Update 2017-06-24 Windows

 

 

یکی از قدیمی ترین آنتی ویروس هایی که بسیاری از کاربران با آن کار کرده و هنوز هم از آن استفاده میکنند آنتی McAfee نام دارد. این آنتی ویروس از گذشته تا به امروز از سیستم های کاربران محافظت میکند و به محبوبت آن هر روزه اضافه میشود.


در صورتی که شما هم برای آپدیت آنلاین این آنتی ویروس با خطا مواجه میشوید، میتوانید فایل آپدیت آفلاین مکافی را دانلود و نصب کنید. به این ترتیب علاوه بر اینکه آنتی ویروس فعلی شما آپدیت خواهد شد، در صورت نصب مجدد ویندوز نیز میتوانید به راحتی و بدون نیاز به دانلود مجدد، آنتی ویروس مکافی را آپدیت کنید.

 

توجه داشته باشید که این آپدیت آفلاین، مخصوص نسخه 8 میباشد.

 

در این مطلب، آپدیت آفلاین آنتی ویروس McAfee به تاریخ 24-06-2017 قابل دانلود است.دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس اوست (برای ویندوز)

Avast Offline Update 2017-06-24 Windows

 

 

آپدیت آفلاین آنتی ویروس اوست (برای ویندوز) - Avast Offline Update 2017-06-24 Windows

 

 

یکی از آنتی ویروس هایی که بسیاری از کاربران با آن کار میکنند و محیط ساده و کارایی بالایی دارد Avast میباشد. این آنتی ویروس با آپدیت های خود میتواند محافظت قابل قبولی را از سیستم شما انجام دهد.

 

هرچند محبوبیت آنتی ویروس Avast در بین کاربران ایرانی به اندازه بقیه آنتی ویروس های معروف نیست، اما از نظر امنیت میتواند با آنتی ویروس هایی مثل Nod32 و Kaspersky رقابت کند.

 

متاسفانه به تازگی آپدیت آنلاین آنتی ویروس Avast هم به وضعیت سایر آنتی ویروس ها دچار شده است. یعنی امکان آپدیت آنلاین برای کاربران داخل کشور (IP ایران) وجود ندارد. مگر اینکه از سرویس هایی مثل VPN و Proxy برای آپدیت کردن آن استفاده کنید.

 

برای انجام آپدیت آفلاین، کافیست فایل دانلود شده را اجرا کنید تا آنتی ویروس Avast شما آپدیت شود.

 

در این مطلب، آپدیت آفلاین آنتی ویروس Avast به تاریخ 24-06-2016 قابل دانلود است.نرم افزار قوی ضد هک (برای ویندوز) - UnHackMe 9.0 Windows

دانلود نرم افزار قوی ضد هک (برای ویندوز)

UnHackMe 9.0 Windows

 

 

نرم افزار قوی ضد هک (برای ویندوز) - UnHackMe 9.0 Windows

 

 

اگر از هک شدن توسط افراد سودجو میترسید و یا نگران امنیت سیستم خود هستید نرم افزار UnHackMe میتواند جلوی نفوذ افراد به سیستم شما را بگیرد و سیستم را در مقابل هک شدن ایمن نماید.

 

با نصب این نرم افزار ابتدا سیستم شما را در مقابل هک شدن ارزیابی میکند و اگر در سیستم فایل مخربی وجود داشت که خطر هک شدن سیستم وجود داشته باشد آن را پاک میکند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار اینترنت سکیوریتی (برای ویندوز)

G Data Internet Security 25 Windows

 

 

نرم افزار اینترنت سکیوریتی (برای ویندوز) - G Data Internet Security 25 Windows

 

 

استفاده از نرم افزار های امنیت اینترنت، یکی از مهمترین موارد حفظ امنیت در ویندوز میباشد. بیشترین خطرهای احتمالی آلوده شدن سیستم از سمت دنیای مجازی میباشد که با استفاده از یک بسته امنیتی مناسب میتوان تا حدودی این خطرات را دفع کرد.

 

نرم افزار G Data Internet Security یکی از پیشرفته ترین و بهینه ترین نرم افزار امنیتی برای محافظت در برابر ویروس ها، کرم ها، جاسوس افزارها، تروجان ها، جملات هکرها، حملات فیشینگ و سایر نرم افزار مخرب ، مجهز به دیوار آتش کاملا نامرئی و سایلنت به علاوه طراحی جدید در شکل و واسط کاربری برنامه که چهره حرفه ای تر و کاربر پسندتری را به این برنامه داده است.

 

این برنامه با اختصاص دادن بیشترین میزان شناسایی در رقابت با سایر آنتی ویروس ها در ماه گذشته رتبه نسخت را به خود اختصاص داده و جزو بهترین نرم افزار های امنیتی و آنتی ویروس ها میباشد

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات