شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

:: بخش نرم افزار های امنیتی ::

Rating: 4 - 37067 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار پنهان سازی اطلاعات (برای ویندوز)

Steganos Privacy Suite 18 Windows

 

 

نرم افزار پنهان سازی اطلاعات (برای ویندوز) - Steganos Privacy Suite 18 Windows

 

 

گاهی اوقات ممکن است بخواهید یک سری اطلاعات را از دسترس دیگران خارج کرده و مخفی کنید و یا حتی اطلاعات بر روی سیستم خود را به گونه ای حذف کنید تا دیگر قابل بازیابی نباشد.

 

نرم افزار Steganos Privacy Suite مجموعه ای از ابزار های کاربردی میباشد که با استفاده از آن ها میتوانید کاپیوتر خود را قفل کرده، فایل های ورد نظر را به صورت کامل از روی سیستم حذف کنید، با دیسک های رمزگذاری شده کار کنید و حتی میتوانید ایمیل ها و نیز تاریخچه جستجوی خود را پاک سازی و یا مخفی کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار قفل کردن قسمت های مختلف ویندوز

WinGuard Pro Advanced 10 Windows

 

 

نرم افزار قفل کردن پوشه ها (برای ویندوز) - WinGuard Pro Advanced 10 Windows

 

 

ممکن است نیاز داشته باشید تا برای حفاظت از فایل های شخصی خود و اینکه دیگران به فایل های شما دسترسی نداشته باشند بر روی آنها رمزگذاری کنید.

 

با استفاده از نرم افزار WinGuard میتوانید بر روی پوشه های خود پسورد بگذارید تا فقط خود شما بتوانید به آنها دسترسی داشته باشید. همچنین با استفاده از این نرم افزار میتوانید بر یک درایو نیز به صورت کلی رمز قرار دهید.

 

همچنین با استفاده از این نرم افزار میتوانید بر روی برنامه های نصب شده ویندوز خود نیز رمز عبور قرار دهید تا فقط با استفاده از رمز عبور قابل استفاده باشند.

 

قفل کردن قسمت های مختلف ویندوز و برنامه های نصب شده، از سایر امکانات نرم افزار WinGuard میباشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار اجرای برنامه ها در محیط امن (برای ویندوز)

BufferZone 4.07 Windows

 

 

نرم افزار اجرای برنامه ها درمحیط امن (برای ویندوز) - BufferZone 4.07 Windows

 

 

BufferZone یک نرم افزار ساده برای ساخت یک محیط مجازی امن برای دانلود فایل ها از اینترنت است. کار با این نرم افزار برای هر کاربری با هر مهارتی ساده است، چه آن ها که با تجربه اند و چه آن هایی که هیچ تجربه ای ندارند.

 

در پایان مراحل نصب برای اجرای نرم افزار باید یک بار دستگاه خود را راه اندازی مجدد کنید تا بتوانید به طور کامل به آن دسترسی داشته باشید.

 

رابط کاربری این نرم افزار یک ساختار بسیار سازمان یافته دارد که در آن می توانید علاوه بر مشاهده خلاصه ای از فعالیت های اینترنتی موجود، حریم خصوصی خود را حفظ کنید و مانع تهدید سیستم شوید.

 

شما می توانید فرآیند های جدید به نرم افزار بدهید، اضافه کردن لینک جدید به منطقه حریم خصوصی، سازماندهی فایل های محرمانه، ایجاد و بازیابی عکس های فوری و تجزیه و تحلیل تغییرات.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار پشتیبان گیری از تنظیمات برنامه ها (برای ویندوز)

CloneApp 1.19.790 Windows

 

 

نرم افزار پشتیبان گیری از تنظیمات نرم افزار ها (برای ویندوز) - CloneApp 1.19.790 Windows

 

 

CloneApp با هدف بهبود و ساده کردن فرآیند پشتیبان گیری و با ارایه گزینه های مختلف برای صرفه جویی در رجیستری، و همچنین فایل های فردی طراحی شده است.

 

منابع بسیار انعطاف پذیر است. پنجره اصلی نرم افزار های نصب شده را نمایش می دهد و همچنین یک لینک به پوشه های پرکاربرد مانند اسناد یا موسیقی دارد.

 

داشتن این دو گزینه یک ویژگی خوب است، مخصوصا الان که بسیاری از پشتیبان گیر ها موارد دیگر را در نرم افزار های نصب شده قرار می دهند. رابط کاربری نرم افزار بسیار ساده است و به آسانی می توان دکمه های کنترل و تمام ویژگی های این نرم افزار را درک کرد.

 

یک ویژگی دیگر هم به نام Import Plug-in وجود دارد که به طور قابل توجهی انعطاف پذیری نرم افزار را افزایش می دهد و می تواند به عنوان اقلام سفارشی توسط کاربر استفاده شود. به طور پیش فرض ویرایشگر پلاگین در Notepad است، اما کاربران می توانند آن را از بخش Options تغییر دهند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار حفاظت از مرورگر های اینترنت (برای ویندوز)

Sandboxie 5.18 Windows

 

 

نرم افزار حفاظت از مرورگر های اینترنت (برای ویندوز) - Sandboxie 5.18 Windows

 

 

حتما زمانی که مشغول وبگردی در اینترنت هستید برایتان پیش آمده است بد افزارهای مختلفی از طریق مرورگر وارد سیستم شده و یا مرورگر شما را مختل کرده اند. این بد افزار ها از طریق مرورگر شما وارد سیستم شده و کارایی سیستم را مورد حمله قرار میدهند.

 

نرم افزار Sandboxie یک لایه محافظ برای مرورگر های سیستم ایجاد میکند تا از ورود بد افزارها یا اسکریپت های مخرب جلوگیری کند.

 

اگر به نرم افزاری که دانلود میکنید مشکوک هستید میتوانید آن را در محیط Sandboxie اجرا کنید تا خیالتان از آلوده شدن سیستم راحت باشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات