شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

:: بخش نرم افزار های امنیتی ::

Rating: 4 - 38393 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار حذف اطلاعات بدون قابلیت بازیابی (برای ویندوز)

HardWipe 5.1.4 Windows

 

 

نرم افزار حذف اطلاعات بدون قابلیت بازیابی (برای ویندوز) - HardWipe 5.1.4 Windows

 

 

HardWipe یک نرم افزار پاک کننده دائمی فایل برای ویندوز است. این نرم افزار میتواند برای پاک کردن امن اطلاعات موجود بر روی هارد دیسک، کارت حافظه، و فلش مموری مورد استفاده قرار بگیرد، به صورتی که فایل های پاک شده به هیچ عنوان قابل بازیابی نباشند.

 

HardWipe قادر به پاک کردن کل درایو، فایل های جداگانه و فضای خالی هارد دیسک به صورت دائمی و بدون امکان بازگردانی میباشد.

 

این نرم افزار سازگاری کاملی با ویندوز دارد و میانبر آن نیز در کلیک راست اضافه میشود تا هر فایلی را که خواستید به سرعت و به صورت امن حذف کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار بستن پورت USB (برای ویندوز) - MyUSBOnly 9.7 Windows

دانلود نرم افزار بستن پورت USB (برای ویندوز)

MyUSBOnly 9.7 Windows

 

 

نرم افزار بستن پورت USB (قفل USB) (برای ویندوز) - MyUSBOnly 9.7 Windows

 

 

اگر غیر از خودتان افراد دیگری هم امکان دسترسی به کامپیوترتان را دارند (در منزل یا محیط کار و اداره) ، شاید دوست داشته باشید که پورت های USB کامپیوترتان را قفل کنید. تا کسی نتواند از طریق فلش مموری فایلی را از کامپیوتر شما بردارد یا چیزی روی آن کپی کند.

 

یا حتی اگر نگران آلوده شدن کامپیوترتان با ویروس های فلش مموری هستید، میتوانید با قفل کردن پورت USB جلوی دسترسی ویندوز به فلش مموری ها را بگیرید. مگر اینکه خودتان اجازه این کار را بدهید!

 

نرم افزار My USB Only همانطور که از اسمش هم پیداست، کاری میکند تا USB کامپیوتر شما فقط مال خودتان باشد! یعنی تمام پورت های USB کامپیوتر را قفل میکند تا بدون حضور و اجازه شما کسی نتواند از آنها استفاده کند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار حفاظت از حافظه های USB (برای ویندوز)

USB Safeguard 7.4 Windows

 

 

نرم افزار حفاظت از حافظه فلش (برای ویندوز) - USB Safeguard 7.4 Windows

 

 

امروزه حافظه های USB (فلش مموری و هارد اکسترنال) یکی از پرکاربردترین ابزارها برای نگهداری و انتقال اطلاعات محسوب میشوند. بسیاری از افراد، اطلاعات شخصی خود از قبیل رمزهای عبور، عکس‌های خانوادگی، اطلاعات بانکی، اسناد کاری محرمانه، و انواع اطلاعات حساس دیگر را در این حافظه ها ذخیره کرده و همراه خود دارند.


آیا میتوانید تصور کنید که اگر فلش مموری شما گم شود و در دست افراد غریبه قرار بگیرد چه استفاده‌هایی میتوانند از آن بکنند؟ حتی فکر کردن به آن هم ترسناک است.


با استفاده از نرم افزار USB Safeguard میتوانید تمام یا بخشی از محتویات حافظه USB خود را رمزگذاری کرده و محافظت کنید.
 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار قفل دسکتاپ ویندوز (برای ویندوز)

Desktop Lock Business Edition 7.3.4 Windows

 

 

نرم افزار قفل دسکتاپ ویندوز (برای ویندوز) - Desktop Lock Business Edition 7.3.3 Windows

 

 

حتما برایتان پیش آمده است که میخواهید از پشت کامپیوتر خود بلند شوید و نگران آن هستید که کسی پشت سیستم شما بنشیند و به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند.

 

نرم افزار ها و راه های مختلفی برای اینکار وجود دارد، ولی نرم افزار Desktop Lock یکی از پر طرفدارترین و جالب ترین نرم افزار ها در این زمینه است. زیرا علاوه بر حالت دستی، این قابلیت را نیز دارد که وقتی سیستم خود را ترک میکنید به صورت خودکار ویندوز شما را قفل کند و فقط خود شما با کلید ترکیبی از پیش تعیین شده ای که قرار داده اید میتوانید آن را از حالت قفل خارج کنید.

 

نرم افزار Desktop Lock ابزاری بسیار ساده و کم حجم برای قفل کردن دسکتاپ ویندوز است. این نرم افزار بعد از نصب، یک آیکون روی دسکتاپ میسازد که با اجرای آن بلافاصله دسکتاپ قفل میشود.

 

همچنین میتوانید حالت قفل اتوماتیک نرم افزار را فعال کنید تا اگر به صورت ناگهانی مجبور به ترک سیستم خود شدید، بعد از زمان معینی (مثلا 3 دقیقه) دسکتاپ را قفل کند.

 

از دیگر ویژگی های این نرم افزار وجود شبیه ساز دسکتاپ است که با کلیک بر روی آیکون آن دسکتاپ مجازی بر روی سیستم نمایش داده خواهد شد و اجازه دسترسی به دسکتاپ اصلی ویندوز شما را نمیدهد. به این ترتیب میتوانید سیستم خود را به صورت روشن ترک کنید و خیالتان راحت باشد که کسی نمیتواند به سیستم و اطلاعات موجود در آن دسترسی داشته باشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید این نرم افزار را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار جلوگیری از کپی اطلاعات (برای ویندوز)

Copy Protect 2.0.3 Windows

 

 

نرم افزار جلوگیری از کپی اطلاعات (برای ویندوز) - Copy Protect 2.0.2 Windo

 

 

اگر میخواهید از اطلاعات خود حفاظت کنید تا کسی نتواند آنها را کپی کند میتوانید از نرم افزار Copy Protect استفاده کنید.

 

نرم افزار Copy Protect فایل های مهم شما را رمزگذاری کرده و امکان استفاده از آنها را تنها با نظارت خودش فراهم میکند. به این ترتیب باعث میشود تا اطلاعات شما از کپی شدن در امان بماند. با این کار دیگر نگران امنیت فایل های مهم خود نباشید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات