پشتیبان سایت امروز به 51 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

اداری و کاری : برنامه نویسی

Rating: 3 - 3187 votes

تازه های این بخش :



دانلود نرم افزار مجموعه کامپوننت های برنامه نویسی (برای ویندوز)

ComponentOne Studio Ultimate 2017.1.1.16 Windows

 

 

نرم افزار مجموعه کامپوننت های برنامه نویسی (برای ویندوز) - ComponentOne Studio Ultimate 2017.1.1.16 Windows

 

 

ComponentOne Studio هفت برنامه بنیادی، صدها مورد تحت کنترل، همه و همه تحت یک استودیوی بی نظیر با نام ComponentOne Studio Ultimate  جمع آوری شده اند.

 

توسط این مجموعه بی نظیر شما میتوانید نرم افزارهایی برای محیط دسکتاپ، وب و موبایل که کاربرد در زمینه های WinForms، WPF ، ASP.NET ، Silverlight ، iPhone ، Mobile و ActiveX دارند را ایجاد کنید.

 

این مجموعه به شما تکنولوژی لازم که برای جذب هر کاربر با هر سلیقه ای نیاز دارید را در اختیار شما قرار میدهد. تمامی نرم افزارهای این مجموعه به روز شده هستند و تحت Net Framework 4.0 قابل اجرا هستند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.



دانلود نرم افزار ساخت برنامه های پرتابل (برای ویندوز)

Turbo Studio 17.0.886 Windows

 

 

نرم افزار ساخت برنامه های پرتابل (برای ویندوز) - Turbo Studio 17.0.886 Windows

 

 

Turbo Studio نرم افزاری است که به شما اجازه میدهد تا برنامه های تحت Windows ، .NET ، Java AIR ، Flash ، Shockwave یا دیگر برنامه های کاربردی خود را به یک برنامه مجازی مستقل تبدیل کنید و آن را بر روی سیستم یک کاربر دیگر اجرا کنید.

 

در واقع قادر خواهید بود تا از نسخه اصلی نرم افزارهای خود یک نسخه پرتابل ایجاد کرده و آن را همراه خود داشته باشید.

 

استفاده از این نرم افزار این مزیت را دارد که بر خلاف روش های سنتی استقرار برنامه های مجازی، به انجام ری بوت، امتیازات administrative ، و یا مراحل نصب جداگانه بروی مؤلفه های خارجی ندارید.

 

با استفاده از Turbo Studio شما میتوانید فایل های مورد نیاز برای ساخت نسخه پرتابل نرم افزار ها را در یک بسته یکپارچه قرار دهید تا از این پس برای استفاده از آن نرم افزار بر روی سیستم عامل های دیگر، مجبور نباشید آن را نصب کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.



دانلود نرم افزار ویرایشگر حرفه ای متن (برای ویندوز)

EditPlus 4.3.1256 Windows

 

 

نرم افزار ویرایشگر حرفه ای متن (برای ویندوز) - EditPlus 4.3.1256 Windows

 

 

اگر برنامه نویس هستید و یا به برنامه نویسی و کد نویسی علاقه دارید، میتوانید از برنامه EditPlus استفاده کنید. این برنامه یک ابزار بسیار مفید برای برنامه نویسان به حساب میاید که مانند یک دستیار حرفه ای عمل میکند.

 

نرم افزار EditPlus ویرایشگر حرفه ای و قدرتمند متن با قابلیت نمایش هگزادسیمال است. این نرم افزار میتواند جایگزین مناسبی برای سایر ادیتورهای برنامه نویسی باشد.

 

به کمک این برنامه میتوانید کدهای برنامه نویسی زبان های HTML ، CSS ، ASP ، PHP ، Jаvascript ، VB ، C++/C را مشاهده و ویرایش کنید. این نرم افزار همه این زبان های برنامه نویسی را تشخیص میدهد و کدها را با رنگ های متنوع نمایش میدهد تا تشخیص و ویرایش آنها ساده تر باشد.

 

قابلیت آپلود مستقیم فایل ها، مشاهده هگز، نوار ابزار HTML،نمایش شماره خط، تکمیل خودکار ادامه کد با شروع تایپ توسط کاربر، انتخاب ستون ها، جستجو و جایگزینی قدرتمند، قابلیت Undo/Redo، و چک کردن صحت کدها، از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار میباشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.



دانلود نرم افزار ویرایشگر متون و سورس فایل (برای ویندوز)

RJ TextEd 12.21 Windows

 

 

نرم افزار ویرایشگر متون و سورس فایل (برای ویندوز) - RJ TextEd 12.21 Windows

 

 

نرم افزار RJ TextEd یک ویرایشگر قدرتمند برای متن ها و سورس فایل ها میباشد. با استفاده از این نرم افزار نیازی به نصب نرم افزار های مختلف برای ویرایش سورس فایل ها ندارید و میتوانید به سادگی آنها را با RJ TextEd ویرایش کنید.

 

نرم افزار RJ TextEd  میتواند سورس های ANSI , UTF-8 , Unicode , Unicode BE را به راحتی ویرایش کند. همچنین با استفاده از این نرم افزار میتوانید فایل های HTML , Java , PHP , CSS را نیز باز کرده و آنها را ادیت کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.



دانلود نرم افزار ساخت پیش الگو نرم افزار (برای ویندوز)

Balsamiq Mockups 3.5.14 Windows

 

 

نرم افزار ساخت پیش الگو نرم افزار (برای ویندوز) - Balsamiq Mockups 3.5.14 Windows

 

 

Balsamiq Mockups نرم افزاری با یک محیط دوست داشتنی است که به شما در ساخت آسان مکاپ هایی برای طراحی های مختلف و دستگاه ها، کمک میکند.

 

این نرم افزار از طریق قابلیت خروجی گرفتن در فرمت های PNG یا PDF برای شما به آسانی، امکان به اشتراک گذاری و ارائه مکاپ های ایجاد شده را فراهم میکند.

 

در حقیقت این نرم افزار ساخت مدل های پیش الگو و یا نمونه های اولیه برای طراحی ها و محصولات شما را بسیار آسان میکند. طراحان، توسعه دهندگان و حتی مشتریان به راحتی میتوانند با استفاده از آبجکت های از پیش تعریف شده این نرم افزار و تنها با کشیدن و رها کردن آنها در محیط کار خود، به آسانی نمونه اولیه خود را ترسیم کنند و قبل از نوشتن کد، برای فرم های برنامه ساخته شده پیش الگو طراحی كنند.

 

یكی از ویژگی های این نرم افزار این است كه به صورت تیمی میتوانید بر روی پروژه كار كنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:



------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات