شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

اداری و کاری : برنامه نویسی

Rating: 3 - 3080 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار حرفه ای ویرایشگر متن (برای ویندوز)

WinEdt 10.2 Build 20170413 Windows

 

 

نرم افزار حرفه ای ویرایشگر متن (برای ویندوز) - WinEdt 10.2 Build 20170413 Windows

 

 

همه کاربران نرم افزار Notepad ویندوز را میشناسند و با آن کار کرده اند. نرم افزار WinEdt با حجم کم خود میتواند جایگزین مناسبی برای نرم افزار پیش فرض نوت پد ویندوز باشد.

 

نرم افزار WinEdt یک برنامه قدرتمند و چند منظوره ویرایشگر متن برای ویندوز است که قابلیت های فوق العاده ای برای ایجاد اسناد متنی دارد.

 

WinEdt کاربرد فراوانی به عنوان ویراستار متن دارد. هرچند قابلیت های آن با برنامه هایی مثل Word قابل مقایسه نیست، ولی به عنوان یک ابزار ساده و کم حجم میتوانید نیاز های مهم کاربر را برطرف کند.

 

این نرم افزار قابلیت تنظیم فونت، پاراگراف بندی، چیدمان متن، بولد کردن کلمات، رنگی کردن متن، و غلط یابی زبان انگلیسی را دارد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار ساخت فایل راهنما (برای ویندوز)

Help & Manual 7.3 Windows

 

 

نرم افزار ساخت فایل راهنما (برای ویندوز) - Help & Manual 7.3 Windows

 

 

Help & Manual در زمینه ساخت راهنما و فایل های آموزشی به شما کمک میکند.

 

از این نرم افزار معمولا برای ساخت Help برنامه ها استفاده میشود.

 

فایل های Help ساخته شده با فرمت استاندارد ویندوز هستند. این نرم افزار به شما قابلیت ساخت آموزش به زبان های مختلف را می دهد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار حرفه ای محیط برنامه نویسان (برای ویندوز)

ActiveState Komodo IDE 10.2.2 Windows

 

 

نرم افزار حرفه ای محیط برنامه نویسی (برای ویندوز) - ActiveState Komodo IDE 10.2.2 Windows

 

 

نرم افزار ActiveState Komodo IDE یک محیط برنامه نویسی حرفه ای برای انواع زبان های برنامه نویسی مختلف میباشد که برنامه نویسان میتوانند از آن برای نوشتن برنامه های خود استفاده کنند.

 

به کمک این نرم افزار می توانید به ویرایش، اشکال زدایی و تست برنامه های خود بپردازید. شما میتوانید امور مربوط به توسعه نرم افزار را به کمک امکانات این محصول با سرعت هرچه بیشتر انجام دهید. در جدیدترین نسخه این نرم افزار قابلیت هایی مثل Database Explorer ،Publishing، طراحی مجدد فضاها، مدیریت پروژه و... اضافه شده و این امر سبب سرعت بخشیدن به کارها میگردد.

 

این نرم افزار همچنین امکان کار سنکرون با سرور از راه دور را فراهم میکند. امکانات به روز شده ای چون Section List، Go to Difinition و Hyperlink به کاربر در فهم هر چه سریع تر کد های برنامه نویسی کمک میکند. از طریق Database Explorer به سرعت می توانید به پایگاه داده وب سایت خودتان دسترسی پیدا کرده و همچنین میتوانید دیتا بیس مورد نظر را به آسانی مدیریت کنید.

 

به کمک این محصول و از طریق دیباگرهای Remote و Local با سرعت و به راحتی میتوان به رفع باگ های اساسی پرداخت. با فراخوانی Rx Toolkit دستیابی به توابع منطقی بسیار آسان میگردد. تمامی این امکانات در دل ویرایشگر این محصول نهفته است.

 

زمانی که شما برای مدیریت پروژه هایتان از این نرم افزار استفاده میکنید دیگر نیازی به استفاده از نرم افزار دیگری ندارید. زیرا این محصول تمامی امکاناتی چون فایل های پروژه ای، کنترل کدهای اصلی، Mirror و Publishing را با هم و یک جا گردآوری نموده است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار زبان برنامه نویسی روبی (برای ویندوز)

Ruby 2.4.1 Windows

 

 

نرم افزار زبان برنامه نویسی روبی (برای ویندوز) - Ruby 2.4.1 Windows

 

 

روبی یک زبان برنامه نویسی انعطاف پذیر است و ویژگی های بسیاری از پرل و اسمال تاک را در خود جای داده است.


زبان برنامه نویسی روبی در سال 1990 توسط یوکی هیرو ماتسوموتو در ژاپن اختراع شد. این زبان ویژگی های زبان های پرل، لیسپ، اسمال تاک و آیفل را در خود جای داده است.


اگر به این زبان برنامه نویسی علاقه دارید میتوانید از نرم افزار Ruby محصول شرکت JetBrains استفاده کنید. این نرم افزار دارای محیط ساده ای میباشد و میتواند کاربران را به خود جذب نماید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار محافظت از سورس برنامه ها (برای ویندوز)

PELock 2.06 Windows

 

 

نرم افزار فشرده سازی فایل های اجرایی بدون نیاز به اکسترکت (برای ویندوز) - PELock 2.06 Windows

 

 

وقتی که کار برنامه نویس به پایان میرسد و او یک نرم افزار را به صورت کامل میسازد تعدادی فایل در کنار فایل Setup وجود دارد که در هنگام نصب روی کامپیوتر شما قرار میگیرند. قطعا شما هم مانند هر برنامه نویسی دوست ندارید کسی به این فایل ها دسترسی داشته باشد.

 

در این مطلب نرم افزار PELock را برای شما آماده کرده ایم.

 

با استفاده از این نرم افزار میتوانید فایل های سورس نرم افزار را همراه با فایل Setup در یک پوشه قرار دهید تا کسی به آنها دسترسی نداشته باشد. شما برای اجرای این گونه فایل ها نیازی به اکسترکت کردن آنها ندارید.

 

این نرم افزار علاوه بر قابلیت ذکر شده، قابلیت گرفتن نسخه پشتیبان را نیز دارد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات