پشتیبان سایت امروز به 33 کامنت پاسخ داده، و اکنون آنلاین است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

اداری و کاری : برنامه نویسی

Rating: 3 - 3029 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار ویرایش حرفه ای متن، هگز ادیتور (برای ویندوز)

Hex Workshop Hex Editor 6.7 Windows

 

 

نرم افزار ویرایش حرفه ای متن، هگز ادیتور (برای ویندوز) - Hex Workshop Hex Editor 6.7 Windows

 

برنامه نویسان همیشه به یک ادیتور حرفه ای متن نیاز دارند تا بتوانند کدهای نوشته شده خود را بازبینی و ویرایش کنند.

 

نرم افزار Hex Workshop Hex Editor یک ویرایشگر هگزادسیمال برای ویرایش اطلاعات تعداد زیادی از فایل های باینری میباشد. رابط کاربری این نرم افزار بسیار شبیه به یک نرم افزار ویرایشگر متن است که در آن قابلیت های پیشرفته تری لحاظ شده است.

 

این نرم افزار به شما اجازه میدهد که یک فایل را باز کرده و داده های خام (هگزادسیمال) آن را مشاهده کرده و ویرایش نمایید. به راحتی میتوانید یک رشته متنی یا مقدار هگز را تشخیص داده و آن را ببرید، کپی کرده و یا درج نمایید و در کل می توانید محتوای فایل را ویرایش نماید.

 

همچنین کاربران میتوانند داده های فایل های باینری خود را توسط عملیات منطقی، ریاضی و یا اعمال توابع و عبارات شرطی، ویرایش نمایند. ویرایش اطلاعات در Hex Workshop Hex Editor با وجود امکانات فراوانش، بسیار ساده و سریع بوده و شما به قابلیت های مختلفی دسترسی خواهید داشت.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم‌افزار ویرایشگر متن (برای ویندوز) - Vim 8.0.586 Windows

دانلود نرم‌افزار ویرایشگر متن (برای ویندوز)
Vim 8.0.586 Windows

 

نرم‌افزار ویرایشگر متن (برای ویندوز) - Vim 8.0.586 Windows

 


"Vim" نام نرم‌افزار ویرایشگر متن می‌باشد که در آن می‌توانید داده‌های متنی خود را وارد کرده،آن‌ها را ویرایش و در نهایت خروجی بگیرید.

این نرم‌افزار قابل استفاده برای کاربرانی هم می‌باشد که می‌خواهند برنامه نویسی را فرا گرفته و در آن به تمرین بپردازند. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید پروژه‌های برنامه نویسی خود را ایجاد کرده و فایل آن را ذخیره نمایید.

کار با این نرم‌افزار بسیار ساده بوده و در عین سادگی، می‌توانید از امکاناتی همچون تبدیل متن ساده به "HTML" و یا کد هگزادسیمال استفاده کنید. این کار فقط با یک کلیک امکا‌ن‌پذیر می‌باشد.

Vim از جمله نرم‌افزار‌های کاربردی برای برنامه‌نویسان و دانشجویان رشته‌های کامپیوتر می‌باشد.

 

لینک دانلود در ادامه مطلب قرار گرفته است.دانلود مجموعه کامل زبان برنامه نویسی سی (برای ویندوز)

C Plus Plus Collection Windows

 

 

مجموعه کامل زبان برنامه نویسی سی (برای ویندوز) - C Plus Plus Collection Windows

 

 

پیشرفت و گسترش تکنولوژی بر پایه زبان های برنامه نویسی بوده، و خلق نرم افزار های گوناگون با استفاده از این زبان ها امکان پذیر شده است. امروزه با پیشرفت این زبان ها و تولید نرم افزار های گوناگون هر روز شاهد پیشرفت بیشتر تکنولوژی هستیم.

 

زبان برنامه نویسی C یکی از قدیمی ترین زبان های برنامه نویسی میباشد که در دهه 70 معرفی شد، زبان های سی شارپ، سی پلاس پلاس، جاوا و ... نیز از این زبان گسترش یافته اند. برای همین این زبان را از ابتدایی ترین زبان ها میدانند که به یادگیری زبان های دیگر کمک میکند.

 

در این مطلب مجموعه ای از نرم افزار های برنامه نویسی C را برایتان آماده کرده ایم. با استفاده از این مجموعه میتوانید از ورژن های اولیه تا جدیدترین نرم افزار های برنامه نویسی استفاده کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید مجموعه نرم افزار های برنامه نویسی C را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود فایل های مورد نیاز اجرای برنامه های ویژوال بیسیک (برای ویندوز)

Microsoft Visual Basic Runtime 6.0 SP6 Windows

 

 

فایل های مورد نیاز اجرای برنامه های ویژوال بیسیک (برای ویندوز) - Microsoft Visual Basic Runtime 6.0 SP6 Windows

 

 

نرم افزار Microsoft Visual Basic Runtime مجموعه فایل های مورد نیاز برنامه هایی است که با استفاده از Visual Basic نوشته شده اند و برای اجرا به این فایل ها نیاز دارند.

 

Microsoft Visual Basic Runtime یک مجموعه Self-Extracting میباشد که با اجرای آن فایل های مورد نیاز ویژوال بیسیک بر روی سیستم نصب شده و برنامه های خود را بدون مشکل میتوانید اجرا کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید این نرم افزار را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار محافظت از فایل های تولید شده توسط برنامه نویسان (برای ویندوز)

MoleBox Ultra 4.19 Windows

 

 

نرم افزار محافظت از فایل های تولید شده توسط برنامه نویسان (برای ویندوز) - MoleBox Ultra 4.19 Windows

 

 

بسیاری از برنامه نویسان و تولید کنندگان نرم افزار ها زحمت بسیاری برای ایجاد یک برنامه میکشند تا در اختیار کاربران قرار بگیرد و نیاز های آنان را برطرف نماید.

 

بعضی از هکرها و سودجویان این نرم افزار ها را از حالت پک خارج کرده و با تغییر در فایل های آنان سعی در کرک کردن نرم افزار و شکستن قفل آن دارند.

 

نرم افزار MoleBox با استفاده از شبیه سازی محیط کاری، فایل های نرم افزار تولید شده را بدون استفاده از حافظه موقت در هارد و با استفاده از رم سیستم باز کرده و تمامی فایل های موجود را فشرده سازی میکند. سپس با استفاده از الگوریتم خاصی کد گذاری کرده و مجددا نرم افزار را پک میکند تا دیگران نتوانند سورس فایل های شما را مشاهده کرده یا در آن تغییری ایجاد کنند.

 

نرم افزار مول باکس برای برنامه نویسان بسیار کاربردی است و میتوانند از سورس برنامه های خود در مقابل Cracker ها محافظت کنند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات