شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

اداری و کاری : آفیس و PDF

Rating: 4 - 16070 votes

تازه های این بخش :نرم افزار ساده ساخت PDF (برای ویندوز) - PDFCreator 2.5.2 Windows

دانلود نرم افزار ساده ساخت PDF (برای ویندوز)

PDFCreator 2.5.2 Windows

 

 

نرم افزار ساخت PDF (برای ویندوز) - PDFCreator 2.5.2 Windows

 

 

امروزه فرمت PDF بسیار رایج شده است و اکثر کاربران با این فرمت آشنایی دارند. بیشتر کاربرانی که از این فرمت استفاده میکنند دانشجویان هستند که برای ارائه یا پرینت مقالات خود از آن استفاده میکنند. فرمت PDF همچنین توسط نویسندگان، ناشران، و طراحان نرم افزار مورد استفاده قرار میگیرد.

 

نرم افزار PDFCreator ابزاری رایگان برای ایجاد فایل های پی دی اف از خروجی برنامه های ویندوز است. این نرم افزار ویژگی های بسیاری دارد، که از جمله آن ها میتوان به ساخت PDF از هر برنامه ای که قابلیت پرینت دارد اشاره کرد.

 

این برنامه امکان رمزنگاری و محافظت از فایل های PDF ایجاد شده را دارد. از طریق PDFCreator نه تنها میتوانید فایل پی دی اف بسازید، بلکه قادر خواهید بود تا ویرایش های ساده ای مثل درج عنوان و توضیحات PDF را نیز انجام دهید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار تبدیل فرمت XPS به PDF (برای ویندوز)

Mgosoft XPS To PDF 11.3.5 Windows

 

 

نرم افزار تبدیل فرمت XPS به PDF (برای ویندوز) - Mgosoft XPS To PDF 11.3.5 Windows

 

 

فرمت XPS توسط مایکروسافت توسعه داده شده و از آن برای انتشار اسناد متنی استفاده میشود. بسیاری از کاربران عقیده دارند که مایکروسافت این فرمت را برای رقابت با فرمت PDF ابداع کرده است، ولی هرگز نتوانست به اندازه آن محبوب و فراگیر شود.

 

اگر فایل هایی با فرمت XPS دارید و میخواهید آن را به PDF تبدیل کنید تا به صورت ساده تر قابل انتشار باشد، باید از نرم افزارهای مخصوص برای تبدیل فرمت آن استفاده کنید.

 

نرم افزار Mgosoft XPS To PDF میتواند فرمت ایکس پی اس را به پی دی اف تبدیل نماید.

 

Mgosoft XPS To PDF نرم افزار کم حجم و مفیدی است که شما به کمک آن میتوانید فایلهای XPS را به فرمت رایج PDF تبدیل نموده و اقدام به چاپ آنها نمایید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار ابزارهای کمکی اکسل (برای ویندوز)

AbleBits Ultimate Suite for Excel 2016.4.510 Windows

 

 

نرم افزار ابزارهای کمکی اکسل (برای ویندوز) - AbleBits Ultimate Suite for Excel 2016.4.510 Windows

 

 

نرم افزار AbleBits Ultimate Suite for Excel شامل 40 ابزار کاربردی برای اکسل میباشد.

 

با استفاده از این ابزار میتوانید طیف بزرگی از عملیات مختلف را در اکسل با سرعت و به راحتی انجام دهید.


از کاربردهای این نرم افزار میتوان به حذف ردیف های تکراری، ادغام سلول ها، حذف سلول های خالی و... اشاره کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار تبدیل فرمت فایل های PDF (برای ویندوز)

PDF Converter Elite 5.0.5 Windows

 

 

نرم افزار تبدیل فرمت فایل های PDF (برای ویندوز) - PDF Converter Elite 5.0.5 Windows

 

 

فرمت PDF برای انتشار مقالات و متن ها بسیار رایج است. ممکن است بخواهید فرمت پی دی اف را به فرمت های دیگر تبدیل کنید. داشتن یک نرم افزار برای تبدیل فرمت PDF به سایر فرمت ها یکی از ابزار های مفید برای کاربران میباشد.

 

نرم افزار PDF Converter Elite به شما این قابلیت را میدهد که بتوانید به سادگی سندهای فعلی PDF را نیز ویرایش کنید. دیگر نیازی به دانلود ابزارهای حجیم نظیر Adobe Acrobat نیست. به کمک PDF Converter Elite میتوانید تمامی قابلیت های Adobe Acrobat را یکجا داشته باشید.


PDF Converter Elite تکنولوژی ساخت و ویرایش حرفه ای اسناد PDF را دارد. ضمن اینکه شما به سادگی میتوانید سندهای PDF را به انواع فرمت های Word ، Power Point و سایر فرمت های متنی تبدیل کنید. این نرم افزار یک ابزار کامل برای کار با فایل های PDF است که میتواند از 300 نوع سند مختلف، فایل های PDF بسازد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار ساخت و چاپ اسناد PDF (برای ویندوز)

Bullzip PDF Printer 11.1 Windows

 

 

نرم افزار ساخت و چاپ اسناد PDF (برای ویندوز) - Bullzip PDF Printer 11.1 Windows

 

 

نرم افزار Bullzip PDF Printer یکی از بهترین و ساده ترین نرم افزارها در زمینه ساخت و چاپ فرمت PDF میباشد که با استفاده از آن میتوانید انواع متن و عکس را با چاپگر مجازی که این نرم افزار در سیستم ایجاد میکند، به PDF تبدیل کنید.

 

با استفاده از پرینتر مجازی این نرم افزار میتوانید توسط هر برنامه ای که مطالب خود را در آن ویرایش میکنید و یا آن را میبینید، یک فایل PDF بسازید. فقط کافیست از آنها با پرینتر نرم افزار Bullzip PDF Printer چاپ بگیرید تا به صورت PDF ذخیره شود.

 

توانایی گذاشتن رمز ورود برای فایل ها، از دیگر امکانات این نرم افزار است. همچنین Bullzip PDF Printer قابلیت تنظیم کیفیت را هم دارد.

 

اگر شما هم نیازمند تهیه نسخه PDF از اسناد و مطالب و یا عکس های خود هستید، استفاده از این برنامه که کار با آن بسیار ساده است به شما کمک زیادی میکند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات