پشتیبان سایت امروز به 15 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

اداری و کاری : آفیس و PDF

Rating: 4 - 16368 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار بازیابی رمز فایل های آفیس (برای ویندوز)

Advanced Office Password Recovery 6.01 Windows

 

 

نرم افزار بازیابی رمز فایل های آفیس (برای ویندوز) - Advanced Office Password Recovery 6.01 Windows

 

 

نرم افزار Advanced Office Password Recovery میتواند رمزهای مربوط به برنامه های Microsoft Office را بازیابی، حذف و جایگزین کند. به کمک این نرم افزار میتوان قفل تمام مستندات ساخته شده با تمام نسخه های Microsoft Office از نسخه 2.0 گرفته تا نسخه 2010 را باز نمود.

 

توسط Advanced Office Password Recovery میتوان پسوردهای مربوط به برنامه هایی چون Microsoft Word،  Excel ،Access ،Outlook ،Project ،Money ،PowerPoint ،Visio ،Publisher و OneNote را بازیابی نمود.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار تبدیل فایل های PDF به TIFF (برای ویندوز)

Mgosoft PDF To TIFF Converter 11.7.4 Windows

 

 

نرم افزار تبدیل فایل های PDF به TIFF (برای ویندوز) - Mgosoft PDF To TIFF Converter 11.7.4 Windows

 

 

نرم افزار Mgosoft PDF To TIFF Converter یک راه سریع و آسان برای تبدیل دسته ای فایل های PDF به فرمت های TIFF ،TGA و PNG میباشد. این نرم افزار مستقیما فایل های PDF را به فرمت های تصویری TIFF، TGA، PNG تبدیل میکند.

 

Mgosoft PDF To TIFF Converter میتواند لایه ها، تصاویر، متن ها، خطوط، منحنی ها، رنگ و قالب بندی فایل اصلی PDF را حفظ کند و آنها را به فرمت های عکس تبدیل نماید.

 

فایل های ساخته شده توسط این نرم افزار در کامپیوتر با هر نرم افزار نمایش تصویر قابل مشاهده است و شما میتوانید کیفیت تصویر، رنگ تصویر، وضوح تصویر و... را تنظیم نمایید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار ساده ساخت PDF (برای ویندوز) - PDFCreator 2.5.2 Windows

دانلود نرم افزار ساده ساخت PDF (برای ویندوز)

PDFCreator 2.5.2 Windows

 

 

نرم افزار ساخت PDF (برای ویندوز) - PDFCreator 2.5.2 Windows

 

 

امروزه فرمت PDF بسیار رایج شده است و اکثر کاربران با این فرمت آشنایی دارند. بیشتر کاربرانی که از این فرمت استفاده میکنند دانشجویان هستند که برای ارائه یا پرینت مقالات خود از آن استفاده میکنند. فرمت PDF همچنین توسط نویسندگان، ناشران، و طراحان نرم افزار مورد استفاده قرار میگیرد.

 

نرم افزار PDFCreator ابزاری رایگان برای ایجاد فایل های پی دی اف از خروجی برنامه های ویندوز است. این نرم افزار ویژگی های بسیاری دارد، که از جمله آن ها میتوان به ساخت PDF از هر برنامه ای که قابلیت پرینت دارد اشاره کرد.

 

این برنامه امکان رمزنگاری و محافظت از فایل های PDF ایجاد شده را دارد. از طریق PDFCreator نه تنها میتوانید فایل پی دی اف بسازید، بلکه قادر خواهید بود تا ویرایش های ساده ای مثل درج عنوان و توضیحات PDF را نیز انجام دهید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار تبدیل فرمت XPS به PDF (برای ویندوز)

Mgosoft XPS To PDF 11.3.5 Windows

 

 

نرم افزار تبدیل فرمت XPS به PDF (برای ویندوز) - Mgosoft XPS To PDF 11.3.5 Windows

 

 

فرمت XPS توسط مایکروسافت توسعه داده شده و از آن برای انتشار اسناد متنی استفاده میشود. بسیاری از کاربران عقیده دارند که مایکروسافت این فرمت را برای رقابت با فرمت PDF ابداع کرده است، ولی هرگز نتوانست به اندازه آن محبوب و فراگیر شود.

 

اگر فایل هایی با فرمت XPS دارید و میخواهید آن را به PDF تبدیل کنید تا به صورت ساده تر قابل انتشار باشد، باید از نرم افزارهای مخصوص برای تبدیل فرمت آن استفاده کنید.

 

نرم افزار Mgosoft XPS To PDF میتواند فرمت ایکس پی اس را به پی دی اف تبدیل نماید.

 

Mgosoft XPS To PDF نرم افزار کم حجم و مفیدی است که شما به کمک آن میتوانید فایلهای XPS را به فرمت رایج PDF تبدیل نموده و اقدام به چاپ آنها نمایید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار ابزارهای کمکی اکسل (برای ویندوز)

AbleBits Ultimate Suite for Excel 2016.4.510 Windows

 

 

نرم افزار ابزارهای کمکی اکسل (برای ویندوز) - AbleBits Ultimate Suite for Excel 2016.4.510 Windows

 

 

نرم افزار AbleBits Ultimate Suite for Excel شامل 40 ابزار کاربردی برای اکسل میباشد.

 

با استفاده از این ابزار میتوانید طیف بزرگی از عملیات مختلف را در اکسل با سرعت و به راحتی انجام دهید.


از کاربردهای این نرم افزار میتوان به حذف ردیف های تکراری، ادغام سلول ها، حذف سلول های خالی و... اشاره کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات