شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

اداری و کاری : آفیس و PDF

Rating: 4 - 15691 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار تبدیل اسناد اداری به PDF (برای ویندوز)

STDU Converter 2 Windows

 

 

نرم افزار تبدیل اسناد اداری به PDF (برای ویندوز) - STDU Converter 2 Windows

 

 

گاهی اوقات لازم است بعضی از اسناد ورد یا متنی را به فرمت PDF تبدیل کنید تا زمانی که در سیستم دیگری بخواهید مشاهده کنید قالب بندی آن به هم نریزد.

 

نرم افزار STDU Converter یکی از قدرتمندترین نرم افزارها در زمینه تبدیل DjVu ،TIFF و آرشیو کتاب های الکترونیکی به پی دی اف میباشد. کافیست شما فایل منبع و مقصد را انتخاب نمایید.

 

توسط این نرم افزار شما میتوانید صفحاتی که فقط به تبدیل نیاز دارند را انتخاب نمایید. همچنین میتوانید ویرایش هایی مثل تنظیم شفافیت صفحات، چرخش صفحات، و چیدمان مجدد صفحات را انجام دهید. این نرم افزار به شما امکان حذف اطلاعات صفحه را نیز میدهد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار تبدیل فایل Word به JPG (برای ویندوز) - Word To JPG 1.0 Windows

دانلود نرم افزار تبدیل فایل Word به JPG (برای ویندوز)

Word To JPG 1.0 Windows

 

 

نرم افزار تبدیل فایل Word به JPG (برای ویندوز) - Word To JPG 1.0 Windows

 

 

Word To JPG یک نرم افزار سبک و کاربر پسند است که به شما کمک می کند تا به راحتی فایل های Word مانند DOC و DOCX را به عکس با فرمت JPG تبدیل کنید بدون هیچ کار سختی.

 

قبل از نصب این نرم افزار، مطمعن شوید که مایکروسافت ورد روی سیستمتان نصب است، در غیر این صورت تبدیل Word به JPG قابل انجام نیست.

 

رابط کاربری نرم افزار بسیار ساده است، این نرم افزار اجازه می دهد تا به ورودی هر دو فرمت DOCX و DOC را بفرستید، به این معنی که می توانید با هر دو فرمت آفیس ورد کار کنید. اما فقط می توانید در یک لحظه یک تبدیل انجام دهید و این نرم افزار از عملیات دسته ای پشتیبانی نمی کند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نمونه فرم استخدامی

دانلود نمونه فرم استخدامی

 

 

نمونه فرم استخدامی

 


اولین اقدام برای عبور از فیلتر‌های استخدام در یک شرکت خصوصی و یا دولتی، پر کردن فرم استخدام مربوط به آن شرکت می‌باشد.

در فرم‌های استخدام، از متقاضیان کار اطلاعات و سوالاتی در زمینه‌های مختلف پرسیده می‌شود.

اینک در این مطلب از سرزمین دانلود، چندین نمونه فرم‌های استخدامی را در قالب‌ فایل‌های "PDF" و "Word" قرار داده‌ایم و هم‌اکنون کارفرمایان و متقاضیان کار می‌توانند با دانلود آن، شناختی از فرم‌های استخدام پیدا کرده و در صورت لزوم از آن استفاده نمایند.

برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.نرم افزار ورد 2016 (برای ویندوز) - Microsoft Word 2016 Windows

دانلود نرم افزار ورد 2016 (برای ویندوز)

Microsoft Word 2016 Windows

 

 

نرم افزار ورد مایکروسافت (برای ویندوز) - Microsoft Word 2016 Windows

 

 

نرم افزار ورد یکی از نرم افزارهای مجموعه آفیس میباشد که به عنوان محبوب ترین نرم افزار برای تایپ مورد استفاده قرار میگیرد.

 

با استفاده از نرم افزار Word میتوانید انواع نمودار ها، جدول های اطلاعاتی، متن های مختلف را ایجاد کنید. نرم افزار آفیس را اغلب کاربران با نرم افزار ورد میشناسند.

 

شاید بخواهید نرم افزار Word را به صورت جداگانه بر روی سیستم خود نصب کنید و از آن استفاده نمایید. در این مطلب میتوانید این نرم افزار را جدا از سایر نرم افزار های آفیس دریافت کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار اکسل 2016 (برای ویندوز) - Microsoft Excel 2016 Windows

دانلود نرم افزار اکسل 2016 (برای ویندوز)

Microsoft Excel 2016 Windows

 

 

نرم افزار اکسل مایکروسافت (برای ویندوز) - Microsoft Excel 2016 Windows

 

 

اکسل یکی از نرم افزارهای مجموعه آفیس میباشد که به عنوان محبوب ترین ابزار ساخت جدول، نمودار و مدیریت صفحات گسترده به حساب میاید.

 

با استفاده از نرم افزار Excel میتوانید صفحات گسترده را مدیریت کرده به راحتی جدول های مختلف و نمودار های 2 بعدی و 3 بعدی رسم نمایید.

 

شاید بخواهید نرم افزار Excel را به صورت جداگانه بر روی سیستم خود نصب کنید و از آن استفاده نمایید. در این مطلب میتوانید این نرم افزار را جدا از سایر نرم افزار های آفیس دریافت کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات