شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

اینترنت و شبکه : نرم افزار مدیریت شبکه

Rating: 4 - 2301 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار کنترل سیستم ها از راه دور (برای ویندوز)

NetSarang Xmanager Enterprise 5 Windows

 

 

نرم افزار کنترل سیستم ها از راه دور (برای ویندوز) - NetSarang Xmanager Enterprise 5 Windows

 

 

اگر به کنترل سیستم های اداره و یا خانگی نیاز دارید نرم افزار NetSarang Xmanager میتواند گزینه مناسبی برای این کار باشد. این نرم افزار دارای امکانات بسیاری میباشد که میتوانید از آن استفاده کنید.

 

این نرم افزار از امکانات مدیریتی زیادی بر شبکه و کنترل دیگر سیستم ها برخوردار میباشد که به وسیله آن ها هر مدیر سیستمی قادر خواهد بود تا نیازهای مختلف خود را در این زمینه برطرف نماید. مدیر شبکه قادر است با نصب این نرم افزار عملکرد تمامی سیستم های Join شده در شبکه را مشاهده نموده و مدیریت کامل برروی آن ها داشته باشد.

 

البته کاربران هم با استفاده از این نرم افزار میتوانند قابلیت های زیادی را تجربه کنند. به سادگی میتواند با دیگر رایانه ها ارتباط برقرار کرده و به اشتراک و انتقال فایل ها بپردازند. از ویژگی های این نرم افزار میتوان به مشاهده تمامی سیستم های موجود در شبکه در قسمت دیگر سیستم ها، کنترل نرم افزاری تمام قسمت های مختلف کامپیوترهای متصل به شبکه، مشاهده صفحه نمایش دیگر سیستم ها، توانایی کنترل اشتراک گذاری فایل ها در سیستم ها، برقراری ارتباط از طریق IP به کمک Address Bar، پشتیبانی از پروتکل های مختلف اینترنتی، توانایی اتصال به وسیله TelNet، اتصال به پروتکل های FTP برای انتقال فایل و ... اشاره نمود.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار ارتباط امن با سرور (برای ویندوز)

VanDyke SecureCRT SecureFX 8.1.2 Windows

 

 

نرم افزار ارتباط امن با سرور (برای ویندوز) - VanDyke SecureCRT  SecureFX 8.1.2 Windows

 

 

اتصال امن به سرور یکی از مهمترین مسائل برای مدیران شبکه میباشد، نرم افزارهای متعددی برای اتصال به سرور وجود دارد، ولی نرم افزار VanDyke SecureCRT SecureFX یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در این زمینه میباشد.

 

نرم افزار VanDyke SecureCRT SecureFX نرم افزار شبیه ساز ترمینال ویندوز است. با استفاده از این ابزار بسیار حرفه ای، مدیران شبکه ها و سرور ها قادر خواهند بود یک ترمینال فوق العاده امن را برای دسترسی Shell به سرور ها و انواع سخت افزار هایی که از پروتکل های SSH1 و SSH2 استفاده میکنند را ایجاد نمایند.

 

با استفاده از سطوح امنیتی فوق العاده بالا در این نرم افزار، میتوانید ورود و خروج اطلاعات را در یک محیط امن تحت کنترل خود داشته باشند.

 

این برنامه همچنین امکان دسترسی Remote ، انتقال فایل، و ارتباط امن برای کاربران در هر سازمانی را با سطوح امنیتی فوق العاده بالا فراهم میاورد. نرم افزار SecureCRT، راه حل های متنوعی را برای کسب کار، مدیریت شبکه، امنیت اطلاعات و وظایف توسعه فراهم مینماید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار افزایش امنیت در شبکه (برای ویندوز)

VanDyke SecureCRT 8.1.2 Windows

 

 

نرم افزار افزایش امنیت در شبکه (برای ویندوز) - VanDyke SecureCRT 8.1.2 Windows

 

 

SecureCRT نرم افزاری برای  شبیه سازی ترمینال ویندوز است که با استفاده از آن، شما به عنوان یک مدیر شبکه و سرور قادر خواهید بود یک ترمینال فوق العاده امن را برای دسترسی Shell به سرورها و انواع سخت افزارهایی که از پروتکل های SSH1 و SSH2 استفاده میکنند ایجاد نمایید. همچنین با استفاده از سطوح امنیتی فوق العاده بالا، ورود و خروج های در ارتباط با این گونه اتصال ها به سرور را در یک محیط امن تحت کنترل خود داشته باشند.

 

این نرم افزار همچنین امکان دسترسی Remote و انتقال فایل و ارتباط امن برای کاربران در هر سازمانی را با سطوح امنیتی فوق العاده بالا فراهم میاورد.

 

نرم افزار SecureCRT ، راه حل های متنوعی را برای کسب کار، مدیریت شبکه، امنیت اطلاعات و وظایف توسعه فراهم مینماید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار پیدا کردن مک آدرس (برای ویندوز)

Find MAC Address 6.0 Windows

 

 

نرم افزار پیدا کردن مک آدرس (برای ویندوز) - Find MAC Address 6.0 Windows

 

 

هر کارت شبکه ای که در کارخانه تولید میشود، بر اساس مدل چیپ ست خود دارای یک سریال منحصر به فرد است. یعنی هیچ دو کارت شبکه ای در دنیا وجود ندارند که دارای سریال شبیه به هم باشند. به همین دلیل از این سریال برای شناسایی آن کارت شبکه در شبکه های کامپیوتری استفاده میشود. به این سریال مخصوص هر کارت شبکه، MAC Address گفته میشود.


نرم افزار Find MAC Addres ابزاری جهت پیدا کردن MAC address کامپیوتر های موجود در شبکه میباشد. این ابزار ساده ترین راه را برای پیدا کردن MAC Address کامپیوتر ها در شبکه های محلی و یا از راه دور را بر میگزیند. تنها کافیست هدف و روش انجام کار را انتخاب کنید تا MAC Address کامپیوتر مورد نظر را به دست آورید حتی اگر از راه دور باشد.


با این نرم افزار شما نه تنها میتوانید MAC Address کامپیوتر های در شبکه محلی و یا از راه دور راپیدا کنید بلکه MAC Address هر کامپیوتر دیگری که متناسب با محدوده آدرس های IP مشخص شده را میتوان پیدا کرد.


برخلاف نرم افزار های دیگر، نرم افزار Find MAC Address میتواند مک آدرس را از 5 راه مختلف پیدا کند که شامل ARP ، NetBios ، NetAPI ، WMI و SNMP میباشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار مدیریت و نظارت بر شبکه (برای ویندوز)

Advanced Host Monitor Enterprise 10.64 Windows

 

 

نرم افزار مدیریت و نظارت بر شبکه (برای ویندوز) - Advanced Host Monitor Enterprise 10.64 Windows

 

 

مدیر یک شبکه باید همیشه از سرور و ارتباطات شبکه مراقبت کرده و آن ها را چک نماید. نرم افزار Advanced Host Monitor Enterprise یکی از بهترین ابزارها برای مدیر یک شبکه میباشد.

 

نرم افزار Advanced Host Monitor Enterprise برای مدیریت و کنترل در دسترس بودن و سرعت سرور میباشد که در مورد قطعی و خطاهای سرور به مدیر هشدار میدهد و یا به صورت مستقل برای اصلاح مشکل به وجود آمده تلاش میکند. توسط این نرم افزار مدیران شبکه قادر به نظارت سیستم های ارائه دهنده خدمات در شبکه و کامپیوترهای میزبان میباشند.

 

این نرم افزار با ظاهر  گرافیکی  مناسب و ساده، توانایی نظارت بر تم امی سیستم های میزبان موجود در شبکه از جمله شبکه های کوچک و یا در  سطح سازمانی را دارا میباشند. این نرم افزار از ویژگی ها و ابزارهای مختلفی برخودار است که به وسیله آنها مدیریت بر امور یاد شده بسیار ساده خواهد بود.

 

از ویژگی های موجود در این نرم افزار میتوان به قابلیت تست سیستم های شبکه،  ساخت فایل های گزارشی، قابلیت استفاده از ابزارهای وب همانند Telnet و کنسول های کنترل سیستم، و بسیاری ابزارهای دیگر اشاره کرد.

 

این نرم افزار همچنین امکان استفاده از راه دور به منظور نظارت بر روی سیستم عامل های مختلف نظیر Windows, FreeBSD, Linux, NetBSD, OpenBSD و Solaris را دارد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات