شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

اینترنت و شبکه : نرم افزار مدیریت شبکه

Rating: 4 - 2369 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار کنترل شبکه های وای فای (برای ویندوز)

Acrylic WiFi Professional 3.0.5770 Windows

 

 

نرم افزار کنترل شبکه های وای فای (برای ویندوز) - Acrylic WiFi Professional 3.0.5770 Windows

 

 

Acrylic WiFi Professional یکی از بهترین نرم افزار های تجزیه و تحلیل WiFi ، برای شناسایی نقاط دسترسی و کانال های WiFi ،و همچنین رفع مشکلات آن بر روی شبکه های بی سیم است.

 

این نرم افزار امکان کنترل سطح عملکرد شبکه، اطلاع و کنترل افراد متصل به شبکه، مشخص کردن سرعت انتقال اطلاعات و داده ها و سازماندهی شبکه های WiFi را به کاربران و تحلیلگران شبکه های بی سیم میدهد.

 

از دیگر امکانات این نرم افزار میتوان به دسترسی به اطلاعات و جزئیات شبکه بی سیم شامل شبکه های مخفی و ساخت ویژگی های منحصر به فرد مانند حالت نظارتی برای ضبط و تجزیه و تحلیل ترافیک تمامی دستگاه های وایرلس، مشاهده دستگاه ها، ابزارهای در دسترس و سرعت WiFi ، نام برد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار نظارت و کنترل شبکه (برای ویندوز)

Wireshark 2.4 Windows

 

 

نرم افزار نظارت و کنترل شبکه (برای ویندوز) - Wireshark 2.4 Windows

 

 

نرم افزار WireShark برای اسکن شبکه و نیز کنترل ترافیک شبکه کاربرد دارد. با استفاده از این نرم افزار میتوانید شبکه را آنالیز کنید و کنترل دقیقی بر روی ترافیک شبکه داشته باشید.

 

این نرم افزار از انواع پروتکل های شبکه پشتیبانی میکند و برای مدیران شبکه ابزاری بسیار کاربردی به حساب میاید. با استفاده از این نرم افزار به راحتی میتوانید ایراد های شبکه را پیدا کرده و آنها را رفع کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار ساخت سریع فضای ابری (برای ویندوز)

MyQuickCloud 3.1.20 Windows

 

 

نرم افزار ساخت سریع فضای ابری (برای ویندوز) - MyQuickCloud 3.1.20 Windows

 

 

هنگام کار بر روی پروژه ها، اغلب لازم است به چند جا بروید و دسترسی به نرم افزار های دسکتاپی از چندین کامپیوتر ساده نیست. علاوه بر این، همکاری با اعضای تیم بسیار دشوار می شود زمانی که ابزار هایی که به آن ها نیاز دارند، آنلاین نیست.

 

MyQuickCloud یک نرم افزار قدرتمند است که به دنبال یافتن راه حلی برای این مشکل است. این نرم افزار شما را قادر می سازد تا برنامه های نصب شده بر روی یک کامپیوتر میزبان را به اشتراک بگذارید، پس هرکس می تواند از هر جایی به آن دسترسی پیدا کند.

 

با توجه به رابط کاربری، مشخص است که هدف این است که همه چیز ساده باشد و اطمینان حاصل شود که حتی کاربران بی تجربه نیز می توانند بدون هیچ مشکلی با این برنامه کار کنند.

 

در کل، MyQuickCloud یک راه حل نرم افزار عالی است که اجازه می دهد تا چندین کاربر برای دسترسی به نرم افزار های دسکتاپ از هر مکان و انجام پروژه مشترک کار آسانتری داشته باشند.

 

اگر کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه مطلب می توانید تصاویری از محیط برنامه را مشاهده کنید و در صورت تمایل، آن را دانلود کنید.دانلود نرم افزار مدیریت شبکه داخلی (برای ویندوز)

Advanced TCP/IP Data Logger 4.2.5 Windows

 

 

نرم افزار مدیریت شبکه داخلی (برای ویندوز) - Advanced TCP/IP Data Logger 4.2.5 Windows

 

 

Advanced TCP/IP Data Logger بک ابزار کار آمد است که مخصوصا برای نیاز های ثبت اطلاعات شبکه شما در نظر گرفته شده است. این نرم افزار به شما اجازه می دهد اطلاعاتی را که از هر وسیله یا ابزار در زمان واقعی می خواهید بدست آورید و همچنین ارسال یا دریافت اطلاعات سریال از طریق اینترنت یا شبه LAN را امکان پذیر میکند.

 

از آن جا که می تواند به عنوان یک سرویس گیرنده و همچنین یک سرور کار کند، Advanced TCP/IP Data Logger شما را قادر می سازد تا چندین پورت را همزمان وارد کرده و تجزیه، فیلتر یا قالب بندی کنید، با هر روشی که خودتان بخواهید.

 

فرآیند پیکربندی همراه با ابزار کامل است، پس شما به راحتی می توانید تنظیمات IP را تغییر دهید، گزینه های سرور را تغییر دهید یا شماره های پورت ریموت را مطابق با مشخصات خودتان وارد کنید.

 

نرم افزار یک رابط کاربر پسند دارد که به شما اجازه می دهد تمام اطلاعات وارد شده، پیام های هشدار دهنده و خطاها را از پنجره اصلی مشاهده کنید. همچنین نوار وضعیت، موقعیت فعلی منبع انتخاب شده، پیغام های خطای رابط و تعداد بایت های پردازش را نمایش می دهد.

 

اگر کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه مطلب می توانید تصاویری از محیط برنامه را مشاهده کنید و در صورت تمایل، آن را دانلود کنید.دانلود نرم افزار کنترل کامپیوتر ها از راه دور (ریموت دسکتاپ) (برای ویندوز)

TeamViewer 12.0.78 Windows

 

 

نرم افزار کنترل کامپیوتر ها از راه دور (ریموت دسکتاپ) (برای ویندوز) - TeamViewer 12.0.78 Windows

 

 

نرم افزار Team Viewer یکی از بهترین و معروف ترین نرم افزارها برای مشاهده دسکتاپ، دسترسی به اطلاعات، و کنترل یک کامپیوتر و یا مجموعه ای از کامپیوتر ها از راه دور میباشد.

توسط نرم افزار Team Viewer میتوانید از راه دور کامپیوترهای مورد نظر خود را مدیریت و کنترل کنید و به طور کامل به آنها دسترسی داشته باشید.

تنها کافیست که یک بار این نرم افزار را روی کامپیوترهای مورد نظر خود نصب کنید. سپس میتوانید از هر جای دنیا و با استفاده از اینترنت، به کامپیوترهای مقصد وصل شوید.

توجه داشته باشید که برای استفاده از امکانات این برنامه، باید نرم افزار Team Viewer از قبل روی کامپیوترهای مقصد نصب شده باشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید نسخه جدید این نرم افزار را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

 

توجه داشته باشید که نسخه منتشر شده در این مطلب، نسخه رایگان (Free) از نرم افزار تیم ویوور است. نسخه رایگان نسبت به نسخه Enterprise کم حجم تر بوده و دارای محیط و کارکرد ساده تری است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات