پشتیبان سایت امروز به 28 کامنت پاسخ داده، و اکنون آنلاین است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

اینترنت و شبکه : نرم افزار مدیریت شبکه

Rating: 4 - 2191 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار کنترل کامپیوتر ها از راه دور (ریموت دسکتاپ)

TeamViewer Free 12.0.72365

 

 

نرم افزار کنترل کامپیوتر ها از راه دور (ریموت دسکتاپ) - TeamViewer Free 12.0.72365

 

 

 نسخه جدید رایگان نرم افزار کنترل کامپیوتر ها از راه دور TeamViewer منتشر شد! (Free 12.0.72365)

نرم افزار Team Viewer یکی از بهترین و معروف ترین نرم افزارها برای مشاهده دسکتاپ، دسترسی به اطلاعات، و کنترل یک کامپیوتر و یا مجموعه ای از کامپیوتر ها از راه دور میباشد.

توسط نرم افزار Team Viewer میتوانید از راه دور کامپیوترهای مورد نظر خود را مدیریت و کنترل کنید و به طور کامل به آنها دسترسی داشته باشید.
تنها کافیست که یک بار این نرم افزار را روی کامپیوترهای مورد نظر خود نصب کنید. سپس میتوانید از هر جای دنیا و با استفاده از اینترنت، به کامپیوترهای مقصد وصل شوید.

توجه داشته باشید که برای استفاده از امکانات این برنامه، باید نرم افزار Team Viewer از قبل روی کامپیوترهای مقصد نصب شده باشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید نسخه جدید این نرم افزار را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

 

توجه داشته باشید که نسخه منتشر شده در این مطلب، نسخه رایگان (Free) از نرم افزار تیم ویوور است. نسخه رایگان نسبت به نسخه Enterprise کم حجم تر بوده و دارای محیط و کارکرد ساده تری است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار مدیریت انتقال فایل به سرور (اف تی پی)

FileZilla 3.23.0.1

 

 

نرم افزار مدیریت انتقال فایل به سرور (اف تی پی) - FileZilla 3.23.0.1

 

 

نسخه جدید نرم افزار مدیریت انتقال فایل به سرور (اف تی پی) FileZilla منتشر شد! (3.23.0.1)

 

اگر از طراحان سایت باشید حتما از ابزار های FTP استفاده کرده اید، یکی از قوی ترین و بهترین ابزار های FTP نرم افزار FileZilla میباشد.

 

یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت اف تی پی، نرم افزار FileZilla است. این نرم افزار رایگان که از محصولات بنیاد موزیلا میباشد، دارای محیط و کاربری ساده و امکانات بسیار خوب برای مدیریت فایل FTP است.

 

نرم افزار FileZilla امکان دانلود و آپلود همزمان فایلها را دارد. علاوه بر این از قابلیت ادامه (Resume) نیز پشتیبانی میکند. همچنین این نرم افزار قادر است تا فایل ها را با سرعت بیشتری نسبت به سایر نرم افزارهای مدیریت FTP انتقال دهد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار مدیریت روترهای شبکه - PortForward Network Utilities 3

دانلود نرم افزار مدیریت روترهای شبکه

PortForward Network Utilities 3

 

 

نرم افزار مدیریت روترهای شبکه - PortForward Network Utilities 3

 

 

نرم افزار PortForward Network Utilities ابزاری برای شبکه کاران میابشد که با استفاده از آن میتوانند روتر های شبکه را پیکربندی کنند.

 

با استفاده از این نرم افزار میتوانید برنامه خود را از لیست انتخاب کنید و روتر خود را آپدیت نمایید. همچنین میتوانید کنترل کاملی بر روی پورت های روتر داشته باشید و آنها را مدیریت کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار FTP با سرعت آپلود بالا - Auto FTP Manager 6.06

دانلود نرم افزار FTP با سرعت آپلود بالا

Auto FTP Manager 6.06

 

 

نرم افزار FTP با سرعت آپلود بالا - Auto FTP Manager 6.06

 

طراحان سایت ها از ابزار های اف تی پی برای انتقال فایل های خود بر روی سرور استفاده میکنند تا بتوانند بدون از دست رفتن اطلاعات در هنگام قطع و وصل شدن شبکه، انتقال را انجام دهند.

 

این نرم افزار با بالاترین سرعت ممکن میتواند فایل ها را به سرور انتقال دهد. نرم افزار های مدیریت اف تی پی بسیاری وجود دارند ولی یکی از برتری های این نرم افزار سرعت بالای آپلود آن است.

 

با استفاده از این نرم افزار میتوانید برنامه ریزی کنید تا به صورت منظم روزانه، هفتگی و یا ماهانه از اطلاعات سرور بک آپ تهیه کرده و دانلود کند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را دانلود کنید.نرم افزار FTP با سرعت آپلود بالا - SmartFTP Ultimate 8

دانلود نرم افزار FTP با سرعت آپلود بالا

SmartFTP Ultimate 8

 

 

نرم افزار FTP با سرعت آپلود بالا - SmartFTP Ultimate 8

 

 

نسخه جدید نرم افزار FTP با سرعت آپلود بالا SmartFTP منتشر شد! (8)

 

اگر از طراحان سایت باشید حتما از ابزار های FTP استفاده کرده اید. یکی از قوی ترین و بهترین ابزار های FTP نرم افزار SmartFTP میباشد.

 

این نرم افزار با بالاترین سرعت ممکن میتواند فایل ها را به سرور انتقال دهد. نرم افزار های مدیریت اف تی پی بسیاری وجود دارند ولی یکی از برتری های این نرم افزار سرعت بالای آپلود آن است.

 

از ویژگی های این نرم افزار میتوان به نگهداری لیست آپلود حتی بعد از ریست شدن ناگهانی سیستم اشاره کرد. همچنین میتوانید برای نرم افزار زمانی را تعیین کنید تا در زمان مشخص شده فایل هایتان را آپلود نماید.

 

نسخه قرار گرفته در سایت مشکل کرک نرم افزار های موجود در اینترنت را ندارد و کرک آن محدودیت استفاده 30 روزه نرم افزار را حذف میکند و در استفاده آن محدودیتی نخواهید داشت.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را دانلود کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات