ورود کاربران VIP سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش رایگان نرم افزار

منوی سایت

شرایط و قوانین سیستم VIP سرزمین دانلود

بخش VIP سرزمین دانلود با هدف ارائه خدمات ویژه به کاربران با دریافت هزینه ای اندک راه اندازی شده است.

ثبت نام کاربران در این بخش، به منزله قبول شرایط و قوانین سایت میباشد:

1. مطالب VIP مخصوص کاربرانی میباشد که در سایت ثبت نام کرده و هزینه اکانت خود را پرداخت کرده باشند. انتشار مطالب VIP یا لینک آنها در سایت های دیگر به هیچ عنوان مجاز نیست و پیگرد قانونی دارد.

2. هزینه هر اکانت و مدت آن، در صفحه خرید اکانت ها درج شده است. لازم است که کاربران همه موارد را بررسی کرده و سپس اقدام به خرید اکانت نمایند. امکان لغو اکانت و بازگشت مبلغ پرداخت شده وجود ندارد.

3. پرداخت آنلاین در طریق درگاه امن بانکی صورت میگیرد و نگرانی از بابت امنیت اطلاعات کاربر وجود ندارد. چنانچه تراکنشی ناموفق باشد، مبلغ کسر شده از حساب کاربر به صورت خودکار توسط سیستم بانکی و در عرض چند ساعت برگشت داده خواهد شد.

4. تاریخ دقیق انقضای هر اکانت در پنل کاربری درج شده است. با این حال در صورت انقضای اکانت، لینک های دانلود که قبلا توسط کاربر دریافت شده و در حال دانلود هستند همچنان فعال خواهند بود.

5. در صورت افزایش قیمت هر کدام از اکانت های VIP، اکانت هایی که قبلا خریداری شده است بدون نیاز به افزایش وجه همچنان فعال خواهند بود.

6. مطالب منتشر شده در بخش VIP قبلا توسط مدیران سایت بررسی شده است. با این حال به دلیل حجم بالای مطالب و تغییرات نرم افزاری، ممکن است روال نصب یا استفاده از نرم افزار خاصی در طول زمان با اختلال مواجه شود. در این حالت کاربر باید از مطالب مشابه و سایر نسخه های موجود در سایت استفاده کند و امکان لغو اکانت یا عودت هزینه کاربر وجود ندارد.

7. قوانین سایت ممکن است تغییر کنند. کاربران باید با مطالعه همیشگی این صفحه از قوانین جدید اطلاع پیدا کنند.

8. در صورت بروز اختلاف نظر بین کاربر و مدیریت سیستم، نظر مدیریت سیستم قابل قبول خواهد بود.


با آرزوی توفیق - مدیریت سرزمین دانلود