ورود کاربران VIP سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش رایگان نرم افزار

منوی سایت

آشنایی با سیستم پشتیبانی سایت سرزمین دانلود

آشنایی با سیستم پشتیبانی سایت سرزمین دانلود

 

یکی از خدمات مهم سرزمین دانلود، پاسخگویی به سوالات و مشکلات کاربران در مورد مطالب سایت است. تیم توسعه و پشتیبانی سرزمین دانلود، روند منظم و دقیقی را برای پاسخگویی به سوالات کاربران طراحی نموده و تلاش میکند تا حد ممکن هیچ سوالی بدون پاسخ نماند.

 

با توجه به محتوای سایت، بخش زیادی از مشکلات کاربران مربوط به نحوه نصب و استفاده از فایل های دانلود شده میباشد. گاهی اوقات سوالات و مشکلاتی مطرح میشود که پاسخگویی به آنها نیازمند ساعت ها جستجو و تست های نرم افزاری است. به همین دلیل در طول ساعات اداری، دو نفر از پرسنل شرکت مسئول دریافت سوالات کاربران و پیگیری و پاسخگویی به آنها هستند.

 

(لوگوی سرزمین دانلود، متناسب با همین هدف طراحی شده است: پشتیبانی)


 

شما میتوانید در فرم پایین صفحه هر مطلب، سوال یا مشکل خود را در مورد آن مطلب مطرح کنید. تیم پشتیبانی سوالات کاربران را در نوبت بررسی قرار داده و به ترتیب پیگیری میکند و پاسخ لازم را ارائه میدهد.

اگر در هنگام طرح سوال، شماره موبایل یا ایمیل خود را نیز وارد کنید، به محض اینکه به سوال شما پاسخ داده شود یک پیغام اتوماتیک برای شما ارسال میگردد تا از پاسخگویی به سوالتان مطلع شوید.

 

تمام فایل ها و نرم افزارها قبل از قرار گیری بر روی سایت تست میشوند. مقالات علمی و آموزشی نیز تا حد ممکن بررسی میشوند تا هیچ اطلاعات اشتباهی به کاربران ارئه نشود. با این حال گاهی ممکن است اشکالی در یکی از مطالب دیده شود که از چشم ما دور مانده باشد. و یا ممکن است کاربری برای استفاده از یکی از مطالب سایت نیاز به راهنمایی داشته باشد. به همین دلیل ما پشتیبانی و پاسخگویی دقیق را وظیفه خود میدانیم.

 

 

سایت سرزمین دانلود در طول یک دهه فعالیت، با کمک همین روند پشتیبانی توانسته است جایگاه مناسبی در بین کاربران وب فارسی داشته باشد.
 

برای طرح سوالات و مشکلات خود در مورد مطالب سایت، تردید نکنید. تا حد ممکن پاسخگو خواهیم بود.