ورود کاربران VIP سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش رایگان نرم افزار

منوی سایت
آشنایی با دستگاه های Automated Duplicator

Rating: 5 - 13 votes

آشنایی با دستگاه های Automated Duplicator

 

تکثیرکننده‌های دیسک‌های لیزری با توجه به توانایی رایت نوع دیسک، CD Duplicator ، DVD Duplicator و Duplicator Blu-ray نام دارند.
نوعی از تکثیرکننده‌ها Tower Duplicator یا Manual Duplicator نام دارند. علت نامگذاری این دستگاه به برج تکثیرکننده، شباهت آن به برج است. زیرا در این دستگاه تعدادی رایتر معمولی به صورت طبقه طبقه و مانند برج روی هم قرار می‌گیرند.
علت نامگذاری آنها به Manual Duplicator نیز به دلیل عملکرد دستی آنهاست. به این معنی که کاربر باید به تعداد لازم، دیسک درون درایوها قرار دهد و پس از آن‌که عمل رایت پایان یافت، دیسک‌ها را به طور دستی تک‌ تک خارج کرده و در صورت تمایل به ادامه کار، سری بعدی از دیسک‌های خام را درون درایوها قرار دهد؛ اما آیا این امکان وجود دارد که این کار به صورت خودکار انجام شود؟ محصولی که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت پاسخگویی این نیاز خواهد بود.

Automated Duplicator :
حسن تکثیرکننده‌های برجی یا دستی به آن است که تکثیر را به صورت موازی یا همزمان انجام می‌دهند و به این ترتیب سرعت کار بالا خواهد بود، اما زحمت آن نیز نسبتا زیاد است. زیرا تعویض دیسک‌ها باید به طور دستی انجام شود، اما طریقه کار Automated Duplicator ها به این شکل است که یک بازوی مکانیکی خودکار به همراه یک بانک دیسک وجود دارد. بسته به نوع و مدل دستگاه مثلا می‌توان تا 400‌ دیسک خام درون بانک دیسک قرار داده و دکمه شروع را فشار دهیم.
دیسک‌ها به صورت خودکار و موازی رایت می‌شوند و نسبت به نوع قبلی زمان کمتری صرف می‌شود و می‌توان دستگاه را به حال خود رها کرده و بدون کوچک‌ترین زحمتی، پس از مدت زمان مشخص مثلا 400، DVD رایت شده را از دستگاه تحویل گرفت. افراد و موسساتی که قصد تکثیر محصولات خود را دارند می‌توانند با توجه به زمان، نیروی انسانی و نیاز خود، دستگاه مورد نظر خود را تهیه کرده و از آن بهره‌ مند شوند.


( بدون کامنت - اولین کامنت را شما بنویسید ) سوالات و نظرات کاربران در مورد این مطلب

هنوز نظری در مورد این مطلب ارسال نشده است. شما اولین نفر باشید!

نکات مهم :

- قبل از طرح سوال یا مشکل خود، کامنت سایر کاربران و پاسخ آنها را مطالعه کنید.
- لطفا فارسی تایپ کنید. امکان بررسی کامنت های پینگلیش وجود ندارد.
- پاسخ سوالات از طریق ایمیل و SMS نیز ارسال میشود. لطفا مشخصات خود را دقیق وارد کنید.

* نام 
آدرس ايميل (برای دریافت پاسخ از طریق ایمیل)
* شماره موبایل (برای دریافت پاسخ از طریق SMS)
توجه: ایمیل و موبایل شما فقط برای دریافت پاسخ سایت بوده و نمایش داده نمیشود.
* متن

* کد امنیتی
کد امنیتی


(اگر کد امنیتی واضح نیست، روی آن کلیک کنید تا عوض شود)
 


توجه : نظر شما بعد از تایید از طرف سایت، نمایش داده خواهد شد.
سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------