ورود کاربران VIP پشتیبان سایت اکنون آنلاین است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 79 30 70 70

منوی سایت

امنیت : آنتی ویروس و فایروال

Rating: 4 - 30185 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار مقابله با ویروس های باج گیر (برای ویندوز)

Abelssoft AntiRansomware 2018 v18.1 Windows

 

 

نرم افزار امنیت سیستم در برابر برنامه های مخرب (برای ویندوز) - Abelssoft AntiRansomware 2018 v18.1 Windows

 

 

احتمالا همه شما با ویروس های باج گیر یا باج افزار (Ransomware) آشنا هستید. این ویروس ها اطلاعات کاربر را قفل میکنند و تا وقتی به آنها پول پرداخت نکنید، اطلاعات شما را پس نمیدهند! (باج افزار چیست)

 

نرم افزار Abelssoft AntiRansomware از سیستم شما در برابر باج افزار ها محافظت میکند و به طور خاص برای اعلام هشدار فوری به فعالیت های مشکوک در کامپیوتر طراحی و توسعه پیدا کرده است.


در حالی که Ransomware ها یا همان باج افزارهای جدید توسط بسیاری از برنامه های آنتی ویروس به درستی تشخیص داده نمیشود، Abelssoft AntiRansomware یک محافظ فعال در پس زمینه ویندوز دارد که با استفاده از الگوریتم های پیشرفته خود الگوهای استفاده شده در Ransomware را شناسایی کرده و از سیستم شما حتی در برابر Ransomware های جدید محافظت میکند.


اگر یک ویروس باج گیر موجب تخریب فایل های شما شده باشد، این نرم افزار یک عملیات فوری را برای متوقف کردن اجرای عملیات رمزگذاری توسط باج گیر شروع میکند و اطلاعاتی در مورد چگونگی رفع مشکل در اختیار شما قرار میدهد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار ضد جاسوسی (برای ویندوز)

NETGATE Spy Emergency 24.0.680.0 Windows

 

 

نرم افزار ضد جاسوسی (برای ویندوز) - NETGATE Spy Emergency 24.0.680.0 Windows

 

 

نرم افزار Spy Emergency محصولی از کمپانی NETGATE Technology است و میتواند از کامپیوتر شما در برابر مشکلات امنیتی محافظت کند.

 

محافظت این نرم افزار شامل 3 قسمت است:

Anti Spyware : آنتی اسپای، مقابله با برنامه های جاسوسی و دزدی اطلاعات
Anti Trojan : آنتی تروجان، مقابله با تروجان و برنامه های هک
Anti Spam : آنتی اسپم، مقابله با برنامه های هرزنامه

 

اکثر آنتی ویروس های بزرگ و معتبر چنین امکاناتی دارند. اما اگر نمیخواهید یک آنتی ویروس سنگین نصب کنید، و یا دوست دارید یک نرم افزار امنیتی دیگر برای مقابله با تهدیدات جاسوسی داشته باشید، Spy Emergency انتخاب خوبی است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار قدرتمند آنتی تروجان (برای ویندوز)

IObit Malware Fighter Pro 5.3.0.4078 Windows

 

 

نرم افزارقدرتمند آنتی تروجان (برای ویندوز) - IObit Malware Fighter Pro 5.4.0.4201 Windows

 

 

IObit Malware Fighter Pro نرم افزاری قدرتمند و مفید در زمینه مقابله با انواع فایل های مخرب است.

 

با استفاده از این نرم افزار میتوانید انواع فایل های مخرب همچون نرم افزارهای جاسوسی، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، تروجان ها، کی لاگر، ربات ها، کرم ها و... را یافته و به سرعت آن را از کامپیوتر خود حذف کنید.

 

این نرم افزار با استفاده از موتور اسکن پیشرفته خود توانایی شناسایی انواع فایل های مخرب را دارا میباشد و پس از یافتن آنها به سرعت از فعالیت جلوگیری کرده و آن را به شما اطلاع خواهد داد.

 

IObit Malware Fighter Pro همچنین از پردازنده های چند هسته ای به خوبی پشتیبانی میکند که همین امر موجب میشود که با نصب آن به همراه آنتی ویروس ها از کند شدن سیستم جلوگیری شود.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار مدیریت فایروال ویندوز

Windows Firewall Control 5.0.1.16

 

 

نرم افزار مدیریت فایروال ویندوز - Windows Firewall Control 5.0.1.16

 

 

توسط Firewall ویندوز، کاربر میتواند نظارت و مدیریت کاملی بر نرم افزارهایی که امکان دسترسی به اینترنت یا شبکه های دیگر را دارند داشته باشد. همچنین میتوان اجازه دسترسی نرم افزارهای غیر مجاز به اینترنت را گرفت.

 

این فایروال در ویندوز های 7 ، 8 و 10 کمی پیچیده شده است و مدیریت آن نیاز به اطلاعات تخصصی دارد.

 

اما توسط نرم افزار Windows Firewall Control میتوانید بدون نیاز به اطلاعات و دانش فنی، فایروال ویندوز را مدیریت نمایید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار دیسک نجات کسپرسکی

Kaspersky Rescue Disk 10.0.32.17 Build 2017.12.23 Windows

 

 

نرم افزار دیسک نجات کسپرسکی - Kaspersky Rescue Disk 10.0.32.17 Build 2017.12.23 Windows

 

 

اگر سیستم شما به حدی ویروسی باشد که باعث از کار افتادن کامل ویندوز شود (یعنی حتی امکان راه اندازی ویندوز وجود نداشته باشد)، در این شرایط امکان نصب آنتی ویروس و یا استفاده از آنتی ویروس نصب شده در ویندوز خود را نخواهید داشت. پس چه باید کرد؟

 

در چنین شرایطی استفاده از یک دیسک نجات بهترین کار است. کسپرسکی نیز مانند دیگر شرکت های تولید کننده آنتی ویروس، چنین دیسکی را به منظور بازیابی و پاکسازی سیستم های آلوده، ارائه میکند.

 

Kaspersky Rescue Disk به خوبی میتواند مشکلات سیستم شما را در حالتی که به ویندوز دسترسی ندارید برطرف سازد.

 

یکی از ویژگی های کلیدی این دیسک نجات، اسکن اطلاعات و پاکسازی هوشمند فایل های اجرایی بدون آسیب دیدن و یا حذف آنها است.

 

ضمنا میتوانید نسخه ای از این دیسک نجات را بر روی فلش مموری خود داشته باشید و الزاما نیازی به رایت دیسک نمیباشد.


در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------