ورود کاربران VIP شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

موبایل : بازی ویندوز فون

Rating: 3 - 1385 votes

تازه های این بخش :دانلود بازی شاهزاده خانم (برای ویندوز فون)
Princess Paint 2019.705.2002.0 WP

 

 

بازی شاهزاده خانم (برای ویندوز فون) - Princess Paint 2019.705.2002.0 WP

 


در این مطلب از سرزمین دانلود می‌خواهیم شما را با یک بازی "دخترانه و کودکانه" برای دستگاه‌های ویندوز فون آشنا کنیم که امیدواریم از اجرای آن لذت ببرید.

"Princess Paint" یک بازی عالی برای افرادی است که عاشق شاهزاده خانم دیزنی بوده و می‌خواهند با او مراحل بازی را طی کنند.

در این بازی می‌توانید به محیطی زیبا و رنگارنگ دسترسی پیدا کرده و خود را ساعت‌ها مشغول کنید. برای اجرای این بازی نیازی به اینترنت نخواهید داشت.

اگر می‌خواهید تصاویری را از محیط بازی مشاهده کرده و آن را دانلود نمایید، به ادامه مطلب مراجعه کنید.دانلود بازی استراتژیک جنگ میمون‌ها (برای ویندوز فون)
Bloons TD Battles 2019.702.1614.0 WP
 

 

بازی استراتژیک جنگ میمون‌ها (برای ویندوز فون) - Bloons TD Battles 2019.702.1614.0 WP"Bloons TD Battles" یک بازی برای دستگاه‌های ویندوزفون در سبک بازی‌های "استراتژیک" می‌باشد.

شما در این بازی به نبرد با بازیکنان آنلاین دیگر پرداخته و از برج‌های خود در مقابل حملات آن‌ها حفاظت خواهید کرد. در این بازی می‌توانید به ابزار و سلاح‌های مختلفی برای حمله و دفاع به برج سایر بازیکنان دسترسی پیدا کنید.

همچنین 18 آهنگ مختلف در بازی وجود دارد که در مراحل مختلف پخش شده و هیجان بازی را دوچندان خواهد کرد. قابل ذکر است که 20 برج مختلف نیز در بازی وجود دارد.

در ادامه مطلب می‌توانید تصاویری را از محیط بازی مشاهده نموده و ضمن مشاهده سایر ویژگی‌های این بازی، در صورت تمایل اقدام به دانلود و نصب آن نمایید.دانلود بازی میدان اسلحه کشی (برای ویندوز فون)
Weapon Field Strip 3D 2018.1028.358.0 WP
 

 

بازی میدان اسلحه کشی (برای ویندوز فون) - Weapon Field Strip 3D 2018.1028.358.0 WP

 


در این مطلب از سرزمین دانلود می‌خواهیم شما را با یک بازی "اکشن و تفنگی" برای دستگاه‌های ویندوز فون آشنا کنیم که امیدواریم از اجرای آن لذت ببرید.

در این بازی شما در یک میدان تفنگی و جنگی قرار خواهید گرفت که باید قدرت اسلحه خود را به رخ رقبایتان بکشید!

در این بازی هویت شما همان اسلحه‌ای است که در دست شما بوده و با سایر رقبا و دشمنان به جنگ و تیراندازی خواهید پرداخت. در این بازی اکشن می‌توانید به تفنگ‌های مختلفی همچون کلاشینکف، ساچمه‌ای، ژ3 و... دسترسی پیدا کنید.

در ماموریت‌های مختلف شرکت کرده و بازی را در حالت‌های مختلفی اجرا خواهید کرد.

اگر می‌خواهید تصاویری را از محیط بازی مشاهده کرده و آن را دانلود نمایید، به ادامه مطلب مراجعه کنید.دانلود بازی دزدان دریایی (برای ویندوز فون)
Pirates of Everseas 2018.1106.1155.0 WP
 

 

بازی دزدان دریایی (برای ویندوز فون) - Pirates of Everseas 2018.1106.1155.0 WP

 


"Pirates of Everseas" یک بازی برای ویندوز فون در سبک بازی‌های "استراتژیکی" می‌باشد.

شما در این بازی نقش یک کاپیتان حرفه‌ای را بازی خواهید کرد. کاپیتانی که علاقه وافری به ماجراجویی‌های حماسی در دل دریا داشته و کنترل آب‌های ژرف را بر عهده می‌گیرد!

شما در این بازی امپراطوری دریایی خود را ایجاد کرده و با کشتی‌هایتان به جنگ با دزدان دریایی خواهید رفت. دشمنان را پیدا کرده و عرصه را بر تنگ کنید. شهر خود را ساخته و از منابع غارت شده برای آبادانی آن استفاده کنید.

این بازی بسیار هیجان انگیز بوده و می‌توانید برای خودتان متحدان جنگی نیز پیدا کنید.

در ادامه مطلب می‌توانید تصاویری را از محیط بازی مشاهده نموده و ضمن مشاهده سایر ویژگی‌های این بازی، در صورت تمایل اقدام به دانلود و نصب آن نمایید.دانلود بازی شورش سلطنتی 2 (برای ویندوز فون)
Royal Revolt 2 4.1.0.0 WP
 

 

بازی شورش سلطنتی 2 (برای ویندوز فون) - Royal Revolt 2 4.1.0.0 WP

 


در این مطلب از سرزمین دانلود می‌خواهیم شما را با یک بازی "اکشن و استراتژیک" برای ویندوز فون آشنا کنیم که امیدواریم از اجرای آن لذت ببرید.

نام این بازی زیبا و پرطرفدار "Royal Revolt" بوده و استقبال زیاد بازیکنان از سری اول این بازی، سازندگان آن را مجاب به ارائه سری دوم این بازی کرد.

شما در این بازی زیبا شاهد شورش‌ها و آشوب‌هایی خواهید بود که از سوی خانواده‌های سلطنتی رهبری و مدیریت می‌شوند. قلعه‌ و دژ مستحکم خود را ساخته و با تمامی قوا از آن حفاظت کنید.

به جمع‌آوری، استفاده و ارتقا سلاح‌های قدرتمند پرداخته و دشمنان خود را مغلوب کنید. مهم‌ترین وظیفه شما در این بازی، حفاظت از تاج و تختی می‌باشد که بسیاری از افراد به آن چشم دارند!

زره‌های سلطنتی خود را ساخته و به عنوان پادشاه قدرتمند، با دوستان خود اتحاد ایجاد کنید. همچنین می‌توانید از حیوانات وحشی نیز در جنگ‌هایتان و ایجاد رعب و وحشت در بین ارتش دشمن استفاده کنید.

اگر می‌خواهید تصاویری را از محیط بازی مشاهده کرده و آن را دانلود نمایید، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------