ورود کاربران VIP شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

موبایل : بازی ویندوز فون

Rating: 3 - 1333 votes

تازه های این بخش :دانلود بازی شورش سلطنتی 2 (برای ویندوز فون)
Royal Revolt 2 4.1.0.0 WP
 

 

بازی شورش سلطنتی 2 (برای ویندوز فون) - Royal Revolt 2 4.1.0.0 WP

 


در این مطلب از سرزمین دانلود می‌خواهیم شما را با یک بازی "اکشن و استراتژیک" برای ویندوز فون آشنا کنیم که امیدواریم از اجرای آن لذت ببرید.

نام این بازی زیبا و پرطرفدار "Royal Revolt" بوده و استقبال زیاد بازیکنان از سری اول این بازی، سازندگان آن را مجاب به ارائه سری دوم این بازی کرد.

شما در این بازی زیبا شاهد شورش‌ها و آشوب‌هایی خواهید بود که از سوی خانواده‌های سلطنتی رهبری و مدیریت می‌شوند. قلعه‌ و دژ مستحکم خود را ساخته و با تمامی قوا از آن حفاظت کنید.

به جمع‌آوری، استفاده و ارتقا سلاح‌های قدرتمند پرداخته و دشمنان خود را مغلوب کنید. مهم‌ترین وظیفه شما در این بازی، حفاظت از تاج و تختی می‌باشد که بسیاری از افراد به آن چشم دارند!

زره‌های سلطنتی خود را ساخته و به عنوان پادشاه قدرتمند، با دوستان خود اتحاد ایجاد کنید. همچنین می‌توانید از حیوانات وحشی نیز در جنگ‌هایتان و ایجاد رعب و وحشت در بین ارتش دشمن استفاده کنید.

اگر می‌خواهید تصاویری را از محیط بازی مشاهده کرده و آن را دانلود نمایید، به ادامه مطلب مراجعه کنید.دانلود بازی عشق افسانه‌ای اژدها (برای ویندوز فون)
Dragon Mania Legends 4.0.0.17 WP
 

 

بازی عشق افسانه‌ای اژدها (برای ویندوز فون) - Dragon Mania Legends 4.0.0.17 WP

 


"Dragon Mania Legends" یک بازی برای ویندوز فون در سبک بازی‌های "شبیه‌سازی شده و کودکانه" می‌باشد.

در این بازی یک اژدهای مهربان و زیبا، حیوان خانگی شما خواهد بود! به نظرتان جالب نیست؟

این اژدهای دوست داشتنی عاشق شده و باید در زندگی او را هدایت و رهبری کنید. او قدردان زحمات‌تان بوده و شما نیز در ازای وفاداری، به او تغذیه داده و در جزایر رویایی او را سرگرم خواهید کرد.

آیتم‌های مختلف سفارشی در دسترس بوده و می‌توانید محیط زندگی این اژدها را با 350 نوع آیتم زیباسازی کنید. همیشه ماجراجویی‌هایی هستند که شما و اژدها را مشغول کرده و با اتمام موفقیت‌آمیز آن‌ها امتیاز ککسب خواهید کرد.

همچنین با وایکینگ‌ها مبارزه کرده و صورت و جنبه خشمگین این اژدها را نیز مشاهده خواهید کرد!

در ادامه مطلب می‌توانید تصاویری را از محیط بازی مشاهده نموده و ضمن مشاهده سایر ویژگی‌های این بازی، در صورت تمایل اقدام به دانلود و نصب آن نمایید.دانلود بازی امپراطوری مارس (برای ویندوز فون)
March of Empires 3.4.0.7 WP
 

 

بازی امپراطوری مارس (برای ویندوز فون) - March of Empires 3.4.0.7 WP

 


در این مطلب از سرزمین دانلود می‌خواهیم شما را با یک بازی "استراتژیک" برای ویندوز فون آشنا کنیم که امیدواریم از اجرای آن لذت ببرید.

در این بازی قدم در قرون وسطایی گذاشته و امپراطوری قدرتمند خود را در بحبوحه جنگ هدایت خواهید کرد. قلعه خود را تقویت کرده و آن را ارتقا دهید. در کنار آن، اقداماتی پیشگیرانه برای دفاع در برابر حملات دشمن انجام داده و ارتش قدرتمند بسازید. وارد میدان جنگ شده و دشمنان خود را به زانو درآورید.

برای رسیدن به آرزوهای بلند پروازانه و ساخت بهترین و قدرتمندترین امپراطوری، با سایرین اتحاد ایجاد کرده و اقتدار پادشاهی خود را به رخ همگان بکشید.

پادشاهی در دستان شماست و برای انجام هرگونه اقدام در سرزمین خود مختار هستید! یکی دیگر از ویژگی‌های این بازی، آموزش و انتخاب یک قهرمان منحصر به فرد برای مبارزات در شرایط دشوار و سخت می‌باشد. همچنین می‌توانید از انواع تجهیزات جنگی برای قدرتمندسازی ارتش خود استفاده کنید.

اگر می‌خواهید تصاویری را از محیط بازی مشاهده کرده و آن را دانلود نمایید، به ادامه مطلب مراجعه کنید.دانلود بازی من نفرت‌انگیز: مینیون‌ (برای ویندوز فون)
Despicable Me: Minion Rush 4.1.2.5 WP

 

 

بازی من نفرت‌انگیز: مینیون‌ (برای ویندوز فون) - Despicable Me: Minion Rush 4.1.2.5 WP"Despicable Me: Minion Rush" یک بازی برای ویندوز فون در سبک بازی‌های "ماجراجویی و کودکانه" می‌باشد.

این بازی تاکنون بیش از 750 میلیون بار توسط کاربران دنیا برای سیستم‌عامل‌های مختلف دانلود و نصب شده است. شما در نقش مینیون‌ها، در مسابقه‌ای بی انتها شرکت خواهید کرد که باید مسیر را ادامه داده و به جمع‌آوری کردن موز بپردازید.

در طول مسیر با برخی از موانع مواجه خواهید شد که باید بتوانید با زیرکی از آن‌ها عبور کرده و ماموریت‌هایتان را تکمیل کنید. انواع شخصیت‌های مینیون نیز در این بازی حضور دارند.

گرافیک بازی به صورت انیمیشنی و با کیفیت طراحی شده و زاویه دید به صورت سه بعدی خواهد بود.

 

Despicable Me Minion Rush در زمره بازی‌های کم حجم ویندوز فون قرار می‌گیرد.

در ادامه مطلب می‌توانید تصاویری را از محیط بازی مشاهده نموده و ضمن مشاهده سایر ویژگی‌های این بازی، در صورت تمایل اقدام به دانلود و نصب آن نمایید.دانلود بازی قهرمانان عرشه (برای ویندوز فون)
Deck Heroes By IGG 11.6.0.0 WP
 

 

بازی قهرمانان عرشه (برای ویندوز فون) - Deck Heroes By IGG 11.6.0.0 WP

 


در این مطلب از سرزمین دانلود می‌خواهیم شما را با یک بازی "فکری و سرگرم‌کننده" برای گوشی های ویندوز‌ فون (مثل موبایل لومیا) آشنا کنیم که امیدواریم از اجرای آن لذت ببرید.

در این بازی شما در عرشه یک سرزمین پادشاهی قرار داده و باید قهرمانان و موجودات تحت فرمان خود را مدیریت کنید. افراد دیگری پادشاهی شما را تهدید کرده و به عنوان دشمنانی سر سخت در مقابل شما جبهه گرفته‌اند. شما در محیطی با گرافیک بسیار بالا و با کیفیت HD قرار گرفته و باید جنگ‌هایی که علیه آن‌ها به راه خواهید انداخت را مدیریت کنید.

بازی به صورت کارتی بوده و باید با آیتم‎‌هایی که در دسترس دارید، با دشمنان خود زور آزمایی کنید! قهرمانان خود را ارتقا داده و در پی جستجوی جنگجو‌های جدیدی باشید! جناح خود را گسترش داده و در جهانی پر چالش، ماجراجویی‌هایتان را ادامه دهید.

انجام ریسک‌ها، شرکت در مسابقات و چالش‌ها، از جمله ویژگی‌های این بازی جذاب و مهیج می‌باشد.

اگر می‌خواهید تصاویری را از محیط بازی مشاهده کرده و آن را دانلود نمایید، به ادامه مطلب مراجعه کنید. در ادامه مطلب می‌توانید به نسخه مود بازی نیز دسترسی پیدا کنید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات