ورود کاربران VIP پشتیبان سایت امروز به 153 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

:: بخش آموزشی ::

Rating: 4 - 40605 votes

تازه های این بخش :دانلود آموزش تبدیل گوشی اندرویدی به ماوس و کیبورد کامپیوتر با استفاده از نر‌م‌افزار WiFi Mouse (فیلم آموزشی)
 

 

آموزش تبدیل گوشی اندرویدی به ماوس و کیبورد کامپیوتر با استفاده از نر‌م‌افزار WiFi Mouse (فیلم آموزشی)اگر دوست دارید از گوشی اندرویدی خود به صورت بهینه استفاده کرده و آن را تبدیل به یک گوشی یا ماوس برای کامپیوتر خود کنید، می‌توانید از نرم‌افزار "WiFi Mouse" استفاده نمایید.

این نرم‌افزار قابلیت این را دارد که به صورت وای‌فای به کامپیوتر شما متصل شده و از آن به عنوان یک ماوس یا کیبورد مجازی استفاده کنید. این قابلیت بیشتر زمانی مورد استفاده‌تان قرار خواهد گرفت که ماوس یا کیبورد شما خراب شده و نیاز فوری برای استفاده از کامپیوتر دارید.

در این مطلب نیز فیلم آموزشی تبدیل گوشی به کیبورد و ماوس را قرار داده‌ایم که با استفاده از نرم‌افزار "WiFi Mouse" صورت می‌گیرد.

جهت دانلود این فیلم آموزشی، به ادامه مطلب مراجعه کنید.دانلود آموزش هک بازی‌های اندرویدی با استفاده از نرم‌افزار Creehack (فیلم آموزشی)
 

 

آموزش هک بازی‌های اندرویدی با استفاده از نرم‌افزار Creehack (فیلم آموزشی)
 


شاید در طی انجام بازی‌های اندرویدی، با محدودیت‌هایی همچون اتمام آیتم‌های داخل بازی، نبود سکه، کمبود امتیاز و... مواجه شده باشید. اما باید بگوییم که در چنین مواقعی می‌توانید از ابزار‌ها و نرم‌افزار‌های هک بازی استفاده کنید.

یکی از بهترین نرم‌افزار‌ها برای هک کردن بازی‌های اندرویدی، "Creehack" می‌باشد. به کمک این نرم‌افزار می‌توانید تغییراتی مختلفی را در داخل بازی اعمال کنید.

نکته جالب توجه این است که برای استفاده از این نرم‌افزار در گوشی اندرویدی خود، نیازی به روت کردن دستگاه نخواهید داشت.

در ادامه مطلب می‌توانید به آموزش چگونگی هک بازی‌های اندرویدی با استفاده از نرم‌افزار Creehack دسترسی پیدا کنید.آموزش تلفظ زبان انگلیسی (صوتی) - Pronunciation in Use

دانلود آموزش تلفظ زبان انگلیسی (صوتی)

Pronunciation in Use

 

 

آموزش تلفظ زبان انگلیسی (صوتی) - Pronunciation in Use

 

 

مجموعه English Pronunciation in Use یک دوره سه سطحی منتشر شده از انتشارات کمبریج است که برای تقویت مهارت لازم در زمینه تلفظ و لهجه بریتیش زبان انگلیسی ارائه شده است. هر یک از سطوح این مجموعه دربردارنده 60 درس 2 صفحه ای میباشد که تمامی جنبه های تلفظ از جمله اصوات، استرس ها، لحن و... را پوشش میدهد.

 

در این دروس صفحات اول به آموزش و صفحات دوم به تمرین اختصاص یافته و در پایان کتاب نیز پاسخ این تمارین ارائه گردیده است. هر یک از سطوح Elementary - Intermediate - Advanced دارای یک فایل PDF و فایل های صوتی میباشد که هم به صورت خودآموز و در کلاس درس قابل استفاده است.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.آموزش آمادگی برای آیلتس (صوتی) - Ready for IELTS

دانلود آموزش آمادگی برای آیلتس (صوتی)

Ready for IELTS

 

 

آموزش آمادگی برای آیلتس (صوتی) - Ready for IELTS

 

 

کتاب Ready for IELTS یکی از شناخته شده ترین دوره های آموزش آیلتس آکادمیک است که توسط انتشارات مک میلان منتشر شده است. این کتاب برای زبان آموزانی مناسب است که نمره آیلتس آنها 5 است و قصد دارند برای نمره 6.5 یا 7 در این آزمون شرکت کنند.

 

در کتاب حاضر فعالیت های متعددی وجود دارد که هدف از ارائه آنها نه تنها بهبود دانش زبانی زبان آموزان است بلکه آنها مهارت های لازم برای کسب نمرات مذکور را نیز آموزش میدهند. این فعالیت ها در خصوص هر چهارت مهارت شنیداری، گفتاری، درک مطلب و نوشتاری هستند.


در پایان هر درس بخشی به نام Revision وجود دارد که مطالب ارائه شده در آن درس را مرور میکند (این شامل قواعد و واژگان نیز میشود).

 

در پایان کتاب علاوه بر پاسخ تمرینات، مباحث گرامری دروس توضیح داده شده اند و لیستی از واژگان استفاده شده در کتاب نیز ارائه گردیده است.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.آموزش زبان انگلیسی (فیلم آموزشی) - How Do You Do

دانلود آموزش زبان انگلیسی (فیلم آموزشی)

How Do You Do

 

 

آموزش زبان انگلیسی (فیلم آموزشی) - How Do You Do

 

 

مجموعه How Do You Do که با لهجه کانادایی (American) میباشد، با وجود قدیمی بودن آن، یکی از ساختارمندترین فیلم های آموزش زبان است که در 24 قسمت 25 دقیقه ای ارائه شده است.

 

How Do You Do برای همه کسانی که زبان انگلیسی شان بسیار ضعیف است و تنها در حد سالهای راهنمایی و دبیرستان با زبان آشنا هستند و مجبورند سریعا خود را با کلمات و جملات کلیدی و اساسی زبان آشنا سازند، مناسب میباشد.


در این مجموعه موضوعات به تفکیک و با حفظ ارتباط معنایی و داستانی ارائه میشوند و در هر سناریو بعد از پرداختن مقدماتی به موضوع درس، به کمک صحنه های شبیه سازی و بهره گیری از انیمیشن و کارتون، موضوعات به طور کامل به زبان آموز فهمانده میشوند.

 

رفتار طنزآلود و سرگرم کننده روبات فیلم که بسیاری اوقات زبان آموز از زاویه چشمان او به دنیا مینگرد، سبب میشود که یادگیری زبان به کمک این مجموعه بسیار شیرین و جذاب جلوه نماید و زبان آموز از تماشای مکرر درس ها دچار خستگی نشود.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی زبان انگلیسی را از سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------