پشتیبان سایت امروز به 27 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

:: بخش آموزشی ::

Rating: 4 - 31665 votes

تازه های این بخش :دانلود آموزش تغییر ظاهر ویندوز توسط ویجت ها، با استفاده از نرم‌افزار XWidget (فیلم آموزشی)


آموزش تغییر ظاهر ویندوز با ویجت ها با استفاده از نرم‌افزار XWidget (فیلم آموزشی)
 


ویجت‌ها؛ یک نوع ابزار برای استفاده کاربردی‌تر از ویندوز و دسترسی بهتر به امکانات و ویژگی‌های آن می‌باشد. شاید شما نیز از ویجت‌های مختلفی استفاده کرده‌اید. اولین بار ویجت‌ها در ویندوز 7 رونمایی شدند.

به کمک نرم‌افزار XWidget می‌توانید ویجت‌های متنوع و زیبایی را به ویندوز اضافه کرده و شکل و ظاهر ویندوز را به طور کلی متحول کنید. ویجت‌های مختلفی برای این نرم‌افزار طراحی شده و آماده به کار هستند.

در این مطلب از سرزمین دانلود، فیلم آموزشی نحوه تغییر ظاهر ویندوز توسط ویجت ها، با استفاده از نرم‌افزار XWidget را قرار داده‌ایم. تمامی کاربرانی مبتدی و حرفه‌ای می‌توانند از این فیلم آموزشی استفاده کنند.

اگر در استفاده از این نرم‌افزار نیاز به آموزش و راهنما دارید، این فیلم آموزشی را از دست ندهید.

جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید. همچنین در ادامه مطلب تصاویری از قسمت‌های مختلف فیلم قرار گرفته است.دانلود آموزش نمایش و مدیریت تصاویر با استفاده از نرم‌افزار XnView (فیلم آموزشی)

آموزش نمایش و مدیریت تصاویر با استفاده از نرم‌افزار XnView (فیلم آموزشی)"XnView" نرم‌افزاری کاربردی برای نمایش و مدیریت تصاویر می‌باشد. به کمک این نرم‌افزار می‌توانید عکس‌هایتان را به روش‌های مختلف به نمایش گذاشته و آنان را به خوبی مدیریت کنید.

همچنین به کمک این نرم‌افزار می‌توانید تغییرات مورد نظرتان را به صورت گروهی و دسته‌ای اعمال کرده و از ویژگی‌هایی همچون تغییر فرمت عکس‌ها، اجرای فایل‌های مالتی مدیا، شماره‌گذاری و تغییر نام دسته جمعی فایل‌ها و... استفاده کنید.

از دیگر ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توان به تنظیم نور و رنگ عکس، ایجاد جلوه‌های ویژه روی تصاویر، نمایش عکس‌های متحرک، قرار دادن واتر مارک و کپی رایت روی عکس‌ها و... اشاره نمود.

در این مطلب از سرزمین دانلود، فیلم آموزشی نحوه نمایش و مدیریت تصاویر با استفاده از نرم‌افزار XnView را قرار داده‌ایم. تمامی کاربرانی مبتدی و حرفه‌ای می‌توانند از این فیلم آموزشی استفاده کنند.

اگر در استفاده از این نرم‌افزار نیاز به آموزش و راهنما دارید، این فیلم آموزشی را از دست ندهید.

جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید. همچنین در ادامه مطلب تصاویری از قسمت‌های مختلف فیلم قرار گرفته است.دانلود آموزش تغییر رنگ فولدرها در ویندوز، با استفاده از نرم‌افزار Folder Colorizer (فیلم آموزشی)

 

آموزش تغییر رنگ پوشه‌های با استفاده از نرم‌افزار Folder Colorizer (فیلم آموزشی)

 


آیا می‌خواهید پوشه‌های موجود در کامپیوتر خود را اولویت‌بندی کرده و رنگ‌های مخصوصی را برای آنها تعیین کنید؟ یا شاید هم از زرد بودن رنگ فولدر ها و یکنواختی آنان دلزده شده‌اید و می‌خواهید تنوعی ایجاد کنید!

به کمک نرم‌افزار "Folder Colorizer" می‌توانید رنگ فولدر‌ها را تغییر دهید. بدین ترتیب ضمن ایجاد تنوع و زیبایی در محیط ویندوز، می‌توانید آن‌ها را بر اساس رنگ دسته‌بندی و اولویت‌بندی کنید.

در این مطلب از سرزمین دانلود، فیلم آموزشی نحوه تغییر رنگ فولدرها در ویندوز، با استفاده از نرم‌افزار Folder Colorizer را قرار داده‌ایم. تمامی کاربرانی مبتدی و حرفه‌ای می‌توانند از این فیلم آموزشی استفاده کنند.

اگر در استفاده از این نرم‌افزار نیاز به آموزش و راهنما دارید، این فیلم آموزشی را از دست ندهید.

جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید. همچنین در ادامه مطلب تصاویری از قسمت‌های مختلف فیلم قرار گرفته است.دانلود آموزش استفاده از نرم‌افزار نقاشی حرفه‌ای paint.net (فیلم آموزشی)

 

آموزش استفاده از نرم‌افزار نقاشی حرفه‌ای Paint.net (فیلم آموزشی)

 


هنر نقاشی کردن فقط منحصر به دنیای واقعی نیست. اکنون بسیاری از نقاشان و کسانی که اهل طراحی هستند از برد‌ها و نرم‌افزار‌های مختلف گرافیکی برای نقاشی و ایجاد طرح‌های مختلف دو بعدی و سه بعدی استفاده می‌کنند.

به کمک نرم‌افزار "paint.net" می‌توانید در محیط ویندوز به نقاشی کردن بپردازید. در این نرم‌افزار خواهید توانست یک بوم نقاشی برای خودتان شبیه سازی کرده و پس از طراحی و نقاشی از آن خروجی بگیرید. تمامی ابزار‌های مورد نیاز برای نقاشی کردن در این نرم‌افزار در اختیار شماست.

در این مطلب از سرزمین دانلود، فیلم آموزشی نحوه استفاده از نرم‌افزار نقاشی حرفه‌ای paint.net را قرار داده‌ایم. تمامی کاربرانی مبتدی و حرفه‌ای می‌توانند از این فیلم آموزشی استفاده کنند.

اگر در استفاده از این نرم‌افزار نیاز به آموزش و راهنما دارید، این فیلم آموزشی را از دست ندهید.

جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید. همچنین در ادامه مطلب تصاویری از قسمت‌های مختلف فیلم قرار گرفته است.دانلود آموزش تبدیل فرمت عکس با استفاده از نرم‌افزار Image Tuner (فیلم آموزشی)

 

آموزش تبدیل فرمت عکس با استفاده از نرم‌افزار Image Tuner (فیلم آموزشی)اگر بخواهید به تبدیل فرمت عکس بپردازید، برای این کار می‌توانید از نرم‌افزار‌های مختلفی استفاده کنید. یکی از این نرم‌افزار‌ها که در سرزمین دانلود نیز قابل دسترس می‌باشد، "Image Tuner" می‌باشد.

به کمک این نرم‌افزار می‌توانید به تغییر سایز و فرمت عکس بپردازید. این نرم‌افزار رابط کاربری بسیار مناسب و آسانی داشته و هر کسی می‌تواند از آن استفاده کند. اضافه کردن واتر مارک به تصاویر از دیگر ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌باشد.

در این مطلب از سرزمین دانلود، فیلم آموزشی نحوه تبدیل فرمت عکس با استفاده از نرم‌افزار Image Tuner را قرار داده‌ایم. تمامی کاربرانی مبتدی و حرفه‌ای می‌توانند از این فیلم آموزشی استفاده کنند.

اگر در استفاده از این نرم‌افزار نیاز به آموزش و راهنما دارید، این فیلم آموزشی را از دست ندهید.

جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید. همچنین در ادامه مطلب تصاویری از قسمت‌های مختلف فیلم قرار گرفته است.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات