ورود کاربران VIP سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش رایگان نرم افزار

منوی سایت

:: بخش سرگرمی ::

Rating: 2 - 1 votes

تازه های این بخش :بازی تعلیم رانندگی (برای کامپیوتر) - Driving Simulator PC Game

دانلود بازی تعلیم رانندگی (برای کامپیوتر)

Driving Simulator PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی تعلیم رانندگی (برای کامپیوتر) - Driving Simulator PC Game

 

 

بازی Driving Simulator در سبک شبیه ساز و ماشین میباشد که توسط استودیو Excalibur ساخته شده است و استودیو Excalibur Publishing Limited در سال 2011 آن را برای PC منتشر کرده است.

 

بازی Driving Simulator بهترین بازی در این سبک میباشد که مهارت های رانندگی شما را محک میزند و بهترین و جذاب ترین ماشین ها برای شما قرار داده شده است. چراغ های خود را روشن کرده و با بالاترین سرعت از میان شهرها عبور کنید از طرف دیگر باید با نیروهای پلیسی که به دنبال شما حرکت میکنند نیز مقابله کنید و بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارید.

 

تمام وسیله های حمل و نقل عمومی نیز در طول مسیر شما قرار دارند و حرکات شما را با چالش روبه رو میکنند زیرا زمانی که پلیس با نهایت سرعت در تعقیب شما میباشد سبقت گرفتن از یک اتوبوس بسیار سخت میباشد.

 

در بازی Driving Simulator شما میتوانید کنترل وسایل سنگین را نیز در دست داشته باشید و مهارت های آن بسیار متفاوت با یک ماشین معمولی میباشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.مجموعه افکت های صوتی متنوع - The General Series 6000 Sound Effects

دانلود مجموعه افکت های صوتی متنوع

The General Series 6000 Sound Effects

 

 

مجموعه افکت های صوتی متنوع - The General Series 6000 Sound Effects

 

 

افکت های صوتی به صداهایی گفته میشود که شما از آن در ساخت و تولید یک فیلم، قطعه صوتی یا میکس یک آهنگ استفاده میکنید.

 

این افکت ها شامل صداى محيط، افکت های کمیاب، موزيک و سرود است، که از همه آنها با اهميت‌ تر، صداى واقعى صحنه رويدادها يا صداى محيط است.


در این مطلب یکی از عظیم ترین و بی نظیرترین جلوه های صوتی با موضوعات مختلف گردآوری شده است.

 

مجموعه مجموعه افکت های صوتی متنوع - The General Series 6000 Sound Effects شامل 893 جلوه صوتی میباشد.

 

علاوه بر مجموعه افکت ها به صورت یکجا، یک افکت بصورت جداگانه، برای نمونه جهت دانلود قرار داده شده است. به این ترتیب قبل از دانلود کل مجموعه میتوانید یکی از افکت های آن را گوش کنید و اگر مورد پسند شما بود کل مجموعه افکت ها را به صورت یکجا دانلود کنید.دانلود مجموعه افکت های صوتی حیوانات

Wild World of Animals Sound Effects

 

 

مجموعه افکت های صوتی حیوانات - Wild World of Animals Sound Effects

 

 

افکت های صوتی به صداهایی گفته میشود که شما از آن در ساخت و تولید یک فیلم، قطعه صوتی یا میکس یک آهنگ استفاده میکنید.

 

این افکت ها شامل صداى محيط، افکت های کمیاب، موزيک و سرود است، که از همه آنها با اهميت‌ تر، صداى واقعى صحنه رويدادها يا صداى محيط است.


در این مطلب یکی از عظیم ترین و بی نظیرترین جلوه های صوتی در خصوص صدای حیوانات گردآوری شده است.

 

مجموعه مجموعه افکت های صوتی حیوانات - Wild World of Animals Sound Effects شامل 218 جلوه صوتی میباشد.

 

علاوه بر مجموعه افکت ها به صورت یکجا، یک افکت بصورت جداگانه، برای نمونه جهت دانلود قرار داده شده است. به این ترتیب قبل از دانلود کل مجموعه میتوانید یکی از افکت های آن را گوش کنید و اگر مورد پسند شما بود کل مجموعه افکت ها را به صورت یکجا دانلود کنید.انیمیشن دومبو 2019 - Dumbo 2019

دانلود انیمیشن دومبو 2019

Dumbo 2019

 

 

انیمیشن دومبو 2019 - Dumbo 2019

 

 

در این مطلب انیمیشن انیمیشن دومبو 2019 - Dumbo 2019 را برای شما آماده کرده ایم. این انیمیشن ساخته سال 2019 است.

 

Dumbo یکی از قدیمی ترین کارتون های شرکت Disney است. این شرکت پس از نزدیک 70 سال دوباره این بار به صورت یک فیلم Dumbo را منتشر میکند. داستان فیلم Dumbo در مورد یک فیل کوچک با گوش های بسیار بزرگ است که همین گوش ها باعث فرار این فیل از سیرکی که در آن گرفتار بود میشود.

 

فیلم Dumbo داستان فردی به نام هول را به تصویر میکشد که بعد از بازگشتش از جنگ زندگیش دستخوش تغییرات شد و در یک سیرک مسئولیت نگهداری از یک فیل تازه به دنیا آمده به نام دامبو است که بخاطر گوش های بسیار بزرگش ظاهری خننده دار دارد اما...

 

در ادامه مطلب میتوانید این انیمیشن جدید و زیبا را دانلود کنید.انیمیشن عروسک های زشت 2019 - UglyDolls 2019

دانلود انیمیشن عروسک های زشت 2019

UglyDolls 2019

 

 

انیمیشن عروسک های زشت 2019 - UglyDolls 2019

 

 

در این مطلب انیمیشن انیمیشن عروسک های زشت 2019 - UglyDolls 2019 را برای شما آماده کرده ایم. این انیمیشن ساخته سال 2019 است.

 

UglyDolls 2019 نام یک انیمیشن سینمایی میباشد که خلاصه داستان آن از این قرار است که یک شهر دوست داشتنی به نام آگلی ویل وجود دارد که عروسک های زشت در آن زندگی میکنند.

 

این شهر دوست داشتنی جایی است که هرچه افراد زشت تر باشند، مشهورتر هستند و خاص تر به نظر میرسند. همه چیز به بهترین شکل پیش میرود تا اینکه موکسی و دوستانش تصمیم میگیرند که به سمت دیگر کوهی که در نزدیکی شهر آن ها قرار دارد، سفر کنند.

 

در ادامه مطلب میتوانید این انیمیشن جدید و زیبا را دانلود کنید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------