ورود کاربران VIP شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

:: بخش سرگرمی ::

Rating: 2 - 1 votes

تازه های این بخش :دانلود بازی خطوط شکسته، مرده و مست (برای کامپیوتر)

Broken Lines The Dead and the Drunk PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی خطوط شکسته، مرده و مست (برای کامپیوتر) - Broken Lines The Dead and the Drunk PC Game

 

 

Broken Lines The Dead and the Drunk بازی در سبک اکشن و استراتژیک است که توسط شرکت PortaPlay ساخته و به وسیله Supercom در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

داستان بازی Broken Lines The Dead and the Drunk در زمان جنگ جهانی دوم جریان دارد و در مورد گروهی از سربازان اروپای شرقی است که پشت خطوط دشمن گرفتار شده اند.

 

در گیم پلی بازی شما باید با استفاده از توانایی های هریک از این سربازان راهی برای فرار بیابید و با نبرد با دشمنان خود را به نیروهای خودی برسانید.

 

شما میتوانید از تاکتیک های متنوعی همچون نبرد های چریکی، جاسوسی، نبرد مستقیم و... استفاده کنید. در بازی شما باید همانند یک فرمانده سربازان را هدایت کنید و عملیات های بسیار پیچیده ای را انجام دهید.

 

هر انتخابی که شما در بازی انجام میدهید بر آینده شما و سربازانتان تاثیر گذار خواهد بود و نتیجه را به گونه ای دیگر رقم خواهد زد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی مسابقات موتور پرشی 2020 (برای کامپیوتر)

MXGP 2020 The Official Motocross Videogame PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی مسابقات موتور پرشی 2020 (برای کامپیوتر) - MXGP 2020 The Official Motocross Videogame PC Game

 

 

MXGP 2020 The Official Motocross Videogame بازی در سبک موتور و ورزشی است که توسط شرکت Milestone S.r.l ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی MXGP 2020 The Official Motocross Videogame شما میتوانید تمامی موتور های سری MXGP را در اختیار بگیرید و وارد مسابقاتی چالش برانگیز شوید.

 

گیم پلی بازی بسیار واقعگرایانه طراحی شده است و انتخاب تجهیزات و موتور در هر پیست تاثیر بسیار زیادی در پیروزی شما خواهد داشت. با پیشرفت در بازی و پیروزی در مسابقات میتوانید بهترین موتور ها را خریداری کرده و با استفاده از آیتم های متنوع آنها را شخصی سازی نمایید.

 

لازم به ذکر است که تمامی جزئیات گرافیکی، پرش های خارق العاده، حرکات نمایشی و محیط ها شبیه سازی شده بسیار نزدیک به واقعیت میباشند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی ری، انسان مرده (برای کامپیوتر) - RAYS THE DEAD PC Game

دانلود بازی ری، انسان مرده (برای کامپیوتر)

RAYS THE DEAD PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی ری، انسان مرده (برای کامپیوتر) - RAYS THE DEAD PC Game

 

 

RAYS THE DEAD بازی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت Ragtag Studio ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی RAYS THE DEAD شما باید زامبی های مختلفی را کنترل کنید و به ماجراجویی، حل معما و نبرد بپردازید.

 

سبک بازی همانند عناوین دهه 80 میلادی میباشد و با چالش های خود ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد. در گیم پلی بازی شما باید ارتشی از زامبی ها را فرماندهی کنید و مراحل بسیاری را پشت سر بگذارید.

 

هر یک از زامبی های شما دارای توانایی های منحصر به فردی میباشند که میتوانید از آنها استفاده کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی دست پیروزی (برای کامپیوتر) - THE HAND OF GLORY PC Game

دانلود بازی دست پیروزی (برای کامپیوتر)

THE HAND OF GLORY PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی دست پیروزی (برای کامپیوتر) - THE HAND OF GLORY PC Game

 

 

The Hand of Glory بازی در سبک ماجراجویی و فکری است که توسط شرکت Madit Entertainment با همکاری Daring Touch ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی The Hand of Glory شما کنترل شخصیتی به نام لازاروس ایفای نقش خواهید کرد و به عنوان یک کاراگاه زبده و باهوش باید ماجراهای بسیاری را پشت سر بگذارید.

 

داستان بازی از جایی شروع میشود که قاتلی سریالی یکی از نوادگان معروف ترین و ثروتمند ترین افراد جامعه را دزدیده است.

 

در گیم پلی بازی شما باید به عنوان کاراگاهی که شغل او به این پرونده گره خورده است سعی کنید به هر قیمتی که شده راز این پرونده را حل کنید.

 

شما باید او را راهنمایی کنید تا این پرونده سرنوشت ساز را حل کند و شغل خود را به دوران حرفه ای خود بازگرداند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی صدای دریا (برای کامپیوتر) - Call of the Sea PC Game

دانلود بازی صدای دریا (برای کامپیوتر)

Call of the Sea PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی صدای دریا (برای کامپیوتر) - Call of the Sea PC Game

 

 

Call of the Sea بازی در سبک ماجراجویی و فکری با دید اول شخص است که توسط شرکت Out of the Blue ساخته و به وسیله Raw Fury در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی Call of the Sea شما کنترل زنی جوان به نام Norah را برعهده دارید که درگیر ماجراهایی عجیب و خطرناک شده است. داستان بازی در سال 1934 روایت میشود و از بجایی شروع میشود که شما در جزیره ای دور افتاده در اقیانوس آرام جنوبی گرفتار شده اید و باید تلاش کنید تا همسر گمشده خود را در این مکان مرموز یافته و خود را نجات دهید.

 

در گیم پلی بازی شما باید معماهای مختلفی را پشت سر بگذارید و با یافتن سرنخ‌های گوناگون در نهایت به تمدنی گمشده‌ خواهید رسید که باید راز های آن را کشف کنید.

 

بازی دارای محیط های مرموزی میباشد که باید با استفاده از توانایی های نورا در آنها به جستجو بپردازید. در داستان بازی شما در موقعیت های احساسی و عجیبی قرار خواهید گرفت که باید هوشمندانه از آنها عبور کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------