ورود کاربران VIP شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

:: بخش سرگرمی ::

Rating: 2 - 1 votes

تازه های این بخش :بازی خدمتکار اسکر (برای کامپیوتر) - Maid of Sker PC Game

دانلود بازی خدمتکار اسکر (برای کامپیوتر)

Maid of Sker PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی خدمتکار اسکر (برای کامپیوتر) - Maid of Sker PC Game

 

 

Maid of Sker بازی در سبک اکشن و ترسناک با دید اول شخص است که توسط شرکت Wales Interactive ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

بازی Maid of Sker شما را به هتلی عجیب و مرموز خواهد برد که تاریخچه ای ترسناک را دارا میباشد. داستان بازی در سال 1898 جریان دارد و بر اساس داستان زندگی عجیب زنی به نام Elizabeth Williams ساخته شده است. دختری که توسط پدرش به دلیل علاقه به پسری که پدر او رضایت ندارد زندانی شده است.

 

در گیم پلی بازی شما باید راهی برای نجات این دختر پیدا کنید و شروع به اکتشاف در دنیای اطراف خود نمایید. باید دقت داشته باشید که تصمیمات شما در این بازی بسیار مهم میباشد و آینده شما را در این بازی رقم میزنند و تنها با کوچکترین اشتباه سرنوشت شما تغییر خواهد کرد.

 

در گیم پلی بازی شما باید بدوید، پنهان شوید، بخزید، دام بگذارید، حواس دیگران را پرت کنید و سعی کنید هر طوری که شده زنده بمانید. به طور کلی بازی روی مخفی ‌کاری تمرکز دارد و بازیکنان به هیچگونه سلاحی مجهز نیستند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی جنگ خدایان (برای کامپیوتر) - Fight of Gods Godracter PC Game

دانلود بازی جنگ خدایان (برای کامپیوتر)

Fight of Gods Godracter PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی جنگ خدایان (برای کامپیوتر) - Fight of Gods Godracter PC Game

 

 

Fight of Gods Godracter بازی در سبک اکشن و مبارزه ای است که توسط شرکت Digital Crafter ساخته و به وسیله PQube Limited در سال 2019 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

بازی Fight of Gods Godracter شما را به جهانی باستانی میبرد، جایی که مملو است از خدایان، ارواح مقدس، شخصیت های اساطیری و... که همگی در حال نبرد هستند.

 

در گیم پلی بازی باید با استفاده از هر یک از شخصیت های بازی به مبارزه بپردازید و نبردهای جذابی را پشت سر بگذارید.

 

از شخصیت های بازی میتوان به خدایان اساطیری همچون بودا، زئوس، اودین، ثور و... اشاره کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی کنگره 451 (برای کامپیوتر) - Conglomerate 451 PC Game

دانلود بازی کنگره 451 (برای کامپیوتر)

Conglomerate 451 PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی کنگره 451 (برای کامپیوتر) - Conglomerate 451 PC Game

 

 

Conglomerate 451 بازی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت RuneHeads ساخته و به وسیله 1C Entertainment در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

داستان بازی Conglomerate 451 در یک دنیای سایبرپانک و در شهری خیالی به نام کنگلومرت 451 جریان دارد.

 

در بازی کنترل یک تیم ویژه از ماموران حفظ نظم و آرامش را برعهده دارید که به صورت کلون و دستکاری ژنتیکی ساخته شده‌اند. در گیم پلی بازی سیستم شخصی سازی وجود دارد و میتوانید سلاح‌ها، ایمپلنت‌ها، بازو‌ها و قسمت هایی از اعضای بدن را که به صورت رباتیک هستند را ارتقا دهید.

 

در بازی شما باید نقاط ضعف دشمنان را شناسایی کرده و به آن قسمت حمله کنید تا بیشترین تخریب را انجام دهید. این ویژگی تنها به بازیکنان محدود نمیشود و دشمنان نیز میتوانند چنین عملی را انجام دهند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی سلاح ژله ای (برای کامپیوتر) - Georifters PC Game

دانلود بازی سلاح ژله ای (برای کامپیوتر)

Georifters PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی سلاح ژله ای (برای کامپیوتر) - Georifters PC Game

 

 

Georifters بازی در سبک فکری و ماجراجویی است که توسط شرکت Busy Toaster ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی Georifters شما وارد یک دنیای فانتزی خواهید شد و کنترل شخصیتی به نام Candy را برعهده دارید.

 

خانمی باهوش که سعی دارد تا دنیای عجیب اطراف خود را کاوش کند و معماها و ماجراهای بسیاری را پشت سر بگذارد. در گیم پلی بازی شما میتوانید به همراه دوستانتان تیمی را تشکیل داده و به مبارزه با دشمنان بپردازید.

 

در بازی شاهد مناطق مختلفی همچون پورتال‌ها، تونل‌ها، راه‌های میانبر و فضا‌های مخفی خواهید بود که باید مراحل بسیاری را در این مناطق پشت سر بگذارید.

 

در گیم پلی بازی شما قادر خواهید بود تا دیوار‌های مختلفی را اطراف مناطق خود بسازید، تونل‌های جدیدی طراحی کنید و سنگر‌ها و موانع دشمنان را از بین ببرید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی 101 شگفت انگیز، نسخه بازسازی شده (برای کامپیوتر)

The Wonderful 101 Remastered PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی 101 شگفت انگیز، نسخه بازسازی شده (برای کامپیوتر) - The Wonderful 101 Remastered PC Game

 

 

The Wonderful 101 Remastered بازی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت PlatinumGames Inc ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است. نسخه Remastered در واقع یک نسخه بازسازی شده از عنوان The Wonderful 101 است که برای اولین بار در سال 2013 منتشر شده بود.

 

داستان بازی The Wonderful 101 Remastered از جایی شروع میشود که زمین مورد تهاجم و تجاوز ارتش‌های بیگانه فضایی قرار گرفته است.

 

حال شما باید با تعداد 101 قهرمان که با یکدیگر متحد شده اند به نبرد با ایت مهاجمان بروید و آنها را شکست دهید.

 

هر یک از این قهرمانان دارای قدرت‌های منحصربه‌فردی هستند که میتوانید از توانایی های آنها استفاده کنید.

 

شما در بازی میتوانید کنترل تمامی این قهرمانان را به دست بگیرید و به صورت همزمان از شگفتی‌ های هر یک برای کمک به نجات زمین در برابر حمله بیگانگان بهره ببرید. شما باید از شهروندان غیر نظامی دفاع کنید و مانع از نابودی نسل بشر شوید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------