ورود کاربران VIP شماره پشتیبانی سایت : 0345 907 909

منوی سایت

:: بخش سرگرمی ::

تازه های این بخش :بازی آخرین کارمند (برای کامپیوتر) - Alone in the Office PC Game

دانلود بازی آخرین کارمند (برای کامپیوتر)

Alone in the Office PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی آخرین کارمند (برای کامپیوتر) - Alone in the Office PC Game

 

 

Alone in the Office بازی در سبک اکشن و ترسناک با دید اول شخص است که توسط شرکت OKONNAYA RAMA ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2021 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی Alone in the Office شما در یک دفتر کار گرفتار شده اید و باید سعی کنید تا تمام کارهای خود را به اتمام برسانید. در گیم پلی بازی شما باید چراغ ها را زیر نظر داشته باشید و مطمئن شوید همیشه روشن هستند.

 

شما باید از هیولایی که شما را در تاریکی شکار میکند فرار کنید. همچنین باید برای زنده ماندن در شب باید از تلفن های هوشمند و چراغ قوه هوشمندانه استفاده کنید.

 

بازی از جایی شروع میشود که شما به عنوان کارمند اداره ای که برای انجام کارها در آن مشغول اضافه کاری هستید ایفای نقش خواهید کرد و در حالی که روی آخرین اسناد کار میکنید، صداهای عجیب و غریب را میشنوید.

 

شما کاملا مطمئن هستید که در دفتر تنها هستید. همه افرادی که در دفتر کار میکنند از قبل خارج شده اند. شما تصمیم میگیرید که اتفاقات را بررسی کنید. به طور کلی در بازی باید برای بقای خود تلاش کنید و سعی کنید که گرفتار تاریکی نشوید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی کارتینگ (برای کامپیوتر) - Karting PC Game

دانلود بازی کارتینگ (برای کامپیوتر)

Karting PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی کارتینگ (برای کامپیوتر) - Karting PC Game

 

 

Karting بازی در سبک مسابقه ای و ماشین است که توسط شرکت RewindApp ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2021 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

کارتینگ نوعی از ورزش موتوری با خودروهای کوچک است. اینگونه خودروهای چهارچرخه کوچک و چرخباز کارت نام دارند. با ماشین‌های کارت معمولا در مسیرهای کارت‌سواری که در مقیاسی کوچک نسبت به بزرگراه‌های واقعی ساخته میشوند مسابقه داده میشود.

 

در بازی Karting شما به عنوان یک راننده باید با استفاده از خودروی کوچک خود در مسابقات متنوعی شرکت کنید و سعی کنید تا زودتر از رقبای خود به خط پایان برسید. در گیم پلی بازی شاهد مسیر های متنوع و اتومبیل های مختلف خواهید بود که ساعت ها شما را سرگرم خواهند کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی غرب وحشی و جادوگران (برای کامپیوتر)

Wild West and Wizards Settlers and Bounty Hunters PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی غرب وحشی و جادوگران (برای کامپیوتر) - Wild West and Wizards Settlers and Bounty Hunters PC Game

 

 

Wild West and Wizards Settlers and Bounty Hunters بازی در سبک اکشن و جنگی با دید اول شخص است که توسط شرکت Lavaboots Studios ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2020 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

داستان بازی Wild West and Wizards Settlers and Bounty Hunters در یک دنیای فانتزی در غرب وحشی جریان دارد و شما را در نقش یک کابوی قرار میدهد که باید کلاه خود را بر سر کرده و اسلحه خود را آماده کنید و راهی اکتشاف مکان های مختلف و نبرد با دشمنان شوید.

 

در گیم پلی بازی شما باید با بکشید، غارت کنید و معماها و ماموریت های مختلفی را انجام دهید. بازی دارای محیط های متنوعی میباشد که با گیم پلی خود ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد.

 

شخصیت شما دارای مهارت های جادویی نیز میباشد که با پیشرفت در بازی میتوانید آنها را کسب کرده و از آنها استفاده کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی یابندگان (برای کامپیوتر) - Finders Reapers PC Game

دانلود بازی یابندگان (برای کامپیوتر)

Finders Reapers PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی یابندگان (برای کامپیوتر) - Finders Reapers PC Game

 

 

Finders Reapers بازی در سبک اکشن و جنگی با دید سوم شخص است که توسط شرکت MOSQUITO COCKTAIL LTD ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2021 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در بازی Finders Reapers شما باید از میان انبوهی از شخصیت ها یکی را انتخاب کنید و وارد میدان مبارزه شوید و سعی کنید تا تنها بازمانده مبارزات باشید.

 

در گیم پلی بازی شما باید از سلاح های متنوعی که در اختیار دارید استفاده کنید و در 8 حالت مختلف به مبارزه بپردازید. هرکدام از شخصیت های بازی دارای توانایی های مخصوص به خود میباشند و با پیشرفت در بازی میتوانید توانایی های جدیدی را بدست آورده و به کارکتر خود اضافه کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی دفاع از ازارون (برای کامپیوتر) - Ezaron Defense PC Game

دانلود بازی دفاع از ازارون (برای کامپیوتر)

Ezaron Defense PC Game

(تست شده توسط سرزمین دانلود)

 

 

بازی دفاع از ازارون (برای کامپیوتر) - Ezaron Defense PC Game

 

 

Ezaron Defense بازی در سبک اکشن و استراتژیک است که توسط شرکت RVL Games ساخته و به وسیله همین شرکت در سال 2021 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

داستان بازی Ezaron Defense در یک دنیای فانتزی جریان دارد، جایی که دروازه های دنیای تاریکی به روی آن باز شده است و موجوداتی وحشتناک و نفرین شده با قدرت های ویرانگر وارد آن شده اند.

 

در گیم پلی بازی شما باید به عنوان یک قهرمان با این موجودات خبیث به نبرد بپردازید و از استراتژی های دفاعی و مبارزه ای که در اختیار شما قرار میگیرد استفاده نمایید.

 

با پیشرفت در بازی و کسب امتیاز نیز میتوانید برجک های دفاعی و توانایی های خود را ارتقاء دهید و سفارشی سازی کنید. در این بازی شما به چهار برج اصلی دسترسی دارید که میتوان آنها را به برج های تخصصی تر ارتقا دهید.

 

هرکدام از برج ها دارای حداکثر 20 توانایی خاص میباشد که می توانید آنها را به سلاح هایی همچون پیکان های سمی و آتشی، موشک ها و بمب ها، الکتریسیته و جادوی Arcane و... مجهز کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------