ورود کاربران VIP پشتیبان سایت اکنون آنلاین است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 79 30 70 70

منوی سایت

اداری و کاری : نرم افزار های مهندسی

Rating: 4 - 6441 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار مهندسی پتروشیمی (برای ویندوز)

Aspen Technology aspenONE 10.1 Windows

 

 

نرم افزار مهندسی پتروشیمی (برای ویندوز) - Aspen Technology aspenONE 10.1 Windows

 

 

aspenONE محصول قدرتمند AspenTech بوده که به طور تخصصی برای بهینه‌سازی و مهندسی فرآیند طراحی شده است.

 

این مجموعه شامل ابزارهای متعددی برای شبیه‌سازی‌های انواع فرآیندهای مهندسی، طراحی و بهینه‌سازی صنایع انرژی و کنترل و مدیریت فرآیندها به خصوص در صنایع پتروشیمی، نفت و گاز میشود.

 

ابزارهای این مجموعه نیاز مهندسان را در تمامی مراحل مهندسی نظیر محاسبات اقتصادی، مطالعه بازار، مدیریت منابع و شبیه‌سازی‌های بیوشیمی برطرف مینماید.

 

از جمله قابلیت‌های این مجموعه میتوان به مدل‌سازی و بهینه‌سازی فرآیندهای هیدروکربنی به کمک Aspen HYSYS، مدل‌سازی و بهینه‌سازی فرآیندهای شیمیایی به کمک Aspen Plus، محاسبات اقتصادی و مطالعه بازار به کمک Aspen Economic Evaluation و ارائه محیط مهندسی Front-end نام برد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار تایپ فرمول های ریاضی (برای ویندوز)

ChemMaths 17.2 Windows

 

 

نرم افزار تایپ فرمول های ریاضی (برای ویندوز) - ChemMaths 17.2 Windows

 

 

ChemMaths نرم افزاری جامع و قدرتمند با مجموعه ای کامل از انواع توابع علمی، مبدل های واحد و نمودار ها است که دستیاری به تمام معنا برای تمامی مهندسین، شیمیدان ها، فیزیکدان ها، ریاضیدان ها، دانشجویان، دانش آموزان و کسانی است که با محاسبات علمی و مهندسی سر و کار دارند.

 

این برنامه دارای پایگاه داده هایی با بیش از 3000 ترکیب شیمیایی، 300 مدل تبدیل واحد، 300 فرمول فیزیک میباشد و به علاوه امکاناتی دیگری چون انواع نمودار های دو بعدی و سه بعدی، ماشین حساب، معادلات و محاسبات برق و مکانیک و... را در اختیار کاربرانش قرار میدهد.

 

شما با بهره گیری از این نرم افزار ساده اما قوی میتوانید انواع مسائل و معادلات علمی و مهندسی را محاسبه و ارزیابی کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار طراحی تابلو برق (برای ویندوز)

Eplan Pro Panel 2.7.3.11418 Windows

 

 

نرم افزار طراحی تابلو برق (برای ویندوز) - Eplan Pro Panel 2.7.3.11418 Windows

 

 

EPLAN Pro Panel نرم افزاری کامل برای پروسه های صنعتی، اتوماسیون صنعتی٬ مدیریت پروژه های الکتریکی و هر جایی که نیاز به یک فرایند کنترلی است میباشد.

 

با این نرم افزار میتوان از یک تابلوی برق کوچک گرفته تا سیستم های الکتریکی و کنترلی یک نیروگاه تولید برق را طراحی نمود.

 

این نرم افزار شامل دامنه‌ وسیعی از استانداردهای موجود در صنعت، از جمله استانداردهای وضع شده برای مهندسین برق و طراحان سیستم‌های اتوماسیون است.


با این نرم افزار میتوانید ترسیم شماتیک و انواع گزارش‌ها را به صورت کامل در یک جا داشته باشید. به صورت سه بعدی تابلو برق را طراحی کرده و چیدمان کنید، گزارش بگیرید و اطلاعات پروژه خود را تنها با یک کلیک دریافت کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار جامع طراحی مدار و نقشه های الکترونیکی (برای ویندوز)

SynaptiCAD Product Suite 20.24 Windows

 

 

نرم افزار جامع طراحی مدار و نقشه های الکترونیکی (برای ویندوز) - SynaptiCAD Product Suite 20.24 Windows

 

 

در رشته های مهندسی برق و الکترونیک، دانشجویان نحوه طراحی و پیاده سازی مدارهای الکترونیکی را فرا میگیرند. اما طراحی مدارهای پیچیده بدون استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری امکان پذیر نیست.


نرم افزار SynaptiCAD Product Suite یک ابزار کامل و جامع برای طراحی مدار و نقشه های الکترونیکی است. توسط این نرم افزار میتوانید مدارهای مختلف را طراحی کرده و قطعات الکترونیکی را در آن شبیه سازی کنید. سپس میتوانید مدار نهایی را تست کرده و از کارکرد صحیح آن اطمینان پیدا کنید.


این نرم افزار میتواند اشکالاتی که ممکن است در طراحی دستی به وجود آمده باشد را شناسایی کرده و اصلاح کند. به این ترتیب کاربر میتواند قبل از اجرای فیزیکی مدار، آن را در محیط شبیه سازی شده آزمایش کرده و دیباگ کند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار رسم نمودار های 2 بعدی و 3 بعدی (برای ویندوز)

Tecplot 360 EX 2017 R3 Build 2017.3.1.85259 Windows

 

 

نرم افزار رسم نمودار های 2 بعدی و 3 بعدی (برای ویندوز) - Tecplot 360 EX 2017 R3 Build 2017.3.1.85259 Windows

 

 

نرم افزار Tecplot 360 یک نرم افزار کاربردی برای رشته های مهندسی میباشد که با استفاده از آن میتوانید نمودار های 2 بعدی و 3 بعدی را به راحتی ترسیم نمایید.


از ویژگی های این نرم افزار میتوان به دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) و شبیه سازی عددی و تجزیه و تحلیل پردازش داده های محلول جریان و محاسبه مقادیر شبکه و نرمال داده ها، استخراج توابع جریان میدان مانند ضریب فشار و مسیر ذره و حذف یک شی در مایع و تماشای آن و تعاملی برای کاوش در داده ها از طریق هواپیما و دهها کاربرد دیگر اشاره کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------