ورود کاربران VIP پشتیبان سایت امروز به 116 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش رایگان نرم افزار

منوی سایت

اداری و کاری : آفیس و PDF

Rating: 4 - 23456 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار ساخت و تبدیل فایل های پی دی اف (برای ویندوز)

Avanquest eXpert PDF Ultimate 14.0.28.3456 Windows

 

 

نرم افزار ساخت و تبدیل فایل های پی دی اف (برای ویندوز) - Avanquest eXpert PDF Ultimate 14.0.28.3456 Windows

 

 


اگر به دنبال نرم افزاری برای تبدیل فایل هایتان به فرمت PDF هستید میتوانید از نرم افزار Expert PDF استفاده کنید.

 

این نرم افزار تبدیل به فرمت PDF را به سرعت و با کیفیت بالا انجام میدهد. کافی است تنها یک کلیک بر روی ماوس کنید تا فایل PDF مورد نظرتان آماده شود. فایل آماده شده قابلیت انتشار بر روی وب سایت و یا ایمیل را دارد یا میتوانید در هر جای دلخواه از آن نگه داری کنید.

 

به کمک ویرایشگر پیشرفته این نرم افزار میتوانید فایل های PDF خود را ویرایش کنید. این نرم افزار از واسط کاربری دوستانه و کاربر پسند بهره میبرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار ساخت فایل های پی دی اف (برای ویندوز)

Bluebeam Revu eXtreme 2019.0.20 Windows

 

 

نرم افزار ساخت فایل های پی دی اف (برای ویندوز) - Bluebeam Revu eXtreme 2019.0.20 Windows

 

 

نرم افزار Bluebeam Revu eXtreme نرم افزاری قدرتمند برای ساخت فایل های PDF میباشد که شما به کمک آن میتوانید یک نوار ابزار در برنامه های ویرایشی اسناد متنی و یا مرورگرها را در اختیار داشته و اقدام به ساخت فایل های PDF به صورت سریع از متون و اسناد متنی و یا صفحات وب نمایید.

 

زمانی که استفاده از نرم افزار Bluebeam Revu eXtreme را آغاز کردید به کارآیی، قدرت و پایداری آن نسبت به تمامی نرم افزارهای هم خانواده اش پی خواهید برد. نرم افزار Bluebeam Revu eXtreme میتواند به عنوان یک چاپگر مجازی بر روی سیستم عامل قرار گیرد و با اجرای درخواست چاپ در محیط های قابل چاپ علاوه بر دستگاه های چاپگر، چاپگری برای تولید فایل های PDF نیز در اختیار داشت.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار نمایش فایل های پی دی اف (برای ویندوز)

Sumatra PDF 3.2.0 Windows

 

 

نرم افزار نمایش فایل های پی دی اف (برای ویندوز) - Sumatra PDF 3.2.0 Windows

 

 

Sumatra PDF نرم افزاری ساده و در عین حال کاربردی برای نمایش و مطالعه انواع کتاب های الکترونیکی است که از فرمت هایی نظیر ePub و Mobi برای ایبوک ها، CBZ و CBR برای کتاب های کمیک و PDF ،XPS ،DjVu پشتیبانی میکند. از دیگر قابلیت های این نرم افزار میتوان به رابط گرافیکی بسیار ساده و کارکرد سریع اشاره کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار ترکیب فایل های پی دی اف (برای ویندوز)

Mgosoft PDF Merger 9.3.2 Windows

 

 

نرم افزار ترکیب فایل های پی دی اف (برای ویندوز) - Mgosoft PDF Merger 9.3.2 Windows

 

 

Mgosoft PDF Split Merge نرم افزاری ساده و سریع برای ادغام کردن فایلهای پی دی اف میباشد. شما با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود با انتخاب کردن فایلهای پی دی اف و فشردن کلید Merge ، اقدام به ترکیب کردن چندین فایل مختلف و ایجاد یک فایل جدید بکنید. سپس با کمک همین نرم افزار اقدام به رمزگذاری و حفاظت از آنها کنید.

 

این نرم افزار مخصوصا برای کاربرانی مناسب است که قصد تهیه آرشیو از فایلهای پی دی اف دارند، و یا میخواهند چندین فایل PDF را به هم متصل کنند و به صورت یک فایل در آورند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار ترکیب و جداسازی فایل های پی دی اف (برای ویندوز)

Mgosoft PDF Split Merge 9.3.2 Windows

 

 

نرم افزار ترکیب فایل های پی دی اف (برای ویندوز) - Mgosoft PDF Split Merge 9.3.2 Windows

 

 

Mgosoft PDF Split Merge نرم افزاری ساده و سریع برای ادغام کردن فایلهای پی دی اف میباشد. شما با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود با انتخاب کردن فایلهای پی دی اف و فشردن کلید Merge ، اقدام به ترکیب کردن چندین فایل مختلف و ایجاد یک فایل جدید بکنید. سپس با کمک همین نرم افزار اقدام به رمزگذاری و حفاظت از آنها کنید. همچنین از این نرم افزار برای جداسازی فایل های PDF نیز میتوانید استفاده کنید.

 

این نرم افزار مخصوصا برای کاربرانی مناسب است که قصد تهیه آرشیو از فایلهای پی دی اف دارند، و یا میخواهند چندین فایل PDF را به هم متصل کنند و به صورت یک فایل در آورند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود، مرجع دانلود و آموزش نرم افزار

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------