پشتیبان سایت امروز به 33 کامنت پاسخ داده، و اکنون آنلاین است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

گرافیک : انیمیشن سازی

Rating: 4 - 2709 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار ساخت و تولید انیمیشن های 3 بعدی (برای ویندوز)

Pixologic ZBrush 4R7 P3 Windows

 

 

نرم افزار ساخت و تولید انیمیشن های 3 بعدی (برای ویندوز) - Pixologic ZBrush 4R7 P3 Windows

 

 

کسانی که در دنیای سینمای امروزی فعالیت میکنند با نرم افزار ZBrush آشنایی دارند. شخصیت ها و کاراکترهای بسیاری از انیمیشن های معروف توسط این نرم افزار طراحی شده است.

 

نرم افزار ZBrush محصولی از شرکت Pixologic میباشد که در زمینه ساخت تصویرهای سه بعدی فعالیت میکند. در این نرم افزار انواع براش ها برای خلق خراش ها، بافت، خوردگی و... وجود دارد که میتوانید در طراحی و ساخت انیمیشن ها و کارکترهای سه بعدی از آن استفاده کنید.

 

همچنین میتوانید مدل خود را در هر شرایطی به صورت RealTime از زوایای مختلف ببینید و ویرایش کنید. از دیگر ویژگی های کلیدی این نرم افزار میتوان به قابلیت استفاده از ابزارهای Mesh Morphing، ابزارهای بهینه سازی تصویر و حجم آن، ابزار بازگشتی به آخرین مرحله انجام شده، قابلیت ذخیره سازی تصاویر خروجی در فرمت های 3ds, html, Swf و ... اشاره داشت.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار ایجاد نقاشی های سه بعدی (برای ویندوز)

Allegorithmic Substance Painter 2.4.1 Windows

 

 

نرم افزار ایجاد نقاشی های سه بعدی برای تکسچر (برای ویندوز) - Allegorithmic Substance Painter 2.4.1 Windows

 

 

نسخه جدید نرم افزار ایجاد نقاشی های سه بعدی Allegorithmic Substance Painter منتشر شد! (2.4.1)

 

زمانی که شخصیت های بازی های کامپیوتری را مشاهده میکنید، و یا ابزار های مورد استفاده آنها (مانند سلاح ها) را میبینید، شاید از خود بپرسید که اینگونه طراحی ها چگونه ایجاد میشوند.

 

یکی از نرم افزار های قدرتمند در زمینه طراحی شخصیت ها و ابزار های 3 بعدی، نرم افزار Substance Painter مصول شرکت Allegorithmic میباشد.

 

از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار، رابط کاربری جذاب و کاربر پسند آن میباشد، که با استفاده از آن میتوانید نقاشی های 3 بعدی زیبایی را خلق کنید.

 

از قابلیت های دیگر این نرم افزار میتوان به ابزارهای Particles Brushes ، Material Painting ، Substance Brushes اشاره کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار انیمیشن سازی موشن بیلدر (برای ویندوز)

Autodesk Motionbuilder 2017 Windows

 

 

نرم افزار ساخت انیمیشن (برای ویندوز) - Autodesk Motionbuilder 2017 Windows

 

 

اکثر کاربران با نرم افزار های شرکت اتودسک آشنایی دارند. و این آشنایی نیز معمولا شامل نرم افزار های اتوکد و تری دی مکس این شرکت میشود.

 

یکی از نرم افزارهای کمتر شناخته شده اتودسک، نرم افزار انیمیشن سازی Motionbuilder است.

 

با استفاده از نرم افزار Motionbuilder میتوانید انیمیشن سازی کنید. و ابزارهای بسیار خوب و حرفه ای نیز برای متحرک سازی در اختیار کاربر قرار میدهد.

 

همچنین با استفاده از این نرم افزار میتوانید کارهای آماده ساخته شده را ویرایش کنید و یا انیمیشن های متحرک خود را بسازید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار انیمیشن سازی میکرو پوزر (برای ویندوز)

Smith Micro Poser Pro 11.0.5 Windows

 

 

نرم افزار ساخت شخصیت 3 بعدی (برای ویندوز) - Smith Micro Poser Pro 11.0.5 Windows

 

 

نرم افزار Smith Micro Poser Pro برای کاربران حرفه ای و متخصصان طراحی کاربرد دارد و با استفاده از آن میتوانند انیمیشن و شخصیت های سه بعدی خلق کنند.

 

این نرم افزار دارای طرح های آماده (Content) بسیار گسترده ای با حجم 3 گیگ است که شامل کارکترهای طراحی شده و ابزارهای قدرتمندی میباشد تا کاربران بتوانند انیمیشن های مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن طراحی کنند.

 

با استفاده از این نرم افزار میتوانید به راحتی اجزایی مانند موهای دینامیک، و لباس های دینامیک طراحی کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار ساخت انیمیشن و کارتون (برای ویندوز)

Smith Micro Moho Pro 12.2.0 Windows

 

 

نرم افزار ساخت انیمیشن و کارتون (برای ویندوز) - Smith Micro Moho Pro 12.2.0 Windows

 

 

نرم افزار Smith Micro Moho یکی از نرم افزار های انیمیشن سازی و ساخت کارتون میباشد. با استفاده از این نرم افزار میتوانید تصاویر فلش و یا مخصوص تلفن های همراه ایجاد کنید.

 

همچنین میتوانید بازی های کوچک را نیز با استفاده از این نرم افزار ایجاد کنید و نیز انیمیشن های 2 بعدی یا 3 بعدی را با یکدیگر ادغام نمایید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات