پشتیبان سایت امروز به 25 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

امنیت : آنتی ویروس و فایروال

Rating: 4 - 27969 votes

تازه های این بخش :دانلود آنتی ویروس رایگان آواست پریمیر (برای ویندوز)

Avast Premier 17.1.2286 Windows

 

 

آنتی ویروس رایگان آواست پریمیر (برای ویندوز) - Avast Premier 17.1.2286 Windows

 

 

Avast Premier یک نرم افزار امنیتی پیچیده و پیشرفته از مجموعه نرم افزار های Avast است. این نرم افزار بسته ای از نرم افزار های کاربردی میباشد که با هدف محافظت از رایانه شما در برابر انواع تهدیدهای احتمالی و آلودگی ناشی از آنها طراحی و ساخته شده است.

 

از ویژگی های این نرم افزار می توان به سادگی رابط کاربری آن اشاره نمود، بطوریکه افراد با حداقل میزان مهارت در زمینه رایانه قادر به استفاده از نرم افزار و قابلیتهای آن می باشند.

 

اگر کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه مطلب می توانید تصاویری از محیط نرم افزار را مشاهده کنید و در صورت تمایل، آن را دانلود کنید.دانلود نرم افزار محافظت در اینترنت آواست (برای ویندوز)

Avast Internet Security 17.1.2286 Windows

 

 

نرم افزار محافظت در برابر اینترنت آواست (برای ویندوز) - Avast Internet Security 17.1.2286 Windows

 

 

Avast Internet Security ، مجموعه ای کامل از شرکت Avast است. این بسته نرم افزاری یک ماژول آنتی ویروس، دیوار آتش دو طرفه، و ماژول ضد جاسوسی است که با ترکیب اینها یک دیوار بسیار مقاوم در برابر تهدیدات ارایه کرده است.

 

Avast Internet Security از همان موتور آنتی ویروس Avast استفاده می کند. پس این امکانات Real Time و حالت های مختلف اسکن را برای دستگاهتان قابل استفاده می کند. علاوه بر آن، ماژول فایروال با ایجاد یک سپر در برابر هکرها و محافظت از هویت شما در برابر سرقت. تلاش های خود را به انتخاب نوع شبکه خود را (محل کار، خانه و یا عمومی) کاهش می یابد.

 

در ضمن حالت حرفه ای برای کاربران حرفه ای (شامل شبکه تعریف شده توسط کاربر و قوانین بسته) در دسترس است.

 

اگر کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه مطلب می توانید تصاویری از محیط برنامه را مشاهده کنید و در صورت تمایل، آن را دانلود کنید.دانلود نرم افزار قدرتمند و حرفه ای فایروال (برای ویندوز)

Evorim Free Firewall 1.4.7 Windows

 

 

 

 

Evorim Free Firewall یک فایروال حرفه ای برای حفاظت از ویندوز شما در برابر تهدیدات اینترنتی و حفظ اطلاعات شخصی شما  میباشد.

 

این نرم افزار تمام ارسالها و دریافت های اطلاعات از طریق اینترنت توسط سیستم شما را زیر نظر می گیرد، و در صورت ارسال و دریافت مشکوک توسط نرم افزارهای مخفی و مخرب، به شما اطلاع داده خواهد شد. سپس شما میتوانید دسترسی نرم افزار مورد نظر را به اینترنت محدود کنید.

یعنی هیچ نرم افزاری بدون تایید شما به اینترنت دسترسی نخواهد داشت و تنها نرم افزارهای مورد نظر شما میتوانند به اینترنت وصل شوند.


بخش امنیتی نرم افزار Evorim Free Firewall سیستم شما را در برابر تهدیدات اینترنتی محافظت میکند و شامل پایگاه داده قوی از نرم افزارها و فایلهای مخرب میباشد. ویروس های شناسایی شده در فضای اینترنت پس از چند هفته در دیتابیس این نرم افزار قرار خواهد گرفت.


اگر کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه مطلب می توانید تصاویری از محیط برنامه را مشاهده کنید و در صورت تمایل، آن را دانلود کنید.

 دانلود نرم‌افزار امنیتی (برای ویندوز)
Crystal Security 3.5.0.195 Windows

 

 

نرم‌افزار امنیتی (برای ویندوز) - Crystal Security 3.5.0.195 Windows

 


"Crystal Security" یک نرم‌افزار امنیتی برای حفاظت از کامپیوتر شما در برابر بد‌افزار‌ها و ویروس‌های مخرب می‌باشد.

این نرم‌افزار را می‌توانید در کنار سایر آنتی‌ویروس‌ها نصب کرده و از آن استفاده کنید.

راه‌های مختلفی برای مقابله با ویروس‌ها و هک شدن کامپیوتر وجود دارد که نصب "Crystal Security" یکی از این راه‌ها می‌باشد.

بعد از نصب این نرم‌افزار، "Crystal Security" شروع به اسکن کامپیوتر کرده و نتیجه امنیتی آن را بعد از چند دقیقه در اختیار شما قرار خواهد داد.

به طور کلی "Crystal Security"، یک برنامه مکمل برای تامین امنیت کامپیوتر بوده و از حجم کمی نیز برخوردار می‌باشد.

اگر دوست دارید این نرم‌افزار را دانلود کرده و تصاویری از محیط داخلی آن را مشاهده کنید، به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.دانلود نرم افزار کنترل تنظیمات حریم خصوصی (برای ویندوز)

W10 Privacy 2.2.0.1 Windows

 

 

نرم افزار کنترل تنظیمات حریم خصوصی (برای ویندوز) - W10 Privacy 2.2.0.1 Windows

 

 

حفظ حریم خصوصی برای تمام افراد مهم است و هیچ شخصی دوست ندارد تا عملکردش مورد ردیابی و کنترل قرار بگیرید.

این مسئله در ویندوز 10 به دلیل استفاده از سرویس های بسیار مشکوک در زمینه نقض حریم خصوصی به یک گزینه جدی تبدیل شده است و برنامه‌های بسیاری برای غیر فعال کردن سرویسهای ردیابی ویندوز و حذف برنامه‌های اضافی آن و کنترل تنظیمات حریم خصوصی ارائه شده است.


W10Privacy یکی از نرم افزار های کاربردی و تخصصی در زمینه کنترل تنظیمات حریم خصوصی و غیر فعال کردن عناصر و رفتارهای ویندوز در زمینه ردیابی کاربران است.

این نرم افزار علاوه بر تنظیمات حریم خصوصی، قادر به کنترل دیگر بخشهای ویندوز میباشد. بخش هایی در زمینه امنیت، تله‌متری، جستجو، شبکه، سرویسها، مرورگر Edge، وظایف و برنامه‌ها، فایروال و...

علاوه بر این، نرم افزار W10Privacy بیش از 300 پارامتر قابل تنظیم را در یک رابط گرافیکی سازمان‌دهی شده و گویا در اختیار شما قرار می دهد.

 

همچنین این نرم افزار قادر است وضعیت تنظیمات موجود را در بخشهای مختلف توسط رنگهای سبز، زرد و قرمز به شما نمایش دهد، و به این ترتیب به شما کمک کند تا به سادگی وضعیتهای نا امن را شناسایی و در صورت تمایل آنها را غیر فعال کنید.

 

اگر کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه مطلب می توانید تصاویری از محیط برنامه را مشاهده کنید و در صورت تمایل، آن را دانلود کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات