پشتیبان سایت امروز به 26 کامنت پاسخ داده، و اکنون آنلاین است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

امنیت : آنتی ویروس و فایروال

Rating: 4 - 28167 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار شناسایی و حذف فایل های اضافی (برای ویندوز)

Junkware Removal Tool 8.1.2 Windows

 

 

نرم افزار شناسایی و حذف بد افزارها (برای ویندوز) - Junkware Removal Tool 8.1.2 Windows

 

 

Junkware Removal Tool یک ابزار تحت خط فرمان است که کامپیوتر شما را اسکن می کند و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، برنامه های ناخواسته و نوار ابزار های مرورگر ها را حذف می کند.

 

از آنجا که این ابزار در Command Prompt باز می شود، لازم است آن را نصب کنید. شما می توانید آن را از هر مکانی بر روی کامپیوتر اجرا کنید و همچنین آن را داخل یک فلش مموری یا حافظه نگه داری کنید.

 

گاهی اوقت رجیستری ویندوز با اطلاعات قدیمی و بی مصرف اشغال میشود، و فایل های پس مانده بر روی هارد دیسک بعد از حذف کردن برنامه نگه داشته می شوند. در این موارد، نرم افزار Junkware Removal Tool میتواند این آثار باقی مانده را پاکسازی کند.

 

اگر کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه مطلب می توانید تصاویری از محیط برنامه را مشاهده کنید و در صورت تمایل، آن را دانلود کنید.دانلود آنتی ویروس اوست پریمیر (برای ویندوز)

Avast Premier 17.1.2286 Windows

 

 

آنتی ویروس رایگان آواست پریمیر (برای ویندوز) - Avast Premier 17.1.2286 Windows

 

 

Avast Premier یک نرم افزار امنیتی پیچیده و پیشرفته از مجموعه نرم افزار های Avast است. این نرم افزار بسته ای از نرم افزار های کاربردی میباشد که با هدف محافظت از رایانه شما در برابر انواع تهدیدهای احتمالی و آلودگی ناشی از آنها طراحی و ساخته شده است.

 

از ویژگی های این نرم افزار می توان به سادگی رابط کاربری آن اشاره نمود، بطوریکه افراد با حداقل میزان مهارت در زمینه رایانه قادر به استفاده از نرم افزار و قابلیتهای آن می باشند.

 

اگر کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه مطلب می توانید تصاویری از محیط نرم افزار را مشاهده کنید و در صورت تمایل، آن را دانلود کنید.دانلود نرم افزار محافظت در اینترنت آواست (برای ویندوز)

Avast Internet Security 17.1.2286 Windows

 

 

نرم افزار محافظت در برابر اینترنت آواست (برای ویندوز) - Avast Internet Security 17.1.2286 Windows

 

 

Avast Internet Security ، مجموعه ای کامل از شرکت Avast است. این بسته نرم افزاری یک ماژول آنتی ویروس، دیوار آتش دو طرفه، و ماژول ضد جاسوسی است که با ترکیب اینها یک دیوار بسیار مقاوم در برابر تهدیدات ارایه کرده است.

 

Avast Internet Security از همان موتور آنتی ویروس Avast استفاده می کند. پس این امکانات Real Time و حالت های مختلف اسکن را برای دستگاهتان قابل استفاده می کند. علاوه بر آن، ماژول فایروال با ایجاد یک سپر در برابر هکرها و محافظت از هویت شما در برابر سرقت. تلاش های خود را به انتخاب نوع شبکه خود را (محل کار، خانه و یا عمومی) کاهش می یابد.

 

در ضمن حالت حرفه ای برای کاربران حرفه ای (شامل شبکه تعریف شده توسط کاربر و قوانین بسته) در دسترس است.

 

اگر کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه مطلب می توانید تصاویری از محیط برنامه را مشاهده کنید و در صورت تمایل، آن را دانلود کنید.دانلود نرم افزار قدرتمند و حرفه ای فایروال (برای ویندوز)

Evorim Free Firewall 1.4.7 Windows

 

 

 

 

Evorim Free Firewall یک فایروال حرفه ای برای حفاظت از ویندوز شما در برابر تهدیدات اینترنتی و حفظ اطلاعات شخصی شما  میباشد.

 

این نرم افزار تمام ارسالها و دریافت های اطلاعات از طریق اینترنت توسط سیستم شما را زیر نظر می گیرد، و در صورت ارسال و دریافت مشکوک توسط نرم افزارهای مخفی و مخرب، به شما اطلاع داده خواهد شد. سپس شما میتوانید دسترسی نرم افزار مورد نظر را به اینترنت محدود کنید.

یعنی هیچ نرم افزاری بدون تایید شما به اینترنت دسترسی نخواهد داشت و تنها نرم افزارهای مورد نظر شما میتوانند به اینترنت وصل شوند.


بخش امنیتی نرم افزار Evorim Free Firewall سیستم شما را در برابر تهدیدات اینترنتی محافظت میکند و شامل پایگاه داده قوی از نرم افزارها و فایلهای مخرب میباشد. ویروس های شناسایی شده در فضای اینترنت پس از چند هفته در دیتابیس این نرم افزار قرار خواهد گرفت.


اگر کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه مطلب می توانید تصاویری از محیط برنامه را مشاهده کنید و در صورت تمایل، آن را دانلود کنید.

 دانلود نرم‌افزار امنیتی (برای ویندوز)
Crystal Security 3.5.0.195 Windows

 

 

نرم‌افزار امنیتی (برای ویندوز) - Crystal Security 3.5.0.195 Windows

 


"Crystal Security" یک نرم‌افزار امنیتی برای حفاظت از کامپیوتر شما در برابر بد‌افزار‌ها و ویروس‌های مخرب می‌باشد.

این نرم‌افزار را می‌توانید در کنار سایر آنتی‌ویروس‌ها نصب کرده و از آن استفاده کنید.

راه‌های مختلفی برای مقابله با ویروس‌ها و هک شدن کامپیوتر وجود دارد که نصب "Crystal Security" یکی از این راه‌ها می‌باشد.

بعد از نصب این نرم‌افزار، "Crystal Security" شروع به اسکن کامپیوتر کرده و نتیجه امنیتی آن را بعد از چند دقیقه در اختیار شما قرار خواهد داد.

به طور کلی "Crystal Security"، یک برنامه مکمل برای تامین امنیت کامپیوتر بوده و از حجم کمی نیز برخوردار می‌باشد.

اگر دوست دارید این نرم‌افزار را دانلود کرده و تصاویری از محیط داخلی آن را مشاهده کنید، به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات