پشتیبان سایت امروز به 13 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

سرگرمی : بازی های کامپیوتری

Rating: 4 - 79244 votes

تازه های این بخش :دانلود بازی ماجراجویی در جزیره متروک (برای کامپیوتر)

The Frostrune PC Game

 

 

بازی ماجراجویی در جزیره متروک (برای کامپیوتر) - The Frostrune PC Game

 

 

The Frostrune بازی در سبک ماجرایی است که توسط استودیو Snow Cannon Games برای ویندوز انتشار یافته است. این بازی با الهام از افسانه وایکینگ ها تجربه ماجراجویی پر رمز و راز جدیدی را آفریده و بر اساس محیط اسکاندیناوی طراحی شده است.

 

پس از طوفانی در دریا که کشتی شما را غرق می کند، وقتی به هوش می آیید خودتان را در جزیره ای زیبا می بینید. در همان نزدیکی ها سکونتگاه های متروکه ای را می بیند که از روی آن ها  مشخص است ساکنینش آنجا را فوری و با ترس رها کرده اند. اطراف روستا یک جنگل و تاریک پر از سنگ های باستانی و تپه های مختلف وجود دارد. بین آثار باستانی راز و رمز هایی وجود دارد که باید با آنها معمای این جزیره متروک را حل کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط این بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را دانلود کنید.بازی استراتژیک فارابل (برای کامپیوتر) - Farabel PC Game

دانلود بازی استراتژیک فارابل (برای کامپیوتر)

Farabel PC Game

 

 

بازی استراتژیک فارابل (برای کامپیوتر) - Farabel PC Game

 

 

Farabel یک بازی کم حجم در سبک استراتژیک است که توسط استودیو Frogames برای ویندوز منتشر شده است. Farabel به گونه ای متفاوت با سایر بازی ها طراحی شده است، طوری که کل بازی برعکس است! یعنی در اول بازی با قهرمانی قوی و با نیروی بی نهایت شروع می کنید.

 

با هر بار جهش به گذشته، کاراکتر شما به مرور ضعیف تر می شود و بازی بیشتر و بیشتر پیجیده خواهد شد. پس باید هوش، قدرت استراتژیک و قابلیت های خلاقانه خودتان را بیشتر کنید تا بتوانید در این بازی زنده بمانید.

 

از دیگر ویژگی های این بازی می توان به مودهای مختلف، واحد های متفاوت و نیروها و جادوهای گوناگون اشاره کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط این بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را دانلود کنید.بازی شطرنج آراسان (برای کامپیوتر) - Arasan Chess 20.0 PC Game

دانلود بازی شطرنج آراسان (برای کامپیوتر)

Arasan Chess 20.0 PC Game

 

 

 بازی شطرنج آراسان (برای کامپیوتر) - Arasan Chess 20.0 PC Game

 

 

Arasan یک بازی بسیار کم حجم است که این امکان را به شما می دهد تا در برابر حریف مجازی شطرنج بازی کنید. این بازی برای استفاده آسان ساخته شده و می توان به دو صورت مبتدی و پیشرفته به آن دسترسی داشت. طراحی رابط کاربری ساده اجازه می دهد تا روی بازی تمرکز کنید.

 

Arasan ساخته شده تا شطرنج بازان حرفه ای را به چالش بکشد. اگر وقتتان محدود است، می توانید برنامه را مجبور کنید تا سریعتر حرکات خود را انجام دهد.

 

اگر کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه مطلب می توانید تصاویری از محیط بازی را مشاهده کنید و در صورت تمایل، آن را دانلود کنید.دانلود نرم افزار اجرای بازی های (EA) شرکت الکترونیک آرتز (برای ویندوز)

Origin 10.4.3 Windows

 

 

نرم افزار اجرای بازی های (EA) شرکت الکترونیک آرتز (برای ویندوز) - Origin 10.4.3 Windows

 

 

نرم افزار Origin برای مدیریت شبکه بازی های کامپیوتری شرکت EA طراحی شده است. با استفاده از این نرم افزار میتوانید اخبار مربوط به آپدیت بازی ها را مشاهده کنید و در صورت داشتن Credit Card در بازی های خرید انجام دهید.

 

اگر در بازی های این شرکت (مثل فیفا) با خطایی مانند Origin is not available برخورد کردید باید این نرم افزار را در سیستم خود نصب داشته باشید. و اکانتی برای خود ایجاد کرده و در نرم افزار لاگین کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید اطلاعات نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.بازی جنگی (برای کامپیوتر) - Ravenfield PC Game

دانلود بازی جنگی (برای کامپیوتر)

Ravenfield PC Game

 

 

بازی جنگی (برای کامپیوتر) - Ravenfield PC Game

 

 

داشتن خلاقیت در بازی ها همیشه باعث جذب مخاطب میشود.

 

در این مطلب یکی دیگر از بازی های خلاقانه را برای شما آماده کرده ایم.

 

بازی Ravenfield یک بازی جنگی و متفاوت است.

 

در این بازی دشمنان شما به شکل مکعب های رنگی هستند که این مسئله باعث میشود بتوانید آنها را به خوبی از دور تشخیص دهید.

 

این بازی قطعا ساعت ها شما را مجذوب خود خواهد کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات