شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

سرگرمی : بازی های کامپیوتری

Rating: 4 - 84270 votes

تازه های این بخش :بازی جنگی زولو (برای کامپیوتر) - Zulu Response PC Game

دانلود بازی جنگی زولو (برای کامپیوتر)

Zulu Response PC Game

 

 

بازی جنگی زولو (برای کامپیوتر) - Zulu Response PC Game

 

 

Zulu Response نام یک بازی جنگی و دارای محیطی قدیمی است که در سال 2017 برای کامپیوتر منتشر شده است.

 

در این بازی شما میتوانید نقش یک سرباز انگلیسی یا یک جنگجوی قبیله آفریقایی Zulu را داشته باشید.

 

این بازی بر اساس داستان جنگ های واقعی ساخته شده و در آن شما میتوانید فرماندهی جوخه ای از سربازان که مجهز به سلاح های مختلف هستند را بر عهده بگیرید، کل جوخه را به صورت دسته جمعی هدایت کنید یا تک تک سربازان را منحصرا فرماندهی کنید. همچنین اندازه جوخه نیز بسته به سطح بازیکن و اینکه آیا انگلیسی است یا آفریقایی فرق میکند.

 

همچنین در Zulu Response امکان تنظیم تمام گزینه ها و سلاح های بازیکنان وجود دارد، نقشه های بازی بسیار واقع گرایانه طراحی شده اند و بر اساس نمونه های واقعی ساخته شده اند، امکان جمع آوری پاداش ها و مدال های مختلف وجود دارد و امکانات بسیار زیادی در اختیار بازیکن است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی دنیای یک نفره (برای کامپیوتر)

World of One PC Game

 

 

بازی دنیای یک نفره (برای کامپیوتر) - World of One PC Game

 

 

World of One بازی جدیدی در سبک اکشن و فکری است که در سال 2017 برای کامپیوتر منتشر شده.

 

تصور کنید که در دنیایی کوچک زندگی میکنید که در آن هر آنچه خواسته باشید در اختیار شماست. خانه ای گرم و نرم و راحت، حیاط خلوتی آرام با یک صندلی گهواره ای، باغی زیبا و پارک تفریحی متعلق به خودتان با انواع سرگرمی ها و موسیقی هایی که همه در کنترل شماست. حتی چرخ و فلکی دارید که با سوار شدن روی آن می توانید ستاره ها را لمس کنید.

 

هیچ فاصله ای بین شما و این بهشت وجود ندارد جز یک حس ناراحت کننده در ذهن تان که مدام به شما گوشزد میکند همه چیز آن طور که به نظر میرسد نیست و ناگهان همه چیز تغیر میکند.

 

حالا این شمایید که باید آنچه را که این دنیای زیبا سعی در پنهان کردنش دارد کشف کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی جنگی ماموریت هوایی (برای کامپیوتر)

Air Missions HIND PC Game

 

 

بازی جنگی ماموریت هوایی (برای کامپیوتر) - Air Missions HIND PC Game

 

 

Air Missions HIND نام یک بازی جدید در سبک اکشن و شبیه سازی است که در سال 2017 توسط 3Division برای کامپیوتر منتشر شده.

 

این بازی شبیه سازی واقع گرایانه ای بر اساس هلی کوپتر جنگی روسی Mi-24 Hind ارائه میدهد که به عنوان تانک پرنده نیز شناخته میشود.

 

در این بازی امکان تجهیز هلی کوپتر خودتان با طیف گسترده ای از سلاح ها و موشک ها و مسلسل های مختلف را دارید و به عنوان خلبان این جنگنده ماموریت های مختلفی دارید که در این ماموریت ها با چالش های مختلفی روبرو شده و مناظر بسیار چشم نوازی پیش روی شما قرار میگیرد.

 

شما باید از سلاح های مختلفی که در اختیارتان قرار گرفته جهت بمباران و کنار زدن رقبا استفاده کنید.

 

بازی Air Missions HIND را میتوانید در مودهای مختلف به صورت تک نفره و چندنفره نیز بازی کنید تا مهارت های پروازیتان را به رخ رقبا بکشید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.بازی آب های سرد (برای کامپیوتر) - Cold Waters PC Game

دانلود بازی آب های سرد (برای کامپیوتر)

Cold Waters PC Game

 

 

بازی آب های سرد (برای کامپیوتر) - Cold Waters PC Game

 

 

Cold Waters یک بازی جنگی است که در سال 2017 توسط کمپانی معروف و قدرتمند Killerfish Games برای کامپیوتر منتشر شده.

 

پس از ردیابی یک گروه از نیروهای شوروی که عازم ایسلند هستند زمان حمله فرا میرسد. این که آیا بدون جلب توجه به کشتی های آنها نفوذ کرده و بعد موفق به فرار شوید یا این که با موشک های دور برد به آنها حمله کرده و خطر حمله متقابل از جانب آن ها را به جان بخرید به شما بستگی دارد.

 

اما آیا موفق به تشخیص همه آن ها شده اید یا زیردریایی های آن ها مخفیانه در حال کنترل حرکات شما هستند؟ ممکن است شما که به عنوان شکارچی وارد نبرد شدید تبدیل به شکاری برای آنها شوید؟ آیا با موفقیت از آب های سرد فرار میکنید؟

 

در این بازی که با الهام از بازی کلاسیک Red Storm Rising ساخته شده است، شما فرماندهی یک زیردریایی هسته ای را در تلاشی برای جلوگیری از جنگی متقابل بر عهده دارید و زرادخانه ای از اژدرها، موشک های کروز و تجهیزات پیشرفته دیگری نیز همراه با تیمی قوی در اختیار دارید که در این ماموریت به شما کمک خواهند کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.دانلود بازی ماجراجویی طولانی در مسیر خانه (برای کامپیوتر)

The Long Journey Home PC Game

 

 

بازی ماجراجویی طولانی در مسیر خانه (برای کامپیوتر) - The Long Journey Home PC Game

 

 

The Long Journey Home بازی جدیدی در سبک استراتژیک است که در سال 2017 برای کامپیوتر منتشر شده.

 

این بازی پرماجرا عظمت بی پایان فضا را با سیستم بازی جدیدی ترکیب میکند.

 

میلیون ها جهان مختلف در کهکشان وجود دارند که فقط یکی از آن ها خانه ماست. داستان بازی مربوط به یک سفر به فضا است که در ابتدا قرار بود یک سفر رفت و برگشت کوتاه به سیاره Alpha Centauri باشد. اما در این سفر اختلالی ایجاد میشود و حالا شما در نقش یکی از خدمه خود را تنها، مجروح و جدا از سایرین در گوشه ای از این جهان پهناور میبینید و تنها راه برگشت شما کاوش در جهانی بسیار عظیم است.

 

برای رسیدن به خانه کارهای بسیاری پیش رو دارید از جمله اینکه با انواع موجودات بیگانه تشکیل اتحاد دهید، مهارت های خدمه و افرادتان را در کارهای مختلف از تحقیقات تا دیپلماسی به کار ببندید، قوانین این جهان بی رحم را یاد بگیرید و در مواقع حساس تصمیمات مناسب بگیرید و خلاصه هر چه برای برگشتن به زمین لازم است انجام دهید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات