پشتیبان سایت امروز به 107 کامنت پاسخ داده، و اکنون آنلاین است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

مالتی مدیا : ابزارهای CD و DVD

Rating: 4 - 4602 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار گرفتن و مدیریت ایمیج (برای ویندوز)

ISO Workshop 7.4 Windows

 

 

نرم افزار گرفتن و مدیریت ایمیج (برای ویندوز) - ISO Workshop 7.4 Windows

 

 

فایل های ایمیج برای گرفتن نسخه پشتیبان از دیسک ها مناسب میباشند، لینک های دانلود سیستم عامل ها در اینترنت نیز به صورت ISO موجود میباشند.

 

نرم افزار ISO Workshop یک برنامه رایگان برای ساخت و مدیریت فایل های ایمیج میباشد. این نرم افزار ابزاری برای ساخت، استخراج، پشتیبان گیری، تبدیل و رایت دیسک های ایمیج شما میباشد. تبدیل فایل های ایمیج دیسک های مختلف در فرمت ISO یا BIN و البته رایت ایمیج های ISO و CUE/BIN در دیسک های خام CD، DVD و Blu-ray از دیگر امکانات این نرم افزار میباشند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم‌افزار تبدیل سی دی فایل‌های صوتی (برای ویندوز)
CDex 1.85 Windows

 

 

نرم‌افزار تبدیل فایل‌های صوتی سی دی (برای ویندوز) - CDex 1.85 Windows"CDex" نام نرم‌افزاری برای انجام کار‌های مختلف همچون استخراج، تبدیل فایل‌، مشاهده و ذخیره اطلاعات و... در سی‌دی‌های حاوی فایل‌های صوتی می‌باشد.

این نرم‌افزار از طیف گسترده‌ای از فرمت‌های صوتی پشتیبانی کرده و دارای رابط کاربری آسان می‌باشد.

همچنین شما می‌توانید فایل‌های صوتی را رایت نموده و یا فرمت آن‌ها را تغییر دهید. از دیگر کاربرد‌ها و ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توان به امکان تهیه لیست پخش PLS و یا فرمت M3U اشاره نمود.

با توجه به پشتیبانی این نرم‌افزار از امکان اضافه کردن تگ (ID3v1 و ID3v2)، می‌توانید در طی فرآیند تبدیل، تگ مورد نظر خود را نیز روی فایل صوتی اضافه نمایید.

برای دانلود نرم‌افزار به ادامه مطلب مراجعه کنید.دانلود نرم افزار ساخت ایمیج و درایو مجازی (برای ویندوز)

UltraISO 9.6 Windows

 

 

نرم افزار ساخت ایمیج و درایو مجازی (برای ویندوز) - UltraISO Premium Edition 9.6 Windows

 

 

نرم افزار UltraISO یکی از بهترین نرم افزار ها در زمینه گرفتن ایمیج از دیسک ها میباشد. با استفاده از این نرم افزار میتوانید به راحتی از دیسک های CD و DVD ایمیج تهیه کنید و یا ایمیج های گرفته شده را باز و ویرایش کنید.

 

همچنین این برنامه قابلیت استخراج محتویات فایل های ایمیج با فرمت های مختلف را دارد.

 

بعد از ایمیج گرفتن از روی دیسک مورد نظر، میتوانید با استفاده از گزینه Burn همان فایل ایمیج را با بالاترین کیفیت روی دیسک رایت کنید.

 

ساخت درایو مجازی و شبیه سازی فایل های ایمیج به صورت یک درایو، از سایر قابلیت های این نرم افزار است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار درایو مجازی (برای ویندوز) - VirtualDVD 4.7 Windows

دانلود نرم افزار درایو مجازی (برای ویندوز)

VirtualDVD 4.7 Windows

 

 

نرم افزار درایو مجازی (برای ویندوز) - VirtualDVD 4.7 Windows

 

 

ممکن است بعضی از نرم افزارها یا بازی هایی را که دریافت میکنید نیاز به دیسک برای نصب و یا اجرا داشته باشند و نخواهید آن را بر روی دیسک رایت کنید. با استفاده از یک درایو مجازی میتوانید به صورت مجازی این کار را انجام دهید.

 

با استفاده از نرم افزار VirtualDVD میتوانید فایل های ایمیج را به صورت درایو مجازی اجرا کنید و بازی یا برنامه خود را از این طریق بدون نیاز به رایت کردن فایل ایمیج اجرا کنید.

 

نصب نرم افزار و عملکرد با آن بسیار ساده است. استفاده از منابع سیستمی نیز تا حد امکان کاهش یافته است و تاثیر در عملکردی سیستم نخواهد داشت.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار کپی DVD (برای ویندوز) - Xilisoft DVD Copy 2.0.4 Windows

دانلود نرم افزار کپی DVD (برای ویندوز)

Xilisoft DVD Copy 2.0.4 Windows

 

 

نرم افزار کپی DVD (برای ویندوز) - Xilisoft DVD Copy 2.0.4 Windows

 

 

نرم افزار Xilisoft DVD Copy برای کپی کردن فیلم های DVD مورد استفاده قرار میگیرد. کار با این نرم افزار ساده بوده و کاربران به راحتی میتوانند محتویات فیلم ها را تغیر داده و نیز آن ها را رایت کنند.

 

همچنین امکان شخصی سازی محتوای DVD ها، امکان کپی سر فصل ها و یا چپترهای دلخواه، امکان کپی فیلم اصلی بدون تبلیغات و سایر تیزرهای اضافه، امکان تهیه خروجی با فرمت ISO، قابلیت تایید سلامت دیسک های کپی شده، انعطاف پذیری بالای نرم افزار در شبیه سازی عینی دیسک ها و ... از جمله امکانات این نرم افزار است که میتوان به آنها اشاره کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات