شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

ویندوز : بهینه سازی ویندوز

Rating: 3 - 5029 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار مدیریت پسوند فایل ها (برای ویندوز)

File Type Manager 2.0.1 Windows

 

 

نرم افزار مدیریت نوع فایل (برای ویندوز) - File Type Manager 2.0.1 Windows

 

 

File Type Manager یک نرم افزار ساده است که به کاربران کمک می کند تا انواع فایل ها، پسوندها، و فرمت های شناخته شده در ویندوز را مدیریت کنند. متاسفانه رابط کاربری نرم افزار ساده بوده و دارای یک طراحی منسوخ شده است که شبیه به یکی از طراحی های کلاسیک ارایه شده در ویندوز 98 و 95 میباشد.

 

با این حال، این نرم افزار می تواند به راحتی توسط هر فردی، بدون مواجه با مسایل یا تجربه گسترده استفاده شود. پنجره اصلی ساده است. یک پنل که در آن می توانید تمام انواع فایل های مختلف موجود بر روی هارد را مدیریت کنید. و همچنین یک پنجره کوچک که برخی از جزییات را با توجه به موارد انتخاب شده نشان می دهد.

 

توسط File Type Manager می توانید پسوند های جدید در ویندوز اضافه کنید. و یا پسوندهای شناخته شده موجود را مدیریت نمایید. علاوه بر این، می توانید آنها را حذف یا ویرایش کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار تغییر آیکون درایو (برای ویندوز)

Drive Icon Changer 1.1 Windwos

 

 

نرم افزار تعویض آیکون درایو (برای ویندوز) - Drive Icon Changer 1.1 Windwos

 

 

Drive Icon Changer یک نرم افزار مفید و قابل اطمینان که برای تغییر آیکون درایو های ویندوز طراحی شده است. این نرم افزار نمی تواند آیکون درایو های خارجی، فلش مموری یا کارت های حافظه را تغییر دهد. دکمه ریست داخل این نرم افزار اجازه می دهد تا تنظیمات را بازگردانی کنید.

 

اگر تعداد درایو های کامپیوتر شما زیاد است، اختصاص آیکون های مجزا برای هر درایو میتواند پیدا کردن درایو مورد نظر را راحت تر کند. این نرم افزار هم میتواند آیکون های موجود در ویندوز را برای درایو ها اختصاص دهد، و هم میتواند از آیکونی که شما به آن معرفی میکنید استفاده کند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار یکپارچه سازی هارد (برای ویندوز)

Auslogics Disk Defrag 7.1.2.0 Windows

 

 

نرم افزار یکپارچه سازی هارد (برای ویندوز) - Auslogics Disk Defrag 7.1.2.0 Windows

 

 

Auslogics Disk Defrag یکی از بهترین نرم افزار های یکپارچه سازی سریع و قدرتمند هارد دیسک است. این نرم افزار از تمامی فرمت های سیستم مانند NTFS، FAT32 و FAT16 پشتیبانی می کند. در ضمن تمامی هارد دیسک ها با این نرم افزار سازگار هستند. حتی هارد های SSD هم در نسخه جدید پشتیبانی می شوند.

 

یکی دیگر از قابلیت های مهم این نرم افزار یکپارچه سازی منطقه ای است. بیشتر نرم افزار ها فقط درایو ها و کل هارد دیسک در حال استفاده را یکپارچه سازی می کنند. ولی این نرم افزار  تواند به صورت خاص فقط یک پوشه یا یک فایل را یکپارچه سازی کند.

 

اگر کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه مطلب می توانید تصاویری از محیط برنامه را مشاهده کنید و در صورت تمایل، آن را دانلود کنید.دانلود نرم افزار بهینه ساز رجیستری (برای ویندوز)

Auslogics Registry Defrag 10.1.2.0 Windows

 

 

نرم افزار بهینه ساز رجیستری (برای ویندوز) - Auslogics Registry Defrag 10.1.2.0 Windows

 

Auslogics Registry Defrag ابزاری قدرتمند در زمینه بهینه سازی و یکپارچه سازی رجیستری ویندوز با قابلیت های مختلف است. رجیستری در ویندوز یکی از مهمترین بخش های آن است و اگر آن را کنترل کنیم، به بخش های بسیار زیادی دسترسی داریم و می توانیم آنها را تغییر دهیم.

 

توسط این نرم افزار می توانید دستکاری های انجام شده روی رجیستری را به حالت اولیه برگردانید. همچنین توسط این نرم افزار می توانید برنامه های مخرب را در رجیستری اسکن کنید و در صورت وجود پاکسازی انجام دهید. این نرم افزار می تواند اطلاعات حذف شده را بازگردانی کند.

 

اگر کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه مطلب می توانید تصاویری از محیط برنامه را مشاهده کنید و در صورت تمایل، آن را دانلود کنید.ویندوز سرور 2008 سرویس پک 1 - Windows Server 2008 R2 SP1 2017 64Bit

دانلود ویندوز سرور 2008 سرویس پک 1

Windows Server 2008 R2 SP1 2017 64Bit

 

 

ویندوز سرور 2008 سرویس پک 1 - Windows Server 2008 R2 SP1 2017 64Bit

 


مایکروسافت از زمان ارائه ویندوز 98، اقدام به انتشار همزمان نسخه های سرور نمود. مثلا ویندوز NT4 بر اساس ویندوز 98 ساخته شد. ویندوز Server 2000 نیز بر اساس ویندوز 2000 منتشر شد. همچنین ویندوز سرور 2003 بر اساس ویندوز XP ارائه شد.

در دنباله انتشار نسخه های سرور، Windows Server 2008 R2 نیز بر اساس ویندوز 7 ساخته و منتشر شده است.

ظاهر گرافیکی ویندوزهای Server بسیار ساده است. چون اصولا برای راه اندازی یک سرور اینترنتی نیازی به ظاهر گرافیکی نیست. همین هم باعث میشود کارایی ویندوزهای Server نسبت به سایر نسخه ها بالاتر باشد. چون منابعی که در ویندوزهای معمولی صرف پردازش های گرافیکی میشد، در نسخه های Server آزاد هستند.

تفاوت ویندوز Server 2008 معمولی با Server 2008 R2 چیست؟

ویندوز Server 2008 بر اساس ویندوز ویستا ساخته شده است. اما ویندوز Server 2008 R2 بر اساس ویندوز 7 ساخته و منتشر شده است.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات