شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

ویندوز : بهینه سازی ویندوز

Rating: 3 - 7892 votes

تازه های این بخش :نرم افزار رفع خطاهای DLL (برای ویندوز) - DLL Suite 9.0.0.14 Windows

دانلود نرم افزار رفع خطاهای DLL (برای ویندوز)

DLL Suite 9.0.0.14 Windows

 

 

نرم افزار رفع ارور DLL (برای ویندوز) - DLL Suite 9.0.0.14 Windows

 

 

نسخه جدید نرم افزار رفع خطاهای DLL (برای ویندوز) ، DLL Suite منتشر شد! (9.0.0.14)

 

خطا های مربوط به فایل های DLL همیشه برای کاربران آزار دهنده بوده است. مخصوصا هنگامی که بخواهید یک بازی را نصب یا اجرا کنید اگر با پیغام های مختلف DLL روبرو شوید، بسیار ناراحت کننده خواهد بود.

 

با استفاده از نرم افزار DLL Suite میتوانید مشکلات فایل های DLL ویندوز خود را حل کنید. این نرم افزار ابتدا سیستم را چک کرده و سپس فایل های ناقص یا حذف شده را اصلاح میکند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار ارزیابی قدرت هارد دیسک (برای ویندوز)

Parkdale 2.97 Windows

 

 

نرم افزار ارزیابی قدرت هارد دیسک (برای ویندوز) - Parkdale 2.97 Windows

 

 

Parkdale به شما یک ابزار مستحکم برای تست عملکرد درایو های سخت افزاریتان ارایه می دهد. علاوه بر این، با فلش های USB نیز کار می کند و به شما اطلاع می دهد که سرعت ضبط کم شده است یا در حالت مطلوب است.

 

معیار سنجش سخت افزاری ممکن است همیشه باهوش نباشد. اما یکی از بهترین راه ها برای جستجوی دیسک های معیوب است. به عنوان مثال، زمانی که درایو دلخواه را از لیست GUI انتخاب کنید، Parkdale وارد کار می شود و می توانید به درستی شروع به تست بکنید.

 

علاوه بر این، Parkdale دو حالت مختلف برای اندازه گیری سرعت هارد دیسک از طریق FileAccess فراهم می کند که از سیستم فایل نصب ویندوز شما و یا حالت BlockAccess که فایل سیستم را پر می کند، استفاده می کند.

 

در آخر می توان گفت Parkdale می تواند یک ابزار ضروری برای بررسی های دوره ای باشد. البته، می توان از آن برای تست دستگاه های جدید نصب شده خود هم استفاده کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار بهینه سازی و تست هارد دیسک - HD Tune Pro 5.70 Windows

دانلود نرم افزار بهینه سازی و تست هارد دیسک

HD Tune Pro 5.70 Windows

 

 

نرم افزار بهینه سازی ویندوز (برای ویندوز) - HD Tune Pro 5.70 Windows

 

 

میخواهید از سلامتی و کارکرد صحیح هارد کامپیوتر خود مطمئن شوید؟ پس در این مطلب با سرزمین دانلود همراه باشید.

نرم افزار HD Tune Pro متخصص تست هارد دیسک است. این نرم افزار میتواند با انجام تست های مختلف، کارایی دیسک سخت را بررسی کرده و به شما گزارش دهد.

چنانچه خطایی در کارکرد هارد وجود داشته باشد (مثل اشکال در خواندن و نوشتن اطلاعات، سکتورهای معیوب، سرعت کم، و ...) این نرم افزار میتواند آنها را تشخیص دهد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار مدیریت فایل ویندوز (برای ویندوز)

XYplorer 18.20 Windows

 

 

نرم افزار مدیریت فایل ویندوز (برای ویندوز) - XYplorer 18.20 Windows

 

 

هنگامی که ویندوز را نصب میکنید Windows Explorer به صورت پیش فرض بر روی ویندوز نصب میباشد که برای مدیریت فایل ها مورد استفاده قرار میگیرد.

 

بسیاری از کاربران حرفه ای به دنبال یک نرم افزار مدیریت فایل میگردند تا مدیریت و کنترل پیشرفته تری بر روی فایل ها داشته باشند. نرم افزار XYplorer یکی از قوی ترین نرم افزار های مدیریت فایل میباشد که میتواند تمامی نیاز های کاربران را رفع کند.

 

از ویژگی های این نرم افزار میتوان به جستجوی پیشرفته در بین فایل ها، دسترسی سریع به فایل ها، نظارت بر فایل های مخفی و سیستمی، و ایجاد تغییرات گروهی بر روی فایل ها اشاره کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار افزایش سرعت CPU سیستم (برای ویندوز)

Process Lasso Pro 9 Windows

 

 

نرم افزار افزایش سرعت CPU سیستم (برای ویندوز) - Process Lasso Pro 9 Windows

 

 

نسخه جدید نرم افزار افزایش سرعت CPU سیستم Process Lasso Pro منتشر شد! (9)

 

نرم افزار هایی که در ویندوز اجرا میشوند، به این دلیل که خود سیستم عامل نظارتی بر روی استفاده نرم افزار ها از CPU ندارد و اجازه دسترسی نامحدود به CPU را میدهد، ممکن است مشکلاتی برای ویندوز ایجاد کنند.

 

نرم افزار Process Lasso نظارت کاملی بر روی نرم افزار های ویندوز برای استفاده از CPU دارد و میتواند برای استفاده از CPU اولویت بندی قرار دهد تا سیستم بتواند به راحتی به کار خود ادامه دهد.

 

بعد از نصب این نرم افزار نیازی به انجام تنظیمات خاص و پیچیده ای ندارید و نرم افزار شروع به کار خواهد کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات