شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

ویندوز : بهینه سازی ویندوز

Rating: 3 - 5150 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار بهینه سازی رم کامپیوتر (برای ویندوز)

Wise Memory Optimizer 3.51 Windows

 

 

نرم افزار بهینه سازی ر کامپیوتر (برای ویندوز) - Wise Memory Optimizer 3.51 Windows

 

 

اگر سیستم شما در رده کامپیوتر های قدیمی قرار میگیرد و سخت افزار نسبتا ضعیف تری دارد، میتوانید از نرم افزار Wise Memory Optimizer برای استفاده بهینه از رم خود استفاده کنید.

 

Wise Memory Optimizer کمک میکند تا بیشترین فضای موجود در رم را که قابل استفاده است به انجام کارهای شما اختصاص دهد. قابلیت های حرفه ای این نرم افزار هنگامی خود را نمایان میکند که بر روی یک کامپیوتر نسبتا قدیمی نصب شود. آنگاه متوجه میشوید که این نرم افزار با توجه به حجم بسیار اندک خود از توانایی های بالایی برخوردار است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار بهینه سازی ویندوز (برای ویندوز)

Ashampoo WinOptimizer 15.0 Windows

 

 

نرم افزار بهینه سازی ویندوز (برای ویندوز) - Ashampoo WinOptimizer 15.0 Windows

 

 

Ashampoo WinOptimizer نرم افزاری کاربردی در جهت بهینه سازی، تنظیمات مرورگر، تغییرات ظاهری و... در ویندوز است.

 

این نرم افزار یکی از شناخته شده ترین نرم افزار های بهینه سازی است.

 

WinOptimizer محصول شرکت نرم افزاری قدرتمند Ashampoo میباشد که در اکثر زمینه های کامپیوتری اقدام به ساخت نرم افزارهای کاربردی میکند.

 

نرم افزار بهینه ساز ویندوز شرکت Ashampoo با جمع آوری تمامی تنظیمات مهم و مورد نیاز ویندوز به همراه قسمت هایی برای ایجاد تغییرات در ظاهر ویندوز، همه نیاز های یک کاربر را در این زمینه برطرف کرده است.

 

این نرم افزار همچنین باعث افزایش سرعت ویندوز و سرعت اجرای بازی ها خواهد شد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار رفع مشکلات ویندوز (برای ویندوز)

Windows Repair 3.9 Windows

 

 

نرم افزار رفع ایرادات ویندوز (برای ویندوز) - Windows Repair 3.9 Windows

 

 

زمانی که مدت زیادی از نصب ویندوز روی سیستمتان میگذرد با مشکل کندی ویندوز و ایرادات مختلف مواجه میشوید. این کندی دلایل مختلفی میتواند داشته باشد که یکی از این دلایل میتواند اجرای نرم افزار های زیاد بر روی ویندوز باشد.

 

نرم افزار Windows Repair این مشکل را به راحتی حل میکند.

 

این نرم افزار ابتدا سیستم را مورد بررسی قرار میدهد سپس راهکار هایی را برای سیستم در نظر میگیرد تا سرعت را دوباره به سیستم بازگرداند. از ویژگی های این برنامه میتوان به نمایش مدت زمان بوت شدن سیستم، مشاهده دمای سخت افزارها، و امکان تنظیم مرورگرها اشاره کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار بهینه سازی ویندوز - Glary Utilities Pro 5.77 Windows

دانلود نرم افزار بهینه سازی ویندوز

Glary Utilities Pro 5.77 Windows

 

 

نرم افزار بهینه سازی ویندوز (برای ویندوز) - Glary Utilities Pro 5.77 Windows

 

 

نرم افزار Glary Utilities PRO شامل ابزار های بسیاری برای تعمیر و بهینه کردن ویندوز میباشد. ابزار هایی مانند بررسی رجیستری ویندوز، جستجوی فایل های خالی و اضافی که برای تعمیر و بهینه سازی ویندوز استفاده میبشود.


همچنین نرم افزار Glary Utilities PRO دارای ابزار های مدیریت ویندوز نیز میباشد. با استفاده از این ابزارها میتوانید برنامه هایی که به هنگام روشن شدن سیستم با ویندوز اجرا میشود را مدیریت کنید، فضای اشغال شده اضافی رم را خالی کنید، و رجیستری ویندوز را مرتب سازی کنید.


این نرم افزار مدت زمان صرف شده برای بوت شدن سیستم را محاسبه و نمایش میدهد و به کاربر اعلام میکند که زمان صرف شده برای بالا آمدن دستگاه مناسب است و یا سیستم نیاز به بهینه سازی دارد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار مدیریت کلیک راست (برای ویندوز)

FileMenu Tools 7.3.1 Windows

 

 

نرم افزار مدیریت کلیک راست (برای ویندوز) - FileMenu Tools 7.3.1 Windows

 

 

تاکنون نرم افزارهای زیادی برای مدیریت و ویرایش منوی کلیک راست به شما معرفی کرده ایم. در این مطلب نیز میخواهیم نرم افزار دیگری معرفی کنیم که توسط آن میتوانید منوی کلیک راست ویندوز خود را ویرایش کرده و گزینه های موجود در آن را به دلخواه خود تغییر دهید و یا حذف و اضافه کنید.


نرم افزار FileMenu Tools نسبت به سایر نرم افزارهای ویرایش کلیک راست، حجم بیشتری دارد و این هم به دلیل امکانات فراوان این نرم افزار است.


اگر قبلا به گزینه های موجود در کلیک راست ویندوز خود دقت کرده باشید حتما دیده اید که برخی از گزینه ها همیشه ثابت هستند (مانند گزینه Properties). اما برخی از گزینه های دیگر برای فایل های مختلف فرق میکنند. به همین دلیل به منوی کلیک راست، منوی فایل (File Menu) هم گفته میشود.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات