شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

ویندوز : سرگرمی های دسکتاپ

Rating: 4 - 3985 votes

تازه های این بخش :نرم افزار تقویم فارسی (برای ویندوز) - SunCalendar 7.5.4 Windows

دانلود نرم افزار تقویم فارسی (برای ویندوز)

SunCalendar 7.5.4 Windows

 

 

نرم افزار تقویم فارسی (برای ویندوز) - SunCalendar 7.5.4 Windows

 

 

بسیاری از کاربران به یک تقویم شمسی در ویندوز خود نیاز دارند و همیشه به دنبال یک نرم افزار تقویم فارسی کامل برای ویندوز خود میگردند.

 

نرم افزار SunCalendar یکی از بهترین تقویم های فارسی برای ویندوز میباشد و بر خلاف دیگر نرم افزار ها در ویندوز شما اختلالی ایجاد نمیکند و سرعت سیستم را کند نمیکند.

 

از ویژگی های این تقویم تمام صفحه بودن و ثبت یادآوری میباشند و همچنین جملات و شعرهای بسیار زیبایی را برایتان به نمایش در میاورد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار ساخت محافظ صفحه نمایش (برای ویندوز)

Blumentals Screensaver Wonder 7.2 Windows

 

 

نرم افزار ساخت محافظ صفحه دسکتاپ (برای ویندوز) - Blumentals Screensaver Wonder 7.2 Windows

 

 

با استفاده از نرم افزار Screensaver Wonder شما میتوانید به راحتی اسکرین سیور دلخواه خود را با عکس ها و فایل های ویدیویی دلخواهتان بسازید و حتی برای آن موسیقی پس زمینه قرار دهید تا هنگام فعال شدن اسکرین سیور از شنیدن موسیقی مورد علاقه خود لذت ببرید.

 

این نرم افزار دارای ویژگی های زیادی از جمله رابط کاربری با استفاده آسان و مجموعه ای شامل بیش از 100 افکت انتقال تصویر (شیوه های متفاوت تغییر عکس ها) میباشد که ساخت اسکرین سیور را بسیار لذت بخش میکند. پس از ایجاد فایل اسکرین سیور کاملا استاندارد، میتوانید آن را به صورت خودکار بر روی سیستم خود نصب کنید و یا حتی فایل های اجرایی مستقلی برای اسکرین سیور خود ایجاد کنید و در اختیار دیگران قرار دهید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار ساخت اسکرین سیور (برای ویندوز)

Blumentals Screensaver Factory Enterprise 7.2 Windows

 

 

نرم افزار ایجاد اسکرین سیور (برای ویندوز) - Blumentals Screensaver Factory Enterprise 7.2 Windows

 

 

ScreenSaver یا محافظ صفحه نمایش برنامه ای است که در زمان هایی که سیستم کامپیوتری مورد استفاده قرار نمیگیرد به صورت خودکار اجرا میشود. به عنوان مثال شما ScreenSaver سیستم خود را به گونه ای تنظیم میکنید که پس از اینکه 10 دقیقه هیچ یک از کلید های موجود در صفحه کلید مورد استفاده قرار نگرفت و موس شما نیز حرکتی نداشت محافظ صفحه نمایش اجرا شود.

 

ScreenSaver ها تصاویری میباشند که خود کاربران نیز قادر به ساخت آن ها هستند. به عنوان مثال میتوان از ScreenSaver های پیش فرض سیستم عامل ویندوز استفاده نمود و یا این که یک محافظ صفحه نمایش با توجه به سلیقه خود بر روی سیستم نصب نمایید، و یا این که به کمک نرم افزارهای مخصوص اقدام به ساخت اسکرین سیور کنید.


نرم افزار Screensaver Factory ابزاری قدرتمند جهت ساخت اسکرین سیورهای گوناگون و حرفه ای است که شما را قادر میسازد تا در عرض کمتر از چند دقیقه به ساخت اسکرین سیور مورد نظر خود بپردازید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار آب و هوا (برای ویندوز)

Weather Watcher Live 7.2.92 Windows

 

 

نرم افزار آب و هوا (برای ویندوز) - Weather Watcher Live 7.2.92 Windows

 

 

شاید علاقه داشته باشید از اوضاع جوی و پیش بینی آب هوای روز های آینده مطلع شوید و آمار دقیقی از وضع هوا داشته باشید.

 

نرم افزار Weather Watcher Live یکی از جامع ترین نرم افزار های پیش بینی وضع آب و هوا میباشد. میتوانید اطلاعات کاملی از وضعیت آب و هوا را مشاهده کنید.

 

از ویژگی های این نرم افزار میتوان به پیش بینی وضع آب و هوا در روز آینده و آنالیز آب و هوا اشاره کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار جادویی کردن دسکتاپ برای کودکان (برای ویندوز)

Magic Desktop 9.2 Windows

 

 

نرم افزار جادویی کردن دسکتاپ برای کودکان (برای ویندوز) - Magic Desktop 9.2 Windows

 

 

Magic Desktop نرم افزاری مناسب برای کودکان در گروه سنی 2 تا 10 ساله میباشد.

 

این نرم افزار راهی مطمئن در زمینه به اشتراک گذاری کامپیوتر با بچه ها میباشد. شما میتوانید بر روی برنامه های موجود در سیستم تان کنترل داشته باشید و دسترسی بچه ها به برنامه های سیستم را کنترل کنید. همچنین میتوانید برای دسترسی فرزندانتان به برنامه های کامپیوتر زمان بندی قرار دهید.

 

به کمک این نرم افزار کودکان نحوه کار با سیستم را به تنهایی یاد خواهند گرفت.

 

به کمک مرورگر موجود در این نرم افزار دسترسی فرزندانتان را به سایت های مختلف کنترل میکنید و دیگر نگران مشکلات ناشی از استفاده اینترنت توسط کودکانتان نیستید.

 

به علاوه در این نرم افزار برنامه ایمیل امن نیز برای بچه ها وجود دارد. شما میتوانید به راحتی کسانی که با فرزندانتان در ارتباطند را شناسایی کنید و اجازه ندهید که افراد ناشناس با آن ها در رابطه باشند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات