پشتیبان سایت امروز به 20 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

:: بخش نرم افزار های کاربردی ::

Rating: 4 - 32614 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار تبدیل فایل های CSV (برای ویندوز)

Advanced CSV Converter 6.45 Windows

 

 

نرم افزار تبدیل فایل های CSV (برای ویندوز) - Advanced CSV Converter 6.45 Windows

 

 

نرم افزار Advanced CSV Converter یک نرم افزار قوی برای تبدیل قالب های CSV به فایل های TXT، HTML، PRG، XML، SQL، RTF، DBF، Excel(XLS,XLSX) میباشد.

 

این برنامه برای انجام عملیات تبدیل، یک راهنمای گام به گام ارائه میدهد که شما را در طی مراحل تبدیل، مرحله به مرحله دنبال میکند. با استفاده از این آموزش گام به گام شما ابتدا یک فایل ورودی را انتخاب کرده و سپس پوشه و فرمت مورد نظر را انتخاب مینمایید. در صورت لزوم شما میتوانید فیلتر های تبدیل را نیز برای آن تنظیم کنید.

 

به عنوان مثال میتوانید ستون هایی را که میخواهید از روند عملیات حذف شوند انتخاب نمایید. در ابتدای شروع عملیات تبدیل، برنامه، داده ها را از فایل csv استخراج کرده و در یک لیست از فیلد های داده که با فرمت های مشخص ذخیره شده اند وارد میکند. عمل تبدیل توسط الگوریتم های مناسب ارائه شده، بسیار دقیق و سریع انجام میشود.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار دات نت فریم ورک (برای ویندوز)

Microsoft .NET Framework 4.7 Windows

 

 

نرم افزار دات نت فریم ورک (برای ویندوز) - Microsoft .NET Framework 4.7 Windows

 

 

Framework مجموعه ای از فایل های مورد نیاز سیستم عامل (شامل فایل های DLL و رجیستری و واسطه های استاندارد ارتباط برنامه ها با یکدیگر) است که برای اجرای برنامه های نوشته شده تحت دات نت ضروری میباشد.

 

بسیاری از نرم افزار ها و بازی های کامپیوتری برای آنکه به درستی اجرا شوند، نیاز به دات نت فریم ورک یا همان Microsoft .Net Framework دارند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار مشاهده کد پستی (برای ویندوز) - Zip Express 2.8 Windows

دانلود نرم افزار مشاهده کد پستی (برای ویندوز)

Zip Express 2.8 Windows

 

 

نرم افزار مشاهده کد پستی (برای ویندوز) - Zip Express 2.8 Windows

 

 

اگر نیاز دارید تا کد پستی منطقه و یا محل خاص را بدست آورید میتوانید از نرم افزار Zip Express استفاده کنید. این نرم افزار به آسانی کد منطقه مورد نظر ر نمایش میدهد.

 

این نرم افزار حتی این امکان را هم قادر است که اگر شما در صفحات وب و یا نامه های خود و یا اسناد خود، زیپ کدی داشتید، منطقه آن کد را به شما نشان میدهد و به آسانی میتوانید از تمامی نقاط جهان مطلع شوید. به کمک این ابزار میتوانید مناطق مختلف را بر اساس زیپ کد آن ها، نام منطقه، نام محله و ... شناسایی کنید و مورد بررسی قرار دهید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار اشتراک فایل (برای مک) - FrostWire 6.5 Mac

دانلود نرم افزار اشتراک فایل (برای مک)

FrostWire 6.5 Mac

 

 

نرم افزار اشتراک فایل (برای مک) - FrostWire 6.5 Mac

 

 

اشتراک گذاری فایل ها در شبکه، یکی از نیازهای عادی در انواع شبکه های بزرگ و کوچک میباشد. در سازمان ها و شرکت ها برای جابجایی فایل ها از شبکه استفاده میکنند و از نرم افزار های مخصوص این کار میتوان استفاده نمود.


حتی کاربران خانگی هم میتوانند با اشتراک گذاری فایل، به اطلاعات خود در دستگاه های مختلف دسترسی داشته باشند.


نرم افزار FrostWire یک نرم افزار متن باز میباشد که از نرم افزار LimeWire گرفته شده است. ولی برعکس نرم افزار LimeWire که نسخه رایگان و پولی دارد، استفاده از این نرم افزار کاملا رایگان میباشد.


سرعت انتقال اطلاعات در این نرم افزار بالاتر از سرعت انتقال در پروتکل های HTTP و FTP میباشد.


در این مطلب، نرم افزار FrostWire مخصوص مکینتاش را برای شما آماده کرده ایم.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار مشابه آفیس (برای مک) - LibreOffice 5.3 Mac

دانلود نرم افزار مشابه آفیس (برای مک)

LibreOffice 5.3 Mac

 

 

نرم افزار مشابه آفیس (برای مک) - LibreOffice 5.3 Mac

 

 

حتما با مجموعه آفیس شرکت مایکروسافت آشنا هستید.


در این مطلب نرم افزار LibreOffice را برای شما آماده کرده ایم. این نرم افزار نسخه مخصوص مکینتاش است.


نرم افزار های مشابه آفیس موجود در این مجموعه شامل Word ، Excel و Powerpoint میباشد.


در این مجموعه نرم افزار پاورپوینت با نام Impress Peresentation و نرم افزار اکسل با نام Calc Spreadsheet شناخته میشود.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات