شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

:: بخش نرم افزار های کاربردی ::

Rating: 4 - 31784 votes

تازه های این بخش :نرم افزار تست هارد های SSD (برای ویندوز) - SSDLife Pro 2.5 Windows

دانلود نرم افزار تست هارد های SSD (برای ویندوز)

SSDLife Pro 2.5 Windows

 

 

نرم افزار تست هارد های SSD (برای ویندوز) - SSDLife Pro 2.5 Windows

 

 

نام هارد های SSD را حتما بسیار شنیده اید، این گونه هارد ها دارای دور و بافر بالا میباشد و سرعت انتقال اطلاعات نسبت به سایر هارد ها در آنها بسیار بالاتر است. از این گونه هاردها بیشتر برای نصب سیستم عامل استفاده میشود.

 

نرم افزار SSDLife برای وضعیت هارد دیسک SSD مناسب است. این نرم افزار کنترل وضعیت هارد دیسک شما را به دستتان میدهد. نرم افزار کاربردی SSDLife قادر به تخمین میزان عمر دیسک شماست.

 

همچنین قادر به اندازه گیری درجه حرارت, میزان سلامتی, سرعت خواندن و نوشتن و اندازه گیری میزان بافر و میزان اطلاعات درون هارد است. این برنامه از درایوهای SSD شرکت های Kingstone, OCZ و خیلی شرکتهای دیگر حتی دیسک های Solid شرکت اپل پشتیبانی میکند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار منوی استارت ویندوز 10 (برای ویندوز)

StartIsBack Plus Plus 2.0.1 Windows

 

 

نرم افزار منوی استارت ویندوز 10 (برای ویندوز) - StartIsBack Plus Plus 2.0.1 Windows

 

 

بعضی از کاربران ویندوز 7 بعد از مهاجرت به ویندوز 10 نتواستند با محیط ظاهری و و منوی استارت جدید ارتباط برقرار کنند و به دنبال راهی هستند تا منوی استارت ویندوز 7 را در ویندوز 10 نیز داشته باشند.

 

نرم افزار Start Is Back به شما کمک میکند تا این مشکل را به راحتی رفع نموده و دکمه استارت کاربردی تر را به ویندوز 10 بازگردانید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار فشرده سازی فایل ها (برای ویندوز)

StuffIt Deluxe 12.0.1 Windows

 

 

نرم افزار فشرده سازی فایل ها (برای ویندوز) - StuffIt Deluxe 12.0.1 Windows

 

 

در دنیای مجازی و برای ارسال اطلاعات حجیم نیاز به فشرده سازی فایل ها بسیار احساس شده و از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

اکثر کاربران تا نام فشرده سازی به میان میاید نام دو نرم افزار وین رر و وین زیپ را به خاطر میاورند، فشرده سازی این دو نرم افزار در همه موارد نمیتواند نیازهای کاربران را برطرف سازد و نیاز به نرم افزاری قوی دارند.

 

نرم افزار StuffIt Deluxe نرم افزار بسیار قدرتمند و توانا از شرکت SmithMicro Software است که با عرضه فرمت های اختصاصی متنوع از جمله دو فرمت بسیار قدرتمند فشرده سازی خود یعنی .sit و .sitx توانسته محبوبیت بسیاری در میان کاربران و علاقمندان به مهارت فشرده سازی برای خود کسب کند.


عمده قدرت و توانایی این نرم افزار محبوب رایانه ای که طی چندین سال گذشته نسخه های متعدد و توانایی را از ارائه کرده است در همه کاره بودن آن است که بنا به شعار سایت سازنده این نرم افزار همه چیز را فشرده میکند. محافظت قدرتمند، توانایی های خوب Backup و Archiving، ارسال فایل ها در محیطی امن و قدرت بالا در فشرده سازی از جمله ویژگی های این نرم افزارتواناست.


در مقایسه جالبی که سایت سازنده نرم افزار میان StuffIt Deluxe و Winzip کرده است، نرم افزار StuffIt Deluxe از بسیاری لحاظ برتر و قدرتمند تر از winzip است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار کپی سریع فایل ها (برای ویندوز) - TeraCopy Pro 3.0.2 Windows

دانلود نرم افزار کپی سریع فایل ها (برای ویندوز)

TeraCopy Pro 3.0.2 Windows

 

 

نرم افزار کپی سریع فایل ها (برای ویندوز) - TeraCopy Pro 3.0.2 Windows

 

 

نرم افزار TeraCopy  جایگزین  مناسبی برای کپی فایل ها توسط ویندوز است. سرعت بالا هنگامی مورد نیاز است که شما بخواهید تعداد زیادی فایل با حجم بالا را کپی کنید.

 

خطاها و یا کندی سرعت انتقال ویندوز ممکن است بسیار آزار دهنده باشد، با استفاده از نرم افزار TeraCopy میتوانید فایل های خود را با سرعت بالا و بدون خطا در ویندوز کپی کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار شجره نامه (برای ویندوز)

The Complete Genealogy Reporter 2015 Windows

 

 

نرم افزار شجره نامه (برای ویندوز) - The Complete Genealogy Reporter 2015 Windows

 

 

شجره نامه فهرست منظمی از نسبت افراد با یکدیگر است. از بالاترین فرد در خانواده شروع شده و تا آخرین نفر ادامه پیدا میکند و تا زمانی که به جمعیت خانواده اضافه شود ادامه می یابد.

 

شجره نامه در برگیرنده گروهی از انسان‌هاست که با یکدیگر پیوند خویشاوندی دارند. در وهله اول، شجره نامه بیانگر نسبت انسان‌ ها با یکدیگر است. نسب‌ نامه ساده‌ ترین وسیله برای نشان‌ دادن روابط افراد خویشاوند اعم از خویشاوندان نسبی و خویشاوند سببی‌ است.

 

با استفاده از نرم افزار The Complete Genealogy Reporter میتوانید یک شجره نامه برای خانواده خود ایجاد کنید. محیط نرم افزار بسیار ساده بوده و کار با آن آسان میباشد.

 

گزارشات تهیه شده توسط این نرم افزار شامل عمه ها، عموها، خاله و دایی به همراه فرزندان آن ها و ارتباطات غیر مستقیم که به واسطه ازدواج فراهم شده اند میباشد.

 

گزارشات تهیه شده همچنین شامل ارتباطات غیر مستقیم (ارتباطات ناشی از ازدواج)، تصویر و متن میباشد. به علاوه در کنار این گزارشات میتوان نمودارهای درخت هر خانواده را نیز قرار داد. همچنین میتوانید برای هر ارتباط توضیحات کامل و جامعی داشته باشید.

 

البته این نرم افزار فقط برای ایجاد شجره نامه خانوادگی نیست، و از آن میتوانید برای ساخت هر نوع نمودار درختی نیز استفاده کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات