پشتیبان سایت امروز به 1 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

:: بخش نرم افزار های ویندوز ::

Rating: 4 - 18112 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار پشتیبان گیری از درایور های نصب شده ویندوز (برای ویندوز)

Driver Genius Professional 12 Windows

 

 

نرم افزار پشتیبان گیری از درایور های نصب شده ویندوز (برای ویندوز) - Driver Genius Professional 12 Windows

 

 

نرم افزار Driver Genius Professional تمام قطعات کامپیوتر شما را شناسایی کرده و سپس با اتصال به بانک اطلاعات درایور ها از طریق اینترنت، شما را از ارائه نسخه های جدید درایورها مطلع میکند.

 

به این ترتیب نیازی نیست تا در سایت های مختلف به دنبال درایور های مورد نظرتان بگردید. جدیدترین نسخه از نرم افزار Driver Genius Professional کار را برای شما راحت کرده است.

 

با استفاده از این نرم افزار میتوانید از نسخه درایور های نصب شده بر روی سیستم خود نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در صورت نیاز بتوانید به سادگی درایور مورد نظر را نصب کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار رفع خطاهای DLL (برای ویندوز) - DLL Suite 9.0.0.14 Windows

دانلود نرم افزار رفع خطاهای DLL (برای ویندوز)

DLL Suite 9.0.0.14 Windows

 

 

نرم افزار رفع ارور DLL (برای ویندوز) - DLL Suite 9.0.0.14 Windows

 

 

نسخه جدید نرم افزار رفع خطاهای DLL (برای ویندوز) ، DLL Suite منتشر شد! (9.0.0.14)

 

خطا های مربوط به فایل های DLL همیشه برای کاربران آزار دهنده بوده است. مخصوصا هنگامی که بخواهید یک بازی را نصب یا اجرا کنید اگر با پیغام های مختلف DLL روبرو شوید، بسیار ناراحت کننده خواهد بود.

 

با استفاده از نرم افزار DLL Suite میتوانید مشکلات فایل های DLL ویندوز خود را حل کنید. این نرم افزار ابتدا سیستم را چک کرده و سپس فایل های ناقص یا حذف شده را اصلاح میکند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار تقویم فارسی (برای ویندوز) - SunCalendar 7.5.4 Windows

دانلود نرم افزار تقویم فارسی (برای ویندوز)

SunCalendar 7.5.4 Windows

 

 

نرم افزار تقویم فارسی (برای ویندوز) - SunCalendar 7.5.4 Windows

 

 

بسیاری از کاربران به یک تقویم شمسی در ویندوز خود نیاز دارند و همیشه به دنبال یک نرم افزار تقویم فارسی کامل برای ویندوز خود میگردند.

 

نرم افزار SunCalendar یکی از بهترین تقویم های فارسی برای ویندوز میباشد و بر خلاف دیگر نرم افزار ها در ویندوز شما اختلالی ایجاد نمیکند و سرعت سیستم را کند نمیکند.

 

از ویژگی های این تقویم تمام صفحه بودن و ثبت یادآوری میباشند و همچنین جملات و شعرهای بسیار زیبایی را برایتان به نمایش در میاورد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار ساخت محافظ صفحه نمایش (برای ویندوز)

Blumentals Screensaver Wonder 7.2 Windows

 

 

نرم افزار ساخت محافظ صفحه دسکتاپ (برای ویندوز) - Blumentals Screensaver Wonder 7.2 Windows

 

 

با استفاده از نرم افزار Screensaver Wonder شما میتوانید به راحتی اسکرین سیور دلخواه خود را با عکس ها و فایل های ویدیویی دلخواهتان بسازید و حتی برای آن موسیقی پس زمینه قرار دهید تا هنگام فعال شدن اسکرین سیور از شنیدن موسیقی مورد علاقه خود لذت ببرید.

 

این نرم افزار دارای ویژگی های زیادی از جمله رابط کاربری با استفاده آسان و مجموعه ای شامل بیش از 100 افکت انتقال تصویر (شیوه های متفاوت تغییر عکس ها) میباشد که ساخت اسکرین سیور را بسیار لذت بخش میکند. پس از ایجاد فایل اسکرین سیور کاملا استاندارد، میتوانید آن را به صورت خودکار بر روی سیستم خود نصب کنید و یا حتی فایل های اجرایی مستقلی برای اسکرین سیور خود ایجاد کنید و در اختیار دیگران قرار دهید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار ساخت اسکرین سیور (برای ویندوز)

Blumentals Screensaver Factory Enterprise 7.2 Windows

 

 

نرم افزار ایجاد اسکرین سیور (برای ویندوز) - Blumentals Screensaver Factory Enterprise 7.2 Windows

 

 

ScreenSaver یا محافظ صفحه نمایش برنامه ای است که در زمان هایی که سیستم کامپیوتری مورد استفاده قرار نمیگیرد به صورت خودکار اجرا میشود. به عنوان مثال شما ScreenSaver سیستم خود را به گونه ای تنظیم میکنید که پس از اینکه 10 دقیقه هیچ یک از کلید های موجود در صفحه کلید مورد استفاده قرار نگرفت و موس شما نیز حرکتی نداشت محافظ صفحه نمایش اجرا شود.

 

ScreenSaver ها تصاویری میباشند که خود کاربران نیز قادر به ساخت آن ها هستند. به عنوان مثال میتوان از ScreenSaver های پیش فرض سیستم عامل ویندوز استفاده نمود و یا این که یک محافظ صفحه نمایش با توجه به سلیقه خود بر روی سیستم نصب نمایید، و یا این که به کمک نرم افزارهای مخصوص اقدام به ساخت اسکرین سیور کنید.


نرم افزار Screensaver Factory ابزاری قدرتمند جهت ساخت اسکرین سیورهای گوناگون و حرفه ای است که شما را قادر میسازد تا در عرض کمتر از چند دقیقه به ساخت اسکرین سیور مورد نظر خود بپردازید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات