شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

:: بخش نرم افزار های مالتی مدیا ::

Rating: 4 - 28200 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار ساخت ایمیج و درایو مجازی (برای ویندوز)

UltraISO 9.6 Windows

 

 

نرم افزار ساخت ایمیج و درایو مجازی (برای ویندوز) - UltraISO Premium Edition 9.6 Windows

 

 

نرم افزار UltraISO یکی از بهترین نرم افزار ها در زمینه گرفتن ایمیج از دیسک ها میباشد. با استفاده از این نرم افزار میتوانید به راحتی از دیسک های CD و DVD ایمیج تهیه کنید و یا ایمیج های گرفته شده را باز و ویرایش کنید.

 

همچنین این برنامه قابلیت استخراج محتویات فایل های ایمیج با فرمت های مختلف را دارد.

 

بعد از ایمیج گرفتن از روی دیسک مورد نظر، میتوانید با استفاده از گزینه Burn همان فایل ایمیج را با بالاترین کیفیت روی دیسک رایت کنید.

 

ساخت درایو مجازی و شبیه سازی فایل های ایمیج به صورت یک درایو، از سایر قابلیت های این نرم افزار است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار تبدیل فیلم به عکس (برای ویندوز)

Aoao Video to Picture Converter 4.2 Windows

 

 

نرم افزار تبدیل فیلم به عکس (برای ویندوز) - Aoao Video to Picture Converter 4.2 Windows

 

 

نرم افزار Video to Picture Converter از شرکت Aoao با حجم کمی که دارد کارایی های بسیاری برای کاربران دارد. با استفاده از این نرم افزار میتوانید فایل های تصویری خود را به عکس های پشت سر هم تبدیل کنید.

 

نرم افزار Aoao Video to Picture Converter از اکثر فرمت های تصویری مانند AVI, MPEG, WMV, DVD(VOB), Dvr-Ms RM پشتیبانی میکند و میتوانید فایل های تصویری را به انواع مختلف فرمت های عکس تبدیل کنید.

 

همچنین میتوانید فایل های تصویری خود را به تصاویر GIF تبدیل کنید و برای دوستان خود ارسال کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار ویرایش فیلم (برای ویندوز) - VirtualDub 1.10 Windows

دانلود نرم افزار ویرایش فیلم (برای ویندوز)

VirtualDub 1.10 Windows

 

 

نرم افزار ویرایش فیلم (برای ویندوز) - VirtualDub 1.10 Windows

 

 

نرم افزار VirtualDub یکی از کاربردی ترین نرم افزار های ویرایش فیلم میباشد، این نرم افزار به صورت رایگان منتشر شده است و در ابتدا برای فشرده سازی فیلم های انیمیشن مورد استفاده قرار میگرفت.

 

امروزه امکانات این نرم افزار توسعه یافته است و برای تدوین و ضبط کلیپ های ویدیویی مورد استفاده قرار میگیرد. با استفاده از این نرم افزار میتوانید فایل های ویدیویی را با سرعت بالا ویرایش کنید و خروجی با کیفیتی را دریافت نمایید.

 

از قابلیت های این نرم افزار میتوان به صداگذاری روی فیلم، ویرایش فیلم، برش و جدا کردن تکه هایی از فیلم، چسباندن فیلم ها به همدیگر و ... اشاره کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار درایو مجازی (برای ویندوز) - VirtualDVD 4.7 Windows

دانلود نرم افزار درایو مجازی (برای ویندوز)

VirtualDVD 4.7 Windows

 

 

نرم افزار درایو مجازی (برای ویندوز) - VirtualDVD 4.7 Windows

 

 

ممکن است بعضی از نرم افزارها یا بازی هایی را که دریافت میکنید نیاز به دیسک برای نصب و یا اجرا داشته باشند و نخواهید آن را بر روی دیسک رایت کنید. با استفاده از یک درایو مجازی میتوانید به صورت مجازی این کار را انجام دهید.

 

با استفاده از نرم افزار VirtualDVD میتوانید فایل های ایمیج را به صورت درایو مجازی اجرا کنید و بازی یا برنامه خود را از این طریق بدون نیاز به رایت کردن فایل ایمیج اجرا کنید.

 

نصب نرم افزار و عملکرد با آن بسیار ساده است. استفاده از منابع سیستمی نیز تا حد امکان کاهش یافته است و تاثیر در عملکردی سیستم نخواهد داشت.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار ساخت فیلم های بلوری (برای ویندوز)

Xilisoft Blu-ray Creator 2.0.4 Windows

 

 

نرم افزار ساخت فیلم های بلوری (برای ویندوز) - Xilisoft Blu-ray Creator 2.0.4 Windows

 

 

بلوری یکی از فرمت های جدید فیلم میباشد که کیفیت بسیار بالایی دارد و بر روی دیسک های مخصوص 20 گیگابایتی رایت میشود.

 

نرم افزار  Blu-ray Creator از شرکت معروف Xilisoft میباشد که با استفاده از آن میتوانید فرمت های تصویری خود را به فرمت بلوری تبدیل کرده و بر روی دیسک های مخصوص آن رایت کنید و در دستگاه های پخش مخصوص استفاده کنید.

 

این نرم افزار از فرمت های نمایشی NTSC و PAL پشتیبانی میکند و میتوانید فیلم های های خود را در اندازه های 4:3 یا 16:9 تبدیل نمایید.

 

همچنین میتوانید تنظیم دلخواه خود را در مورد فرمت فیلم اعمال کنید و یا برای دیسک ها منو ایجاد کنید. از دیگر ویژگی های این نرم افزار میتوان به پشتیبانی از انواع دیسک های Blu-ray مانند BD-R, BD-RE, BD-25, BD-50 و... اشاره کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات