شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

اداری و کاری : نرم افزار های مهندسی

Rating: 4 - 6103 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار مهندسی طراحی 3 بعدی (برای ویندوز)

ZWCAD ZW3D 2017 SP 21 Windows

 

 

نرم افزار مهندسی طراحی 3 بعدی (برای ویندوز) - ZWCAD ZW3D 2017 SP 21 Windows

 

 

نرم افزار ZWCAD ZW3D یکی از نرم افزارهای طراحی سه بعدی میباشد. این نرم افزار به صورت یکپارچه طراحی شده است و ابزاری برای استفاده مهندسین میباشد.

 

این نرم افزار میتواند جایگزینی قدرتمند برای نرم افزار AutoCAD باشد. میتوان فایل های برنامه ی AutoCAD را در این نرم افزار وارد کرده و آن ها را اصلاح نموده و تکمیل کرد. در این نرم افزار قابلیت کلیدی، نوشتن ابزارهای اضافه به صورت دستی و با استفاده از زبان های برنامه نویسی از جمله VB و C و C++، گنجانده شده است.

 

کار با این نرم افزار برای طراحان بسیار ساده خواهد بود چرا که محیط آن بسیار شبیه به نرم افزار AutoCAD میباشد و کسانی که با این نرم افزار آشنایی داشته باشند در طراحی با نرم افزار ZW3D نیز مشکلی نخواهند داشت. این نرم افزار برای مدلسازی های سه بعدی، طراحی قالب و ماشین کاری بسیار مفید و کاربردی است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار حل مسائل ریاضی و رسم نمودار (برای ویندوز)

PTC Mathcad Prime 4 Windows

 

 

نرم افزار حل مسائل ریاضی و رسم نمودار (برای ویندوز) - PTC Mathcad Prime 4 Windows

 

 

نرم افزار PTC Mathcad Prime یکی از کامل ترین ابزار های محاسباتی جهان میباشد. این برنامه به منظور اجرای محاسبات در زمینه آماده سازی مستندات و برنامه نویسی های فعل و انفعالی میباشد.

 

Mathcad علاوه بر اینکه مانند یک ماشین حساب در انجام محاسبات عمل میکند، امکان کشیدن توابع دو بعدی و سه بعدی را نیز فراهم نموده است.

 

نرم افزار Mathcad یکی از نرم افزارهای معتبر ریاضی است که دارای قابلیتهای فراوان از قبیل محاسبه مشتق و انتگرال، حل انواع معادلات جبری، محاسبه انواع حد، انجام عملیات ماتریسی، حل انواع دستگاه معادلات، و قابلیت برنامه نویسی و تبدیل واحدها میباشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار طراحی نقشه های مهندسی (برای ویندوز)

Golden Software Surfer 14 Windows

 

 

نرم افزار طراحی نقشه های مهندسی (برای ویندوز) - Golden Software Surfer 14 Windows

 

 

نرم افزارهای مختلفی برای نقشه کشی وجود که مهندسان برای طراحی های خود از آن ها استفاده میکنند. نرم افزار Golden Software Surfer یکی از نرم افزارهایی است که برای طراحی نقشه های مهندسی تولید شده است و امکانات زیادی را در اختیار کاربر قرار میدهد.

 

Golden Software Surfer کمک میکند تا بتوانید به ترسیم نقشه های توپوگرافی، نقشه های هم عیار، هیدروگراف، هیدرولوژی و... بپردازید.

 

این نرم افزار قابل استفاده برای دانشجویان رشته مهندسی معدن، مهندسی عمران، زمين شناسی، جغرافيا و نقشه برداری میباشد. این نرم افزار قابلیت ویژه ای در رسم توپوگرافی منطقه ای و عوارض سطحی دارد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار طراحی صنعتی قالب (برای ویندوز) - 3DQuickPress 6.2 Windows

دانلود نرم افزار طراحی صنعتی قالب (برای ویندوز)

3DQuickPress 6.2 Windows

 

 

نرم افزار طراحی صنعتی قالب (برای ویندوز) - 3DQuickPress 6.2 Windows

 

 

بیشتر مهندسان مکانیک و طراحان صنعتی با نرم افزار هایی مانند سالیدورک کار کرده اند. نرم افزار 3DQuickPress یکی از زیرمجموعه های Solidworks میباشد که برای طراحی قالب های صنعتی امکانات زیادی را در اختیار کاربر قرار میدهد.

 

امکاناتی از قبیل ایجاد پایگاه داده توسط کاربر، اضافه نمودن کامپوننت به وسیله کاربر، مجموعه کامپوننت های از پیش آماده، ایجاد سوراخ ها و برش ها به صورت اتوماتیک و ... از جمله امکانات این نرم افزار است.

 

از سایر قابلیت های 3DQuickPress میتوان به سهولت استفاده، قابلیت انعطاف، دقت بسیار بالا، ارتباط 3 بعدی، و عملکرد مونتاژ قوی اشاره کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار رندر قوی طرح های سه بعدی (برای ویندوز)

NextLimit Maxwell Render Studio 4 Windows

 

 

نرم افزار رندر قوی طرح های سه بعدی (برای ویندوز) - CyberLink MediaEspresso Deluxe 7.5 Windows

 

 

در نرم افزارهای طراحی مهندسی، یکی از مهمترین مراحل برای دست یافتن به نتیجه نهایی، رندر آن میباشد. یکی از قویترین نرم افزارها در زمینه رندر، NextLimit Maxwell Render Studio است.

 

همیشه در محافل طراحان سه بعدی، بحث بر سر انتخاب بهترین موتور رندر داغ است. اما اینکه کدام موتور رندر بهترین است بستگی به نیاز کاربر دارد. زیرا هر موتور رندر قابلیت های مخصوص به خودش را دارد.


از بین موتورهای رندر، NextLimit Maxwell Render علاوه بر اینکه گرانقیمت میباشد بسیار حرفه ای ساخته شده است. برخی از کاربران، این نرم افزار را هم رده موتورهای رندر پرسابقه ای مانند VRay میدانند، و عده ای هم معتقدند که این موتور بهترین موتور رندر میباشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات