پشتیبان سایت امروز به 107 کامنت پاسخ داده، و اکنون آنلاین است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

اداری و کاری : نرم افزار های مهندسی

Rating: 4 - 5966 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم‌افزار سوئیچینگ و تنظیم کننده مدار‌های آنالوگ (برای ویندوز)
LTspice XVII Build Apr 24 2017 Windows

 

دانلود نرم‌افزار سوئیچینگ و تنظیم کننده مدار‌های آنالوگ (برای ویندوز) - LTspice XVII Build Apr 24 2017 Windows

 


LTspice نام یک نرم‌افزار مخصوص دانشجویان و مهندسین رشته برق می‌باشد.

این نرم‌افزار برای انجام طراحی‌ها و تنظیم سوئیچینگ‌‌های پیچیده و اجرای طرح‌های شبیه‌سازی شده مدار می‌باشد.

با استفاده از شبیه‌ساز مدار SPICE می‌توانید مدار‌ها را رسم نموده و در آن آزمایش‌های مختلف الکتریکی را اعمال کنید. در LTspice شاهد وجود مجموعه‌ای از متغیر‌ها و پارامتر‌های از پیش تعریف شده می‌باشیم.

از جمله آن‌ها می‌توان به وجود مقاوت، خازن، سلف، دیود، سیم و... اشاره نمود. شما می‌توانید با راست کلیک کردن روی هر مولفه، آن را به صورت جداگانه در مدار خود پیکربندی نموده و حتی سطح مقاومت، ولتاژ و... را نیز تغییر دهید.

برای دانلود این نرم‌افزار مهندسی، به ادامه مطلب مراجعه کنید.نرم افزار تحلیل آماری (برای ویندوز) - IBM SPSS Amos 24 Windows

دانلود نرم افزار تحلیل آماری (برای ویندوز)

IBM SPSS Amos 24 Windows

 

 

نرم افزار تحلیل آماری (برای ویندوز) - IBM SPSS Amos 24 Windows

 

 

نرم افزار اموس (AMOS) یکی از نرم افزارهای آماری مناسب برای تحلیل داده‌ های پایان نامه مدیریت و علوم انسانی است. نرم افزار تحلیل آماری اموس AMOS جهت محاسبات تحلیل عامل و مدل معادلات ساختاری نیز استفاده می‌شود. گرافیکی بودن نرم افزار باعث راحت تر شدن کار کاربران میشود.

 

از نرم افزار AMOS برای طراحی چارت های سازمانی و همچنین ساخت فلوچارت نیز استفاده میشود.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار ایجاد نقشه های ذهنی (برای ویندوز)

XMind 7.5 Pro 3.6 Windows

 

 

نرم افزار ایجاد نقشه های ذهنی (برای ویندوز) - XMind 7.5 Pro 3.6 Windows

 

 

اگر ایده و نقشه هایی در ذهن خود دارید، با استفاده از نرم افزار XMind میتوانید آنها را پیاده سازی کنید. این نرم افزار محیط گرافیکی و ظاهر کاربر پسندی دارد.

 

این برنامه برای انجام پروژه های گروهی و فردی و زندگی شخصی بسیار کاربرد دارد. حتی برای سمینار دادن و دسته بندی موضوعاتی که میخواهید گزارش دهید بسیار مفید و سودمند است.

 

با استفاده از نرم افزار XMind میتوانید هر چیزی را كه فكر میكنید به صورت نمودار طراحی کنید. علاوه بر نقشه‌های ذهنی معمولی، میتوانید نمودارهای استخوان ماهی، نمودارهای سازمانی، درختی و منطقی نیز ایجاد كنید.

 

نقشه‌های ذهنی ایجاد شده در این نرم‌افزار را میتوانید به فرمت‌های HTML، تصویری یا متنی نیز Export نمایید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار مدیریت پایگاه داده (برای ویندوز)

RazorSQL 7.2.3.0 Windows

 

 

نرم افزار مدیریت پایگاه داده (برای ویندوز) - RazorSQL 7.2.3.0 Windows

 

 

طراحان سایت و برنامه نویسان با پایگاه های داده بسیار کار میکنند و نیاز به ابزارهایی برای مدیریت بر این پایگاه های داده دارند.

 

نرم افزار RazorSQL مدیریت کاملی بر پایگاه های داده در اختیار کاربران قرار میدهد و میتوانید اعمالی مانند جستجو، ویرایش، حذف و اضافه کردن جدول را به راحتی انجام دهید.

 

همچنین این برنامه از انواع زبان های برنامه نویسی نیز پشتیبانی میکند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار مدیریت بانک اطلاعاتی دات نت (برای ویندوز)

Database .NET Plus 21 Windows

 

 

نرم افزار مدیریت بانک اطلاعاتی دات نت (برای ویندوز) - Database .NET Plus 21 Windows

 

 

نرم افزار Database .NET Plus نرم افزار مفید و کاربردی است که امکان مشاهده، ویرایش و سازماندهی پایگاه های داده را فراهم میکند. همچنین از محصولات Microsoft Office یعنی Microsoft Access, Microsoft Excel و همچنین MySQL, SQL Server, SQLite, Oracle, PostgreSQL و برنامه هایی از این قبیل پشتیبانی میکند.


به کمک این نرم افزار شما میتوانید طراحی پایگاه داده ها، طراحی جداول، ساخت و ویرایش داده ها، و طراحی اسکریپت را انجام دهید.

 

از آن جایی که این نرم افزار نیاز به نصب ندارد، شما میتوانید فایل اجرایی را در هر جای هارد دیسک قرار دهید و هرگاه به آن نیاز داشتید میتوانید از آن استفاده نمایید. همچنین شما میتوانید این برنامه را بر روی فلش مموری قرار دهید و هرگاه خواستید آن را اجرا کنید.

 

این نرم افزار دارای رابط کاربری ساده میباشد و پایگاه داده میتواند ساخته شود و با یک مرورگر اجرا شود.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات