شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

اداری و کاری : نرم افزار های مهندسی

Rating: 4 - 5869 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار شبیه سازی پروژه های مهندسی (برای ویندوز)

COMSOL Multiphysics 5.2a Windows

 

 

نرم افزار شبیه سازی پروژه های مهندسی (برای ویندوز) - COMSOL Multiphysics 5.2a Windows

 

 

نسخه جدید نرم افزار شبیه سازی پروژه های مهندسی COMSOL Multiphysics منتشر شد! (5.2a)

 

نرم افزار COMSOL یک شبیه ساز پروژه های مهندسی میباشد، که به عقیده بسیاری از کاربران یکی از قویترین نرم افزار های این کار به شمار میاید.

 

نرم افزار COMSOL برای رشته های برق، مکانیک، علوم زمین، شیمی، فیزیک، نجوم و کوانتوم کاربرد داشته و میتواند پروژه های این رشته ها را شبیه سازی کرده و انواع معادلات دیفرانسیل سیستم های غیر خطی را به وسیله مشتق جزئی در فضاهای 1، 2 و  3 بعدی حل کند.

 

این نرم افزار میتواند چالش های بسیاری را شبیه سازی کند تا پروژه های مهندسی بیشتر در محیط واقعی محک زده شوند.

 

از ویژگی های این نرم افزار هماهنگی با نرم افزار های Matlab و Catia میباشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار اتوکد سیویل (برای ویندوز)

AutoCAD Civil 3D 2017 SP1.1 Windows

 

 

نرم افزار اتوکد سیویل (برای ویندوز) - Autodesk AutoCAD Civil 3D 2017 SP1.1 Windows

 

 

نسخه جدید نرم افزار اتوکد AutoCAD Civil 3D منتشر شد! (2017SP1.1)

 

مهندسین عمران، معماران، و کسانی که با نقشه کشی سر و کار دارند، این نرم افزار معروف و محبوب را به خوبی میشناسند.

 

بسیاری از دانشجویان این رشته ها نیز از نرم افزار AutoCAD Civil 3D استفاده میکنند و همیشه به دنبال جدیدترین نسخه های منتشر شده از آن هستند.

 

از AutoCAD Civil 3D برای طراحی پروژه های راه سازی و تونل سازی و... استفاده میشود. در مجموع تمامی محاسبات عملیات خاک برداری و محاسبه پروفیل های طولی و عرضی با این نرم افزار قابل انجام است.

 

با اینکه سالها از تولید اولین نسخه این نرم افزار میگذرد، ولی همچنان شرکت اتودسک نسبت به تولید نسخه های جدید و پیشرفته تر آن اقدام میکند تا بتواند نظر کاربران را جلب کرده و آنها را راضی نگه دارد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار طراحی دکوراسیون داخلی (برای ویندوز)

Chief Architect Premier X8 v18.3 Windows

 

 

نرم افزار طراحی دکوراسیون داخلی (برای ویندوز) - Chief Architect Premier X8 v18.3 Windows

 

 

در زیباسازی و افزایش بهره وری یک ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است، که این امر به مهندسین معمار مربوط میشود.

 

نرم افزار Chief Architect Premier ابزاری بسیار حرفه ای و قدرتمند برای تمامی معماران، آرشیتکت ها و تمامی افرادی که میخواهند ساختمان سازی کنند میباشد. با کمک این برنامه میتوانید به راحتی تمامی نمای داخلی و بیرونی ساختمان را بصورت دو بعدی و سه بعدی طراحی کنید.

 

این برنامه با در اختیار داشتن بیش از 2000 متریال مختلف، میتواند طراحی شما را به واقعیت نزدیک تر کند. همچنین این برنامه دارای 12000 نمونه آماده از لوازم خانگی است.

شما میتوانید به راحتی نمای داخل ساختمان را کار کنید و قسمت های مختلف خانه را تنها با کلیک کردن موس بکشید و جابجا کنید و هر وسیله را در جای خود قرار دهید. و یا میتوانید به راحتی دیوارها، پنجره ها و درهای ورودی ساختمان را با سرعت بسیار بالای برنامه شبیه سازی کنید.

 

شما با در اختیار داشتن این برنامه میتوانید بر روی تمامی قسمت های ساختمان مانند سیم کشی برق منزل، مبلمان خانه، اتاق خواب، سرویس بهداشتی، شیب بندی ساختمان، نور پردازی، سقف، فونداسیون و... نظارت داشته باشید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار طراحی و بررسی میدان های الکترومغناطیس (برای ویندوز)

CST Studio Suite 2016 SP6 Windows

 

 

نرم افزار طراحی و بررسی میدان های الکترومغناطیس (برای ویندوز) - CST Studio Suite 2016 SP6 Windows

 

 

CST Studio Suite یکی از قوی ترین نرم افزارها در زمینه های شبیه سازی عددی میدان های الکترومغناطیسی، و طراحی انواع آنتن ها و مدارات فرکانس بالا میباشد. این نرم افزار حاصل تلاش و تحقیق چند ساله در زمینه الکترومغناطیس برای ساخت قوی ترین و کامل ترین نرم افزار در زمینه آنالیز و طراحی الکترومغناطیس است.

 

به وسیله CST Studio Suite میتوانید اقدام به طراحی، آنالیز، طراحی PCB و مشاهده سه بعدی المان های مورد نیاز مدارات الکترومغناطیسی نمایید. و سپس در کمترین زمان و کمترین هزینه ممکن، نتایج مورد نیاز خود را بدست آورید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار تراشکاری (برای ویندوز) - CAMWorks 2017 Windows

دانلود نرم افزار تراشکاری (برای ویندوز)

CAMWorks 2017 Windows

 

 

نرم افزار تراشکاری (برای ویندوز) - CAMWorks 2017 Windows

 

 

نرم افزار CAMWorks نرم افزاری بسیار قوی و هوشمند است که قابلیتهای CAM را به محیط SolidWorks اضافه مینماید. این نرم افزار امکانات SolidWorks را به طور اتوماتیک برای انجام ماشین کاری مورد استفاده قرار میدهد.


نرم افزار SolidWorks بر خلاف نرم افزارهای CAD/CAM مشابه خودش، فاقد محیطی برای کارهای CAM میباشد. و اینجاست که ارزش نرم افزار CAMWorks برای ایجاد این قابلیت در سالیدورک مشخص میشود.

 

البته برای کارهای CAM در نرم افزار SolidWorks نرم افزارهای گوناگونی ارائه شده است. ولی نرم افزار CAMWorks که محصول یک شرکت هندی است، این کار را بهتر از بقیه انجام میدهد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات