پشتیبان سایت امروز به 24 کامنت پاسخ داده، و اکنون آنلاین است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

اداری و کاری : نرم افزار های مهندسی

Rating: 4 - 5785 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم‌افزار محاسبه عدد پی تا 32 میلیون (برای ویندوز)
Super PI 1.9 Windows
 

 

نرم‌افزار محاسبه عدد پی تا 32 میلیون (برای ویندوز) - Super PI 1.9 Windows

 


همان‌طور که می‌دانید عدد پی (π) یکی از ثابت‌های ریاضی و تقریبا برابر است با 3.14

عدد پی نسبت محیط دایره به قطر آن در هندسه اقلیدسی را مشخص می‌کند.

اکنون در این مطلب از سرزمین دانلود، نرم‌افزاری را قرار داده‌ایم که از آن می‌توانید در محاسبات خود استفاده کنید.

این نرم‌افزار کاربردی قادر است با استفاده از تبدیل و الگوریتم‌های ریاضی، عدد پی را تا 32 میلیون محاسبه کرده و در اختیار شما قرار دهد.

حجم این نرم‌افزار فوق‌العاده کم بوده و بیشتر مورد استفاده مهندسان، کارشناسان آمار، دانشجویان رشته‌ بیوشیمی، طراحی و... قرار می‌گیرد.

برای دانلود نرم‌افزار و نیز مشاهده تصاویری از محیط داخلی آن، به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.دانلود نرم افزار تخلیه ساختمان در شرایط بحرانی (برای ویندوز)

Pathfinder 2017.1.0116 Windows

 

 

نرم افزار تخلیه ساختمان در شرایط بحرانی (برای ویندوز) - Pathfinder 2017.1.0116 Windows

 

 

در طراحی ساختمان های بزرگ، مهندسان شرایط مختلف را در نظر میگیرند تا ساختمان نهایی بهترین کارایی و امنیت را داشته باشد. یکی از شرایطی که مهندسان همیشه باید در نظر داشته باشند شرایط تخلیه اضطراری ساختمان میباشد.

 

نرم افزار Pathfinder یک شبیه ساز تخلیه اضطراری ساختمان در شرایط بحرانی میباشد که با استفاده از آن میتوانید طراحی خود را به چالش بکشید تا ببینید در شرایط بحرانی سازه شما از نظر ایمنی شرایط لازم را دارا میباشد یا خیر.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار تبدیل نقشه های اتوکد به عکس (برای ویندوز)

Acme CAD Converter 2017 v8.8.6 Windows

 

 

نرم افزار تبدیل نقشه های اتوکد به عکس (برای ویندوز) - Acme CAD Converter 2017 v8.8.6 Windows

 

 

نسخه جدید نرم افزار تبدیل نقشه های اتوکد به عکس Acme CAD Converter منتشر شد! (8.8.6)

 

اتوکد معروف ترین و پرکاربرد ترین نرم افزار برای طراحی صنعتی، نقشه کشی، و معماری در جهان است. در ایران نیز متخصصان زیادی از این نرم افزار برای طراحی و مدل سازی استفاده میکنند.

 

مشکلی که استفاده کنندگان این نرم افزار همیشه با آن مواجه هستند این است که برای نمایش و ارائه طرح خود به کارفرما باید همیشه نرم افزار اتوکد را در دسترس داشته باشند. چون فایل های اتوکد فقط توسط همین نرم افزار قابل مشاهده هستند. بنابراین یا باید لپتاپ خود را همراه خود ببرند یا باید در هر جایی که میخواهند طرح را ارائه کنند یک نسخه از اتوکد را نصب کنند. که هر کدام از اینها مشکلات خاص خود را دارد.

 

نرم افزار Acme CAD Converter مخصوص تبدیل فایل ها و نقشه های اتوکد به عکس است. توسط این نرم افزار میتوانید طرح های اتوکد را به یک عکس JPG یا BMP تبدیل کرده و روی CD یا فلش مموری بریزید و در هر جایی آن را نمایش دهید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار محاسبات رشته شیمی (برای ویندوز)

DataPro 10.0

 

 

نرم افزار محاسبات رشته شیمی - DataPro 10.0

 

 

دانشجویان و مهندسان رشته شیمی برای محاسبات و اندازه گیری های تخصصی خود به یک نرم افزار مناسب و قدرتمند نیاز دارند.

 

نرم افزار DataPro دارای دیتابیسی شامل 3000 عنصر و ترکیب شیمیایی است که برای محاسبات پیچیده کاربرد دارد. این نرم افزار همچنین دارای یک تبدیل واحد نیز میباشد که با استفاده از آن میتوان واحد های مختلف را تبدیل نمود.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم‌افزار طراحی مدار الکتریکی (برای ویندوز)
ProfiCAD 9.1.4 Windows
 

 

نرم‌افزار طراحی مدار الکتریکی (برای ویندوز) - ProfiCAD 9.1.4 Windows"ProfiCAD" نرم‌افزاری می‌باشد که به شما در طراحی مدار‌های الکتریکی و دیاگرام های شماتیکی کمک خواهد کرد.

این نرم‌افزار دارای پارامتر‌های اختصاصی برای انجام کار به بهترین نحو ممکن می‌باشد و از کار با آن لذت خواهید برد.

پس همان‌طور که فهمیدید، "ProfiCAD" یک نرم‌افزار مهندسی بوده و دارای پکیج‌های مجازی و تجهیزات از پیش‌تعیین شده الکتریکی می‌باشد که برای ایجاد مدار‌های الکتریکی مورد نیاز است.

در "ProfiCAD" می‌توانید روی لایه‌های مختلف و قطعات، بزرگنمایی یا کوچکنمایی انجام داده و کار‌هایی همچون برش و کپی کردن اجزا و عناصر را انجام دهید.

همچنین امکان وارد کردن اطلاعات و جزئیات متنی نیز وجود دارد.

شما می‌توانید بعد از اتمام پروژه‌ خود با استفاده از این نرم‌افزار، با پسوند‌های مختلفی همچون PNG، BMP، EMF، و یا DXF خروجی بگیرید و فایل‌ آن را در دست داشته باشید.

"ProfiCAD" دارای رابط کاربری مناسب و کاربرپسند می‌باشد.

برای دانلود نرم‌افزار و مشاهده تصاویر محیط داخلی آن به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات