پشتیبان سایت امروز به 1 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

اداری و کاری : نرم افزارهای اداری

Rating: 4 - 2541 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار صفحه آرایی و چاپ و انتشار کتاب (برای ویندوز)

Adobe FrameMaker 2017 v14.0.2 Windows

 

 

نرم افزار صفحه آرایی و چاپ و انتشار کتاب (برای ویندوز) - Adobe FrameMaker 2017 v14.0.2 Windows

 

 

نرم افزار Adobe FrameMaker یک برنامه کاربردی برای پردازش متن و نشر رومیزی میباشد، این نرم‌افزار توانایی ایجاد و کار با سربرگ، ته برگ، گرافیک ها، جداول، پاراگراف ها، محتوای شرطی و بسیاری از دیگر موارد را داراست.

 

Adobe FrameMaker از فایل های نوشتاری با فرمت های XML ، DITA و DTD پشتیبانی میکند. همچنین مرتب سازی متن را از لحاظ یکپارچگی با مدیریت فواصل و خطوط و چهارچوب مجاز و استاندارد انجام میدهد.

 

اگر در هر یک از زمینه های تایپ، حروف چینی، صفحه بندی، چاپ و نشر فعالیت میکنید، حتما نرم افزار Adobe FrameMaker به شما کمک خواهد کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار ویراستاری (برای ویندوز) - Cribr 6.1.4 Windows

دانلود نرم افزار ویراستاری (برای ویندوز)

Cribr 6.1.4 Windows

 

نرم افزار ویراستاری (برای ویندوز) - Cribr 6.1.4 Windows

 

 

Cribr یک ابزار نرم افزاری است که هدف آن کمک به افراد در ایجاد اسناد متنی است و همراه با بسیاری از گزینه ها مانند کمپرسور متن و غلط گیر املایی ارائه شده است.

 

هنگامی که با نرم افزار کار کنید، با یک رابط آشنا و به خوبی ساختار یافته آشنا خواهید شد. این شامل یک نوار ابزار دسترسی سریع، یک نوار رویت شده و یک صفحه است که در آن می توانید پروژه های در حال انجام را مشاهده کنید.

 

این رابط بسیار ساده برای دسته بندی برای همه نوع از کاربران، از جمله کسانی است که تجربه بسیار کمی با کامپیوتر دارند و همچنین برخی آموزش ویدیویی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

 

در کل، Cribr ثابت می کند که یک نرم افزار بسیار جامع و مفید است، زمانی که به ویرایش متن می رسیم. نیاز های حافظه و پردازنده زیاد نیست، زمان پاسخ خوب است و گزینه های کافی برای کمک به ویرایش متن در آن وجود دارد.

 

اگر کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه مطلب می توانید تصاویری از محیط برنامه را مشاهده کنید و در صورت تمایل، آن را دانلود کنید.دانلود نرم افزار تبلیغات ایمیلی (برای ویندوز)

Email Director .NET 9.1 Windows

 

 

نرم افزار بازاریابی ایمیل (برای ویندوز) - Email Director .NET 9.1 Windows

 

 

Email Director .NET یک نرم افزار تجاری است که برای محیط کسب و کار، تسهیل پلتفرم بازاریابی آنلاین برای برقراری ارتباط با مشتری مانند ارسال ایمیل و ایجاد پاسخ خود کار طراحی شده است.

 

رابط کاربری این نرم افزار یک پنجره بزرگ است که به چند بخش تقسیم شده، ابزار های خودکار، پاک کننده لیست، امکانات اضافی و گزینه های پیشرفته.

 

از منوی اصلی می توانید منبع پیام را از یک فایل HTML انتخاب کنید، فرستنده و گیرنده را انتخاب کنید، یک موضوع را وارد کنید، سطح اولویت ها و فرمت پیام ها را تغییر دهید، درخواست خواندن پیوست ها و پیوست های فایل را اضافه و تنظیم کنید.

 

در آخر، Email Director .NET یک نرم افزار بازاریابی آنلاین برای متخصصین حرفه ای است که با طیف گسترده ای از گزینه های مفید پشتیبانی می شود.

 

اگر کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز دارید، در ادامه مطلب می توانید تصاویری از محیط برنامه را مشاهده کنید و در صورت تمایل، آن را دانلود کنید.دانلود نرم افزار حرفه ای چاپ اسناد (برای ویندوز)

Batch & Print Pro 9.06 Windows

 

 

نرم افزار حرفه ای چاپ اسناد (برای ویندوز) - Batch & Print Pro 9.06 Windows

 

 

در صوتی که پرینتر داشته باشید، به آسانی میتوانید در نرم افزار های مختلف اسناد خود را پرینت کنید. ولی زمانی که تعداد و فرمت های این اسناد زیاد میشود آن وقت مدیریت کردن آن ها کمی سخت خواهد شد.

 

نرم افزار Batch & Print نرم افزاری حرفه ای برای چاپ دسته ای اسناد است. با استفاده از این نرم افزار میتوانید تمامی فایل هایی که میخواهید از آن ها پرینت بگیرید را داخل یک لیست قرار داده و به آسانی آن ها را مدیریت کرده و به صورت دسته ای چاپ کنید.

 

رابط کاربری این نرم افزار از کشیدن و رها کردن فایل ها به داخل لیست پرینت نیز پشتیبانی میکند که این قابلیت کار کردن با نرم افزار را بسیار ساده و سریع میکند. این نرم افزار از اسنادی مانند Word، HTML، فایل‌های متنی، فرمت‌های تصویری، اکسس، پاورپوینت و پی دی اف پشتیبانی میکند.

 

از دیگر قابلیت های کلیدی این نرم افزار میتوان به امکان زمان بندی پرینت، بهینه سازی چاپگر، رفع مشکل فونت های ناخوانا، امکان ذخیره سازی لیست های پرینت ایجاد شده برای استفاده های بعدی، چاپ اسناد از وب و... اشاره کرد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار تبدیل فرمت اسناد (برای ویندوز)

AVS Document Converter 3.1 Windows

 

 

نرم افزار تبدیل فرمت اسناد (برای ویندوز) - AVS Document Converter 3.1 Windows

 

 

حتما برایتان پیش آمده است بخواهید یک فایل یا سند اداری را از فرمتی به فرمت دیگر تبدیل کنید، و برای فرمت های مختلف مجبور هستید از نرم افزار های متفاوتی استفاده کنید.

 

نرم افزار AVS Document Converter ابزاری قدرتمند در زمینه تبدیل دسته ای آسان تعداد زیادی اسناد، متن، پی دی اف، وب سایت و... میباشد. این برنامه، کلیه تبدیل ها را با کیفیت و سرعت بالا انجام میدهد.

 

این نرم افزار قابلیت پشتیبانی از تمامی فرمت های PDF, HTML, HTM, MHT, RTF, DOC, DOCX, ODT, PPT, PPTX, TXT, TIFF, TIF را دارد. از قابلیت های این نرم افزار میتوان به تبدیل گروهی فایل ها، قابلیت ایجاد کلمه عبور جهت حفاظت از فایلهای پی دی اف، قابلیت نمایش فایلها، بزرگنمایی و چاپ اسناد، پشتیبانی از اکثر زبان ها و سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز نیز اشاره نمود.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات