پشتیبان سایت امروز به 107 کامنت پاسخ داده، و اکنون آنلاین است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

اداری و کاری : نرم افزارهای اداری

Rating: 4 - 2363 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار تبدیل پروژه به عکس (برای ویندوز)

PowerPoint PPT Converter to Image 5.8 Windows

 

 

نرم افزار تبدیل پروژه به عکس (برای ویندوز) - PowerPoint PPT Converter to Image 5.8 Windows

 

 

با یک نام بسیار طولانی و در عین حال خود توضیح دهنده همراه هستیم، PowerPoint PPT Converter to Image یک روش ساده برای تبدیل فایل های پاورپوینت به عکس است.

 

فقط باید یک بار آن را نصب کنید، بسیار واضح است که این نرم افزار یک راه حل آسان برای آنان است که می خواهند سریع و آسان فایل پاورپوینت را به عکس تبدیل کنند. پنجره اصلی نرم افزار تمام ویژگی ها را درون خود گنجانده است، در آن باید فایل منبع و آدرس مقصد را وارد کنید.

 

با امکان تبدیل دسته ای، می توانید یک پوشه را به طور همزمان تبدیل کنید یا تنها یکی را تبدیل کنید. پایین صفحه اصلی برای انتخاب فرمت خروجی گزینه هایی قرار دارد و شما می توانید فایل های پاورپوینت خود را به فایل هایی با فرمت JPG ، BMP، GIF، TIF، TGA و PNG تبدیل کنید.

 

این نرم افزار با استفاده از یک میزان متوسط از CPU و حافظه، به سرعت کار را به پایان می رساند، بدون کرش یا هنگ کردن.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار تبدیل صفحات گسترده به عکس (برای ویندوز)

Excel Xls Converter to Image 5.8 Windows

 

 

نرم افزار تبدیل صفحات گسترده به عکس (برای ویندوز) - Excel Xls Converter to Image 5.8 Windows

 

 

Excel Xls Converter to Image یک نرم افزار با رابط کاربری آسان است که اجازه می دهد فایل های صفحات گسترده اکسل مایکروسافت مانند XLS، XLSX  را به عکس هایی با فرمت های GIF، JPG، PNG و ... تبدیل کنید.

 

نصب ساده است و نیاز نیست توجه خاصی به آن کنید، در پایان کار یک پنجره با یک طرح ساده نمایش داده می شود. برای بارگذاری صفحات گسترده باید از طریق File Explorer آن را اضافه کنید. متاسفانه این نرم افزار از قابلیت Drag and Drop پشتیبانی نمی کند.

 

ابزار های پیکربندی محدود است و فقط می توانید دایرکتوری خروجی تبدیل را انتخاب کنید، همچنین می توانید تمام برگه ها را به یک تصویر تبدیل کنید.

 

این نرم افزار با استفاده از یک میزان متوسط از CPU و حافظه، به سرعت کار را به پایان می رساند، بدون کرش یا هنگ کردن.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار تبدیل فایل های متنی به عکس (برای ویندوز)

Word Doc Txt Converter to Image 5.8 Windows

 

 

نرم افزار تبدیل فایل های Word Doc Txt به عکس (برای ویندوز) - Word Doc Txt Converter to Image 5.8 Windows

 

 

این نرم افزار طراحی شده است تا به شما کمک کند فایل هایی با فرمت Txt، Doc، Docx، Rtf را به عکس با فرمت هایی مانند BMP، JPG، GIF، PNG تبدیل کنید.

 

رابط کاربری نرم افزار کاملا استاندارد است. می توانید اسناد را از فایل یا دایرکتوری فقط با استفاده از File Browser وارد کنید. در ضمن کشیدن و رها کردن در این نرم افزار پشتیبانی نمی شود.

 

سپس، می توانید فرمت خروجی و مقصد را انتخاب کنید و فرایند تبدیل را شروع کنید. همچنین می توانید از این ابزار برای بازکردن محل خروج استفاده کنید زمانی که کار تمام شده است و یا صفحات Doc و RTF از هم جدا کنید.

 

این نرم افزار با استفاده از یک میزان متوسط از CPU و حافظه، به سرعت کار را به پایان می رساند، بدون کرش یا هنگ کردن.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم‌افزار ارائه لیست مالیات درآمد حقوق - نسخه 1.5.9.4

دانلود نرم‌افزار ارائه لیست مالیات درآمد حقوق

نسخه 1.5.9.4
 

 

provide.list.of.income.tax_Aشما هم اکنون‌ می‌توانید جدیدترین نسخه نرم‌افزار ارائه لیست مالیات درآمد حقوق را از سرزمین دانلود دریافت و نصب کنید.

با استفاده از این نرم‌افزار خواهید توانست در یک بستر نرم‌افزاری اقدام به ایجاد اطلاعات الکترونیکی لیست حقوق نموده و از آن در جهت امورات مربوط به مالیاتی خود استفاده کنید.

توجه داشته باشید که این نرم‌افزار جهت استفاده به عنوان سیستم حقوق و دستمزد نمی‌باشد.

همچنین راهنمای نصب و سایر توضیحات نیز در قالب فایل "PDF" برای شما عزیزان قرار گرفته است.

برای دانلود می‌توانید به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.دانلود نرم‌افزار لیست حق بیمه تامین اجتماعی (برای ویندوز)
نسخه 2.7
 

 

tamin.ejtemaei_2.7_aدر این مطلب، نرم‌افزار مربوط به ارسال لیست حق بیمه تامین‌ اجتماعی را برای شما عزیزان قرار داده‌ایم.

سازمان تامین اجتماعی به منظور اجرای سیستم مکانیزه در شعب خود و به منظور تسهیل ورود اطلاعات مربوط به کارگاه‌ها اقدام به تهیه نرم‌افزار "لیست حق بیمه" کرده است که هم اکنون آن را در سرزمین دانلود شاهد هستید.

کارفرمایان عزیز می‌توانند همین حالا نرم‌افزار مربوطه را از سرزمین دانلود نصب کرده و سپس اطلاعات ماهانه کارکنان خود را پس از وارد کردن در نرم‌افزار و تهیه لوح فشرده، آن را تحویل شعبه‌ نمایند.

برای دانلود نرم‌افزار لیست حق بیمه تامین اجتماعی، همین حالا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات
تبلیغات