پشتیبان سایت امروز به 21 کامنت پاسخ داده است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

گرافیک : گالری فونت و ابزارهای آن

Rating: 4 - 3144 votes

تازه های این بخش :دانلود نرم افزار مدیریت فونت های ویندوز (برای ویندوز)

Extensis Suitcase Fusion 7 v18.2 Windows

 

 

نرم افزار مدیریت فونت های ویندوز (برای ویندوز) - Extensis Suitcase Fusion 7 v18.2 Windows

 

 

نرم افزار Extensis Suitcase Fusion یکی از بهترین نرم افزارها در زمینه نمایش و مدیریت فونت های ویندوز میباشد. این نرم افزار امکانات مختلفی را در اختیار کاربرد قرار میدهد.

 

نرم افزار Extensis Suitcase Fusion لیستی از فونت ها را در اختیار شما قرار میدهد. همچنین امکان مشاهده پیش نمایش فونت، نمایش فونت های مشابه، جستجو در فونت ها، و امکان فیلتر کردن جستجو بر اساس نام، نوع و .. را فراهم میکند.

 

Suitcase Fusion اطلاعاتی طبقه بندی شده از فونت ها مانند نام، نسخه، نوع، فرمت و... در اختیار شما قرار میدهد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار حرفه ای ساخت متن های 3 بعدی (برای ویندوز)

Insofta 3D Text Commander 4 Windows

 

 

نرم افزار حرفه ای ساخت متن های 3 بعدی (برای ویندوز) - Insofta 3D Text Commander 4 Windows

 

 

برای اینکه طرح و یا سند جذابی داشته باشید، میتوانید از فونتی استفاده کنید که جذابیت زیادی برای خواننده ایجاد کند. یکی از کارهایی که میتوانید انجام دهید 3 بعدی سازی متن است.

 

نرم افزار 3D Text Commander با تبدیل متن های عادی به متن های 3 بعدی زیبا و خلاقانه، به شما امکان ساخت لوگو، بنر، گرافیک، و... را میدهد.

 

با استفاده از این نرم افزار میتوانید متن های خود را با فونت دلخواه بنویسید. سپس با استفاده از انواع نمونه های سه بعدی افکت ها، تکسچر ها، رنگ ها و انیمیشن ها، متن خود را ویرایش کرده و در نهایت متنی سه بعدی با گرافیک دلخواهتان را ذخیره نمایید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید، و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.دانلود نرم افزار مدیریت فونت برای پرینت (برای ویندوز)

Printers Apprentice 8.1 Windows

 

 

نرم افزار مدیریت فونت (برای ویندوز) - Printers Apprentice 8.1 Windows

 

اگر تعداد زیادی فونت بر روی سیستم خود داشته باشید، حتما به یک نرم افزار برای مدیریت فونت نیاز دارید. با استفاده از نرم افزار Printers Apprentice میتوانید بر روی فونت های خود مدیریت کنید.

 

همچنین میتوانید پیش نمایش فونت ها را مشاهده کنید و آن ها را ذخیره، نصب و یا چاپ کنید. کاربران قادر خواهند بود تا با این برنامه شکل فونت ها را در اندازه های مختلف به صورت همزمان مشاهده و مقایسه نمایند.

 

توسط این نرم افزار می توانید فونت های مختلفی را نصب و پاک کنید، و مدیریت بیشتری را نسبت به بخش قلم های پیش فرض خود ویندوز خواهید داشت. این نرم افزار مکمل بخش قلم های ویندوز میباشد.

 

علاوه بر همه اینها، نرم افزار Printers Apprentice مشکلات مربوط به ناخوانا بودن فونت ها در هنگام پرینت را برطرف میکند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار مدیریت فونت (برای ویندوز) - FontExpert 2016 v14 Windows

دانلود نرم افزار مدیریت فونت (برای ویندوز)

FontExpert 2016 v14 Windows

 

 

نرم افزار مدیریت فونت (برای ویندوز) - FontExpert 2016 v14 Windows

 

 

با استفاده از نرم افزار کاربردی FontExpert میتوانید مدیریت کاملی بر روی فونت های سیستم داشته باشید. فونت ها را بارگذاری کنید، حذف کنید، مقایسه کنید و حتی پیش نمایشی از آنها را مشاهده کنید.

 

این نرم افزار بدون توجه به محل قرار گیری فونت ها (سی دی، هارد دیسک، حافظه های فلش و ...) لیستی از مجموعه فونت های موجود را برای شما فراهم میکند تا پیش نمایشی از کلیه فونت های خود داشته باشید و به راحتی بتوانید فونت مورد نظر خود را مورد استفاده قرار بدهید. این نرم افزار علاوه بر امکاناتی نظیر مدیریت و دسته بندی فونت ها قادر است بصورت خودکار فونت های خراب و ناقص را شناسایی کرده و نمایش دهد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار مدیریت فونت (برای ویندوز) - X-Fonter 8.3 Windows

دانلود نرم افزار مدیریت فونت (برای ویندوز)

X-Fonter 8.3 Windows

 

 

نرم افزار مدیریت فونت (برای ویندوز) - X-Fonter 8.3 Windows

 

 

با استفاده از نرم افزار کاربردی X-Fonter میتوانید مدیریت کاملی بر روی فونت های سیستم داشته باشید. فونت ها را بارگذاری کنید، حذف کنید، مقایسه کنید و حتی پیش نمایشی از آنها را مشاهده کنید.

 

نرم افزار X-Fonter از انواع مختلف فونت ها مانند TrueType, OpenType, Postscript Type, Raster, Vector پشتیبانی میکند و برای گرافیست ها و طراحان وب بسیار کاربردی میباشد.

 

همچنین با استفاده از این برنامه امکان ایجاد فایل های 3 بعدی را نیز دارید و می توانید از آنها در صفحات وب و یا در ایمل ها استفاده کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات