پشتیبان سایت امروز به 28 کامنت پاسخ داده، و اکنون آنلاین است. (اطلاعات بیشتر) شماره پشتیبانی سایت : 54 16 907 909

منوی سایت

گرافیک : گالری فونت و ابزارهای آن

Rating: 4 - 2801 votes

تازه های این بخش :نرم افزار ایجاد نوشته های سه بعدی - BluffTitler 13.0.0.4

دانلود نرم افزار ایجاد نوشته های سه بعدی

BluffTitler 13.0.0.4

 

 

نرم افزار ایجاد نوشته های 3 بعدی - BluffTitler 13.0.0.4

 

 

نسخه جدید نرم افزار ایجاد نوشته های سه بعدی BluffTitler منتشر شد! (13.0.0.4)

 

اگر به طراحی متن های سه بعدی علاقه دارید نرم افزار BluffTitler این کار را برای شما بسیار آسان کرده است. با استفاده از نرم افزار BluffTitler میتوانید نوشته های سه بعدی ساده یا متحرک بسیار زیبایی ایجاد کنید.

 

با استفاده از این نرم افزار میتوانید منو های بسیار زیبایی را طراحی و ایجاد کنید. از ویژگی های این نرم افزار وجود طرح های از پیش آماده میباشد که میتوانید از آنها استفاده کرده و متن های شگفت انگیزی را ایجاد و در تصاویر و فیلم های خود استفاده کنید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار ساخت فونت - High-Logic FontCreator Pro 10

دانلود نرم افزار ساخت فونت

High-Logic FontCreator Pro 10

 

 

نرم افزار ساخت فونت - High-Logic FontCreator Pro 10

 

 

از بین صدها هزار فونت مختلفی که وجود دارد فقط تعداد کمی از آنها توسط شرکت های بزرگ نرم افزاری (مثل مایکروسافت و اپل) طراحی شده است. و بقیه آنها حاصل ذوق و هنر طراحان خانگی و یا شرکت های کوچک است.

 

اگر شما هم سلیقه و حوصله طراحی یک فونت اختصاصی را دارید، میتوانید از نرم افزارهای مخصوص این کار استفاده کنید. نرم افزار High Logic Font Creator یکی از بهترین ابزارهای طراحی فونت است. توسط این نرم افزار علاوه بر ساخت فونت های جدید میتوانید فونت های دیگر را نیز ویرایش کرده و تغییرات دلخواه خود را در ظاهر آنها ایجاد نمایید.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار ساخت فونت - Fontographer 5.1

دانلود نرم افزار ساخت فونت

Fontographer 5.1

 

 

نرم افزار ساخت فونت - Fontographer 5.1

 

 

از فونت های متداول خسته شده اید؟ یا طراح هستید و میخواهید با خلاقیت خودتان یک فونت خاص طراحی کنید؟ این مطلب را دنبال کنید!

 

نرم افزار Fontographer یک دستیار کامل برای طراحی فونت است. توسط این نرم افزار میتوانید یک فونت کاملا اختصاصی برای خودتان طراحی کنید که شامل تمام حروف و همچنین اعداد باشد. یا میتوانید یک فونت موجود را ویرایش کرده و به شکل دلخواه خود در آن تغییرات بدهید.

 

فونت هایی که توسط این نرم افزار طراحی میشوند در محیط ویندوز و همچنین تمام نرم افزارهای گرافیکی قابل استفاده هستند.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.نرم افزار ساخت فونت - Fontlab Studio 5.2.2

دانلود نرم افزار ساخت فونت

Fontlab Studio 5.2.2

 

 

نرم افزار ساخت فونت - Fontlab Studio 5.2.2

 

 

فونت ها برای نوشتن در ویندوز از ابزار های ضروری به شمار میایند. اگر علاقه به طراحی یا ویرایش فونت دارید نرم افزار Fontlab Studio میتواند ابزار مناسبی برای این کار باشد.

 

این نرم افزار دارای محیط گرافیکی میباشد که میتوانید به راحتی فونت مورد نظر خود را ویرایش یا طراحی کنید. همچنین دارای Encoding های مختلفی برای سازگاری با انواع زبان ها و سیستم عامل ها میباشد.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل جدیدترین نسخه آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.مجموعه فونت های خوشنویسی بسم الله الرحمن الرحیم

مجموعه فونت های خوشنویسی بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

مجموعه فونت های خوشنویسی بسم الله الرحمن الرحیم

 

برای ابتدای مقالات یا پایان نامه ها و حتی بعضی از نامه ها از خوشنویسی استفاده میشود. علاوه بر استفاده از تصاویر آماده میتوانید از فونت های سمبلیک نیز استفاده کنید که برای این کار طراحی شده اند.

 

با استفاده از این فونت ها، با زدن هر حرف از کیبورد، یک طرح زیبا از بسم الله الرحمن الرحیم نوشته میشود. این فونت ها در لیست فونت های ویندوز با S 110 نامگذاری شده اند.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه فونت را دانلود کنید.

سرزمین دانلود را دنبال کنید !

عضویت در خبرنامه سرزمین دانلود

با وارد کردن ایمیل خود و سپس تایید آن، جدیدترین مطالب و نرم افزار ها برای شما ارسال می شود:------------------------------------------

تبلیغات